قرص وگادول مارک اصلی
خرید قرص تاخیری

خرید قرص وگادول ؛ قرص تاخیری قوی اصل جلوگیری از انزال زودرس در مردان

انزال زودرس وضعیتی است که در آن مرد نمی تواند نعوظ خود را برای مدت زمان رضایت بخشی قبل از انزال حفظ کند، تحت اصطلاح “اختلالات جنسی” قرار می گیرد و آنقدرها هم که فکر می کنید نادر نیست. بر اساس تحقیقات و مطالعات آماری اخیر، تقریباً از هر 3 مرد مدرن 1 نفر (بدون در نظر گرفتن گروه سنی) این اختلال عملکرد جنسی را در مقطعی از زندگی خود تجربه می کنند.

در برخی از مردان، انزال زودرس (PE) گاه به گاه است، در حالی که در برخی دیگر می تواند شکل مزمن (و مشکل سازتر) داشته باشد.

وقفه انداختن در انزال در شرایطی که شما از انجام آمیزش روابط جنسی با همسر خود لذت میبرید یک خواسته به حقی محسوب میگردد.

البته که در اوایل زندگی مشترک موضوع زودانزالی کاملا شایع بوده و با گذشت مدتی برطرف میگردد اما اگر بنا به طریق این امر میسر نشد بایستی راهکارهای علمی را جستجو کرد.

زود انزالی نوعی اختلال عصبی میباشد که میتواند ریشه یابی شود. میتوان از استرس تا ضعف جسمی حتی انجام خود ارضایی های بی پروا در زمان های تنهایی و البته ضغف نعوظ را از مهمترین دلایل مردان مبتلا به خود ارضایی عنوان نمود.

این بخش هادی طب به قرص وگادول پرداخته است که در صورت صلاحدید میتوانید نسبت خرید از همین صفحه اقدام کنید .

خرید قرص وگادول |مرکز رسمی فروش و پخش قرص وگادول به سراسر ایران

تنها نمایندگی قرص وگادول اصلی

قرص وگادول اصل
قرص وگادول خارجی

 قرص وگادول تاخیری فوق العاده قوی و جلوگیری از ا نزال زودرس
داروی ترکیبی وگادول (سيلدنافيل و ترامادول) حاوی 100 میلی گرم سيلدنافيل و 50 میلی گرم ترامادول
افزایش هنده میل جنسی وبرقرارکننده سخت ترین و مداومترین حالت نعوظ که لذت جنسی را به حداکثر مقدار ممکن میرساند.

محصولات بسياري وجود دارند که مي توانند مشکل زود انزالي را حل کنند ولي هيچ کدوم از اين محصولات توانايي اين محصول جديد را ندارند. وگادول نام محصولي نيمه گياهي و ترکيبي توسط 2 قرص معروف است که مي تواند توسط مردان به صورت يک قرص واحد مصرف شده و زود انزالي آنان را در هنگام رابطه تا 50 دقيقه بدون وقفه به عقب بياندازد. اين محصول نسبت به تمامي محصولات دير انزالي ديگر برتر بوده و قويتر مي باشد.قرص وگادول توانايي اين را دارد که به راحتي تا 50 دقيقه براي مردان در رابطه خود با همسرشان تاخير در انزال ايجاد کند.

انزال زودرس – همانطور که قبلاً ذکر شد – آن وضعیت “ناراحت کننده” است که در آن مرد نمی تواند نعوظ خود را برای مدت طولانی تری قبل از انزال نگه دارد.

بنابراین، ما در مورد مردانی صحبت می کنیم که خیلی زود به ارگاسم می رسند و انزال می کنند، که امکان دستیابی به تجربه کامل رابطه جنسی را نمی دهد.

زود انزالی

این یک بیماری است و در دسته «اختلالات جنسی مردانه» قرار می گیرد.

بنابراین انزال زودرس نیازمند برخورد درمانی فوری و صحیح (بسته به درجه و نوع مشکل هر مرد) است و به هیچ وجه نباید با بی تفاوتی برخورد کرد. با این حال، انزال زودرس نه تنها برای شریک جنسی (که نمی تواند در این مدت کوتاه راضی شود) “بد” است، بلکه برای خود مردی که با این مشکل مواجه است نیز بد است.

اکثر مردانی که مشکل انزال زودرس دارند اظهار می کنند که نمی توانند ارضا شوند (علیرغم اینکه او ارگاسم داشته است). علاوه بر این، این وضعیت ناخوشایند تأثیر جدی بر روانشناسی و اعتماد به نفس مرد می گذارد و بر جلسات بعدی او تأثیر منفی می گذارد (که او آن را با اضطراب و استرس بیشتر متهم می کند).

علل چنین نقصی متفاوت است و نمی توان آن را به این سادگی تعیین کرد، زیرا احتمالاً آسیب شناختی و روانی نیز هستند. آنها ممکن است به دلیل یک آسیب قدیمی تر باشند، اما ممکن است نتیجه یک مشکل ژنتیکی (DNA) نیز باشند.

آنچه مسلم است این است که «زندگی خوب» (با رژیم غذایی مناسب، فعالیت بدنی منظم، مدیریت استرس و خواب باکیفیت) همراه با تشخیص/درمان زودهنگام با مکمل های مناسب می تواند به طور موثر به پیشگیری و مبارزه با این مشکل کمک کند.

قرص وگادول اصل نسخه ای برتر محسوب میشود برای مردی که میخواهد خیلی زود به درمان مشغول شود، این داروی ساخت هندوستان دارای ویژگی های بسیار جالبی است که بدان خواهیم پرداخت.

شاخصه های بارز قرص وگادول اصلی چیست ؟

۱-ایجاد تاخیر در انزال و دیر انزالی بین ۴۵ الی ۵۰ دقیقه

۲-راست کننده آلت مرد در هنگام نزدیکی

۳-عدم وجود هر گونه عوارض جانبی مثل سردرد، سرگیجه، تهوع، استفراغ

۴-افزایش میل به رابطه زناشویی (نزدیکی) در مردان و افزایش طول و کلفتی در آلت در هنگام رابطه

۵- حجیم کننده آلت مردان در هنگام رابطه زناشویی

۶-بدون نیاز به دیگر محصولات از قبیل اسپری های تاخیری و دیرانزالی

۷-افزایش دهنده قوی مدت زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زودرس

۸-افزایش میزان نعوذ (راست شدن آلت و شق پذیری) بصورت دلچسب و شیرین

۹-بالا بردن بنیه و توان جنسی و افزایش کلفتی آلت بطور چشمگیر

۱۰-درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی به علت افزایش اعتماد به نفس

۱۱-تاخیری فوق العاده قوی و بزرگ کننده آلت در نزدیکی

۱۲-افزایش مدت زمان نزدیکی و دیر انزالی و شق پذیری

۱۳-افزایش کلفتی الت تناسلی در هنگام رابطه

۱۴-افزایش دهنده درازای آلت در هنگام رابطه

۱۵-نغوظ (نعوذ) مجدد آلت (راست شدن) حتی بعد از انزال

اطلاعات دارویی قرص وگادول اصل در داروخانه هادی طب

داروخانه هادی طب  نمایندگی رسمی و فعال قرص وگادول نسخه امریکایی در ایران میباشد متاسفانه نمونه های فاقد مجوز این دارو که ساخت کشورهایی نظیر هند و پاکستان میباشند درفضای پیاده رو و سایت های فرصت طلب در حال عرضه میباشد ما مفتخریم نمونه اصلی این دارو را در جعبه ای ده تایی به شما عزیزان ارایه نماییم توجه فرمایید که نسخه اصل وگادول ده تایی قرمز رنگ میباشد نه پنج تایی زرد رنگ

عزیزان تهرانی و شهرستانی اعم از شیراز و اصفهان و تبریز و غیره (تمامی شهرنشین ها ،استان نشین ها و حتی روستاییان محترم) براحتی میتوانند از همین وبسایت نسبت به تهیه قرص وگادول اقدام فرموده و در سریعترین زمان ممکن محصول را درب منزل در جعبه نامتعارف به لحاظ حفظ حریم خصوصی مشتریان دریافت فرمایند بسته به تعداد نیاز تخفیفاتی از سوی مجریان امر فروش شرکت لحاظ خواهد شد

کاربرد نسخه های دیگر وگادول :

وگادول در کلاس داروهای موسوم به داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) است. Vegadol با کاهش موادی که باعث ایجاد التهاب ، درد و تب در بدن می شوند کار می کند.

وگادول برای کاهش درد ، التهاب و سفتی ناشی از پوکی استخوان ، آرتریت روماتوئید و انواع خاصی از آرتریت روماتوئید نوجوانان استفاده می شود. برای کنترل درد حاد در بزرگسالان؛ برای درمان میگرن؛ و برای درمان درد قاعدگی

تذکر:داروخانه هادی طب مصرف وگادول را جز برای ایجاد تاخیر در انزال برای افراد در موارد ذکر شده توصیه نمیکند.لذا صرفا برای درمان زود انزالی از این قرص تاخیری استفاده فرمایید .

خرید قرص تاخیری اصل وگادول
اطلاعات تکمیلی از قرص وگادول

نحوه مصرف قرص وگادول

قرص وگادول میتواند تا 50 دقیقه انزال یک مرد بالغ را به تاخیر بیندازد لطفا دارو را حدود نیم ساعت قبل شروع رابطه نزدیکی با یک لیوان اب میل فرمایید

نکته 1:یکی از اشتباهات رایج در مورد قرص های تاخیری استفاده از اب و چای بصورت همزمان جهت جوابدهی سریعتر میباشد که ما به شدت این موضوع را نقض میکنیم همیشه بخاطر داشته باشید مکمل های تقویتی بایستی با یک نوشیدنی سرد بی گاز مصرف گردند

نکته 2: تعداد مصرف وگادول برای هر رابطه جنسی فقط 1 عدد میباشد لطفا فاصله 48 ساعته برای مصرف داروی جنسی دیگر یا تکرار همین دارو در رابطه نزدیکی بعدی را رعایت فرمایید

ماندگاری اثر قرص وگادول 48 ساعت پس از مصرف میباشد لذا اکیدا توصیه میکنیم در این مدت بیش از یک قرص میل نفرمایید همچنین از جویدن دارو حین مصرف خودداری فرموده و با یک لیوان آب ولرم مصرف فرمایید بدلیل قوی بودن دارو لطفا قبل از مصرف تغذیه مناسب داشته باشید همیچنین میتوانید بعد از مصرف دارو یک قاشق مربا یا عسل میل فرمایی

تیم پزشکی داروخانه هادی طب : اگر از کوتاهی الت رنج میبرید اینجا کلیک کنید >>

خرید قرص وگادول اصلی درمان انزال زودرس

انزال زودرس یا زودانزالی  یکی از اختلالات جنسی می‌باشد. هنگامی که مرد، قبل از آنکه شریک جنسی‌اش ارضا شود، دچار انزال شده و از او منی خارج شود، گفته می‌شود مرد دچار انزال زودرس است. گاهی انزال زودرس طبیعی بوده و بر اثر پرهیز طولانی از مسایل جنسی به وجود می‌آید.

انزال زودرس دائمی، مشکلی جدی بوده و به عدم رضایت خود شخص یا شریک جنسی‌اش منجر می‌شود. اگر هر دو طرف در طلب بهبودی باشند، درمان موفقیت‌آمیز است، باید به فرد مذکر اجازه داد که اطمینان رسیدن به تحریک جنسی طولانی را داشته باشد و به طرف مؤنث هم باید یاد داد که خیلی زود و به آسانی تحت تأثیر قرار گیرد وگادول بهترین انتخاب برای مهار زود انزالی میباشد

وگادول حاوی ترکیبی گیاهی از دو ماده سیلدنافیل و ترامادول میباشد که به شیوه گیاهی انزال زود رس در مردان را درمان میبخشد

این دارو بسیار مناسب جهت افزایش لذت و میل جنسی در مردان میباشد.

انزال زودرس می تواند یک “جانور” واقعی باشد که اعتماد به نفس شما را “بلع” کرده و رابطه شما را از بین می برد. با مصرف تنها یک عدد از قرص وگادول اصل هندی، می توانید در نهایت این استرس را از بین ببرید و از رابطه جنسی لذت ببرید. آنها کاربرد آسان و تمیزی را ارائه می دهند و مهمتر از همه، اقدام فوری برای “ماراتن” برخوردهای جنسی ارائه می دهند.

موضوع انزال زودرس فقط نیاز به اقدام سریع دارد، چنانچه در اینگونه موارد تعلل کنید بدون شک بازنده خواهید ماند، شما نیاز به جهش های جدید خونی دارید و این موضوعی کاملا عادیست که نیاز به یک شوک مختصر دارد و قرص وگادول اصل در اینباره به بهترین شیوه ی ممکن پاسخگوی شماست.

احتیاط های مصرفی

* تنگی آئورت

⇐ انسداد خروجی بطن چپ

* فشار خون پایین (کمتر از ۹۰ روی ۵۰) (<90/50 mm Hg) یا کم بودن حجم مایعات بدن

* بیماران با فشارخون بالای کنترل نشده – فشار خون بالای ۱۷۰ روی ۱۰۰ (>170/100 mm Hg)

⇐ بیمارانی که در طی ۶ ماه گذشته دچار سکته ی قلبی، سکته مغزی، یا آریتیمی قلبی تهدید کننده ی زندگی شده اند

* افرادی که به بیماری عروق کرونری قلبی یا نارسایی قلبی کنترل نشده مبتلا هستند

⇐ بیماری های ارثی شناخته شده ی شبکیه چشم مثل رتینیت پیگمنتوزا

* اختلال شدید کبدی و نارسایی شدید کلیوی که نیازمند دیالیز هست

عوارض احتمالی برای افرادی که جانب احتیاط را رعایت نکنند چیست

 • سردرد
 • سوء هاضمه
 • احساس سرخی و گرگرفتگی در صورت
 • درد عضلانی، کمر درد (بیشتر با تادالافیل دیده می شود)
 • گرفتگی و احتقان بینی
 • تاری دید (مثل فوتو فوبیا و دید آبی)

زودانزالی و درمان های رایج با قرص های تاخیری موثر:

درواقع زود انزالی یکی از اختلال های مهم جنسی میباشد. زمانی که مرد، پیش از آنکه شریک جنسی اش ارضا شود، دچار انزال شده و از وی اسپرم خارج شود، گفته ميشود مرد دچار انزال زودرس است. گاهی انزال زودرس طبيعي بوده و بر اثر پرهیز طولانی مدت از مسائل جنسی بوجود مي‌ايد. انزال زودرس دائمی، مشکلی جدّي بوده و به عدم رضایت خود فرد یا شریک جنسی اش منجر ميشود.

در حالتی که فرد نمی‌تواند حالت تحریک خود را به مدت زمان بلند حفظ کند نیاز به یک مکمل گیاه دارویی قوی خواهد داشت که قرص وگادول از لحاظ کارایی و قیمت پایین میتواند نسخه قابل تاملی باشد

ما پیش تر داروهایی نظیر مکس من و ویاگرا 30 تایی را هم برای مشکل زود انزالی شما عزیزان معرفی کرده بودیم که هر دو از بهتری برندهای این مشکل جنسی به شمار می آمدند. در روزهای آینده در داروخانه هادی طب در مورد موضوع زود انزالی و قرص های تاخیری برتر دنیا بیشتر با شما به گفتگو خواهیم نشست .

خرید قرص وگادول اصل شما را در 6 فاکتور زیر جلو می اندازد:

 • بهبود کنترل نعوظ
 • حساسیت زدایی آلت تناسلی (بنابراین با اولین لمس انزال نمی کند)
 • کمک به بازیابی کنترل لحظه انزال
 • انزال بهبود یافته و انفجاری در زمان مناسب
 • افزایش اعتماد به نفس
 • رابطه جنسی بدون اضطراب شکست

خرید قرص وگادول اصل از لینک زیر براحتی امکان پذیر است.

قیمت داروی وگادول اصل هندی : 170000 تومان

سفارش قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 32 میانگین: 4.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

14 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *