خرید قرص سیلدنافیل
خرید قرص تاخیری

قرص سیلدنافیل درمان زودانزالی و شق کننده الت قرص تاخیری اصل

قرص سیلدنافیل نخستین بار توسط شرکت داروسازی فایزر و در سال 1988 به بازار عرضه شد و از همان زمان به عنوان یکی از مهم‌ترین داروها برای درمان اختلال نعوظ مورد استفاده قرار دارد.

قرص سیلدنافیل قدرت فعال ماندن تا 4 ساعت را دارست یک قرص تاخیری اصل بهترین گزینه برای درمان شلی و سفت نبودن الت و افزایش شق پذیری آن میباشد .

سایت فروش قرص سیلدنافیل
داروخانه اینترنتی قرص سیلدنافیل

سلیدنافیل به قویترین و بهترین داروی نعوظ معروف است و البته گاها مردانی که از شق نشدن و راست نشدن کامل الت تناسلی خود ناراضی هستند از این قرص گیاهی استفاده میکنند. سیلدنافیل بهترین بهترین گزینه دارویی برای ارتقاع کیفیت رابطه جنسی میباشد .

خرید قرص سیلدنافیل

سیلدنافیل درجه یک فقط در این داروخانه (داروخانه هادی طب ) عرضه میگردد که از تولیدات دارویی کشور کاناداست که قرص معروف ویگرکس پلاس را نیز قبلا عرضه کرده بود که با استقبال بی سابقه ای از جانب مشتریان جهت افزایش سایز الت تناسلی مواجه گردید.

مصرف این دارو بدون نسخه پرشک نیز بلامانع است.

سیلدنافیل درمانبخش اختلالات نعوظی (به نقل از ویکی پدیا)

سیلدنافیل سیترات Sildenafil (ویاگرا)، که تحت نام تجاری Viagra ، Revatio و اسامی دیگر به فروش می‌رسد، یکی از داروهای مورد استفاده در درمان اختلال در نعوظ و افزایش فشار خون شریانی ریوی (PAH) است. این دارو نخستین بار توسط شرکت داروسازی فایزر به بازار عرضه شد.

سیلدنافیل باعث مهار نوع شماره ۵ آنزیم فسفودی استراز خاص cGMP می‌شود (PDE۵). این آنزیم جریان خون در آلت تناسلی مرد را تنظیم می‌کند. سیلدنافیل از زمانی که در سال ۱۹۹۸ در دسترس قرار گرفته‌است یکی از مهم‌ترین داروها برای درمان اختلال در نعوظ به‌شمار می‌رود.

موارد منع مصرف سیلدنافیل:

 • هنگام مصرف مواد تولیدکننده نیتریک اکسید، نیتریت‌ها و نیترات‌های آلی، مانند نیتروگلیسرین و آمیل نیتریت
 • در مردانی که نزدیکی به دلیل مشکلات قلبی عروقی برای آن‌ها مضر است
 • اختلال شدید کبدی (کاهش عملکرد کبد)
 • اختلال شدید در عملکرد کلیه
 • فشار خون پایین
 • سکته مغزی یاحمله قلبی اخیر
 • اختلالات ارثی دژنراتیو شبکیه

تأثیر قرص سیلدنافیل بر بهبود بیماران دچار فشار خون ریوی

یکی از علل ایجاد فشار خون شریان ریوی (PAH) مسمومیت با گاز موستارد است. گاز موستارد یکی از عوامل مخرب موجود در بمب‌های شیمیایی است که طی جنگ عراق علیه ایران تعداد زیادی از سربازان ایرانی را آلوده نمود.

مطالعه‌ی حاضر جهت بررسی میزان اثر داروی سیلدنافیل، که امروزه یکی از درمان‌های مؤثر PAH است، بر روی درمان علایم این اختلال در مسمومین به گاز خردل طراحی شد.

تاکنون مطالعاتی در زمینه‌ی درمان PAH با سیلدنافیل انجام شده که نشان دهنده‌ی تأثیر مناسب این دارو بر علایم بیماری بوده است. نتیجه‌ی مطالعه‌ی ما نیز نشان دهنده‌ی بهبودی PAH در مسمومین با موستارد است. طبق نتایج به دست آمده، درمان این بیماران با حتی یک دوز روزانه‌ی سیلدنافیل نیز به بهبودی می‌انجامد.

ویژگی های برتر قرص سیلدنافیل:

1) درمان اختلال در نعوظ
2) افزایش دهنده عملکرد جنسی
3) بسیار قوی تر و بی خطرتر از ویاگرا بوده
4) درمان بزرگی خوش‌خیم پروستات
5) قرص های سیلدنافیل مدت اثری نزدیک به 36 ساعت دارند

دورزهای مصرفی قرص های سیلدنافیل +قدرت مهار انزال زودرس

دوز شروع طبیعی ، در مردانی که قبلاً سیلدنافیل مصرف نکرده اند ، یک قرص 50 میلی گرم است. دوزهای بعدی بسته به پاسخ ، می توانند حداکثر 100 میلی گرم به عنوان یک دوز واحد ، و یا تا 25mg کاهش یابد. بیشتر مردان 50mg را کافی می دانند. سیلدنافیل نباید بیش از یک بار در 24 ساعت مصرف شود.

اثرات درمان ممکن است هر بار دقیقاً یکسان نباشد. بهتر است دوز مشابهی را که قبلاً کار کرده اید مصرف کنید ، در صورتی که در چندین مورد درمان موفقیت آمیز نباشد ، دوز را افزایش دهید.

در طی برانگیختگی جنسی ، جریان خون در آلت تناسلی تغییر می کند. این تغییر جریان خون است که باعث ایجاد نعوظ می شود. سیلدنافیل از نظر پزشکی به عنوان مهار کننده PDE5 شناخته می شود. مهار کننده های PDE5 میزان پیام رسان های شیمیایی طبیعی را که در تولید نعوظ دخیل هستند تغییر می دهد.

منبع:drfox

مکانیزم اثربخشی قرص های سیلدنافیل

قرص سیلدنافیل اثر ریلکسیسن مستقیم روی کورپوس کاورنوزوم ندارد اما از طریق مهار فسفری استراز 5، سبب افزایش اثرات نیتریک اکساید می‌شود.

نیتریک اکساید سطوح cGMP را افزایش داه، عضلات صاف و منبسط شده و میزان خون ورودی به کورپوس کاورنوزوم افزایش می‌یابد.

تحریک جنسی موجب آزادسازی موضعی نیتریک اکساید می‌شود و مهار فسفودی استراز 5 توسط سیلدنافیل سبب افزایش سطوح cGMP در کورپوس کاورنوزوم می‌شود.

مرگز خرید قرص سیلدنافیل
سایت فروش نسخه درجه یک قرص سیلدنافیل

نحوه مصرف قرص سیلدنافیل

این قرص بایستی 30 دقیقه قبل از شروع فعالیت جنسی با یک لیوان آ ولرم مصرف گردد همچنین بایستی یک ساعت از تغذیه مناسب شما قبل از مصرف داروی فوق گذشته باشد .

قرص سیلدنافیل روزانه فقط یکبار بایستی صرف شود .در صورت مصرف اتفاقی بیش از مقادیر توصیه شده، بیمار را باید سریعا به بیمارستان منتقل کرد. دارو را باید دور از نور و رطوبت در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد، درون جعبه دربسته نگهداری کرد.

جهت تاثیرگذاری بیش‌تر داروی سیلدنافیل آن را به صورت مرتب مصرف کنید. به یاد داشته باشید که هر روز این دارو را در زمان مقرر استفاده کنید.

نکته :مصرف داروی سیلدنافیل به ندرت ممکن است مردان نعوظ دردناک یا طولانی‌تر از چهار ساعت را تجربه کنند. با این حال در صورتی که با چنین عارضه‌ای مواجه شدید مصرف داروی سیلدنافیل را متوقف کرده و به سرعت به پزشک مراجعه کنید زیرا ممکن است این مشکلات برای همیشه ادامه پیدا کند.

خرید اینترنتی قرص سیلدنافیل

خرید قرص سیلدنافیل یک قرص تاخیری عالی :

 قرص‌های مهارکننده آنزیم فوسفو دی استراز که امروزه با نام های قرص‌های ویاگرا، سیالیس، سیلدنافیل و … در دسترس می‌باشند؛ با مکانیسم گشادکنندگی عروق بدن به خصوص آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نعوظ سفت می شوند که امروزه به صورت روتین برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ و عدم سفت شده گی آلت تناسلی تجویز می شود.
همچنین بخوانید قرص مشابه مکس من کلیک کنید>>>
جایگاه مهم این قرص ها در انزال زودرس به نقش تقویت‌کنندگی نعوظ و افزایش توانائی مرد جهت انجام نعوظ مکرر است.
به صورت خلاصه قرص‌های ویاگرا تادالافیل و سیلدنافیل انزال را به تأخیر نمی‌اندازند بلکه به فرد این توان را می‌دهند که بعد از انزال زودرس یک ربع و نیم ساعت بعد دوباره قدرت نعوظ داشته باشند که در بار دوم مطمئنا انزال با تاخیر انجام می‌شود که به آن dabble sex می‌گویند یعنی کاملا بطور طبیعی زود انزالی درمان میشود.
قدرت تاخیری قرص سیلدنافیل 4 ساعت میباشد و اثرات این داروی گیاهی تاخیری بعد از این زمان مشخص خاموش میشود.

عوارض احتمالی قرص سیلدنافیل :

هر دارویی ممکن است حساسیت هایی را برای فرد بدنبال داشته باشد متابولسم غدد جنسی در افراد متفاوت است و افراد ضعیف تر ممکن است دچار اختلالات موقت زیر شوند :
 • سردرد
 • سوء هاضمه
 • احساس سرخی و گرگرفتگی در صورت
 • درد عضلانی، کمر درد (بیشتر با تادالافیل دیده می شود)
 • گرفتگی و احتقان بینی
 • تاری دید (مثل فوتو فوبیا و دید آبی)

این علائم معمولا خفیف بوده و با گذشت زمان کمتر می شوند.

قدرت مهار کنندگی سیلدنافیل در زمان انزال

در طی برانگیختگی جنسی ، جریان خون در آلت تناسلی تغییر می کند. این تغییر جریان خون است که باعث ایجاد نعوظ می شود.

سیلدنافیل متعلق به گروهی از داروهای موسوم به مهار کننده های فسفودی استراز نوع 5 است. آنها با کمک به شل کردن رگ های خونی در آلت تناسلی شما ، به شما اجازه می دهد خون هنگام تحریک جنسی در آلت تناسلی شما جریان یابد.

سیلدنافیل از نظر پزشکی به عنوان مهار کننده PDE5 شناخته می شود. مهار کننده های PDE5 میزان پیام رسان های شیمیایی طبیعی را که در تولید نعوظ دخیل هستند تغییر می دهد.آیا این همان قرص تاخیری قدرتمندی نیست که شما بدنبالش بودید پس جهت سفارش فرم زیر را تکمیل فرمایید تا در این باره بیشتر با همدیگر مکاتبه کنیم.

سفارش سيلدنافيل براي درمان مشکلات نعوظي مردان
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 3.7]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

71 دیدگاه

 • محمد

  سلام جناب دکتر بنده . زود انزالی دارم آیا قرص سیلدنافیل برای زود انزالی خوبه چون عوارض هم داره یه دفعه خوردم حالت تهوع خیلی زیاد و سینه تنگی داشتم کم مونده بود نفسم بره

  به نظرم سیلدنافیل خوبه اما عوارضش با چه چیزی از بین ببریم. یه چیزی بگید تا با خوردنش عوارضش کم بشه

 • نادر

  سلام جناب دکتر
  من ۴۲ سال دارم قبلا قرص سیلدنافیل با اسپره دندون استفاده می‌کردم الان یه مدته بدون قرص نعوض سختی دارم زود شل میشه یا راس نمیشه تقلا کنم زود هم ارضا میشم
  راهنمایی کنید..

  • haditeb

   سلام قرص های حاوی سیلدنافیل تاثیرات خوبی دارن. بالاترین دوز این نوع از قرص های مکس پاور هست که تاثیر بسزایی داره میتونید امتحان کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *