مدت زمان نتیجه گیری با قرص سمنکس
مقالات علمی

قرص سمنکس چند روزه جواب میده؟

اگر برای پاسخ به برخی سوالات شایع در مورد اینکه قرص سمنکس چند روزه جواب میده وارد این پیج شده اید ،هادی طب مقاله ای جامع را برای شما تدارک دیده است.

حتما میدانید و شنیده اید که قرص سمنکس اصل جهت منی سازی و تعادل اسپرم در مردان بکار گرفته میشود ،البته تولید اسپرم ها در بدن میزان مشخصی دارد و نمیتوان صرفا یک کیلو از بیضه ها، اسپرم استخراج کرد!

بخشی از مواد غذایی که میخوریم توسط خون تجزیه شده و تستوسترون خون بار مثبتی از آن را جهت تولید اسپرم های مردانه بکار میگیرد.

صرفا میتوان گفت که نقش تغذیه در فرایند تولید اسپرم ها کاملا به چشم میخورد.

احتمالا کاملا با ما موافق هستید زمانی که شما یک غذای مفصل حاویه ویتامین ها را مصرف میکنید ،صبح روز بعد هم تستوسترون قوی دارید و هم احساس پر بودن آب منی در کیسه های بیضه هایتان .

فارق از اینکه قرص سمنکس برای شما میتواند مفید باشد یا نه ما سعی داریم این دارو را برایتان مفصل شرح دهیم.

قرص سمنکس چیست ؟

تلفظ صحیح این دارو سمناکس است و به انگلیسی semenax نیز نوشته میشود.

میشود اینگونه نیز نوشت که قرص سمناکس برای چیست؟

این دارو از دل یک تبلیغات گسترده بیرون می آید که اکثرا به شکل زیر است :

 • کنترل بهتر ارگاسم را بدست گیرید
 • میزان حجم انزال را شدت بخشید
 • بارور شوید و از عقیمی خلاصی یابید
 • از سلامت جنسی حمایت کنید

و چند دست از این مطالب که زیاد به چشمتان خورده است و نیازی نیست ما رویشان مانور دهیم .

در واقع میتوان گفت بر اساس پرس و جوهایی که از مصرف کنندگان قرص سمنکس اصل بعمل آمده است آنها در اینباره نظرتان مثبتی ارائه داده اند .

قرص اسپرم ساز سمنکس اثربخشی بالینی را در چندین کاربر برای جلوگیری از انزال زودرس، افزایش میل جنسی، بهبود عملکرد جنسی و رضایت جنسی و در عین حال تقویت استقامت جنسی نشان داده است.

این دارو توسط 17 گیاه ترکیبی ساپورت شده و منبعی غنی را جهت اسپرم سازی در مردان شکل میدهد .

خواص قرص سمنکس
ترکیبات قرص سمنکس

مواد  اصلی بکار رفته در قرصهای سمنکس

گرده گل سوئدی، ال-آرژنین HCL، ال-لیزین، اپیمدیوم ساژیتاتوم، اکسید روی و آسپارتات روی، ال-کارنیتین، پوست کاتوابا، دانه کدو تنبل، ماکا، ویتامین E، عصاره پوست درخت کاج، سارساپاریلا و غیره.

ساختار غنی و قابل ملاحظه بنظر میرسد و مخاطب با دیدن چنین ترکیباتی روی قوطی های دارو معمولا احساس راحتی داشته است.

اجتناب از ترکیبات شیمیایی بکار گرفته شده در برخی از داروهای امروزی حائز اهمیت است و فرد را در آینده به  چالش نخواهد کشید.

قرص سمناکس اصل در شرکتی تحت عنوان Leading Edge Health تولید میگردد ، این شرکت قبلا از خواص بی نظیر محصولاتی همچون ویگرکس پلاس رونمایی کرده است .

سازنده این محصول اسپرم ساز ضمانت بازگشت وجه محصول تا 67 روز آینده را پذیرفته است و در این مورد حداقل نسبت به رقبای خود مطمئن تر عمل میکند.

این دارو تستوسترون ساز بوده و اثرات آن دائمی میباشد و همانند برخی دیگر از اسپرم سازها موقت عمل نمیکند.

اما اینکه قرص سمنکس چند روزه جواب میده نیازمند اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین فردی است که آن را مصرف میکند.

متقاضیان مصرف این داروی اسپرم ساز

خیلی بهتر است که افراد قبل از هر چیزی یک آزمایش اولیه در دست داشته باشند.

اینکه صرفا سطح تستوسترون شما میانگین پایینی را نشان دهد شرط لازمه نبوده و توجه به تعداد هموگلوبین خون و همچنین آهن و میزان غلظت خون شما در این باره مهم است .

افرادی که غلظت خون بالایی دارند باید قبل از شروع هر گونه مصرفی به پزشک معالج خود پیام داده و نظر او را در این باره جویا گردند.

قرص سمنکس با اینکه توانبخشی خود را بارها ثابت کرده است اما عدم توجه به پیش زمینه های لازمه میتواند شما را با تکدر ادرار یا بیماری هایی نظیر سوزاک درگیر سازد.

ساختار مثانه بسیار حساس است و در این بین توجه به میزان بارهای اسپرم ضروری بنظر میرسد.

برای باروری معمولا تعداد اسپرم های بالای  50 میلیون در میلی لیتر کافیست و شما نیازی به کیسه های آبی در این زمینه ندارید .

و البته اینکه باید توجه داشت که در بارداری اسپرم های زنانه نیز با آن ترکیب شده و خلقت نوزاد را شامل میشود.

با اینکه یک مرد روزانه میتواند میلیون ها اسپرم تولید کند اما کیفیت آن ها همواره در معرض آسب و تخریب قرار دارد.

اسپرم ها به هنگام ورود به جسم ماده باید از دیواره های واژن رد شوند ، بدین منظور اگر چنانچه عفونتی ناخواسته در واژن زن وجود داشته باشد کل اسپرم های رو تا حد فروپاشی پیش میبرد.

دقیقا بهمین دلیل است که آزمایشات قبل از بارداری مهم بوده و یکسری عوامل خیلی جزئی در رشد و نمو جنین تاثیر گذار هستند.

قرص سمنکس چند روزه جواب میده؟

دقیقا حال رسیدیم به سوال اصلی در این زمینه، بیش از هر چیزی دوستان درمورد تشخیص قرص سمنکس اصل از ما سوالاتی داشته اند که تعداد اصل این دارو چقدر است .

بایستی عنوان کنیم این دارو در نسخه های 30 ،60 ،90 و 120 تایی در دسترس است و هیچ نسخه ی نزدیکی به برند آمریکایی آن موجود نیست .

مخاطب بایستی بر اساس آزمایش های دردست ، نسخه ی تاثیر گذار را مصرف کند .

پس ممکن است حتی شما در یکماهه ی اول با قرص های سمنکس به نتیجه گیری واقعی دست یابید یا اینکه به حدود 4 ماه زمان همچنان نیاز داشته باشید .

حال میرسیم به نحوه ی مصرف قرص سمنکس که بهتر است این قسمت از مقاله ی قرص سمنکس چند روزه جواب میده را دقیقتر بخوانید.

ساخته شدن اسپرم ها توسط مکمل های غذایی و دارویی آسان است ، اما به همین میزان نیز میتواند آن را تخریب و کیفیتشان را پایین تر بیاورید .

اسپرم ها معمولا در یک فضای کوچک و فشرده در کنار یکدیگر قرار گرفته اند پس چنانچه شما توجهی به پر بودن میزان منی در کیسه های بیضه خود نداشته باشید آن را قبل از خروج از الت تناسلی خود تخریب کرده اید که مسلما مواردی نظیر عدم لذت در انزال پیش خواهد آمد که خود مقاله ای مجزا میطلبد .

پس بهترین شیوه ی مصرفی بدین منظور همان یک عدد است مگر اینکه پزشک معالج تشخیص دهد وضعیت اسپرم سازی در بدن شما با کندی پیش میرود و تجویز کند روزانه دو عدد را مصرف کنید .

در بارداری نکات ریز و درشتی وجود دارد و خود درمانی زیاد جالب تر نیست بخصوص اینکه شما از وضعیت موجود با خبر نیستید.

اما چنانچه از قرص سمنکس بعنوان اسپرم سازی برای مواردی غیر از بارداری میخواهید استفاده کنید و نیازی به بچه ندارید مشکلی نخواهد بود و میتوان در کمتر از یکماه یا کمی بیشتر با قرص سمنکس حجم و کیفیت اسپرم های خود را افزایش داد.

اسپرم مورد نیاز برای بارداری

در این باره بهتر است بدانید که اسپرم ها به هیچنوان از هوش مصنوعی پیروی نمیکنند و ممکن است حتی قبل از اینکه وارد رحم گردنند از هم پاشیده یا گم و گور شوند.

برخی از بیماری های مرتبط با واژن هستند که در مواردی حتی اسپرم داخل شده را پس میزنند.

بیشتر به افراد توصیه میگردد که در هنگام عمل نزدیکی از ژل های روان کننده استفاده کنند مگر اینکه زنان دچار گشادیه واژن باشند.

البته در گشادیه واژن احتمال اینکه اسپرم ها گم و گور شوند بیشتر است برای همین محصولاتی در این باره موجود است که میتوان براحتی این مسئله را به فراموشی سپرد.

حرکت اسپرم های مردانه شناور است و آنها بصورتی نفوذی متاسفانه حرکت نمیکنند بهمین دلیل گاهی استفاده از قرص سمنکس جهت افزایش سرعت جهش اسپرم ها کاملا ضروری بنظر میرسد.

شمارش میزان اسپرم ها با چشم عادی امکان پذیر نبوده اما مردان برای برخورداری از لذت پدر شدن نیازمند حدود 5 درصد از اسپرم ها در داخل آب منی هستند.

بارداری شاید در مواردی ساده باشد اما کیفیت اسپرم در بروز نکردن مشکلات بارداری کاملا حیاطی بنظر میرسد که حتما بایستی در این باره تامل شود.

برخی ها نیز در این باره به مشکلات زیادی خورده و مدام در فضای مجازی سرچ میکنند که قرص سمنکس چند روزه جواب میده و بدین منظور باید مطالب زیادی را مورد مطالعه قرار دهند .

راههای درمان جهش کم اسپرم

دقیقا بیش از 50 درصد از استفاده کنندگان قرص سمنکس بدین منظور آن را خریداری کرده اند.

برای مردی که بدلیل مشغله های کاری و یا اینکه بیماری های درد مفاصل امکان انجام ورزش های روزانه نیست، خرید قرص سمنکس اصل آمریکایی شاید بهترین گزینه باشد.

اما میتوان بدین منظور علاوه بر سمنکس و ورزش کردن از تاثیرات مثبت خوراکی های خانگی نظیر گوشت قرمز یا کباب های خوشمزه نیز استفاده نمود.

اسپرم ها بایستی در زمان پرتاپ توانایی رسیدن به تخمک زنان را جهت باردار کردن آنها داشته باشند.

چیزی که بر اسپرم زنان همانند نعوظ آسیب وارد میسازد استعمال بی ملاحظه ی دخانیات است که گاهی مردان را نسبت به تهیه قرص های نعوظی سوق میدهد(مقاله ی درمانگرهای نعوظ کدامها هستند را بخوانید)

افزایش دما در نواحیه بیضه ها نیز کاملا کیفیت آن را برهم میزند و بدین منظور میتوانید یک دوش آب سرد بگیرید.

گاهی مردان داغی در بیضه ها را با حالت برانگیختگیه جنسی اشتباه گرفته و با روش های غیر معقولی نظیر خود ارضایی زود آن را خالی میکنند.

بیضه ها معمولا پر تر میشوند اما بهترین روش برای تنظیم دما و تعداد آن ورزش کردن و یا برقراری روابط جنسی سالم با همسر است .

سرعت اسپرم میتواند الگو گرفته از انزال های پشت سر هم نیز باشد ، بدین منظور اگر شما روابط جنسی زیادی را انجام میدهید ممکن است در سرعت آنها خلالی صورت گیرد و با چند روز استراحت و تغذیه مناسب دوباره ورق به روال سابق برخواهد گشت و نیازی نیست شما در این باره زیاد حساس شوید.

با گذشت سن از قدرت باروری مردان کاسته میشود و این مورد با ضعف نعوظ معمولا همراه است که بهتر است با سبک سالم زندگی و استفاده از یکسری درمانگرهای مجاز نظیر قرص سمنکس برطرف گردد.

قرص سمنکس در داروخانه

به نسبت خیلی کمی ما شاهد آن هستیم که داروخانه های سطح شهر چنین نسخه ای حداقل اینکه در ایران ارائه دهند .

تهیه نسخه های دارویی دیگر نیز در ایران بسیار سخت بوده است چه برسد به داروهایی که در حوزه جنسی بتوانند خواص بهتری ارائه دهند .

با اینحال عکس های سمنکس های اصلی را در مطب برخی از پزشکان غدد خارجی شاهد هستیم که آنها نیز علاوه بر بحث تبلیغاتی آن را به بیماران خود نسخه میکنند.

ورود دلالان دارویی نیز در ایران و یا مناطق آسیایی از پاکستان و هند گرفته تا یکسری کشورهای گم نام دیگر یافتن نسخه های اصلی را بسیار سخت کرده است .

یکسری داروخانه های اینترنتی سعی دارند چنین نسخه ای را در اختیار مخاطب قرار دهند که ما بصورتی کامل در جریان کیفیت های آنها نیستیم .

با این حال ما نیز بیکار ننشته و در داروخانه هادی طب برای اینکه عزیزان آسیب های جنسی در این باره نبینند نسخه اصلی از قرص سمنکس را داریم که در صورت نیاز میتوانید آن را از ما تحویل بگیرید، البته اینکه ما تبلیغ خاصی در این باره نداریم و میتوانید با مشورت های زیاد چنین نسخه ای را در صورت صلاحدید خود تهیه فرمایید .

افزایش تولید تستوسترون و اکسید نیتریک با سمنکس ها

شما می توانید با افزایش تولید تستوسترون، کنترل بهتری بر رژیم ورزشی خود داشته باشید، بنابراین چربی را خرد کرده و رشد کلی عضلانی بدن را افزایش دهید.

همانطور که گفته شد، Semenax یکی از آن دسته از محصولات تقویت کننده مردانه است که استفاده از آن بی خطر است و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد که در وب سایت رسمی از جایی که این قرص های تقویت کننده آلت تناسلی را خریداری می کنید، نشان داده شده است.

با این حال، برای ایمن بودن، ایده آل است که قبل از مصرف هر یک از محصولات تقویت کننده مردانه ذکر شده در این مقاله با یک پزشک در ارتباط باشید، زیرا این محصولات ممکن است با داروهای از قبل موجود نیز تداخل داشته باشند.

اندام تناسلی مردانه به گونه ای ساخته شده است که هر سه غده منی تولید می کنند. اینها شامل غده پروستات، وزیکول منی و غده بولبورترال است.

سمنکس میتواند خون را در بیضه های شما پروزش داده و از آنها اسپرم های قوی بارگیری کند.

توجه با شیوه نامه های پزشکی در قبال تهیه قرص سمنکس خالی از لطف نیست .

گاهی تقویت بیش از اندازه نیز دردسر ساز میشود مانند زمانی که شما میخواهید مغز خود را به شدت تقویت کنید و متاسفانه در این راه شاید مغزتان نیز منحرف شود.

اسپرم ها شما را وارد دنیای لذت های جنسی میکنند که نهایتا به ازدواج ،فرزند داری و عشق منجر خواهد شد.

لزوما آنقدر فواید اسپرم های برای بدن زیاد است که میتوانیم نسبت به تقویت و توجه بدان حساس تر عمل کنیم.

نتیجه گیری درباره اینکه قرص سمنکس چند روزه جواب میده؟

ما در این مقاله توانستیم تنها در مواردی درباره ی اینکه فرایند اسپرم سازی در مردان تحت تاثیر چه عواملی ممکن است تاثیر پذیر باشد با شما حرف زدیم .

برای پاسخ نهایی در مورد اینکه قرص سمنکس چند روزه جواب میده ، باید عنوان کنیم که اولا این یکی از درمانگر ها در زمینه بارداری است و در مواردی شاید حتی مردان نیازی بدان نداشته باشند و عفونت ها یا کیست های زنانه در عملیات تولید مثل آنها وقفه ای پیش آورده باشد.

شما میتوانید قرص های مشابهی نظیر اسپرمکس را نیز حتی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید .

اما لازمه ی همه ی این موارد در دست داشتن یک آزمایش جامع در رابطه با سطح تستوسترون و اسپرم های شماست .

برخی کمبود ویتامین ها یا آهن خود موجبات اسپرم ضعیف را پدید می آورد و توجه به این گونه سلسه مراتب حتما بایستی در اولویت عزیزان قرار گیرد.

-نوشته شده در بخش پزشکی داروخانه هادی طب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

7 دیدگاه

 • قاسم حسن خانی

  سلام الان از روز دوشنبه از سایت شما خرید کردم نه کد پیگیری میدن نه تو واتس اپ جواب میدن نه تلفنی .جمع کنید با این همه حرفای قلمبه از خودتون تعریف می کنید
  من پیگیری شکایت از شما میشم حتما

  • haditeb

   سلام و درود مشتری گرامی
   با تشکر از خرید شما به استحضار میرساند بسته دارویی شما شامل سمنکس آمریکایی اصل در تاریخ 24 استفند ماه تحویل اداره پست گردید، در نظر داشته باشید هیچگاه سفارشی چهار روزه در ایران بدست مشتری نرسیده! و بسته ها حداقل 5 یا شش روزه به دست عزیزان میرسد
   ضمن اینکه ما در پایان سال قرار داریم و بارکد های پستی خیلی دیر در اختیار وبسایتها و داروخانه های اینترنتی قرار میگیرد. در این شرایط متاسفانه تا باز شدن پست بعد از عید باید منتظر بمانید؛ ای کاش زودتر اقدام به خرید میکردید تا چنین تعلل ناخواسته ای که برای همه داروخانه های اینترنتی پیش می آید و از عهده ی ما خارج است روبه رو نشوید .
   در نهایت ما سعی خواهیم کرد تا آنچایی که بر عهده ی ماست سفارش شما رو پیگیری و سریعا در دسترستان قرار دهیم

 • عماد

  سلام من آزمایش دادم اسپرم و تحرک اسپرم من ضعیفه و مشکل نعوظ دارم آیا قرص سمنکس یا اسپرمکس خوب برای مشکلم

 • آرش

  باسلام..
  لطفا قیمت این محصول رو درج کنید ادم حساب جیب خودشو بدونه و بعلاوه هزینه پست.. بخدا ادم سردرگم میشه بااین اطلاع رسانیتون.. این همه تعریف و تمجید قیمتش رو هم بگید.
  ممنون_آرش از خوی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *