خرید اسپری تاخیری ویاگرا
اسپری های تاخیری

اسپری ویاگرا 99000 برای مردان ؛ اسپری تاخیری قوی با برند معروف ویاگرا

ویاگراها را معمولا بخاطر نعوظ پایداری که ایجاد میکنند همگی بخاطر داریم اما قرص های ویاگرا برای جهش نعوظ نیازمند تحریک جنسی بودند که این یک نقطه ضعف بزرگ برای چنین کیفیت بالایی محسوب میشد.

ویاگرا در تولیدات دیگر خود از روش دیگری برای تاخیر در انزال زود رس مردانه استفاده کرده اند و آن اسپری ویاگرا 99000 میباشد که دوز مناسبی برای ذوجین جوان محسوب میگردد.این اسپری ها را نیز کمپانیه آمریکایی تولید میکند که میزان بازدهی محصول برای هر مرد حدود 40 تا 50 بار میباشد با این توضیح که در هر بار مصرف شما میتوانید بالای 30 دقیقه در انزال ها از خود مقاومت نشان دهید.

این اسپری تاخیری داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي میباشد و لذا خرید آن برای عموم ذوجین بالامانع است.

اسپري “Viagra 99.000” : اين اسپري تاخیری براي افرادي به کار ميرود که مدت زمان رابطه جنـسي براي آنها مهم است و ميخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولاني جنـسي لذت کامل ببرند.

درصدی از توانایی جنسی مربوط به زمان م میزان انزال هاست، این دارو میتواند مدت زمان انزالتان را افزایش دهد اما برای میزان انزال شما باید همچنان از قرص اسپرمکس بدون منظور کمک بگیرید.

آشنایی با اسپری ویاگرا 99000

این محصول را شرکت معروف PFIZER تولید میکند و دقیقا در همه ی کشورهای دنیا وقتی اسمی از داروی جنسی به میان می آید مجموعه داروهای ساخت این کمپانی در ویترین ها جا خشک کرده اند، امروزه کمتر برندی را میتوانید در صنعت داروهای جنسی پیدا کنید که در حد و اندازه های ویاگراها باشند.

ویاگراها همواره در گردش یافتن صحیح جریانات خونی به مردان کمک کرده اند، این کمپانی میخواهد در بخش انزال زودرس تقریبا انتخاب دیگری را برای مردان باقی نگذارد، یک نقطه ضعف بزرگ دیگری که از قرص های ویاگرا شامل ویاگرا 4 عددی، پاور وی 8 و حتی ویاگرا 30 تایی سراغ داشتیم اینکه کمی حساسیت در لحظات اولیه مصرف را نشان میدانند اما در اسپری های تاخیری چنین موضوعی به هیچوجه گزارش نگردیده است.

شکل درمان هم کاملا متفاوت است زیرا این محصول تنها میخواهد با ایجاد رغبت برای رابطه ی جنسی در نهایت میزان ماندگاری مردان را در رختخواب افزایش دهد.

در نظر سنجی های کلی شاهد پرطرفدار بودن اسپری های تاخیری نسبت به سایر گروههای دارویی هستیم، اینها هیچ اختلالی در دستگاه گوارش مردان ایجاد نمیکنند و حتی نیازی به مصرف پر تعداد نوشیدنی ها برای هضم بهتر دارو نخواهد بود.

شرکت PFIZER در آمریکا مستقر شده و در سالهای اخیر شرکت های زیر مجموعه آن در برخی از کشورهای دیگر نظیر چین و هندوستان نیز تاسیس گردیده است که در توزیع بهتر داروهای آن بسیار کمک کننده میباشد.

ویاگراها به دور ترین نقاط دنیا نیز رسیده اند حتی امروزه یک بچه روستایی در نقاط کور کشور ایران نیز میداند ویاگراها چه نوع دارویی هستند و از شهرت آن آگاهی پیدا کرده اند، ما جوک های زیادی نیز در رابطه با ویاگراها امروزه در شبکه های اجتماعی شاهد هستیم!

یک خصلت بارز از ویاگراها که تقریبا تمامی کمپانی های دیگر را به الگو برداری از خود واداشت ارائه ی دقیق دوز بندی داروهایش بود حتی این ویژگی را PFIZER در اسپری های تاخیری خود نیز همچنان ارائه داده است، نسخه ی فعلی که در حال حاضر برایتان توضیح داده میشود دوز 99000 داشته و مثل حبه های ویاگرا 30 تایی میتواند قدرت تاخیر در انزال را داشته باشد.

اسپری های تاخیری از خصوصیات بی حسی استفاده میکنند لذا اسپری ویاگرا 99000 ما نیز دارای حداقل 5 درصد از لیدوکائین ها میباشد.

تاثیرات درمانیه این نوع از اسپری های تاخیری

 • میل به برقراریه رابطه ی جنسی را افزایش میدهد
 • میزان ماندگاری در رابطه جنسی ارتقاع پیدا میکند
 • میزان بالایی از هیجانات جنسی در طول رابطه نمایان خواهد شد
 • میتواند لذت جنسی را تا چند برابر افزایش دهد
 • ویژگی های بی حسی کمتری نسبت به اسپری های تاخیری مشابه از خود نشان میدهد
 • میتواند در طولانی مدت درمان کاملی برای زود انزالیه مردانه باشد
 • هیچگونه وابستگی ایجاد نخواهد کرد
 • قیمتی معقولی را شامل میشود
 • میتوان حدود 40 بار براحتی از آن استفاده کرد
 • طول تاریخ انقضای مناسبی داشته و به ندرت خراب میشود
 • بوی بدی ندارد و عاملی برای مسمومیت نخواهد شد

دیگر مثل سابق نیست و ذوجین همواره از کمک کننده های جنسی برای افزایش لذت جنسی استفاده میکنند حتی گزارش میشود که زنان نیز در حال استفاده از مکمل های جنسی نظیر لیدی ارا هستند.

ذوجین بخوبی میدانند که برای صمیمیت های زندگیه خود بهتر است بصورتی مرتب در روابط جنسی حاضر شوند و وابستگی در اینگونه قضایا کاملا بسود سلامتی طرفین تمام میشود، هر چه در مورد درمانگرها بیشتر بخوانید مسلما میتوانید نسبت به سایرین لذت بیشتری از روابط خود را تجربه سازید.

راههای افزایش لذت در رابطه ی جنسی بدون استفاده از دارو

1. روی پیش بازی تمرکز کنید- تغییرات ساده در سبک زندگی می تواند به بهبود اختلال نعوظ و کاهش اضطراب کمک کند. برخی از مردان بر این باورند که دخول مهمترین و حتی تعیین کننده ترین بخش رابطه جنسی است.

با این حال، بسیاری از کسانی که اختلال نعوظ را تجربه می کنند ممکن است از این که بدانند برای خشنود کردن شریک زندگی خود نیازی به نعوظ ندارند، خوشحال شوند. در واقع، اختلال نعوظ حتی می‌تواند انگیزه‌ای برای امتحان استراتژی‌های جدید باشد که برای شریک زندگی‌شان بهتر عمل می‌کند.

2.تکنیک start-stop را امتحان کنید مردانی که می خواهند در طول مقاربت دوام بیشتری داشته باشند، می توانند تکنیک start-stop را امتحان کنند. برای استفاده از این تکنیک، هر بار که انزال قریب الوقوع است، فعالیت جنسی را متوقف کنید.

عمیق نفس بکشید و دوباره به آرامی شروع کنید، سپس توقف کنید تا انزال را تا زمانی که می خواهید به تاخیر بیندازید. این روش می تواند بدن را برای جلوگیری از انزال آموزش دهد و به مرد کمک کند تا با عدم انزال حتی در هنگام فعالیت جنسی شدید احساس راحتی بیشتری کند.

3. چیز جدیدی را امتحان کنید لذت جنسی در محیطی پر از شور و هیجان رشد می کند. اگر فردی برای مدت طولانی با یکی از شریک زندگی خود بوده باشد، رابطه جنسی می تواند عادی به نظر برسد، و ممکن است احساس هیجان، متمرکز ماندن، یا راضی کردن شریک زندگی دشوارتر به نظر برسد.

ممکن است امتحان کردن یک فعالیت یا موقعیت جنسی جدید یا داشتن رابطه جنسی در مکان دیگری کمک کند. همچنین، صحبت در مورد تخیلات جنسی می تواند رابطه جنسی را هیجان انگیزتر کند.

4. اضطراب و استرس را مدیریت کنید اضطراب و استرس می تواند نعوظ را سخت کند یا حفظ کند. این احساسات همچنین می تواند افراد را از صمیمیت جنسی منحرف کند. اگر مردی در مورد نحوه عملکرد جنسی خود احساس اضطراب کند، ممکن است در مورد رابطه جنسی کمتر هیجان زده شود و در طول آن کمتر درگیر شود.

5.سیگار را ترک کنید کشیدن سیگار می تواند منجر به فشار خون بالا و سایر مشکلات مربوط به قلب شود که باعث مشکلات نعوظ می شود.

سیگار کشیدن نیز به طور مستقل با اختلال نعوظ مرتبط است. یک تجزیه و تحلیل در سال 2015 از 13 مطالعه در مورد سیگار کشیدن و عملکرد جنسی نشان داد که ترک سیگار اغلب باعث بهبود عملکرد جنسی و کاهش اختلال نعوظ می شود.

6.ارتباط باز آزادانه صحبت کردن می تواند تجربیات جنسی را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. اگر مسائل مربوط به رابطه جنسی باعث ایجاد تنش یا نگرانی شده است، بهتر است این موضوع را با شریک زندگی خود در میان بگذارید. کار با هم بر روی یک راه حل می تواند به مرد کمک کند تا کمتر احساس انزوا کند و هرگونه نگرانی یا گناه را برطرف کند.

این 6 مورد برخی از راهکارهای پر اهمیت در افزایش لذت جنسی میباشد، ما در طول روند کاریمان سعی داریم به برخی تکنیک های اساسی که در اکثر وبسایتهای مطرح روانشناسی و پزشکی مورد بررسی قرار گرفته اند، اشاره ای داشته باشیم.

سعی میکنیم جوری اینها را در مطالب خود یاد آوری کنیم که باعث سردرگمی و کاهش حوصله تان نسبت به مطالعه بهتر داروخانه هادی طب نگردد.

ریزتر با اسپری تاخیری ویاگرا

فایزر اکثر دوزهای اسپری تاخیری خود را در قوطی های فلزی تولید میکند، اینها معمولا از قدرت پاشش اسپری بهتری نسبت به هر آنچه اسپری هایی که در محیط خود با آنها مواجهید، برخوردارند.

اسپری تاخیری ویاگرا قدرتی 99000 دوزی را شامل گردیده و با حجمی معادل 45ML تولید شده اند.

این اسپری تاخیری با رایحه های گوناگونی عرضه شده است که هر رایحه با رنگ بندیه خاصی طراحی شده است.

این اسپری ها حالت بی حسی زیادی به الت شما نخواهند داد، پیش بینی میشود تا نزدیک 45 دقیقه بتوانید با سه چهار با پف کردن اسپری بر روی التتان کماکان بتوانید رابطه ی جنسی خود را ادامه دهید.

نکته خیلی مهم: معمولا پزشکان توصیه میکنند که بدون انزال رابطه های جنسی هات خود را ترک نکنید زیرا این موضوع میتواند بر اسپرها و بیضه هایتان در آیند جهت باروری اشکالاتی اساسی را شکل دهند، بخصوص اگر دارویی جنسی را بکار میبرید حتما حتما انزال داشته باشید.

از آن جایی که اسپری های تاخیری دارای مقدار بسیار زیادی لیکادوئین هستند، از نعوظ می توانند جلوگیری کنند، به همین دلیل استفاده از آن ها به افرادی که از عدم نعوظ رنج می برند، توصیه نمی شود.

این اسپری هیچ منبعی برای درمان اختلالات نعوظی نبوده و بدین منظور فقط بایستی از مجموعه قرص های ویاگرا که بصورتی کامل در داروخانه هادی موجودند بازدید فرمایید.

اسپری تاخیری ویاگرا اصل
بهترین اسپری تاخیری ویاگرا اصل

نحوه ی استفاده از اسپری ویاگرا 99000

امیدواریم که در کامد بهداشتی خود قبل از هر چیزی یک کاندوم ساده نیز داشته باشید زیرا ورود به رابطه ی جنسی با اسپری ها تاخیری و بدون کاندوم کاملا ممنوع است این بدون جلوگیری از مواد الکل زا به داخل واژن زنان می باشد.

در مرحله بعد میتوانید ابتدا التتان را آبکشی کرده و با حاله آن را خشک کنید تا کاملا نرم و تمیز شود.

اسپری ویاگرا 99000 خود را برداشته خوب تکان دهید و از فاصله ی تقریبا 30 سانتی آن را روانه الت تناسلی خود کنید، بهتر است به بیضه ها اثابت نکند.

برای هر رابطه حدود 4 پف کافیست اما اگر احساس میکنید دارید زودتر ارضا میشوید میتوانید دو پف دیگر را هم بدان اضافه کنید.

نهایتا در طول روز دو بار به اسپری های تاخیری مراجعت داشته باشید.

اگر احساس درد در ناحیه تناسلی خود دور طول رابطه ی جنسی داشتید بهتر است استحمام کرده و اثرات دارو را خنثی کنید، مردانی که با بیماری هایی نظیر پروستات یا واریکوسل مواجهند به هیچ عنوان نباید به داروهای جنسی سرک بکشند.

میزان جذب هر یک از پوست ها متفاوت می باشد، برخی از پوست ها مقدار زیادی را می توانند در مدت زمان کمی جذب کنند و برخی از پوست ها هم جذب بالایی ندارند. به طو معمول توصیه می شود، به مدت ۴ تا ۶ ثانیه بعد از زدن اسپری، با گذشت زمان تقریبا ۵ دقیقه اثرات دارو حس می شود.

خرید اسپری تاخیری ویاگرا از داروخانه

بر اساس جدیدترین یافته های علمیه پزشکان اگرچه در افرادی که سطح سروتونین آن‌ها کم است، مهارکننده‌های باز جذب سروتونین بسیار مؤثرند، اما شواهد محکمی وجود دارد که بی‌حس‌کننده موضعی در قالب کرم و اسپری لیدوکائین، به‌طورکلی راه‌حل بسیار مناسبی برای زود انزالی می‌باشند. آن‌ها مؤثر هستند، استفاده از آن‌ها آسان است و عوارض جانبی کمی دارند.

محل خریداریه چنین محصولاتی جز داروخانه ها نمیتواند جاهای دیگری باشد، مواظب فیک فروشان باشید زیرا برای اسپری تاخیری امکان جعل کردن بسیار راحتتر از قرص های جنسیه دیگر میباشد، در این کار پاکستانی ها بسیار زبردست عمل میکنند.

همچنین بخوانید اسپری تاخیری ایموشن>>

چون فروش ویاگراها بالاست همواره سو استفاده های زیادی از این برند شده است پس به هر مکانی نسبت به تهیه چنین داروی حساسی که مستقیما با پوست الت تناسلی در ارتباط است نمیتوان براحتی اعتماد کرد.

فن آوری استفاده از انواع اسپری های تاخیری بیش از 60 سال است که در کانون توجهات قرار گرفته است، در این باره ویاگراها همچنان پیش تازند و میتوانید با خیالی راحت آن را از داروخانه هادی طب دریافت فرمایید.

اسپری تاخیری ویاگرا حاویه ویتامین E میباشد.

قیمت و جذابیت این محصول بسیار عالی بنظر میرسد.

سفارش اسپري تاخيري وياگرا (آمريكا-جديد)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

یک دیدگاه

 • افشین

  با سلام از اینکه داروهای اصل ارائه میدید بی نهایت متشکرم من فراری قرمز گرفته بودم عالی در اومد بزودی از اسپری هاتونم خرید خواهم داشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *