خرید قرص مکس پاور
افزایش دهنده لذت جنسی,  خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص مکس پاور ؛ بهترین قرص سفت کننده آلات مردانه

قرص مکس پاور نتایجی مشابه با محصول مکس من را ارائه میدهد با این تفاوت که این دارو در دوزهای بالاتری تولید میگردد.

افزایش توان و نیروی جنسی موضوعی است که مشتریان از ما درخواست دارند تا مکملی دارویی فقط در این بازه  را برای آنها ارایه دهیم. تیم تحقیقاتی ما اخیرا به مکس پاور برخورد کرده است که میتواند بسیار مناسب برای مردانی باشد که میخواهند انرژی جنسی خود را به 100 نزدیک کنند که این موضوع میتواند یک زندگی روزمره عالی را برای آنها به دنبال داشته باشد.

تکاپو برای ساخت نسخه های قدرتمند بین کمپانی های داروسازی بالا گرفته است، اینها همه روزه داروهایی میسازند که با علم روز منطبق و پایداری بیشتری را پس از مصرف به همراه داشته باشد. خرید قرص سفت کننده آلت مکس پاور ایده ایست که داروخانه های معتبر فروش محصولات زناشویی از جمله هادی طب پیشنهاد داده اند.

قرص مکس پاور دارای خصوصیات دیگری نیز میباشد که در ادامه به برسی کلی این دارو میپردازیم لازم است قبل از مطالعه ویژگی های این محصول از قرص مکس من موجود در داروخانه دیدن فرمایید.

قرص مکس پاور چیست؟

از جمله داروهای جنسی مشهوریست که در کشور انگلستان تحت لیسانس آمریکا ساخته میشود مهمترین ویژگی این دارو افزایش توان و استقامت جنسی میباشد. قرص مکس پاور خارجی اصل بسیار مناسب برای مردان ورزشکار و کارکشته متاهل میباشد چنانچه برای اولین بار از یک قرص جنسی استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم فعلا سراغ این دارو نروید (دلیل اصلی این توصیه دوز مصرفی حداقل 200 میلی گرمی مکس پاورهای قرمز رنگ میباشد).

قرص مکس پاور اورجینال شرکتی دارای مجوز رسمی ساخت و توزیع از FDA امریکا بوده و میتواند به مردان بعنوان یک مکمل در افزایش سطح سلامت عضلات و بافت های استخوانی کمک شایانی کند. در بروشور شرکتی این داروی گیاهی ویژگی هایی نظیر جلوگیری از پوکی استخوان نیز گنجانده شده است.

فروش بصورت بی نسخه از داروخانه هادی طب انجام میپذیرد و هر مردی که ما بین 18 تا 64 سال سن داشته باشد میتواند آزادانه با مکس پاور ها به تقویت جنسی خود مشغول شود.

مکس پاورها همچنین قادرند به بازسازی اندام های جنسی پس از وقوع یک رابطه ی جنسی هات بپردازند، در این اندام های شما به سرعت تقویت شده و از خستگی های عضلانی که بیشتر در بین مردان میانسال شایع است جلوگیری بعمل می ِآورد.

در واقع قرص مکس پاور بهترین مالتی ویتامین برای مردانیست که به شدت میخواهند روابط جنسی و صمیمانه ای را با پارتنر خود ترتیب دهند.

مزایای کلیدی قرص مکس پاور :

 • قرص مکس پاور انگلیسی اصل حاوی عوامل غرایز جنسی طبیعی است که میل جنسی و عملکرد مردان را به شدت افزایش می دهد
 • مناسب برای مردانی که میخواهند تکرار رابطه جنسی در یک روز را داشته باشند
 • جلوگیری از ضعف و سستی بعد از انزال های مکرر
 • بازسازی و تولید اسپرم ها در بدن بعد از انزال
 • قلعه ای از عوامل انرژی و قدرت را برای تحریک هیجان فراهم می کند
 • به حداقل رساندن انزال زودرس یا سریع برای حفظ اعتماد به نفس، انرژی و استقامت کمک می کند
 • افزایش دهنده میل و لذت جنسی در مردان به صورت بارز
 • بهبود حجم الت تناسلی مردانه با فرمولی جدید
 • نسخه ای کامل تر از قرص مشهور مکس من
 • استقامت و برانگیختگی مردان را دوباره تقویت می کند تا به بهبود و حفظ عملکرد کمک کند
 • خمیدگی های آلت تناسلی با این روش دارویی بهبود می یابد
 • ارائه شده توسط کمپانی مشهور اروپایی دارای تاییده از ce و fda

 

قرص خارجی اصل جنسی
قرص قوی جنسی مکس پاور قرمز رنگ 12 عددی اصل

قرص مکس پاور مناسب چه مردانی است ؟

داروخانه هادی طب به مردان توصیه میکند تا مطابق با توان جنسی خود داروی مناسبی را انتخاب نمایند. عزیزان بایستی توجه داشته باشند که نمیتوانند مثل مردان حرفه ای برای نخستین بار به سراغ قرص هایی نظیر مکس پاور بروند.

این دارو همچنین توصیه میگردد به مردانی که قبلا از قرص هایی نظیر بیگ پنیس یا مکس من استفاده کرده اند.

زود انزالی همچنین موضوعی است که مردان با درجه های مختلفی بدان دچار میشوند، این دارو به شما کمک میکند که در زمان رابطه جنسی همانی باشید که در رویاها با آن سیر میکنید .

همچنین لازم است که شما تحرک های کافی را در زمان طول درمان با این قرص گیاهی تجربه کنید ورزش هایی نظیر بدنسازی با وزنه های سنگین و قدرتی، دو میدانی سرعتی و البته وزشهای رزمی و کوهنوردی میتوانند گزینه های برتر در این باره تلقی شوند.

عارضه جانبی

این دارو کاملا گیاهی میباشد اما در صورتی که توسط مردان آماتور مصرف گردد میتواند حالت تهوع و تپش قلب را بهمراه داشته باشد البته باید قبل از مصرف قرص مکس پاور به نکات تغذیه ای توجه ویژه داشت.

قرص مکس پاور برای مردان
MAX POWER FOR MEN بهترین مکمل جنسی مردانه

کیفیت قرص مکس پاور انگلیسی

شما با دارویی میخواهید مواجه شوید که حداقل در نوع بسته بندی حرفها و ایده های جدیدی را از بروز میدهد. حس داشتن یک جعبه ی فول اروپایی که به شما در برآورد نیازهای جنسیتان کمک رسانی بعمل می آورد.

لذت جنسی با مصرف مکمل های دارویی به شکل ویژه ای بالاتر میرود، در این بین قدرت و کیفیت یک دارو بسیار مهم و حیاتیست.

قرص مکس پاور 200 میلی گرمی حدود یک ساعت زمان از شما طلب میکند تا بتواند اندام های جنسیتان را برای ورود به روابط هات و صمیمانه افزایش دهد. این گونه ای از نوین ترین کپسول های جنسی گیاهیست که نعوظ را مجاب به رشد کردن میکند.

سستی نعوظ دردناک است و اگر مردی هستید که از غدد جنسی سست و ضعیف رنج میبرد، حتما ایده ی تقویت کننده های جنسی را در سر داشته باشید.

ورود قرص های مکس پاور 12 عددی باعث شد تا بسیاری از نسخه های قبلی داروهای جنسی به دست فراموشی سپرده شوند، زیرا مکس پاورها قادر بودند هیجانات جنسی را به بیش از 200 برابر حالت عادی ارتقاع بخشند.

این به سطح تستوسترون شما می افزاید و نشانه های مردانگی را افزایش میدهد تا همواره یک مرد ایده آل در برخوردهای جنسی بوده و پارتنر خود به بهتر و بیشتر به لذت ارگاسم برسانید.

سیستم ایمنی بدن مردانه با مصرف 12 عدد از قرص مکس پاور اصلی تقویت میشود و این به لطف ساختار تماما گیاهی این داروی قدرتمند مردانه میباشد.

مواد تشکیل دهنده این قرص نعوظی چه هستند

فرمول ساخت در داروهای امروزی بسیار دقیق و علمی دنبال شده است و از فناوری های جدید دارویی به وفور بهره گیری میشود. شما در ادامه میخوانید که قرص مکس پاور از چه ترکیباتی سود برده است:

 • گیاه یام چینی : این درخت انگور کوهنوردی چند ساله، بومی آسیای شرقی است. غده های خوراکی عمدتاً در آسیا کشت می شوند و گاهی در طب جایگزین استفاده می شوند. این گونه سیب زمینی منحصر به فرد است زیرا غده ها را می توان به صورت خام مصرف کرد.
 • جینسینگ : جنسینگ حالت گرم مزاجی ایجاد میکند و بخصوص مصرف آن کمی قبل از ورود به روابط جنسی میتواند ایده ای درست و علمی تلقی شود. جنسینگ از معروف ترین گیاهان عطاری است که از دیرباز به مردان و زنان متاهل پیشنهاد شده است.
 • قارچ گانودرما: از ویژگی های این ماده میتوان به مبارزه با خستگی و تقویت بدن به طور کلی، تحریک سیستم ایمنی، توقف پروتئینوری، درمان آسم و اختلالات دستگاه تنفسی، پیشگیری و درمان سرطان و اختلالات کبدی، درمان بی خوابی، فشار خون بالا و محافظت از سیستم قلبی عروقی اشاره کرد.
 • aweto: یک گیاه مهای ایحلی برزیلی کم یاب است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن موثر است.

این 4 ترکیب اصلی در ساخت قرص مکس پاور اورجینال میباشد که به اتفاق یکسری افزودنی های مهم دیگر در بالا بودن کیفیت محصول نقش دارند.

آموزش استفاده از قرص سفت کننده آلات مردانه مکس پاور

برای ایجاد سفتی بایستی به بدن خود زمان دهید تا خود را با فشار خون تحمیل شده هماهنگ کند. مکس پاور داروییست که فشار خون را میتواند افزایش داده و گردش منظمی از بارهای خونی را فراهم نماید.

اگر میخواستید تنها به خاصیت زود انزالی آن تکیه کنید، نسخه هایی مثل داپوکستین در دسترس بودند اما برای ایجاد نعوظ سفت و محکم حداقل یکساعت قبل از برنامه ی جنسیتان از قرص مکس پاور استفاده کنید.

استفاده از این نسخه با شکمی خالی و گرسنه میتواند باعث بروز سرگیجه های ناخواسته و حتی حالت تهوع شود. شما برای جلوگیری از سنگینی دارو نیز میتوانید مصرف را بهمراه یک وعده ی کوچک غذایی انجام دهید.

همه ی داروهای جنسی جدید را بهتر است در شرایط نرمال استفاده کنید، بخصوص برای داروی پرقدرتی مثل مکس پاور لازم است که آن را با داروها یا نوشیدنی های الکلی همراه نکنید.

حدود 36 ساعت لازم است تا اثرات این محصول از بدن شما خارج شود. دو برابر کردن دوز مصرفی در این مدت زمان میتواند باعث بروز یکسری ناهنجاری های رفتاری و یا بالا رفتن بیش از حد فشار خون شود.

با استناد به توصیه های مصرفی شما براحتی میتوانید بدون بروز هیچگونه عوارض جانبی از سرخوشی ایجاد شده بهره ببرید.

 تادالافیل در مقابل سیلدنافیل : کدام برای اختلال ED بهتر است؟

چه مردانی نباید از این دارو استفاده کنند؟

 • دیابتی های نوع 1
 • بیماران کبدی و کیوی
 • بیماران دارای سابقه تشنج و غش
 • مردانی که میخواهند همراه با این دارو مشروبات الکلی مصرف کنند
 • کلیه پسران زیر 18 سال
 • بیماران جراحی نخاعی
 • افراد با بیماری های رفتاری که تحت نظر روانشناسان دارو مصرف مصرف میکنند
 • بیماران تیروئیدی حاد
 • مردانی که قبل از مصرف این دارو از مواد مخدر استفاده کرده اند
 • بیمارانی که تحت درمان با قرص های سنگین دیگری هستند
 • کلیه مردان با سابقه حملات قلبی

نحوه خرید بهترین قرص سفت کننده آلات مردانه از داروخانه

قرص مکس پاور اصل همانند سایر گزینه های دارویی ما با کیفیت اورجینال به دست هموطنان ایرانی در سرتاسر این مرز و بوم خواهد رسید. پس از ثبت سفارش باید ساعاتی منتظر تماس همکاران من باشید تا شما را برای خرید و دریافت این داروی قدرت جنسی راهنمایی کنند.

هیچ محصول جنسی که به قدرت جنسی و اعصاب روانتان تاثیر منفی بگذارد در این داروخانه ی ایرانی به چشم نمیخورد.

براحتی میتوانید به بالش خود تکیه داده و در منزل قرص مکس پاور اصل آمریکایی را از مامور پستی دریافت فرمایید.

قیمت قرص مکس پاور قرمز در داروخانه 530000 تومان میباشد. لطفا برای تهیه مکس پاور از فرم زیر استفاده فرمایید.

سفارش قرص مکس پاور (12 عددي)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 47 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

27 دیدگاه

 • عرفان

  سلام و خسته نباشید . من محصول سفارش دادم ولی در مورد سفارشم سوال داشتم ، سوالم اینه که من قصد خرید کرم سیاه و سفید و قرص هارد آن رو داشتم اما مشاور پیشنهاد کردن مکس من بگیرم منم قبول کردم و 200 تومن واریز کردم اما الان نمیدونم اون مکس من قرصه یا کرمه چون یه قرص مکس من60 تایی هست که بالای 200 تومنه و کرمش هم که پیدا نکردم . شما جواب سوالمو میدونین؟ فقط انتقادم کنم، اینکه پشتیبانی تلفنی یا مجازی ندارین اذیت میکنه مشتری هارو

  • haditeb

   سلام دهقان هستم از بخش پشتیبانی داروخانه هادی طب
   سفارش شما قرص مکس من 60 تایی هس که بهتون پیشنهاد شده ..موفق باشید

   • Faranarz

    با سلام من دیابت دارم و ضربان قلبم بالاست به تطر شما میتوانم از این کپسول استفاده کنم. اگر نه لطفا راهنمایی بفرمایید.

    • haditeb

     با سلام بی هیچ وجه
     شما میتونید از دیگر روشهای موجود مثل دستگاه وکیوم ، لارجر باکس ،حلقه ویبراتور و مجموعه کرم های جنسی بدین منظور استفاده فرمایید که همه ی محصولات یاد شده براحتی در همین وبسایت قابل مطالعه و سفارش مستقیم میباشد دوست عزیز .. با آرزوی سلامتی

 • امیر

  سلام وقت بخیر.
  از اونجا که این قرص خاصیت تأخیری زیادی نداره و بیشتر انرژی ژا هست میشه کنارش دارد های تاخیری مثل ترامادول یا کینگ دول مصرف کرد یا خطر ناک هست؟
  و اینکه ارسال به شیراز چند روز طول میکشه؟

  • haditeb

   سلام و عرض ادب
   مصرف ترامادول برای یک انسان عادی اصلا انتخاب هوشمندانه ای نیس زیرا عوارض وحشتناکی میتونه داشته باشه اما درصدی از ترامادول رو امروزه در ساخت داروها مشاهده میکنیم که با گیاهان داروییه دیگه ای ترکیب میشه .. تداخل داروهای جنسی میتونه حالت تهوع و اسهال رو بهمراه داشته باشه و البته استفاده همزمان این دارو با کینگ دول شدت ضربان قلب رو افزایش میده پس اکیدا توصیه میکنیم از اینکار صرف نظر کنید .. مکس پاور خواص درمانی بارزی در ایجاد تعادل برای اختلال نعوظ داره .. ارسال به شیراز میتونه در کمتر ار 7 روزز کاری انجام بگیره و بدستتون برسه ..متشکرم

 • سعید دهقان

  سلام من از شرکت خرید کردم 14 روز که محصول دستم نرسیده و هیچ کس جواب گو نیست

  • haditeb

   سلام جناب دهقان عزیز
   ما در خدمت شما هستیم از بخش پیگیری مرسوله اقدام بفرمایید تا چک کنیم احتمال قوی وجود داره که سفارش شما چندین روز پیش ارسال شده باشه لطفا سری به اداره پست محل سکونتتون بزنید شاید اوردن دم خونتون و احتمالا تشریف نداشتید تیم پشتیبانی ما در خدمت شماست ..حتما پیگیری میکنم براتون به روی چشم

 • بهنام

  سلام
  من ۵۲ سالمه و نارسای کامل کلیه دارم می تونم از قرص مکس پاور استفاده کنم؟؟
  با تشکر

  • haditeb

   سلام به هیچ وجه قرص های جنسی در این شرایط مناسب شما نیست .. شما بهتره برای تقویت قوای جنسی خود سری به کرم های جنسی مشهور موجود در داروخانه ما سر بزنید

  • haditeb

   سلام دوستانی که فشار خون دارند خصوصا فشار خون بالا بایذ از مصرف چنین داروهایی خودداری کنند .

 • احمد

  سلام
  یک سوال داشتم
  ایا اگر از مکس پاور برای نعوظ استفاده کنیم میشه قرص دپوکسی را برای انزال زودرس همزمان مصرف کرد؟

 • مسعود،ش

  سلام،من قبلا واسه نعوظ بهتر از سیلدنافیل استفاده میکردم،میخواستم بدونم الان چی استفاده کنم که عوارض سیلدنافیل (سردرد و سرگیجه و سوزش معده و اسهال)رو نداشته باشه،و همچنین الان هیچگونه ورزشی انجام نمیدم

  • haditeb

   سلام وقت بخیر
   صرفا اینا عوارض نیستند ، در واقع حساسیت هایی رو برخی افراد نسبت به سیلدنافیل و ویاگرا نشون میدن.
   اگر کم تحرک هستید من گزینه سیالیس 30 تایی و قرص اروس ویگور رو براتون پیشنهاد میدم که میتونید یه دوره ازش استفاده کنید ، در مورد مکس پاور مسلما برای شما مناسب نیست چون دوز دارو بسیار قویتر است .هر دو داروی ذکر شده رومیتونید در داروخانه هادی طب مرور و مطالعه فرمایید . سوال دیگه ای داشتید بسیار خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم . با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دوست عزیز

 • Farshad

  سلام، من واسه به تاخیر انداختن انزال از یکی از همکاراتون کمک خواستم، ایشون به من قرص ماکسیما مشکی رو پیشنهاد دادن، اولین بار که ازین قرص یکی کامل استفاده کردم بعد از رابطه سر درد شدید، حالت تهوع خیلی شدید، افت فشار و سرد شدن بدن و در انتها چندین بار استفراغ داشتم، میخواستم نظرتونو بدونم که از این محصول میتونم جایگزین استفاده کنم؟ یا با این تفاسیر اصلا نباید هیچ قرصی رو مصرف کنم؟

  • haditeb

   سلام دوست عزیز ما اصلا قرص ماکسیما مشکی نداریم لطفا توجه داشته باشید که در کدام وبسایت مشاوره شده اید .
   ما کاملا مستقل عمل میکنیم و رابطه ای با هیچ داروخانه دیگری نداریم و مشاوران ما کاملا با برگه های در دستشون موظف هستن در مورد خواص داروها و گزینه های جایگزین اطلاعات درستی رو خدمت عزیزان ارائه بدن

 • سعید

  قیمت توسایت 256 تومان ولی پیک مطابق مسیج فروشنده که نشانم داد میگفت 265 تومان واقعا چرا؟ الان من حرفهای بدی میزنم یا توهین کردم ؟ واقعا این حق ندارم یک توضیح بدهید واقعا نمیدانم من چه حرف بد وغلطی دارم میگم که فقط پاک میکنید اقلا خصوصی یا تلفنی یک جواب بدهید ممنون میشم

  • haditeb

   سلام روز بخیر مشتریه گرانقدر
   ما قبل از ارسال در مورد هزینه های پیک با مشتری هماهنگ میکنیم که هزینه ارسال چقدر میشه و بایذ شما طبق همون پرداخت بزنید به پیک ها .. ضمنا اگر هزینه بیشتری از شما توسط پیک اخذ شده بفرمایید تا ضمن برخورد با عوامل هزینه شما عیننا عودت شده و صراحتا در این باره از شما پوزش خواهیم خواست ..متشکرم از ارتباطی که با ما گرفتین جسارتا یک شماره تلفن هم از همین طریق برای ما ارسال فرمایید

  • haditeb

   سلام بستگی به شرایط مالیتون داره از سوپر کینگ دل تا تیتان ژل ها برای تاخیر در انزال مناسب هستند در حال حاضر ویاگرا پاور وی 8 مورد توجه خریداران قرار گرفته و شمام میتونید اونو تهیه کنید از هادی طب

 • ساسان

  من ساسان هستم
  دارای فشار خون ناشناخته هستم وقرص فشارپیزپرلول5 استفاده می کنم مدتی از سیالیس استفاده کردم ولی فکر میکنم چندان قوی وارضا کننده نیست می توانم از مکس پاور مشکی 12 تایی استفاده کنم لطفا مرا راهنمایی کننید

  • haditeb

   سلام صرفا توجه فرمایید که دوز دارو میخواد به ده برابر داروی قبلی افزایش پیدا کنه- صرفا وسط غذا مصرف کنید با آب فراوان – میتونید قبل از هرچیزی نظر پزشکتون رو در این باره جویا شوید