خرید قرص داپوکستین از داروخانه
خرید قرص تاخیری

خرید قرص داپوکستین اصل از داروخانه

زود انزالی تاثیرات مخرب زیادی را در احساس آرامش عصبیه فرد از خود برجای میگذارد، در واقع نوعی هشدار است که میگوید شما از آمادگی جسمانی استانداردی برخوردار نیستید.

مردان اینهمه مقدمه چینی میکنند که یک آرامش جنسی را نسیب خود سازند یا اینکه آنقدر به همسرشان وابستگی دارند که میخواهند همواره بیشترین لذت را از همدیگر طلب کنند.

رابطه ی جنسی نوعی قدرت روانی را برای ذوجین بهمراه دارد و البته نوعی قدرت طلبی و ساختار سازی برای یک مرد تا بتواند خود را در جامعه قویتر نشان دهد.

ما شاهدیم که درصد قابل ملاحظه ای از مردان امروزه با زود انزالی مواجهند، یعنی مردی که حتی نمیتواند چند دخول منظم و پشت سر هم را به اتمام برساند و همانند یک بچه علی رغم شور و حال قبلی زود پس میکشد.

امروزه افراد حتی غذا خوردن را نیز با طمانینه همراه میکنند تا بتوانند لذت بیشتری از آن ببرند.

زود انزالی یک سرکوفت جنسی است و ممکن است همسرتان نیز در این باره از شما شکایت کند، پس هر چه زودتر دست بکار شوید.

نظرتان در مورد مصرف یک قرص تاخیری خارجی در این رابطه چیست؟ آن هم از نوع آمریکاییش.

بله قرص داپوکستین یک قرص تاخیری فوق العاده ی آمریکاییست که به مرد اجازه میدهد بیشتر در فرآیند روابط جنسی تاب آورده و لذت بیشتری را از رابطه های خود ببرد.

ما این نسخه را در انتهای همین پست برای شما با لینکی همراه میکنیم که براحتی میتوانید از داروخانه ی مطمئن هادی طب ثبت سفارش کنید پس تا انتهای این مطلب دقایقی را با ما سپری کنید و یا اینکه مستقیم جهت خرید فوری این قرص تاخیری خارجی به پایین صفحه اسکرول کنید.

قرص داپوکستین خارجی

بگذارید بهتر با این موضوع شروع کنیم که “قرص داپوکستین چیست” و برای چه مردانی توصیه میشود؟

در آمریکا و کشورهای خارجی بیشتر به این دارو Priligy® گفته شده و آن را با همین نماد و اسم میشناسند.

قرص داپوکستین یک داروی تجویزی برای مردی است که با نارضایتی از انزال زود رس خود به پزشک مراجعه میکند، مردان از این نسخه یک تا سه ساعت قبل از شروع رابطه ی جنسی بهره برده و قادر به افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی خود خواهند بود.

انزال زودرس ریشه های متفاوتی داشته و احتمال دارد بخودیه خود نیز درمان شود اگر چه ممکن است اینکار با وقفه ای حتی چند ساله انجام شده و یا اینکه نیاز به مراقبت و درمان داشته باشد.

قرص داپوکستین یک داروی انتخابی بازدارنده بازجذب سروتونین است که به طور ویژه برای درمان انزال زودرس ساخته شده است.

این دارو برای مردی مناسب است که میداند ساعات یا دقایقی بعد بایستی در رابطه ی جنسی شرکت کند، خوردن مقدار لازمی از آب برای شروع اثر گذاری کاملا لازم الاجراست.

داپوکستین یک داروی SSRI کوتاه اثر است که در حال حاضر برای تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان زود انزالی در مردان در نظر گرفته شده است که آن را به اولین داروی تایید شده برای چنین درمانی تبدیل می کند.

این “قرص تاخیری فوری” به هیچ عنوان نبایستی با مصرف مداوم همراه گردد زیرا میتواند با عوارض جانبی نامطلوب مانند مشکلات روانپزشکی، واکنش های پوستی، افزایش وزن بدن، کاهش میل جنسی همراه باشد.

پس حتما بخود یاد آوری کنید که قرص داپوکستین را فقط با فاصله ی زمانی مورد استفاده قرار دهید.

این “داروی تاخیری خارجی” عمدتا در دو دوز 30 و 60 میلی گرم تولید و در اختیار عموم مردن قرار میگیرد.

قرص داپوکستین اصل دارای مشخصات فارماکوکینتیک منحصر به فرد است، با زمان کوتاه تا حداکثر غلظت سرمی (حدود 1 ساعت) و حذف سریع (نیمه عمر اولیه 1-2 ساعت).

مردان بدین نسخه مراجعه میکنند زیرا نمیخواهند اثرات نامطلوبی پس رابطه ی جنسی باقی بماند و آنها بتوانند براحتی در کارهای شخصی و دیگر خود نیز ظاهر گردند، پس حدود 2 ساعت بعد امکان ندارد آثاری از رنگ پریدگی، سرخی چشمان یا مواردی از این دست برایتان قابل رویت باشد و البته اینکه هیچ کس متوجه مصرف یک قرص تاخیری از جانب شما نخواهد شد.

ترکیبات دقیق قرص داپوکستین چیست؟

مواد کمکی مخلوطی از لاکتوز مونوهیدرات و سلولز میکروکریستالی هستند. سدیم کراسکارملوز، سیلیس بی آب کلوئیدی، استئارات منیزیم، هیپروملوز، دی اکسید تیتانیوم، تری استین و اکسیدهای آهن سیاه و زرد. قرص ها در PVC بسته بندی شده اند.

قرص داپوکستین به صورت قرص های روکش دار شناخته میشوند، اینها معمولا شرایطی مشابه با قرص های تاخیری دیگر آمریکایی داشته اند.

ماده دارویی پودر سفید تا کمی زرد است که آزادانه در متانول محلول است. دی کلرومتان، پروپیلن گلیکول و آب. ساختار داپوکستین به اندازه کافی بوده است اثبات شده و خواص فیزیکی و شیمیایی آن به اندازه کافی توضیح داده شده است.

اشخاصی که از مشکلات قلبی رنج میبرند به هیچ عنوان حق استفاده از چنین دارویی را نخواهند داشت، قرص داپوکستین بهتر است در مردان 18 تا 64 سال مورد استفاده قرار گیرد.

قرص داپوکستین 30 چیست | نحوه مصرف ، عوارض و تداخلات
همه چیز درباره قرص داپوکستین

مکانیزم عمل قرص داپوکستین

به نقل از وبسایت معتبر drugbank تصور می شود مکانیسم اثر این دارو با مهار بازجذب عصبی سروتونین و متعاقب آن تقویت فعالیت سروتونین مرتبط باشد.

مدار عصبی مرکزی انزال شامل نواحی نخاعی و مغزی است که شبکه ای بسیار به هم پیوسته را تشکیل می دهند.

مراکز نخاعی سمپاتیک، پاراسمپاتیک و سوماتیک، تحت تأثیر محرک‌های حسی تناسلی و مغزی که در سطح نخاع ادغام و پردازش می‌شوند، برای فرمان دادن به رویدادهای فیزیولوژیکی که در طول انزال رخ می‌دهند، هم‌افزایی عمل می‌کنند.

شواهد تجربی نشان می‌دهد که سروتونین (5-HT)، در سراسر مسیرهای نزولی مغز، نقش بازدارنده‌ای بر انزال دارد. تا به امروز، سه زیرگروه گیرنده 5-HT (5-HT(1A)، 5-HT(1B)، و 5-HT(2C)) به عنوان واسطه فعالیت تعدیل کننده 5-HT در انزال فرض شده اند.

نحوه ی مصرف قرص داپوکستین چگونه است؟

شما بهتر است در ماه تنها 6 بار از قرص داپوکستین برای درمان دائمی انزال زود رس خود بهره ببرید، دوز شروع مصرفی باید از 30 میلی گرم شروع گردد و در صورتی که نتواند رضایت کامل شما را جلب سازد میتوانید از دوز 60 میلی گرمی آن بهره ببرید.

بر اساس تحقیقات، بیمارانی که فاقد آنزیم CYP2D6 عملکردی هستند، تقریباً 31٪ غلظت پلاسمایی بالاتر و 36٪ بیشتر در معرض داپوکستین قرار گرفتند و 98٪ سطوح پلاسمایی بالاتر و 161٪ بیشتر در معرض دسمتیل داپوکستین در مقایسه با متابولیسم های گسترده CYP2D6 قرار گرفتند. غلظت پلاسمایی و قرار گرفتن در معرض بخش فعال داپوکستین ممکن است به ترتیب تقریباً 46% و 90% افزایش یابد که ممکن است منجر به بروز و شدت عوارض جانبی مرتبط با دوز شود. بنابراین، در صورت افزایش دوز داپوکستین به 60 میلی گرم باید احتیاط کرد. مصرف همزمان با مهارکننده های قوی CYP3A4 منع مصرف دارد.

موارد منع مصرف دارو

بیماری قلبی قابل توجه مانند نارسایی قلبی کلاس II-IV NYHA، ناهنجاری های هدایتی (مانند بلوک دهلیزی، سندرم سینوس بیمار)، بیماری ایسکمیک یا دریچه ای قابل توجه قلب، افت فشار خون ارتواستاتیک، سابقه سنکوپ. صرع کنترل نشده، سابقه مانیا/هیپومانیا، اختلال دوقطبی، یا افسردگی شدید. نارسایی متوسط ​​تا شدید کبدی (کلاس B و C Child-Pugh).

این دارو همچنین با سایر مهارکننده‌های بازجذب سروتونین، داروهای سه حلقه‌ای و سایر داروهای با اثرات سروتونرژیک (ترامادول، خارمریم و لیتیوم) منع مصرف دارد.

اگر خودسرانه میخواهید به درمان زود انزالی بپردازید حتما از نبود بیماری های خاص در بدنتان اطمینان کسب کنید، اگر چه خود پزشکان در کشورهای خارجی این قرص تاخیری را تجویز میکنند اما قبل از هر چیزی برگه ی چکاب و حالات روحی و روانیه فرد مصرف کننده را جویا میشوند.

چنانچه شما معمولا در روابط جنسیه خود عادت به مصرف قرص های تاخیری دارید، فکر نمیکنیم مشکل خاصی برایتان پیش بیاید و نگرانیه خاصی در این زمینه نیست.

یک مورد مهم را در هنگام مصرف انواع مختلف قرص تاخیری رعایت کنید و آن هم اینکه بیخودی استرس نگرفته و سعی کنید بصورتی عادی برخورد کنید، در برخی از موارد دیده شده که افراد پس از مصرف دارو تلقین میکنند این موضوع افت کیفیت تاثیرات و البته اقدام به افزایش دوز دارو شده است.

چنانچه در شرایط بخصوصی هستید هنگام مشاوره ی تلفنی با همکاران ما در هادی طب حتما شرح حال خود را به آنان ارائه فرمایید تا تصمیم درستی در این باره گرفته شود، بهتر است بدانید که ما نسخه های زیادی از قرص های تاخیری قدرتمند جهان را در دل داروخانه خود جای داده ایم و اصراری نیست حتما به این نسخه رجوع کنید.

انزال زودرس (PE)

شایع ترین نقصی که میتواند در عملکرد فعالیت جنسی رخ دهد همین PE ها میباشند، راهکارها برای درمان کامل و دائمی این اختلال عملکرد جنسی خوشبختانه در حال حاضر کم نیستند.

حتی مراکزی با عنوان روان درمانی نیز امروزه برای درمان اختلالات وسواس جنسی و زود انزالی بکار گرفته میشوند.

زود انزالی ممکن است بر اساس یک بی احتیاطی در دوران بلوغ شکل گرفته و تا آخر عمر چاره ای برای آن پیدا نگردد، گاهی جوانان دست به کارهای خطرناک جنسی میزنند که در بعدها خود را در قالب مختلفی نشان میدهد.

تحقیقات نشان میدهد که مردان خجالتی رگه های بیشتری از زود انزالی را دارا هستند و البته این موضوع برای مردانی که کارهای پشت کامپیوتری زیادی داشته و در واقع یک کارمند ثابت و بی تحرکی هستند به شدت صدق میکند.

گاهی خود ارضایی های فراوان و بدون دانش قبلی میتواند غدد جنسی را تهدید سازد.

برخی از توصیه های رژیم غذایی نیز میتوانند کمر مردانه را سفت ساخته و شکل و شمایل بهتری به ساختار بدنی آنها دهند.

نوع همراهی شریک جنسی نیز در این راه مهم است و او میتواند با یک مدیریت کامل و با تمرین های مرتب به همسر خود بیاموزد که چگونه میتواند زود انزالی خود را کمی تقویت نماید، برای مثال میتوان با برنامه ریزی تعداد دخول ها در روابط جنسی متعدد از شر این نقیصه خلاص شد.

زود انزالیه شدید میتواند در آینده به عقیمی فرد نیز منجر شود، تحقیقات نشان میدهند که انزال پشت سر هم و بدون رعایت اصول ایمنی میتواند فرد را با کم خونی و عدم تعادل هورمونی مواجه سازد.

درمان ها رایجند حتی دستگاه کمک کننده ی جنسی نظیر لارجر باکس نیز میتواند یک تمرین دهنده خوب جنسی باشد که میتواند مرد را از احساسی شدن بی مورد عضو جنسی خود نجات دهد.

هر آنچه است در حال حاضر پر استفاده ترین شیوه برای خنثی سازی انزال زود رس مردانه استفاده از انواع قرص ها تاخیری بوده است و این بیشتر بخاطر تسریع در روند درمانی بصورتی مقطعی کاربرد دارد.

قرص داپوکستین آیا تاثیری در ED دارد؟

نه این برای اختلالات نعوظی داروی پر کاربردی نیست و لزوما برای مردی که میخواهد الت تناسلی خود را پیش از رابطه ی جنسی شق سازد کار نمیکند.

عملکرد قرص تاخیری خارجی داپوکستین را میتوان شبیه به یک اسپری تاخیری ویگا دانست که میخواهد حساسیت زدایی کرد و از ارسال پیام های عصبی سریع به مغز جهت ایجاد ااز انزال جلوگیری بعمل آورد.

یک مزیت قرص داپوکستین در افزایش لذت جنسی میباشد و میتوان به افزایش میزان حجم منیه سرازیر شده هنگام اورگاسم جنسی با امیدواری بیشتری نگاه کرد.

هر دو دوز قرص داپوکستین هیچ گونه تبعات مصرفی نداشته و مصرف کنندگان عنوان نموده اند که پس از مصرف این قرص تاخیری خارجی دست به هیچ کار احمقانه ای نزده اند.

وزارت بهداشت ایران نیز این قرص تاخیری را تایید و آن را به مردان دچار انزال زود رس موسوم به PE توصیه کرده است.

بیمارانی که اودنافیل را برای درمان ED دریافت می‌کنند، می‌توانند به طور بالقوه داپوکستین را برای درمان PE دریافت کنند و هر دوی این مولکول‌ها تحت متابولیسم CYP3A4 قرار می‌گیرند.

نحوه سفارش قرص داپوکستین خارجی

خرید اینترنتی قرص داپوکستین در هادی طب براحتی آب خوردن برایتان اتفاق می افتد و شما با کلیک روی لینک زیر با صفحه ی ثبت سفارشی روبه رو میشوید که با پر کردن تنها اسم و تلفن مورد نظر خود میتوانید به جمع خریداران این دارو بپیوندید، ما در کمتر از چند ساعت سعی میکنیم سفارش شما را اوکی کرده و برایتان ارسال کنیم.

در مورد قرص داپوکستین موضوعی که مطرح است اینکه خیلی از وبسایت های داخلی و یا خارجی بدان پرداخته اند و داروی بی نام و نشانی اصلا نیست.

استقبال برای خرید قرص های تاخیری خارجی و مطرح همیشه بالا بوده، هست و خواهد بود.


“قیمت قرص داپوکستین” برای خرید شما تنها 200000 تومان میباشد که برای چنین کیفیتی واقعا ارزان بنظر میرسد.

سفارش قرص تاخيري داپوکستين
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

بیشتر بخوانید در ادامه برای چند کیفیت دیگر داروییه ما ⇓

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 3.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

21 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *