خرید انلاین قرص ویگرکس
قرص بزرگ کننده الت,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

قرص ویگرکس پلاس اصل مناسب مردانی است که آشکارا از کمبود قوای جنسی بخصوص کوتاهی الت تناسلی رنج میبرند، این دارو میتواند در بخش های مختلف جنسی به آنان کمک کند.

قرص ویگرکس پلاس میتواند با افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی مردان با ویتامین های طبیعی باعث افزایش اندازه الت تناسلی در آنان شود.

ویگرکس پلاس برگرفته شده از یکسری گیاهان دارویی کم یاب در دنیاست نظیر گینگو بلیبا، بیوپرینن و دامینه

وظیفه اصلی داروخانه هادی طب فراهم آوردن نسخه اصل داروهای جنسی میباشد در اینجا شما را با ویژگی های کلی ویگرکس پلاس آشنا خواهیم کرد.

مکمل جنسی ویگرکس پلاس اصل به طور علمی طراحی شده است تا به بدن شما کمک کند تا شروع به ترمیم طبیعی عدم تعادل های متعدد در ترکیبات خود کند.

ادامه روند درمانی با قرص ویگرکس پلاس اصل علت یابی وضعیتی که منجر به کاهش میل جنسی و نتیجتا نعوظ و زود انزالی میشود را بیان خواهد کرد.

اما لطفا این را در نظر داشته باشید که قرص 60 عددی ویگرکس پلاس برای کمک به اصلاح ناهنجاری های بدن شما ساخته شده است. این ناهنجاری ها در طولانی مدت از پیری، رژیم غذایی نامناسب، ورزش نکردن، استرس و … در آن ایجاد شده است. ویگرکس پلاس تکمیل تر از یک قرص نعوظی مکس من به شما کمک میکند.

جهت خرید قرص ویگرکس پلاس اصل به فرم انتهای این مقاله مراجعه فرمایید.

قرص ویگرکس پلاس اصل بزرگ کننده فوری الت
محصول توانبخش جنسی ویگرکس پلاس برای مردان

قرص ویگرکس پلاس برای چیست؟

قرص ویگرگس پلاس اصل به تنظیم میزان خون رسانی به آلت تناسلی کمک می کند. موادی مانند ایکاریین باعث انتقال اکسید نیتریک از طریق خون به آلت تناسلی می‌شود و در نتیجه نعوظ قوی‌تر و بادوام‌تر ایجاد می‌شود. اکسید نیتریک مسئول شل کردن بافت‌های عضلانی آلت تناسلی است که به بافت‌ها اجازه می‌دهد خون بیشتری را در خود جای دهند.

ویگرکس پلاس از برندهای باکیفیت داروهای جنسی در دنیاست تحت نظر شرکت بیوپک کانادا تولید میگردد برخلاف اطلاعات ناقص در فضای مجازی ویگرکس با مارک امریکایی یا اسیایی موجود نمیباشد و اینها یکسری فیک با تبلیغات اینترنتی میباشند .

هدف اصلی ویگرکس کمک به بزرگسازی اندام تناسلی است این به غدد جنسی افراد مربوط میشود نه به تناسب اندام بارها دیده ایم افراد با قد و هیکلی درشت اما در بازه جنسی حرفی برای گفتن نداشته اند و برعکس.

قرص ویگرکس پلاس اصل تنظیم کننده استاندارد خون رسانی به بافت الت تناسلی مردانه با مدیریت سیستم اعصاب مرکزی میباشد.

این گیاه جنسی دارویی کمک میکند تا اعصاب انسان پاسخ مناسبی در مواجهه مردان در برابر برانگیختگی های جنسی داشته باشند.

افزایش توان جنسی موضوع بسیار مهم بعدیست که برخلاف تصور عموم به بعد از برقراری رابطه جنسی نیز مربوط میشود، اثراتی که تاثیر پذیر میباشند نظیر سستی، شلی بیش از اندازه الت تناسلی، درد کمر و غیره وظیفه ویگرکس در درجه دوم بهینه سازی سریع اندام تناسلی میباشد. درمان نعوظ ضعیف مردان با قرص وایمکس.

مشخصات ویگرکس اصل
دلیل انتخاب ویگرکس کانادایی

تشخیص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

سایت های معتبر جهانی با پیگیری از اتحادیه غذا و داروی اروپا نسخه کانادایی را اورجینال این محصول میدانند.

اگرچه محصول امریکایی در فضای پیاده رو متاسفانه بعنوان نسخه درجه 1 قالب مشتریان  شده است.

ما نماینده فعال ویگرکس پلاس نسخه کانادایی در ایران میباشیم و محصول را با لیبل و مراقبت های کادر تخصصی شرکت داروخانه ای هادی طب در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و تاکنون عارضه یا آلرژی خاصی از مشتریان خود دریافت نکرده ایم.

تارخچه قرص ویگرکس پلاس اصل

ویگرکس از سال 2001 تاکنون در صدر بهترین داروهای جنسی دنیا همواره رقابتی تنگاتنگی با محصول دیگر جنسی(قرص مگنارکس پلاس) داشته است.

این محصول جنسی ابتدا با عناوینی همچون ویگرکس و ویگارکس و همینک با عنوان تجاری ویگرکس پلاس ارائه میگردد .

پسوند پلاس چسبیده به ویگرکس نیز بدلیل اضافه شدنی خصوصیاتی چون کنترل نعوظ در مردان میباشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

بخوانید 8 ویژگی برتر درمانی بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه ویگرکس

 1. بزرگ کردن میزان اندازه الت به لحاظ طولی مابین 3 تا 12 سانت
 2. افزایش میزان کلفتی الت مابین 1.5 تا 2 سانت
 3. کاهش قابل ملاحظه سستی های بعد انزال
 4. کمک به فرآیند بازتولید اسپرم در مردان
 5. افزایش شور جنسی بعد از مصرف دارو
 6. تقویت سیستم مرکزی اعصاب جنسی
 7. افزایش قدرت جنسی مردان در برابر برانگیختگی جنسی
 8. بهبود طول مدت رابطه جنسی به بیش از 45 دقیقه
 9. تکمیل نعوظ در مردان

چرا قرص ویگرکس پلاس!؟

با همه انواع به ظاهر بی پایان محصولات نعوظ، انتخاب مناسب و دانستن اثربخشی آن می تواند دشوار باشد.

از سوی دیگر، داشتن گزینه‌های زیاد در دسترس می‌تواند چیز خوبی باشد، زیرا فضایی را برای انتخاب بهترین گزینه برای شما و نیازهایتان باز می‌کند.

برای برخی از مردان، قرص ها یا ژل ها ایده آل هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است ترجیح دهند از اکستندر یا پمپ استفاده کنند.

اکسید نیتریک موجود در قرص ویگرکس پلاس باعث میشوند تا ماهیچه های صاف آلت تناسلی شل شوند، منبسط شوند و با خون پر شوند (که منجر به نعوظ قوی و طولانی مدت می شود).

مقدار مصرف قرص ویگرکس پلاس اصل

در مقدار مصرف بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه بایستی موارد زیر را در نظر گرفت :

 • وزن افراد
 • سن افراد
 • سبک زندگی و قوای جنسی

اگر چه کارشناسان ما هنگام مشاوره تلفنی درباره قرص ویگرکس پلاس اصل بشما طریقه مصرف را بطور کامل شرح خواهند داد اما بصورت نرمال میتوانید با دو عدد در روز همراه باصرف وعده غذایی با فاصله 12 ساعته درمان را شروع فرمایید .

از هفته دوم به مراتب میتوان دارو را تا سه عدد پس از سه وعده غذایی افزایش داد و اما چنانچه شما دچار وزن زیر 60 کیلوگرمی هستید فقط مصرف یک حبه از ویگرکس پلاس برای شما کافی بنظر میرسد.

اگر میخواهید درمان را با قرص ویگرکس پلاس شروع کنید مطمئن باشید که ابتدا خوب غذا میخورید و ورزش میکنید زیرا شما با یک قرص انرژی زای جنسی مواجهید و بایستی تغذیه مناسب را در اولویت خود قرار دهید.

بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

مسلما بیشتر استفاده کننده گان قرص ویگرکس پلاس افرادی هستند که بدنبال افزایش میزان اندازه الت تناسلی خود هستند.

فرمولاسیون این دارو بیش از  10سال در حال تحقیق میباشد و هر ساله سعی در بهبود ویژگی های مثبت نهفته در ان هستند و همه ساله ترکیبی از ترکیبات برای بروز کردن این محصول برش داده شده است.

این نسخه دارویی را اکثر مردان در کشورهای توسعه یافته اروپایی استفاده میکنند.

تعداد استفاده کنندگان این قرص بزرگ کننده الت در ایران  نیز کم نمیباشند پس شما نیز با انتخاب ویگرکس پلاس به این راز نهفنه پی ببرید.

در داروخانه هادی طب شما میتوانید این بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه را براحتی خرید فرمایید و از راهتمایی های مفصل رایگان درباره قرص ویگرکس اصل بهره مند شوید .

اینکه چرا نسخه هایی از قرص ویگرکس غیر از نسخه کانادایی در وب سایتها و داروخانه های شهر توزیع گردیده و هیچگونه نظارتی بر روی آنها صورت نمیپذیرد سوال مهمی هست که فعلا ما نیز جواب قانع کننده ای تا بحال دریافت نموده ایم .

وقتی قرص ویگرکس سازنده شرکت بیوپک کانادا از fda مجوز فروش را دریافت مینماید چرا نسخه هایی نظیر آمریکایی و حتی آسیایی نیز در بازار موجود میباشند!!!

برای این ادعای ما سایت های معتبر جهانی در اختیار شما قرار دارد که میتوانید کمی بیشتر نیز تحقیق نمونده و بصورت دقیق تر و علمی تر و البته که بدون عوارض جانبی درمان خود را شروع کنید .

مواد سازنده ای که در قرص بزرگ کننده الت ویگرکس کانادایی وجود دارد با مواد سازنده شرکت های دیگر متفاوت میباشد.

کم یا زیاد کردن یک ترکیب به قرص ویگرکس میتواند هزینه ای جبران ناپذیر برای یک مصرف کننده را رقم بزند .

عملکرد علمی قرص ویگرکس پلاس اصل

فرمولاسیون و مواد تشکیل دهنده طبیعی  داروی ویگرکس پلاس می تواند سیستم عصبی را تحریک و استرس را کاهش دهد.

عصاره توت، زالزالک و جنسینگ آسیایی موجود در این مکمل می توانند سرعت انتقال جریان خون به عروق آلت تناسلی و رگی که وظیفه تعادل جنسی آلت تناسلی هستند را افزایش بخشند که افزایش جریان خون باعث نشاط و شادابی شما شده و امکان تجربه کاملا جدیدی از رابطه نزدیکی را به شما به ارمغان می آورد.

قرص ویگرکس پلاس بعنوان یک تسکین دهنده فشار روانی جنسی در مردان بالغ عمل کرده و در دفع هر گونه اضطراب کمک میکند.

روند درمانی ویگرکس پلاس را میتوان از لحاظ روانشناسی کاملا مثبت تلقی نمود .

افزایش سطح انرژی بدن و بهبود میل به برقراری روابط جنسی از دیگر فواید مصرف این داروی کانادایی جنسی است. راه حل موضعی برای افزایش سایز مردان >> کرم ویگرکس کانادایی

فروش ویگرکس پلاس
خرید اینترنتی قرص ویگرکس

عوارض قرص ویگرکس پلاس

خوشبختانه ما در این بخش دارویی را برای شما فراهم آورده ایم که تمامی معیارهای سطح اول کیفیت را داراست مواد تماما گیاهیست که میتواند استرس های افراد را نسبت به بروز عوارض احتمالی کنترل کند .

ما اطلاعات تازه ای را در رابطه با ویگرکس پلاس بدست اورده ایم که نشان میدهد شرکت سازنده همچنین قدرت بالایی در ساخت داروهای ضد پیری داشته است تقریبا میتوان گفت قدرت شرکت سازنده از سال 2001 میلادی شروع شد .

در ساختار ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل مواد شیمیایی دیده نمیشود در ادامه بصورتی خلاصه وار چند ترکیب بکار رفته در این دارو را برای شما بررسی میکنیم .

ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل

ترکیبات VigRX Plus فعال – ریشه جینسنگ کره ای پاناکس، عصاره استاندارد شده زعفران، زالزالک، برگ جینکو بیلوبا، برگ دامیانا، ماکا، عصاره استاندارد انار، لوتئولین، عصاره دانه کوسکوتا 4:1 PE، زردچوبه، عصاره فلفل سیاه 95% – Zioperine™, سایر – دی کلسیم، فسفات، سلولز، سدیم کراسکارملوز، اسید استئاریک، دی اکسید سیلیکون، استئارات منیزیم، FD&C قرمز #40.

دامیانا :دامیانا نوعی درختچه وحشی است که فقط در آمریکای مرکزی ، هند غربی و مکزیک می روید. این از خانواده Passifloraceae است.

دامیانا سالهاست که به عنوان دارو استفاده می شود. این ماده در افزایش تمایلات جنسی همراه با درمان شب ادراری ، سردرد ، افسردگی و مشکلات معده تخصص دارد. اما بیشتر این ماده به عنوان یک ماده غذایی عمل می کند که می توانید برای تقویت هورمون میل جنسی در بدن خود مصرف کنید.

دامیانا خون رسانی با اکسیژن به آلت تناسلی را افزایش می دهد.

جینسینگ سرخ آسیایی: ما در داروخانه هادی طب داروی مجزایی به همین نام نیز داریم .

قرص جنسینگ از همین گیاه آسیایی ساخته شده است (جینسینگ از نادرترين و گرانترين گياهان است و در برخي مناطق چين و هند کاشته مي شود).

عصاره پوست پوسته Muira Pauma این ماده اصلی “ریشه نعوظ” نیز نامیده می شود. Muira Pauma در مناطق آمازون پرورش می یابد و از چوب آن در ساخت داروها استفاده می شود.

این ماده تمام خصوصیات تبدیلیایی را دارد که میل جنسی را در مردان تقویت می کند.

دکتر ژاک وینبرگ یکبار در مورد 262 مردی که از مشکلات صمیمی رنج می بردند تحقیق کرد،نتایج آزمایش نشان داد که مویرا پائوما پارک توسط 65٪ از مردان در زمینه تسکین در انواع مشکلات جنسی تأیید شده است.

تاثیرات مثبت بر روی اسپرم های مردانه

کیفیت یک اسپرم هست که موجب افزایش نشاط و لذت جنسی در فرد میشود .

کلیه توان جنسی در یک انزال موثر خلاصه میگردد اما وجود یک ترکیب بسیار غنی در ساختار ویگرکس پلاس است که باعث شده این دارو بتواند غدد جنسی را نیرومند سازد .

بارهای اسپرم در منی شما مسلما با این بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه افزایش پیدا میکند.

شما با شرایط جدیدی در بیضه هایتان مواجه میشوید که برای هیجانات جنسیتان بهتر است .

در چنین شرایط یادآوری برای رابطه جنسی بیشتر میشود و این یعنی درمان بی میلی جنسی .

به نقل از داروخانه فرزین طب به ترکیب اضافه شده Bioperine  در ساختار این دارو توجه فرمایید .

نقش Bioperine در قرص ویگرکس پلاس اصلی:

این یک کاتالیزور خارق العاده است که عملکرد سایر مواد فعال موجود در VigRX Plus را تسهیل می کند و به نوعی نقش یک رسانا را بازی می کند که به همه مواد اجازه می دهد هماهنگ عمل کنند.این هماهنگی میتواند در سیستم های عصبی و دستور انزال بسیار مهم تلقی گردد .

قرص ویگرگس بهتر است یا مگنارکس ؟

سیاست تولیدات دارویی در کشور کانادا و آمریکا(سازنده قرص مگنارکس ) کاملا متفاوت است .

در کشور آمریکا بیشتر سعی میکنند داروها را متناسب با هیجانات افراد تهیه نموده و به انزال های رویایی شدت بخشند حال تولیدات دارویی کانادا (ویگرکس پلاس)بیشتر افزایش قدرت ذهنی تقابل با میل جنسی را اولویت قرار میدهند و نیازی به رویا پردازی نیست .

بطور کلی میتوان این دو داروی برند را در یک سطح با کاربردی یکسان اما تجربه مصرف متفاوت در نظر گرفت .

اگر شما یک قوطی از مگنارکس را مصرف نموده و از ویگرکس پلاس بعنوان مکملی جهت تکامل درمان خود میخواهید استفاده فرمایید یا بالعکس بایستی کمی ناملایمات اغازین را در نظر بگیرید گرچه توصیه ما این است یک انتخاب از بین این دو دارو را داشته باشید.

ویگرکس میتواند شما را به آرامی وارد قدرت جنسی کند حال آنکه با مگنارکس شما کمی زودتر وارد این چالش میشوید اگر چه در پایان نتایج تقریبا مشابه خواهند بود .

از لحاظ ترکیبی هر دو دارای مشترکاتی نظیر جینسینگ در ساختار خود هستند.

چنانچه شما در بین دوراهی انتخاب بین این دوبرند هستید بایستی عنوان داریم چنانچه ما با کمبود یکی از این دو دارو در داروخانه هادی طب مواجه میشوید بلافاصله دیگری را به مشتریان خود پیشنهاد  میدهیم اما بعنوان معرفی میتوانیم عنوان کنیم که اگر دارای روحیه ای خشن و جنگجوتری هستید میتوانید مگنارکس را انتخاب نمایید و اما برای افراد با روحیات ملایم ویگرکس پلاس گزینه ای بهتر محسوب میگردد.

با توجه به اینکه داروهای جنسی ارتباط مستقیم با سیستم اعصاب مرکزی دارند لازم است شما قبل از خرید یک برند از حالات روحی خود کاملا مطلع باشید.

همچنین بخوانید دوره ای برای نعوظ ضعیف آقایان >> سیالیس انگلیسی

نظرات در مورد قرص ویگرکس پلاس اصل

یکی از بارزترین دلایلی که قرص گیاهی ویگرکس پلاس اصل را بعنوان بهترین  مکمل افزایش قوای جنسی در دنیا معرفی میکندرضایت مصرف کنندگان از این دارو میباشد که باعث بهبود رابطه جنسی و افزایش میل جنسی آنها شده بدون آنکه عوارض جانبی برای آنها در بر داشته باشد.

هنگامی که این مکمل به طور منظم استفاده شود با توجه به مواد طبیعی موجود در آن به نشاط بیشتر منجر خواهد گردید .

مصرف کنندگان قرص ویگرکس پلاس اصل  عنوان نموده اند که هیچگونه فشارهای روانی را با این دارو تجربه نکرده اند.

خرید قرص ویگرکس
ویگرکس پلاس اصل در داروخانه

آمار استفاده کننده گان محصول و نحوه مصرف داروی ویگرکس پلاس

نکته بارز دیگر محصول فوق میانگین بالای 80 درصد رضایت مشتری در ان میباشد که انگیزه شرکت کانادایی محصول را نسبت به بروز رسانی مداوم سالانه ترغیب کرده است اما در مورد نحوه مصرف این قرص کاملا گیاهی اجازه دهید کارشناسان فروش داروخانه پس از برسی وضعیت سنی و جنسی دقیق تر باشما به گفتگو بنشینند.

قرص ویگرکس پلاس قیمت

دارویی با این کیفیت خیلی جالب است که هنوز از مالیات دارویی در ایران در امان مانده است .

عکس قرص ویگرکس پلاس را با نرخ دلار روی پوسترهای برخی پزشکان ایرانی نیز شاهدیم .

ما هنگام واردات هر محصولی همیشه ویگرکس پلاس را نیز داریم زیرا تقاضا برای خریدش بالاست .

قیمت قرص ویگرکس اصلی در داروخانه 750000 تومان است .

در هادی طب قرص ویگرکس پلاس را اصل میخرید و کمی نیز ارزان تر .

بسیاری از شرکت‌هایی که انواع قرص‌ها را تولید می‌کنند، دهه‌ها از زمانی که دانشمندان وظیفه اکسید نیتریک در نعوظ را کشف کردند، از این فرمول استفاده می‌کنند.

اما حقیقت این است که برای افزایش میزان اکسید نیتریک و همچنین افزایش قدرت نعوظ و استقامت به داروی گزافی نیاز ندارید.

با خصوصیاتی که مواد تشکیل دهنده قرص ویگرکس پلاس به شما میدهند کارتان برای بزرگ کردن الت مردانه بسیار راحت تر پیش خواهد رفت.

اوج گیری جنسی با مکمل جنسی ویگرگس پلاس اصل

این مکمل که هر روز مصرف می شود با مقدار مشخصی از گیاهان طراحی شده است که به افزایش مقدار مایع منی برای اوج و نعوظ شما کمک می کند.

ادامه این افزایش در مقدار مایعات توسط دانشمندان ثابت شده است که نه تنها نعوظ بزرگتر، قوی تر و لذت بخش تر را به همراه دارد بلکه به رشد و تکثیر بافت الت تناسلی کمک کننده ظاهر میشود.

در فرآیند جلسات درمانی با قرص ویگرکس پلاس اصل ماهیچه های آلت تناسلی شما مجبور می شوند به شدت فشار بیاورند و اغلب این مقدار منی را آزاد کنند! و بنابراین، هرچه عضلات آلت تناسلی شما قوی تر و بیشتر فشرده شوند تا حجم مایع منی بیشتری آزاد شود، ارگاسم لذت بخش تر خواهد بود! 

قرص ویگرکس پلاس اصلی همراه کاملی برای شما خواهد بود!

سفارش خرید ويگرکس پلاس VIGRX PLUS
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 132 میانگین: 4.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

101 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *