بررسی تادالافیل با سیلدنافیل
مقالات علمی

تادالافیل در مقابل سیلدنافیل : کدام برای اختلال ED بهتر است؟

تادالافیل و سیلدنافیل دو داروی بسیار سرشناس و مهم جهت درمان مشکلات نعوظی در آقایان محسوب میشوند. انتخاب بین این دو فرمول مطمئن برای افراد میتواند یک دردسر شیرین باشد!

مثل اینکه یک مربی فوتبال بیش از یازده بازیکن تراز اول دارد و انتخاب از دل آنها ساعتها زمان میطلبد. آیا انتخاب بین تادالافیل و سیلدنافیل یک سلیقه است؟

انتخاب بین این دو به تعداد دفعاتی که میخواهید از خواصشان سود ببرید مربوط میشود. اگر به داروهای جنسی علاقه مندید و احساس میکنید که نعوظتان در وضعیت بسیار بهتری نسبت به حالت نرمال قرار میگیرد بهتر است در دو شرایط متفاوت از این دو فرمول عالی استفاده کرده و نتایج بدست آمده را یادداشت نمایید.

برای اینکه بیشتر با ساختار این دو دارو آشنایی پیدا کنید، هادی طب هر دو برند مطمئن را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد.

تفاوت اصلی میان تادالافیل و سیلدنافیل در چیست؟

مهمترین تفاوت اصلی میان تادالافیل و سیلدنافیل به سرعت عمل بازدهی و مدت زمان ماندگاری اثرات دو دارو در بدن مردان مربوط میشود.

بازدهی و شروع تاثیرات دو دارو متفاوت است. در حالی که تادالافیل ها پس از 30 دقیقه در بدن باز میشوند، اما سیلدنافیل به حداقل یک ساعت تمام وقت نیازمندند.

میزان ماندگاری دو دارو نیز تفاوت چشم گیری با یکدیگر دارد. تادالافیل تا نزدیک 36 ساعت همچنان پس از مصرف فعال است، این در حالیست که شدت تاثیرات سیلدنافیل ها به 4 ساعت محدود میشود.

پس نتیجه میگیریم که در این بخش تادالافیل ها تفاوت چشم گیری را رقم میزنند، اما ممکن است این حالت خوشایند هر مردی نباشد زیرا برخی از مردان پس از رابطه ی جنسی نیازی به تکرار آن احساس نمیکنند.

تادالافیل و سیلدنافیل هر کدام توسط شرکت‌های دارویی مختلف ساخته می‌شوند، زیرا هر دو ژنریک یا «خارج از اختراع» هستند.

نگاهی به قدرت دو دارو

هر دو فرمول در دوزهای متفاوتی تولید و ارائه شده اند. تادالافیل ها معمولا در دوزهای مابین 2.5 تا 100 و حتی این اواخر 200 میلی گرمی متمایز هستند (200 میلی گرمی اشاره به سیالیس مشکی دارد).

سیلدنافیل ها اما از 25 میلی گرم شروع و تا 200 میلی گرم برای پاور وی 8 به اتمام میرسند.

دوز پایین تر (2.5 میلی گرم و 5 میلی گرم) تادالافیل روزانه برای مردانی که بیش از 2 بار در هفته رابطه جنسی دارند استفاده می شود. دوزهای بالاتر تادالافیل و دوزهای سیلدنافیل برای استفاده در صورت نیاز، نه بیشتر از یک بار در روز است.

هر دو فرمول توسط شرکت های معتبر و متفاوتی تولید میشوند. در کل ما در جهان امروز بیشتر تادالافیل و سیلدنافیل را در قالب دو قرص متفاوت سیالیس و ویاگرا میبینیم. دیگر امروزه وقتی مردی میخواهد خریدی داشته باشد میگوید من سیالیس یا ویاگرا میخواهم بجای اینکه نام تادالافیل و سیلدنافیل را بیاورد.

اما وقتی این دو مارک بر روی جلد محصول میخورد، قیمت دارو افزایش چشم گیری تا حدود 3 تا 4 برابری به خود میگیرد، که این یکی از معایب بزرگ برای این دو ماده قوی برای ED به شمار میرود.

بخوانید: نعوظ قوی با قرص مکس پاور

نگاهی به عوارض احتمالی تادالافیل ها

هر داروی جنسی در شرایطی خاص و یا خارج از توصیه پزشکی ممکن است عوارض ناخواسته ای بهمراه داشته باشد. عمده عوارض شایع تادالافیل ها بروز سردرد و سرخی صورت است. این دارو اگر بی رویه استفاده شود ممکن است در مجاری تنفسی بینی برای شما دردسر ساز باشد.

افرادی که فشار خون بالا دارند با مصرف چنین قرصی ممکن است با شرایط اورژانسی روبه رو شوند. رانندگی طولانی مدت در حالی که شما از قبل تادالافیل مصرف کرده اید ممکن است ریسک بزرگی محسوب شود.

برای بروز نکردن چنین اختلالاتی بهتر است قبل از هر چیزی دوز مناسب با شرایط بدنی خود را پیدا کنید. افرادی که احساس میکنند بدن ضعیفی دارند میتوانند از دوزهای بسیار پایین شروع کنند.

نگاهی به عوارض احتمالی در سیلدنافیل ها

در ایجاد سردرد ممکن است سیلدنافیل نیز مشابه با تادالافیل ها عمل کند. بزرگترین اختلال گزارش شده از سیلدنافیل ها به درد معده، تغییر رنگ اشکال و حالت گیجی برمیگردد.

عوارض جانبی کمتر رایج سیلدنافیل شامل استفراغ، خشکی دهان، بثورات پوستی و خون ریزی یا قرمزی چشم است.

این حوادث برای مردی رخ میدهد که عادت به انجام کارهای سنگین و به دور از احتیاط در زندگیش داشته است، همانند فردی که در جمع، فراوان مشروب خورده و نهایتا در وضعیت خطرناکی قرار میگیرد. دقیقا اگر شما نیز دوز بهینه را رعایت نکنید نه تنها خود سودی نمیبرید بلکه شرایط روحی همسرتان را نیز بدتر خواهید کرد.

اگر پس از مصرف تادالافیل یا سیلدنافیل احساس درد قفسه سینه یا نعوظ دارید که بیش از 4 ساعت طول می کشد، برای مراقبت های پزشکی اورژانسی با 115 تماس بگیرید.

انتخاب دوز مناسب برای مصرف تادالافیل و سیلدنافیل

همیشه مشتریان در هادی طب نسبت به تهیه نسخه ها با دوز های متفاوت سردر گم میشوند. گاهی احساس میکنند که دوز سنگین براحتی قادر به رفع نعوظ ضعیف آنها میشود اما با بروز عوارض احتمالی از مشکلاتی که برایشان بوجود آمده شکایت دارند!

بدانید که ما قبل از هر چیزی در مشاوراتمان به شما دوز های بهینه متناسب با قدرت بدنی تان را گوشزد میکنیم. بی تفاوت رد شدن از توصیه های پزشکی همواره برای افراد خطر آفرین بوده است.

قبل از هر مصرفی باید انتخاب کنید که در طول یک شبانه روز قرار است چند بار به انزال برسید، و یا اینکه قرار است شما به تکرار رابطه ی جنسی بپردازید یا نه.

اگر برای یک رابطه تادالافیل و سیلدنافیل را در نظر گرفته اید بهتر است با دوزهای ملایم و روبه پایین برای تادالافیل با نهایت 20 میلی گرم و برای سیلدنافیل تا 50 میلی گرم شروع کنید. البته دوباره توصیه میکنیم که قبل از مصرف دو دارو حدودا مابین 30 تا یکساعت به بدن خود فرصت دهید تا اثرات دارو جا بیفتد.

اگر فکر میکنید تادالافیل بیشتر با ماندگاریش شما را اذیت میکند انتخاب سیلدنافیل ما بین این دو بسیار هوشمندانه خواهد بود.

در نهایت زمانی که به اثرات دو دارو پی بردید میتوانید بسته به نیازتان دوز مصرفی را در روابط بعدی افزایش یا کاهش دهید.

هشدار : تادالافیل و سیلدنافیل نباید همزمان مصرف شوند

مشابه با هر فرمولی این دو دارو نیز چنانچه بصورت عمدی همزمان مصرف شوند باعث بروز حوادث ناخواسته خواهند شد. همچنین تادالافیل و سیلدنافیل با نسخه های زیر تداخل مصرفی دارند.

تداخلات تادالافیل:

سایر درمان های اختلال نعوظ، از جمله ویاگرا (سیلدنافیل)

نیترات ها مانند ایزوسورباید مونونیترات برای درد قفسه سینه (آنژین صدری)

تامسولوسین یا دیگر درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH)

داروهای فشار خون بالا

بوسنتان یا ریوسیگوات

ریتوناویر برای درمان HIV

فنی توئین، فنوباربیتال یا کاربامازپین برای صرع

آنتی بیوتیک ها مانند اریترومایسین، کلاریترومایسین یا ریفامپیسین

داروهای ضد قارچ مانند کتوکونازول یا ایتراکونازول

هر محصول بدون نسخه ای که از داروخانه خریده اید

تداخلات سیلدنافیل:

سایر درمان های اختلال نعوظ، از جمله سیالیس (تادالافیل)

نیترات برای درد قفسه سینه، مانند یا گلیسریل تری نیترات (GTN) یا ایزوسورباید مونونیترات

مهارکننده های پروتئاز یا سایر درمان های HIV

آلفا بلوکرهای فشار خون بالا (دوکسازوسین یا آلفوزوسین)

داروهای تفریحی که بر فشار خون شما تأثیر می گذارند، مانند «پوپر»

آنتی بیوتیک ها (اریترومایسین)

جمع بندی

انتخاب هر دو محصول میتواند درمانی تضمینی برای اختلالات نعوظی در یک مرد بالغ باشد. حتما توجه داشته باشید که افراد زیر 18 سال از مصرف داروهای جنسی پیشتر منع شده اند.

هر دو متد درمانی را میتوانید امتحان کرده و شرایط را بسنجید و در نهایت به دوزی که مطابق با سلایق شماست دست یابید.

هر دو مزایا و معایبی بهمراه دارند، بی مهابا نباید مصرف کنید.

شرایط را بسنجید یا اینکه از پزشک داروخانه بخواهید که به شما پیشنهاد خود را ارائه دهد.

چنانچه برای نخستین بار میخواهید مصرف کنید بهتر است به همسر یا دوست خود اطلاع دهید.


گرد آوری شده در گروه پزشکی داروخانه هادی طب

هر گونه کپی برداری از مطالب این تارنما بدون ذکر منبع پیگیرد قانونی خواهد داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

2 دیدگاه

  • موسی جانمحمدی

    دروود بر شما طراحی سایت شما بسیار ضعیف و نامنظم می‌باشد و در سرچهای عمومی اینترنت نام و نشان سایت شما خیلی به چشم نمیاد در صورتی که محصولات شما اصل و پایینترین قیمت را در بین سایتهای دیگر دارد کسی حوصله خواندن مقالات علمی ندارد در عوض شما بروشور تخصصی داروها رو توضیح نداده وبه یک سری صحبتهای عمومی بسنده کرده اید امیدوارم جهت موفقیت خود و ارائه بهترین داروها به مردم تصمیم جدی بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *