بززگساز الت مگنارکس
قرص بزرگ کننده الت

خرید قرص بزرگ کننده آلت مردانه از داروخانه – مگنا و برندهای مهم

برای خرید بهترین قرص بزرگ کننده آلت مردانه بهترین مکان را انتخاب کرده اید، ما در این پست سعی داریم قرص مگنارکس پلاس را برایتان کامل شرح داره و آن را برایتان آماده خرید کنیم و در مرحله ی آخر گذری خواهیم زد به چند برند از معروف ترین قرص های بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی در داروخانه هادی طب.

ما داروهایی را برای شما آماده کرده ایم که ایمن، گیاهی و بدون مواد سمی و خطرناک بوده و در طولانی مدت هیچ بیماری خاصی را برایتان بوجود نیاورد.

مگنارکس پلاس آمریکایی 60 عددی یکی از پرفروش ترین برندهای ما برای این دسته ی داروییست، ما میدانیم که فکر شما از تقویت بیشتر حول محور افزایش سایز بصورتی طبیعی آن هم بدون بازگشت میباشد پس ما با قاطعیت اعلام میکنیم که قرص مگنارکس پلاس آمریکایی کاملا این مزیت را داراست.

اگر تصمیم گرفته اید که بزرگترین مرد شوید، احتمالاً می توانید امروز عرضه Magna Rx خود را سفارش دهید! اما در اینجا خبرهای خوب دیگری وجود دارد.

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مردانه مگنا ار ایکس  یک مکمل بهبود عملکرد است که عمدتاً از طریق چندین روش ارائه شده توسط ترکیبات موجود در دارو بر روند گردش خون در اندام تناسلی تأثیر می گذارد. این اساساً یک مکمل روزانه است که باید به طور مداوم از آن استفاده کنید تا اثراتی مانند موارد زیر را بهبود بخشد که عملکرد شما را بهبود می بخشد:

 1. افزایش اندازه آلت تناسلی ن
 2. عوظ بهتر و ماندگارتر
 3. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس
 4. افزایش رضایت برای شما و شریک زندگیتان
خرید از داروخانه هادی طب
خرید از هادی طب

قرص “مگنارکس پلاس اصل” برای چیست؟

مگنارکس یک مکمل تقویت کننده اثبات شده است که با افزایش استقامت جنسی و بالا بردن اندام تناسلی مردانه در سراسر جهان به مردان کمک می کند و در نتیجه اعتماد به نفس را در طول صمیمیت بهبود می بخشد.

این مکمل دقیق، آسان و مطمئناً ایمن است زیرا از نظر بالینی برای ارائه نتایج مورد انتظار آزمایش شده است. گفته می شود، “Magna RX” توسط پزشکان برای کمک به مردانی که به دنبال رضایت جنسی هستند توصیه می شود.

تنها با چند هفته پس از استفاده، نتایج بهتری را تجربه خواهید کرد، جایی که از بالا بردن اندام تناسلی مردانه لذت خواهید برد.

مهمتر از آن، این مکمل هیچ گونه عوارض جانبی ندارد زیرا حاوی ترکیبی از مواد طبیعی است.

اگر از نتایج راضی نیستید، به سادگی درخواست بازپرداخت کنید زیرا با ضمانت بازگشت همراه است.

“قرص مگنارکس” چگونه کار میکند؟

مردانی که با مشکلات جنسی دست و پنجه نرم می کنند باید “مگنا ارایکس پلاس”  را امتحان کنند.

این مکمل سالم حاوی ترکیبی از مواد موثر در بهبود گردش خون در غده آلت تناسلی است. در نتیجه، افزایش جریان خون به سمت غده آلت تناسلی باعث افزایش دور و قدرت الت تنالسی مردانه می شود.

قرص بزرگ کننده الت دائمی
قرص مگنارکس پلاس اصل

قرص بزرگ کننده آلت مگنارکس

مگنارگس از سال های آغازین دهه 2000 میلادی وارد چرخه “فروش داروهای جنسی” در داروخانه های دنیا گردید نسخه ابتدایی آن با نام مگنارکس و همینک با نسخه مگنارکس پلاس ارایه میگردد .

اکثر مصرف کنندگان این دارو از داوطلبان برای افزایش سایز الت خود هستند موضوعی بسیار حائز اهمیت در زندگی زناشویی که در سال های گذشته در کشور ما نیز طرفداران بیشماری را بخود اختصاص داده است .

“قرص بزرگ کننده آلت تناسلی دائمی” مگنارکس پلاس اصل توسط تیم پزشکی بسیار قدرتمند دکتر اگوایلر در کشور ایالت متحده آمریکا تولید میگردد.

“قرص مگنارکس” بهترین برند برای بزرگ کردن الت است که دارنده مهر تاییدیه از اتحادیه غذا و داروی اروپا و همچنین اف دی ای آمریکاست .

(مژده نسخه جدید قرص مگنارکس پلاس به دستمون رسید)

نتیجه گیری از این دارو بین حدود 6 تا 8 هفته بطور کامل گزارش گردیده است با ذکر این مهم که از همان روز های نخست مصرف میتوان تاثیرات شگرف این محصول را مشاهده نمود .

قرص مگنارگس پلاس چه هدفهایی را دنبال میکند؟

بطور کلی این گیاه دارویی سه هدف را در اولویت قرار داده است :

1.کمک به “افزایش رشد الت آقایان” در طول و عرض الت

2.بهبود وضعیت توانبخشی آقایان جهت داشتن اندام جنسی شاد و با کیفیت

3.درمان کامل زود انزالی در آقایان و تنظیم خون رسانی به بافت الت تناسلی

سازندگان قرص مگنارگس معتقدند همواره در کنار یک ورزش سالم یک مکمل گیاهی قوی جهت تقویت اندام های بدن لازم است بدین وسیله داروخانه هادی طب نیز به شما عزیزان توصیه میکند همیشه از ورزش جهت کمک و تسریع در درمان بیماری فعلی خود چه جنسی چه غیره استفاده فرمایید.

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی

فروش بزرگ کننده الت مگنارکس
قرص افزایش اندازه الت مگنارکس

خرید قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی

شرکت داروخانه ای هادی طب یک نمایندگی فعال در زمینه فروش “قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردان” در ایران میباشد بنابراین اعلام میداریم نقش هیچ واسطه ای در ارایه این دارو به مشتریان گرانقدر وجود ندارد.

همانظور که مستحضر هستید هنگام خرید داروها به هیچ عنوان نباید به قیمت دارو نگاه کنید بلکه موضوع سلامت شماست پس متوجه بودن از نسخه اصل دارو اولویت اول و اخر شما عزیزان باید باشد .

قرص مگنارکس یک مکمل تقویت شده اثبات شده است که با تقویت استقامت جنسی و افزایش قدرت اندام تولید مثل در مردان ، به آنان کمک می کند و در نتیجه باعث افزایش اعتماد به نفس در هنگام صمیمیت می شود.

این مکمل دقیق، آسان و مطمئناً بی خطر است زیرا برای ارائه نتایج مورد انتظار از نظر بالینی آزمایش شده است.

خرید قرص مگنارکس پلاس اصل برای مردان پیشنهاد میشود زیرا میتواند رضایت جنسی در آنها را به شدت افزایش دهد.

ما نسخه های فراوانی از این قرص بزرگ کننده الات تناسلی دائمی را بفروش رسانده ایم .

صریحتر پاسخ میدهیم که اثرات مگنارکس چیست و طول درمان چند روز خواهد بود .

خرید قرص مگنارکس
خرید قرص مگنارکس پلاس اصل

مگنارکس پلاس چگونه باعث افزایش اندازه الت در مردان میشود ؟

آلت تناسلی شما از شوفاژهای سه سیلندر تشکیل شده است.

دو قهرمان Corpora Cavernosum ، و Corpus spongiosum ، که در طول نعوظ پر از خون خواهند شد.

این انبساط و قابلیت نگه داشتن خون در این سه سیلندر است که کیفیت نعوظ شما را تعیین می کند.

هرچه بیشتر بتوانید نگه دارید ، نعوظ ها بزرگتر می شوند. هر چه طولانی تر بتوانید خون را در دل خود نگه دارید ، قدرت پایداری بیشتری خواهید داشت.

با گذشت زمان و هنگامی که “مگنا-RX “را مصرف می کنید ، قادر خواهید بود این لامپها را دراز کنید ، بنابراین میزان خون آنها را بهبود می بخشد.

این فرایندی مشابه زمانی است که ماهیچه های خود را آموزش می دهید.

هرچه ماهیچه های خود را بیشتر تمرین کنید پمپ خون بهتر می شود.

به طور طولانی مدت ، این پیشرفت و بهبود جریان خون نیز به معنای آن است که شما انزال های خود را بهبود بخشیده و ارگاسم بهتری خواهید گرفت.

این امر به دلیل وجود سیستم عصبی بهتر توسعه یافته ممکن است که هنگام پمپ کردن خون بیشتری اتفاق بیفتد.

خرید قرص مگنارکس
گیاه دارویی مگنارکس

راههای تشخیص اصل بودن قرص مگنارکس پلاس آمریکایی:

متاسفانه کشورهای اسیایی همانند کالاهای دیجیتالی در این زمینه نیز بیکار ننشته اند و سعی در قالب کردن محصول خود بعنوان نسخه درجه میباشند مانند هندوستان و پاکستان .

اولا خیالتان از بابت خرید این قرص گیاهی از این داروخانه راحت باشد چون ما اولین نمایندگی فعال در زمینه فروش مگنارکس هستیم اما جهت ارامش خیال شما هم میهنان عزیزمان توجه تان را به موارد زیر جهت اطمینان از اورجینال بودن دارو جلب میکنیم :

توجه خيلي مهم به دليل انواع تفلبـي در نظر داشته باشيد بر روي تمام مکنا ار ايکس ها يک ليبل فارسي وجود دارد که بر روي آن نوشته شده رديابي هوشمند و همين طور بر روي ليبل فارسي يک کد رمز 8 رقمي نوشته شده که فقط مختص به داروي شما ميباشد

امید است كه بعد از مطالعه اقدام به خرید نموده و جدا از خرید محصولات بدون هولوگرام اجتناب كنید.

یک قوطی منحصر بفرد برای این دارو طراحی شده است که مانع خرابی آن در طول سه سال آینده میگردد مگنارکس پلاس بدون قوطی فاقد اعتبارات اولیه است .

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس پلاس دارنده نشان fda :

مدرک FDA یک گواهینامهٔ بین‌المللی است که از طریق سازمان دارو و غذای آمریکا جهت تولیدکنندگان محصولات غذایی، دارویی و پزشکی سر تا سر جهان صادر می‌شود.

این مدرک به منزله به رسمیت شناختن شرکت تولیدکننده توسط FDA، در خصوص بهداشتی بودن و سلامت عمومی محصولات آن شرکت بوده و حکم مجوز ورود محصولات آن شرکت را به آمریکا دارا است.

روشهای تشخیص اصل بودن قرص بزرگ کننده الات تناسلی دائمی مگنارکس پلاس :

روش 1: درب قوطی نوع اصلی با شیرینگ شفاف پوشیده و پلمپ شده و بر روی آن نوشته زیر حك (نوشته) شده است

SEALED FOR YOUR PROTECTION

روش 2: در داخل قوطی همراه 60 عدد قرص یك عدد رطوبت گیر سیلیكاژل قرار دارد

روش 3: بر روی قوطی مگنا آر ایكس اصلی شماره سریال ساخت و باركد محصول و همچنین تاریخ تولید و انقضاء قرار دارد

همچنین باركد محصول ما را می توانید در سایت زیر پیگیری نمایید تا از اصل بودن محصول ما مطمئن باشید.

https://gepir.gs1.org

روش 4: مگنا آر ایكس نوع اصلی دارای هولوگرام در قسمت كنار باركد می باشد

روش 5: مگنا آر ایكس نوع اصلی به شكل كپسول نمی باشد بلكه به صورت قرص هایی است كه از لحاظ شكل مثل كپسول می باشند كه در شكل قسمت بالا نیز معلوم است. علت این امر به این دلیل است كه تولید محصولات تقلبی به شكل كپسول آسان است و بنابر این محصول اصلی به شكل قرص می باشد

نحوه مصرف قرص مگنارکس

با توجه به تخفیفاتی جالبی که همواره در مناسبت ها و همچنین هنگام خرید بیش از یک قلم دارو ما همیشه برای مشتریان خود داشته ایم و همچنین درک شرایط مالی شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت دقیق محصول لطفا بعد از سفارش محصول از لینک های ارایه شده قیمت نهایی را از متخصصان امر فروش داروخانه هادی طب جویا شوید .

نحوه مصرف قرص مگنارکس پلاس چگونه است؟

زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه كامل از این محصول دو تا چهار ماه بوده كه سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشكی و بهداشت عمومی فرد تعیین كننده طول دوره درمان وی میباشد.

+MAGNA RX  فقط برای مردان بالای ١٨ سال بوده و لذا مصرف آن توسط افراد زیر ١٨ سال و بانوان ممنوع می باشد.
از مصرف نامرتب و قطع مصرف قبل از پایان دوره تعیین شده خودداری نمایید.

قبلا از این ما شیوه های مصرفی هر 6 ساعت یکبار را برای افراد بالای چهل سال و سنگین وزن استفاده کردیم اما موردی که گزارش شده است اکثرا افراد اصول تغذیه ای صحیح و تحرکات را رعایت نمیکنند و این روش را ترجیح دادیم حذف کنیم .

لذا برای شیوه مصرفی افراد بهتر است روزانه دو عدد را بعد از صرف صبحانه کامل و شام کامل میل فرمایند ،نظر ما این است که هیچ گونه عوارض مصرفی را شاهد نباشید . همچنین افراد ورزشکار حرفه ای میتوانند روزانه سه عدد قرص مگنارکس پلاس اصل  رو مصرف کنند .

ویژگی های برتر قرص مگنارکس پلاس اصل +ترکیبات ساخت دارو

 • به طور طبیعی آلت تناسلی خود را تقویت کنید
 • نعوظ های سخت تر و طولانی تر داشته باشید
 • اعتماد به نفس و اعتماد به نفس جنسی خود را تقویت کنید
 • عاشق خود را مانند گذشته راضی نگه دارید
 • هیچ پمپ و تزریق وجود ندارد
 • بدون نسخه ارایه میگردد
 • کاملا طبیعی و گیاهی میباشد
 • توسط بهترین پزشکان دنیا تایید شده است
 • تاییدیه اف دی ای امریکا و اتحادیه غذا و داروی اروپا را نیز داراست
 • زود انرالی شما را اذیت نخواهد کرد
 • هیجانات جنسی حتی افزایش خواهند یافت

قرص بزرگ کننده آلت (مگنارکس پلاس) از چه موادی تشکیل شده است ؟

سه ماده اصلی مگنا عبارتند از پیگوم، ماکا و علف های هرز بز شاخی از یک درخت آفریقایی در مناطق کوهستانی آفریقا و ماداگاسکار به دست می آید.

ماکا از آند در پرو می آید و توسط مردم محلی، از جمله اینکاها، برای ۲۰۰۰ سال استفاده شده است.

علف های هرز بز شاخی نیز در چین، ژاپن و هیمالیا وجود دارد و طبق گفته های متخصصان طب گیاهی دارای ویژگی های تقویت غرائز جنسی نیز می باشد.

ترکیبات شاخص قرص مگنارکس پلاس:

pygeum

maca lapidium bark

horny goat weed

epimedium gradiflorum

oat straw

oatauba

oriental genseng(root)

l-arginine hcl

stinging nettle(leaf)

cayeme

muira puama(bark)

orchic substance

oyster meet

tribulus terrestris l

sarsaparilla

catauba(brak)

asian genseng

astrsgalus(root)

licoice(root)

قرص بزرگ کننده الت
مهمترین قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مردانه دائمی

نظرات استفاده کنندگان قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مگنارکس

مگنارکس استفاده کنندگان زیادی در ایران و دیگر کشورهای دنیا دارد حتی ایرانیان مقیم خارج .

نظرات زیادی در رابطه با قرص مگنارکس پلاس اصل وجود دارد که بسیار برای خریداران جدید جذاب است زیرا آنها میخواهند از روند تاثیرات این دارو باخبر شوند .

این دارو فوق العاده بود زیرا کمی کلافه بودم از اینکه توانایی های من پایین بود
کارلوس
کارلوس
تعمیرکار
هفته اول که این دارو رو مصرف کردم تند تر راه میرفتم و حس نوجوانی بهم دست داد

من خیلی خوشحال بودم
احسان
احسان
مهندس برق

قیمت قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس

ما همیشه قیمت هایی معقول را برای مشتریان خود عرضه داشته ایم .بسیار مفتخریم که طی سالهای گذشته میزان رضایتمندی خریدارن از این محصول بالارفته است .

شما میتوانید کیفیت داروهای ما را همیشه با سایر شرکت ها و داروخانه های معتبر مقایسه فرمایید .

ما حتی بعد از فروش دارو نیز ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و همچنان به آنها مشاوره میدهیم.

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس پلاس اصل در داروخانه هادی طب با نرخ مصوب 750 هزار تومانی ارایه میگردد .

مگنارکس را همین الان سفارش دهید و از حس خوب یک قرص برتر خارجی بی نسیب نمانید.

“خرید قرص مگنارکس پلاس اصل“بهترین ایده نوین در تکنولوژی داروهای پزشکی میباشد که با تحرکات نعوظ و انتقال گردش خون به سمت ساخت اسپرم های غنی تر در نهایت سایز الت تناسلی شما را ارتقاع میبخشد.

دوستان عزیز در موقع ثبت سفارش برای “خرید قرص مگنارکس پلاس اصل” ذکر کد پستی و ایمیل اختیاری میباشد و میتونید خالی بگذارید اما حتما شماره تلفن دقیقتون رو ثبت فرمایید.

آشنایی با چند قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردانه

1.قرص بزرگ کننده آلت پروسالوشن

قرص های ProSolution Plus به طور کامل از 100٪ مواد طبیعی و بدون مواد شیمیایی تشکیل شده اند! بسیاری از آنها قرن‌هاست که به‌عنوان داروهای غرایز جنسی طبیعی برای مبارزه با اختلالات جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرند!

Pro Solution Plus یک مکمل طبیعی تقویت کننده مردانه است – مطالعات نشان می دهد که می تواند مشکلات انزال زودرس شما را تا 64 درصد بهبود بخشد! اگر این کافی نبود، داده های بالینی وجود دارد که نشان می دهد بهبود قابل توجهی در کیفیت نعوظ، عملکرد کلی جنسی و میل/رضایت جنسی در مردانی که به طور منظم مکمل مصرف می کنند، وجود دارد.

2.قرص بزرگ کننده آلت ویگرکس پلاس کانادایی

VigrxPlus سطح تستوسترون را افزایش می دهد و میل جنسی را افزایش می دهد و در نتیجه باعث افزایش استقامت، برانگیختگی شدید و نعوظ طولانی مدت و قدرتمند و طولانی مدت می شود. VigRX Plus حاوی عصاره های معدنی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها و گیاهان دارویی است که بر تولید آنزیم ها تاثیر می گذارد.

VigRX Plus به عنوان یک نام آشنا در تجارت افزایش مردانه شناخته شده است. نزدیکی 20 سال است که در بازار وجود دارد و همانطور که انتظار دارید طرفداران قابل توجهی به دست آورده است. دلیل؟ VigRX Plus یک مکمل کاملاً طبیعی ارائه می دهد که می تواند اختلال نعوظ و میل جنسی کم، انزال زودرس و سایر مشکلات جنسی را با نتایج چشمگیر درمان کند.

3.قرص بزرگ کننده آلت اروس ویگور آمریکایی

این یکی برای افراد برتر است. آن تکرار اضافی در باشگاه دو تا زیر ورق ها گرد کنید. ما به بهینه سازی بدن شما – قوی تر بودن، عملکرد بهتر، ماندگاری طولانی تر – اعتقاد داریم و با ErosVigorTM، می توانیم به شما کمک کنیم تا به آنجا برسید. ErosVigorTM یک مکمل عملکرد کاملا طبیعی است که برای نشان دادن بهترین عملکرد شما طراحی شده است. ترکیبی از اسیدهای آمینه و مواد گیاهی ما به طور ویژه برای به حداکثر رساندن عملکرد جنسی، افزایش قدرت و تامین انرژی پایدار طولانی مدت برای شما فرموله شده است.

در این قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مردانه دائمی 4 ترکیب قوی به اسامی یوهیمبین-ال ارژنین-نیاسین و ال کارنیتین دیده میشود.

4. قرص بزرگ کننده آلت مکس من 60 عددی

این محصول جایگزین مرد قوی آمریکایی است که با موفقیت توسط مرکز تحقیقات بیولوژیکی هنگ کنگ در سال 2009 پس از سال ها مطالعه بالینی و بهترین چالش سیلیشی توسعه یافته است. این می تواند به سرعت آلت تناسلی را بزرگ، ضخیم و بزرگ کند و از زمان کوتاه آمیزش جنسی به طور موثری بازیابی می کند، اثر درمانی خوبی در جلوگیری از ناتوانی جنسی و انزال زودرس، طولانی شدن زمان مقاربت جنسی، مدیریت نعوظ قابل تحمل دارد. این ماده تا 180 ساعت در بدن انسان باقی می ماند بدون اینکه عوارض جانبی اعتیاد ایجاد کند. باعث گرگرفتگی صورت، تسریع قلب، حالت تهوع یا سردرد نمی شود. مکس من بر بیماری های قلبی، فشار خون بالا یا دیابت تأثیر نمی گذارد. اثر درمانی خوبی بر بیماری پروستات دارد. الکل با اثر درمانی آن تداخلی ندارد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 334 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

346 دیدگاه

 • شعید

  سلام چطور میشه خریداری کرد قرص مگارکس رو و مشاکره تلفنی هم لطفا میخاستم با شماداشته باشم

 • عباس

  سلام یه راهنمایی میخواستم که ببینم کدوم رو سفارش بدم واونم اینک من مشکل کوتاهی و قطر دارم بین سه قرص وایمکس و ویگرکس پلاس و مگنارکس پلاس کدوم بهتر جواب میده . ممنونم

  • haditeb

   سلام هر سه دارو قدرت مشابهی دارن توضیحات رو مشاهده نموده و داروی خود را انتخاب فرمایید مطالعه ترکیبات برای انتخاب نهایی دارو حائز اهمیت است

 • س

  سلام من 20 سالمه میخواستم بدونم برام مشکل عروقی و قلبی ایجاد نمیکنه؟ موجب افزایش فشار خون بیش از حد نمیشه؟ یا فقط نواحی تناسلی افزایش خونرسانی میشه؟

  • haditeb

   با سلام چنانچه رابطه ی جنسی یا ورزشهای سخت همراه با انزال رو داشته باشید مشکلی پیش نمیاد.

 • مصطفی

  سلام
  من ۶۰ سال دارم مشکل نعوظ دارم و شلی آلت خیلی دیر سفت میشود و در کوتا هترین زمان شل می‌شود دیابتی نوع ۲ هستم چه دارویی پیشنهاد میکنید که به قلب آسیب نزند تشکر

 • jhg

  سلام ببخشید اگه ممکن باشه نظرات سایرین که نظر دادن جواب مثبت از داروهای شما گرفتن را بزارید تا همه بخونن تا بهتر تصمیم بگیریم

 • Abarensan

  چرا شماره تماس نمیزارید؟؟ فرم پر میکنیم بی فایده هستش کسی جوابگو نیست…شما که مثلا فروشنده هستید راه ارتباطی درست برای خرید و مشاوره بزارید

  • haditeb

   با سلام بخاطر تعطیلات عید نوروز و بسته بودن ادارات پست ناگزیر 4 روز تعطبلی داشتیم که بدین منظور از دوستان عزیز پوزش میطلبیم

 • سعید

  سلام وخسته نباشید.عذرمیخوام عزیزان.من متارکه کردم وباکنارگذاشتن صددرصدی رابطه متوجه شدم که پس ازهشت سال دررابطه کاملاناتوان شده ام وحتی دراندازه وحجم.ازشماعزیزان عاجزانه اعلام نیازوکمک میکنم راهنماییم کنیدوگرنه بقیه عمرم مثل اینو۹سال بدون رابطه درغم واندوه عمرم به پایان برسد.من ۵۳سال عمرکردم.یاعلاجم کنیدیابگین برم قبرستان وپایان بدم به زندگیم.این هنرخیانتی بودکه همسرم به من هدیه کرد.

  • haditeb

   سلام یک محصول رو برای ارتباط به تیم پزشکی ما ثبت کنید و تا مشاوره کامل بگیرید و اگه نیاز باشه براتون دارو پیشنهاد بدیم

 • محمدرضا

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  من 51سالمه وبخاطر سکته قلبی انژیو انجام دادم وتورگ قلبم فنر گذاشتن. نمیدونم بخاطر داروهایی که استفاده میکنم یا وضعیت پیش اومده برای عروق وقلبم نسبت به مسائل زناشویی کم میل شدم وهنگام نزدیکی هم آلتم اصلا حالت سفتی وسختی نمیگیره ازاین بابت خیلی دررنجم. خواستم راهنمایی بدید لطفا برای من قرص مکس من خوبه وبهتر جواب میده یا مگنارکس یا اگر داروی بهتری دارید که دارهای مصرفی قلبم تداخل نداشته باشه ممنون میشم بفرمایید ضمنادرحال حاضر قرص منز پرفورمنس استفاده میکنم که اصلا نتیجه ایی نداشته سپاس

  • haditeb

   سلام در چنین وضعینی معمولا خون لخته شده و حریان خون کند و مسدود هس . انژو بایستی تحت درمان های بعدی قرار بگیره معمولا پزشک قرص آسپرین رو به بیمار تجویز میکنه و پس از یک دوره مصرف طولانی مشکلات نعوظ نیز برطرف میشه. در ضمن شما بهتره از کرم های جنسی استفاده کنید و قرص ها میتونه برای سلامتیتون در آینده مشکل آفرین باشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *