شیوه ی مصرف اسپری تاخیری
مقالات علمی

روش استفاده از اسپری های تاخیری

اسپری های تاخیری میتوانند راهی آسان برای تاخیر در انزال زود رس مردانه باشد پس ما به شما آموزش میدهیم که چگونه از آنها استفاده کنید.

اگر اخیرا یک اسپری تاخیری خریده اید و متاسفانه هیچ اطلاعی از نحوه ی استفاده از آن ندارید پزشک داروخانه هادی طب میخواهد اطلاعات کلیدی را در این بخش در اختیارتان قرار دهد.

قبل از هرچیزی توصیه میکنیم که هنگام خرید یک اسپری تاخیری حتما نظرات مشتریان قبلی و اصالت دارو را بخوانید.

هیچ فرقی نمیکند که شما اسپری های تاخیری را از داروخانه های شهری یا اینترنتی خریداری کرده باشید و فقط نکته ی مهم بررسی ویژگی های داروست که بتواند با متابولیسم بدنیه شما ست باشد.

اگر قبلا اسپری تاخیری استفاده نکرده اید بهتر است یک اسپری تاخیری با دوز پایین را انتخاب کنید.

روش استفاده از اسپری تاخیری با ژل تاخیری کاملا متفاوت است و لزوما تکنیک های مصرفی هم سو نیستند.

شما در هر رابطه ی جنسی مجاز به استفاده از تعداد مشخصی از اسپری ها هستید، معمولا روی بطری این اعداد هک میشود و چیزی بین 3 تا 10 اسپری در هر ست متفاوت خواهد بود.

اسپری های تاخیری میتوانند به وفور باعث حساسیت شوند و اگر اسپری شما برایتان آزار دهنده شد باید آن را با یک اسپری دیگر عوض کنید.

مراحل و نکات مهم را در ادامه یک به یک بخوانید.

آهسته شروع کنید

هیچ عجله ای نداشته باشید و همیشه اسپری اول را کم فشار در نظر بگیرید زیرا آلت تناسلی نسبت به برخورد ماده ها واکنش نشان میدهد و برای اینکه بیش از حد آلتتان را بی حس نکنید بهتر است بین اسپری هایتان چند ثانیه تاخیر وجود داشته باشد.

در زمان شروع بکار حتما لازم است که سرپا باشید، این موضوع به شما کمک میکند تا دهان، بینی و چشمهایتان را از برخورد با قطرات مایع خارج شونده دور کنید تا احیانا وارد آنها نشوند. برخی از اسپری های تاخیری دارای بوی بدی میباشند و لازم است در یک محیط باز مورد استفاده قرار گیرد.

ترجیح من این است که فقط با یک اسپری شروع کنید، بنابراین می توانید بررسی کنید که آیا پوست شما مواد تشکیل دهنده را تحمل می کند یا خیر. اکثر مردم آنها را به خوبی تحمل می کنند، اما به نظر من اگر می خواهید آلت تناسلی خود را اسپری کنید، ارزش این را دارد که احتیاط کنید.

و اگر متوجه شدید که فقط یک یا دو اسپری برای شما مفید است، محصول ماندگاری بیشتری خواهد داشت و در هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

در مورد تعداد مصرفی شما میتوانید بهترین راهنمای خود بوده و اندازه ی مفید آن را بدست آورید.

روی بروشور مواد تشکیل دهنده ی اسپری ها نوشته شده و حتما چک کنید که اگر به ماده ای حساسیت دارید به هیچ عنوان آن را انتخاب نکنید.

بخوانید : اسپری تاخیری کله عقابی ویگا

شناخت منطقه ی مناسب آلت برای اسپری کردن

اکثر مردان دقیقا نمیدانند که باید کجای آلت تناسلی رو با پاشش اسپری ها مواجه کنند، توصیه اینست که فقط حساس ترین منطقه ی آلت را سم پاشی کنید بجای اینکه کل آلتتان را آغشته کنید.

در نظر داشته باشید که اگر تمام آلتتان را اسپری کنید ممکن است برای نعوظ شما مضر بوده و عملکرد آن را به دلیل بی حسی تحت تاثیر قرار دهد.

قسمت زیرین سر آلت تناسلی و مقداری در قسمت زیرین شفت بهترین منطقه برای اسپری کردن است.

هنگامی که آن را اسپری کردید، به آرامی آن را بمالید تا به نظر برسد که جذب شود. این کار نباید بیش از 10 تا 20 ثانیه طول بکشد، اگرچه اگر آن را به شفت و همچنین سر بمالید، ممکن است بیشتر شود. و دوباره، با کمی آزمایش، باید بتوانید پیدا کنید که کدام قسمت از آلت تناسلی شما نیاز به هدف گیری دارد و کدام قسمت را می توانید به حال خود رها کنید.

آلتم راست باشد اسپری کنم یا شل

برای این موضوع هیچ توصیه ای در نظر گرفته نشده است، زیرا این عاملی برای ایجاد نعوظ بهتر شما نیست و تنها از علائم PE پشتیبانی میکند. تاثیرات در حالت شل یا راست کاملا برابر تخمین زده میشود.

بهترین زمان برای اسپری کردن

این بستگی به قدرت اسپری ها تاخیری دارد اما حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچکدوم اجازه ی ورود به رابطه ی جنسی آن هم بلافاصله پس از اسپری کردن را نمیدهد.

زمان متوسط میتواند بین 5 تا 10 دقیقه قبل از رابطه ی جنسی باشد. متابولیسم خود را در نظر داشته باشد، احتمال زیاد شما بار اول به مشکل میخورید اما بار دوم به بعد یک استاد تمام خواهید شد!

بخوانید : اسپری تاخیری ویاگرا

پس از استفاده باید آلت را شست؟

این یک ابهام بزرگ بین مصرف کنندگان است و متاسفانه فروشندگان هیچ اطلاعاتی در این زمینه به مصرف کنندگان ارائه نمیدهد!

به غلضت اسپری تاخیری باید توجه داشته باشید زیرا برخی از اسپری ها پس از استفاده به سرعت جذب پوست میشوند، پس نیازی به مالش نیست اما برخی دیگر حتما نیازمند مالیدن هستند زیرا در غیر اینصورت چکه کرده و محیط را کثیف میکنند.

بنظر میرسد اگر پس از 5 دقیقه اسپری ها کاملا جذب نشد بهتر است آن را با پارچه ای خشک کنید یا اینکه یک آبکشیه خیلی سطحی داشته باشید. مهمترین موضوع اینست که بعد از اسپری به هیچ عنوان نباید رابطه ی دهانی وجود داشته باشد.

اگر بعد از اسپری ها یک کاندوم سر آلت خود بکشید خیلی کار بهداشتی تر شده و امکان ایجاد عفونت در ناحیه واژن زنان وجود نخواهد داشت.

نکته: اگر کاندوم استفاده نمیکنید توصیه میکنیم که حتما آلتتان را قبل از دخول آبکشی نمایید.

دستانتان را بشورید

موضوعی که همیشه یادتان میرود. شما باید پس از استفاده از آن دست های خود را بشویید تا مطمئن شوید که آن را به شریک زندگی خود منتقل نمی کنید، یا آن را در سایر نقاط حساس مانند چشم ها قرار نمی دهید.

راههای استفاده از اسپری تاخیری
طریقه استفاده از انواع مختلف اسپری های تاخیری

طول ماندگاری اسپری های تاخیری چقدر است؟

این به کیفیت اسپری تاخیری شما، مقدار مصرف و قدرت بدنیتان وابسته است.

اکثر برندها معمولا میتوانند 30 دقیقه تا یکساعت به شما خدمات دهند هر چند که میتوانید در حین رابطه ی جنسی نیز دوباره به اسپری ها مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که انزال پس از یکساعت همواره توصیه میشود و بهتر است به رابطه ی جنسی پس از صرف این زمان خاتمه دهید زیرا میتواند به نعوظتان لطمه بزند.

بخوانید » حجم دهنده سینه و باسن سوماتولین

اگر می خواهید باردار شوید یا در حال حاضر باردار هستید، می توانید از آن استفاده کنید؟

پاسخ منفیست و پزشکان توصیه میکنند در چنین شرایط نباید از هیچ گونه دارو یا اسپری تاخیری استفاده نمود.

بی خطر بودن لیدوکائین در بارداری ثابت نشده است. ما توصیه می کنیم که احتیاط کنید.

هر چند وقت یکبار می توانید از اسپری های تاخیری استفاده کنید؟

میانگین خاصی در نظر گرفته نشده است، پزشک ما میگوید که در هر 24 ساعت چیزی حدود 15 تا 20 اسپری را در نظر بگیرید و از این دوز تجاوز نکنید مگر اینکه قدرت اسپری شما خیلی ضعیف بوده باشد.

استفاده هم زمان اسپری های تاخیری با قرص های نعوظی؟

بستگی به کیفیت داروی مصرفیه شما دارد، اگر با اسپری راحتید بهتر است فرآیند ها را بایکدیگر قاطی نکنید یا اینکه مقدار را پایین در نظر بگیرید. برای مثال سه اسپری بهمراه نصف یک قرص نعوظی نظیر ویاگرا.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 3.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *