خرید قرص تاخیری فوری
خرید قرص تاخیری

قرص کینگ دل اصل،خرید بهترین قرص تاخیری فوری

قرص کینگ دل اصل یک قرص تاخیری قوی و فوری میباشد که از نظر سرعت اثر بخشی در رتبه نخست قرص های تاخیری قرار میگیرد .

با توجه به قیمت مناسبی که دارد محصول بسیار پرفروشی محسوب میگردد.

یک قرص تاخیری برند همواره باید با یک عدد بتواند باعث تغییرات و هیجانات جنسی در مردان گردد بسیار دیده ایم که متاسفانه افراد بیش از یک حبه قرص تاخیری را جهت زود عمل کردن و قدرت ماندگاری مصرف میکنند که این در واقع به یک خودکشی جنسی معروف است !!!

با اینکه قرص کینگ دل اصل از قیمت پایینی برخوردار است اما کاملا شما را راضی میکند .

قرص تاخیری هایی برند میشوند که قدرت ماندگاری و بدون عوارض باشند کینگ دول میتواند زمینه جلوگیری از انزال زود رس در مردان را فراهم کند و این کار کاملا بصورت طبیعی و گیاهی انجام میپذیرد .

معرفی قرص تاخیری کینگ دل اصل خارجی

وقتی به داروخانه های سطح شهر برای تهیه قرص های تاخیری مراجعه میکنید فورا مجموعه قرص های ایرانی را به شما قالب میکنند که نتایجی جز سرد درد ، کمر درد و گاها درد در ناحیه قلب و عروق و معده چیزی عایدتان نخواهد شد .

کینگ دول یک قرص باکیفیت تاخیری محسوب میشود که لذت جنسی را تا چندین برابر افزایش میدهد و یک رابطه زناشویی فوق العاده زیبا و جذاب را شکل میدهد .

کینگ دول میخواهد رفته رفته خود را در میان رقبای سرخت قرص های جنسی دنیا جای دهد در عین حال میتوان از نظر قدرت اثر بخشی این دارو را در کنار قرص وگادول قرار داد (داروی وگادول قبلا در داروخانه هادی طب عرضه شده است و از جمله قرص های تاخیری پر طرفدار محسوب میشود)

مکانیزم اثر دارو

نسبت به قرص های دیگر تاخیر قدرت جوابدهی سریعتر و بالاتری دارد در مورد ماندگاری نمیتوان انتظاری نظیر قرص ویاگرا یا سیالیس را از این دارو انتظار داشت ولی بصورت کلی میتواند برای یک رابطه جنسی ایده عال باشد.

قرص های جنسی دیگر بعد از انجام رابطه جنسی هنوز قدرت شق پذیری الت را حفظ میکنند اما کینگ دول به زبان عامیانه ای میخواهد اعلام کند که موضوع به شکل شگفت انگیزی تمام شد حال میتوانید سراغ کارهای دیگرتان بروید !!

عرضه بهترین قرص تاخیری
خرید قرص تاخیری کینگ دول از داروخانه

قدرت تفکر ساخت بالا در کینگ دل

سازندگان قرص کینگ دول از کمی ترامادول جهت زیبا سازی لحظه انزال در ساخت این دارو بهره گرفته اند در واقع با ترشح ادرنالین موقع انزال میتواند خاطره ای شگفت انگیز را برای مصرف کنندگان آن به ارمغان بیاورد.

قرص کینگ دل اصل و یک خواب راحت شبانه

این نسخه به سری قرص های آخر شبی نیز معروف است .

ما پیشنهاد این دارو را به مردان متاهل میدهیم زیرا میتوانند یک خواب بدون استرس و توام با لذت را با قرص کینگ دل اصل سپری کنند .

لذت همیشه در یک رابطه خلاصه نمیشود شما میتوانید یک حس خوب را از یک برند خارجی هدیه بگیرید .

کینگ دل معروف شد زیرا میتوانست شما را کاملا آرام کند .

برخلاف قرص های 200 میلی گرمی که بیش از اندازه از شما کار میکشند چنین نسخه هایی بسیار پرطرفدار است.

شاید میتواند یک برچسب مهندسی را نیز کینگ دل ها چسباند زیرا شعار آن این است که من میخواهم فقط کمی آرام باشم .

اگر به پیشرفت های زندگی فکر میکنید حتما باید مغز شما آرام باشد .

این نسخه را یواشکی در کمد خود داشته باشید زیرا این یک راز آرام بخشی برای شماست !

عوارض گزارش نشده از کینگ دل

قرص تاخیری که کوچکترین عارضه را داشته باشد توسط مصرف کننده قطع میشود. ما وقتی به مخاطبان خود در داروخانه هادی طب مشاوره میدهیم آنها بسیار از قرص های تاخیری موجود در بازار شاکی بنظر میرسند و از تجربیات ناامید کننده خود سخن میگویند یا اسامی قرص های تاخیری عجیب و غریب را بما عنوان میکنند که کاملا تیم پزشکی ما را نگران و اندوهگین میسازد .

ما برآنیم که با برندهای دارویی جنسی همچنان پیشروی کنیم هیچ دارویی نباید در هادی طب گزارش خطا یا عوارضی حتی ناچیز را داشته باشد .

قرص فعلی متاسفانه در نسخه های جعلی پاکستانی و هندی در برخی داروخانه های اینترنتی یا فضای پیاده رو ها را عرضه میشود. .ما جدا توصیه میکنیم این قرص را از مراکز معتبر خرید فرمایید داروخانه ما میتواند تضمین کیفیت و نسخه کاملا اورجینال آن را برای شما دوستان عزیز اثبات کند .

شما میتوانید میزان رضایتمندی خود را در قالب کامنت در زیر این محصول برای ما ارسال فرمایید .میزان رضایت زیر 90 درصدی از هر داروی ارایه شده موجب برداشته شدن آن محصول از داروخانه هادی طب برای همیشه خواهد شد.

موضوع زود انزالی و نحوه درمان

زود انزالی موضوع مورد بحث در تمامی فرهنگ های جامعه جهانی میباشد حتی افراد دیر انزال یا به بیانی با مدت زمان انزال استاندارد نیز میتواند در مواقعی از زندگی زناشویی خود با مشکل زود انزالی دست و پنجه نرم کنند .

مسلما قبلا عنوان کرده ایم که سبک و شیوه زندگی بدور از استرس های کاری میتواند موضوع زود انزالی را به فراموشی بسپارد . در تحقیق های بعدی میتوان استفاده از دود هایی نظیر سیگار و مشروبات الکلی را موجبات بوجود آمدن زود انزالی عنوان نمود .

ورزش میتواند پیشنهاد هر پزشک و داروخانه ای برای مراجعه کنندگان باشد مسلما ورزش کردن باعث افزایش شادابی در افراد میگردد و این باعث جلوگیری از بی تحرکی و افسردگی در افراد میشود .یک فرد ورزشکار کمتر میتواند نیاز های دارویی را احساس کند .

افزایش سن میتواند از طراوت جنسی بکاهد و اینجاست که یک داروی مکمل گیاهی جنسی میتواند برای این منظور مفید باشد هیچ پزشکی قرص تاخیری را نقض نمیکند بلکه نگران مصرف داروی قلابی و فاقد ترکیبات معتبر است.

مسلما تیم پزشکی ما نیز در تحقیقات از داروخانه های معتبر جهانی قرص های باکیفیت تاخیری نظیر کینگ دول را پیشنهاد کرده و مسئولیت کامل مصرف آن توسط مشتریان خود را برعهده میگیرد .

درمان کامل و قطعی زود انزالی با قرص کینگ دل

برخلاف دیرانزالی ، انزال زودرس زمانی اتفاق می افتد که یک مرد به اوج لذت جنسی و انزال سریع و بدون کنترل برسد. به عبارت دیگر، انزال قبل از اینکه یک مرد خودش بخواهد اتفاق می افتد. ممکن است قبل یا بعد از شروع مقاربت رخ دهد. بعضی از مردان که انزال زودتر و غیر قابل کنترل دارند، دچار ناراحتی های بسیار زیادی می شوند.
بسیاری از افراد مبتلا به اختلالات انعقادی یا انزال زودرس در بعضی از مراحل زندگی دچار مشکل می شوند. وقتی که انزال سریعتر اتفاق می افتد اغلب با لذت جنسی یک مرد یا شریک زندگی او همخوانی ندارد و به یک مشکل پزشکی تبدیل می شود.

عوامل متعددی باعث ایجاد زود انزالی در مردان میشوند. مشکلات روانی مانند استرس، افسردگی و عوامل دیگر که بر سلامت روانی و عاطفی تاثیر می گذارند، می تواند این وضعیت را بدتر کند. با این حال شواهد رو به رشدی وجود دارد که عوامل بیولوژیکی می توانند برخی از مردان را در معرض انزال ناخواسته و سریعتر از حالت عادی قرار دهند.

علائم اصلی انزال زودرس عبارتند از:

♦ انزالی که به طور معمول با تحریک جنسی کمی و با کنترل کمی اتفاق می افتد
↓ کاهش لذت جنسی به دلیل کنترل ضعیف انزال
♦ احساس گناه، خجالت زده یا ناامیدی

قرص کینگ دل اصل یک قرص با استاندارد جهانیست که کاملا برای رفع زود انزالی یک قرص ایده عال با قیمت منصفانه محسوب میگردد.

قرص کینگ دول بصورت قرص کینگ دل نیز تلفظ میگردد و بصورت انگلیسی super kingdol روی بسته محصول هک شده است .

نمونه درجه 1 و اورجینال قرص کینگ دل در داروخانه هادی طب

داروی کینگ دول درجه 1 بصورت حبه های دایره ای زرد رنگ میباشد . در ساخت این دارو از ترکیبات گیاهی سیلدنافیل همانند اکثر قرص های تاخیری معتبر استفاده گردیده است .

نسخه موجود در داروخانه هادی طب در دوز 100 میلی گرمی میباشد که میتوان قدرت به تاخیر انداختن انزال زیادی را از این دارو انتظار داشت .

مدت زمان دیر انزالی را نمیتوان در افراد مختلف بصورت دقیق تر پیش بینی کرد اما بصورت میانگین میتواند انتظار 30 دقیقه جلوگیری از انزال را از این دارو متصور شد .

قیمت ها در این داروخانه متناسب با توان مالی افراد لحاظ میشود این دارو میتواند بهترین گزینه برای شما باشد اگر میخواهید فورا آماده رابطه جنسی شوید .

دلایل اصلی از زود انزالی های یک مرد

تعدادی از عوامل عاطفی و فیزیکی می توانند منجر به انزال زودرس شوند.

ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که یک فرد بیش از حد هیجان زده یا تحریک شود یا آلت تناسلی او بسیار حساس باشد.

همچنین ممکن است در صورتی که آنها با شریک جدید عصبی یا ناراحت باشند، اتفاق بیفتد.

سایر علل شایع عبارتند از: اضطراب در مورد عملکرد احساس گناه افسردگی فشار مشکلات رابطه اختلال در نعوظ افرادی که مقدار کمی از یک ماده شیمیایی خاص به نام سروتونین در مغز خود دارند ممکن است با مشکل انزال زودرس مواجه شوند.

چندین درمان پزشکی ممکن است به افرادی که دچار انزال زودرس هستند کمک کند.

به نظر می رسد برخی از داروهای ضد افسردگی به تاخیر در انزال کمک می کنند، از جمله داروهای ضد افسردگی به نام مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs).

این داروهای ضد افسردگی با تجویز پزشک در دسترس هستند.

با این حال، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) استفاده از این داروها را برای درمان انزال زودرس تایید نکرده است.

همچنین، داروهای ضد افسردگی ممکن است عوارض جانبی مانند حالت تهوع، خشکی دهان و خواب آلودگی ایجاد کنند.

بهتر است ما زیاد موضوع را به اعصاب ربط ندهیم و بفکر جزیانات خونی و کاستن از حساسیت های الت تناسلی بدین منظور باشیم.

از طرفی کمر سفت نیازمند قوی تر شدن است ،قرص کینگ دل اصل ضمانت سفت سازی کمر مردان را درقبال انزال زود رس پذیرفته است.

اضطراب با یک حس خوشایند در این دارو برای حداقل یک ساعت تغییر پیدا میکند.

ویژگی های مثبت قرص تاخیری کینگ دول

میتوانیم این قرص را بصورت کامل تر سوپر کینگ دل برای شما عزیزان معرفی کنیم

این قرص یکی از مشهورترین محصولات شرکت وگادول به شمار می‌آید. در واقع این قرص محصولی ارتقا یافته از وگادول و واکادول و دارای ترکیبات نیمه گیاهی شامل ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول است؛ اما این قرص تأخیری اندکی قوی‌تر از قرص تأخیری واکادول و قرص تأخیری وگادول به نظر می‌رسد.

شاخصه های مثبت دیگر:

^قرص تأخیری فوری و قوی ,خارجی اصل
^پیشگیری و معالجه انزال زودرس
^ازدیاد میل جنسی در آقایان
^تقویت اعتماد به نفس در آقایان و جلب رضایت شریک جنسی آن‌ها
^کاهش مخصوص در استرس و اضطراب
^کمک به نعوظ بهتر آلت تناسلی
^قرصی با ترکیبات نیمه گیاهی و بدون عوارض جانبی
^تهیه شده توسط مراکز معتبر علمی و پزشکی در اروپا و آمریکا

فروش این دارو بدون نسخه پزشک نیز  امکان پذیر میباشد

ما میتوانیم اطلاعات کامل تری را در گفتگوی تلفنی بعد سفارش این محصول برای شما عزیزان ارائه دهیم .امید است تیم مشاوره ما بتواند بهترین راهکار را برای جلوگیری از زود انزالی شما فراهم آورد .

شما در هادی طب فقط قرص های درجه 1 خارجی را میتوانید پیدا کنید و سیاست ما از ابتدا همین بوده است.

شاید شرکت سازنده قرص کینگ دل در آینده ای نزدیکتر اقدام به عرضه نسخه جدید تر کند که در ابتدا مورد استقبال ما در این داروخانه روبه رو خواهد گردید و مسلما میتوانید از ما سراغ داروهای جدید تاخیری را بگیرید .

نحوه مصرف قرص کینگ دل اصل

و اینجاست که ما میتوانیم به قدرت و ویژگی اصلی قرص کینگ دول پی ببریم و دلیل معرفی این قرص را برای شما دوستان عزیز را یادآور شویم .

همانگونه که در بالا اشاره گردید سرعت اثر بخشی کینگ دول بسیار بالاست تیم پزشکی ما عنوان میکند که مصرف این دارو حدود 20 الی 25 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی بسیار مناسب میباشد .

در واقع شروع هیجانات جنسی از دیقه بیستم مصرف کینگ دول شروع میشود که برای یک قرص تاخیری با این رنج قیمتی بسیار فوق العاده است .

همچنان توصیه میکنیم افراد زیر 18 سال سراغی از قرص های جنسی از ما نگیرند ما در این داروخانه کاملا از ارایه این دارو به این افراد معذور خواهیم بود .

مواظبت دسترسی کودکان به داروها را همیشه در سرلوحه کاری خود قرار دهید .

ما توصیه میکنیم همراه قرص های تاخیری از یک روان کننده نظیر ژل لوبریکانت نیز استفاده فرمایید تا به دلیل طولانی شدن عمل رابطه جنسی مشکلاتی نظیر پوستی یا عفونت برای ذوج جنسی یا خودتان در آینده مشاهده نگردد.

انواع قرص های تاخیری موجود در داروخانه

ما سراغ قرص های معتبری تاکنون برای ایجاد دیر انزالی و درمان اختلالات نعوظی رفته ایم برخی دیگر از این قرص ها به شرح زیر میباشند که میتوانید از همین وبسایت براحتی تهیه فرمایید.

قرص سیالیس

قرص ویاگرا پاور وی 8

ویاگرا 30 تایی

قرص مکس من

قرص سیلدنافیل

ویاگرا 4 تایی

قرص ویاگرا کانگورو

دلایل تقاضای بالای قرص کینگ دل اصل در داروخانه هادی طب

موضوع مهم این است که قیمت این داروی خارجی شگفت آور است .

شما کمتر جایی میتوانید با این قیمت نسخه اصل کینگ دل را صاحب شوید .

ما دلیلی برای افزایش قیمت این دارو نداریم زیرا با قیمت معقولی کینگ دل ها را وارد کرده ایم و مایلیم شما نیز زیاد خرج نکنید .

دلیل دوم قدرت آرام بخشی کینگ دل هاست که زبان زد خاص و عام مشتریان هادی طب شده است .

کینگ دل سریع عمل میکند و سریع نیز خاموش میشود .

وقتی مصرف کننده میفهمد که این داروی تاخیری مشکلی برایش ایجاد نمیکند سریع آن را انتخاب میکند .

درصد حالت تهوع یا سرگیجه با قرص کینگ دل اصل نزدیک به صفر است.

خرید بهترین قرص تاخیری فوری کینگ دل

شما میتوانید بهترین قرص تاخیری فوری را فقط از داروخانه هادی طب بخواهید .ما بطور کلی دو نوع از قرص کینگ دل (کینگ دول هم تلفظ میشود ) را در این داروخانه برای شما دوستان عزیز فراهم آورده ایم که در نسخه های کینگ دل معمولی و سوپر کینگ دل موجود میباشد .

قیمت معمولی برای شما 150000تومان میباشد.

کینگ دل
قرص سوپر کینگ دل اصلی
سفارش بهترين قرص تاخيري فوري کينگ دول
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

دوستان گرانقدر در صورتی که سفارش شما با تاخیر غیر موجه همراه است لطفا از قسمت پیگیری مرسوله اقدام فرمایید تا رسیدگی کردد. برای خرید های تهران در همان روز ارسال خواهیم داشت و برای شهرستانها نهایتا تا 6 روز کاری مرسوله بدست عزیزان میرسد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 43 میانگین: 3.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

18 دیدگاه

 • سامان

  سلام و وقت بخیر
  قیمت قرص سیالیس و سوپر کینگ دول اصلی چند و هر ورق چند تایی هستن؟
  سوپر کینگدول اصلی مال کجاست؟

  • haditeb

   با سلام و عرض ادب
   کینگ دول 65 تومن و سیالیس نسخه 30 تایی 220 تومن البته نسخه 4 تایی از سیالیس هم موجود هست در داروخانه
   سیالیس محصول انگلیس و کینگ دول توسط شرکت معروف امریکایی تولید میشه در بسته 6 تایی موجود میباشد

 • کاربر

  سلام و عرض ادب خدمت شما.طبق توضیحات نشون میده ک برای درمان سریع زود انزالی کینگ دول بهترین گزینس ک حتی زود انزالی های شدید رو هم میتونه به تاخیر بندازه و کیفیت بالا و عوارض کمتری داره .سوالم از تیم پزشکی هادی طب اینه ک ایا این قرص اعتیاد اور است؟برای مثال مصرف یک یا دو یا سه عدد در ماه باعث وابستگی و اعتیاد ب این دارو میشه؟یا نه با اصراف نکردن در مصرف این دارو هیج گونه مشکل و وابستگی و اعتیادی ب وجود نمیاره
  ممنون میشم اگ جواب کامل ودقیقی ارائه بفرمایید
  با تشکر فراوان

  • haditeb

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
   این دارو میتونه لذت انزال شما رو به بیش از دو برابر افزایش بده با توجه به اینکه کینگ دول میتونه بصورت دائمی با یک دوره مصرف صحیح زود انزالی را برطرف کنه نمیتونه باعث وابستگی بشه ..البته وابستگی به ویاگراها قبلا گزارش شده که در مورد کینگ دول بخاطر درصد پایین ترامادول صدق نمیکنه

 • پدرام

  سلام خسته نباشید ،من متاسفانه انزال زودرس دارم زیر یک دقیقه ارضا میشم ،چکار باید بکنم که جلوی خانمم شرمنده نشم

 • عباس

  سلام من زود انزالی زیر یه دقیقه دارم و خیلی از این بابت ناراحتم شما چه چیزی پیشنهاد میکنید سن ۴۴سال

 • محمد

  سلام ببخشید من چن وقته این قرص رو مصرف میکنم از عطاری میگیرم هفته دیگ میخام تست اعتیاد بدم برا ازدواج ایا اگ استفاده کنم تستم مثبت میشه یا اینکه استفاده کردم ایا مشکلی ایجاد میکنه؟

 • حسن

  باسلام خدمت دوستان عزیز
  من چند بار به خدمت شما دوست عزیز این قرص ها را که تو گوگل دیدم براتون نیک زدم ولی جواب نداده شده چکار کنم تا این محصول را بتوانم خرید کنم ممنون میشم از لطفتون که راهنمایی کنید

 • کامبیز

  سلام من از شمال قرص میگیرم ولی اصلی نیست فکر کنم پشتش مشکی،و قرصش زرد رنگ و بسته ۵تای هستش،روی قرص هم نوشته 100

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *