معرفی بهترین داروی کلفت کننده فوری
مقالات علمی

داروی کلفت کننده فوری آلات تناسلی مردانه در داروخانه

آلت های نازک آلات تناسلی مردانه بسیار ضعیف و سست عمل میکنند، بیشتر به این جهت که لذت رابطه ی جنسی در دخول ها به پایین ترین سطح ممکن میرسد. این مشکل زمانی بیشتر به چشم می آید که همسرشان با بیماری هایی نظیر گشادیه واژن همراه شده باشد.

داروی کلفت کننده فوری در این زمینه ها به الویت اصلی درمان های خانگی برای مردان متاهل تبدیل میشود. اینکه شما باید دقیقا از چه نوع داروهایی بدین منظور بهره ببرید موضوعی است که هادی طب در این بخش بدان پرداخته است.

برای سهولت کار ما حدود 8 دارو را برای شما گلچین کرده ایم تا بتوانید از این بین داروی مورد نظر را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از دو روش همزمان نظیر ژل ها و قرص ها همواره میتواند نتایج واضح تری را برایتان بوجود بیاورد.

لیستی از بهترین داروی کلفت کننده فوری را میتوانید در هادی طب مشاهده کرده و با نحوه ی عملکرد آنها آشنا شوید حتی میتوانید براحتی آنها را تهیه کنید.

حجم دهنده ی آنی

1.قرص کلفت کننده فوری گودمن اصل آمریکا

گودمن ها کپسول های 60 عددی هستند که ماهیچه های آلت تناسلی را تقویت میکنند، این کار به روش خونرسانی مرتب به تنه ی آلت تناسلی صورت میپذیرد و علاوه بر حجیم سازی آلت مواردی نظیر نعوظ نیز از آن بهره میبرند.

کپسول های گودمن با ترکیباتی از عصاره های گیاهی میتواند یک تقویت کننده عالی برای مجاری ادراری بوده و البته که از افزایش انرژی روزمره مردان حمایت میکند. گاهی گودمن توسط مردان بعنوان یک قرص انرژی زای جنسی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند پایداری نعوظ و استقامت فیزیکی را بهمراه داشته باشد.

این کلفت کننده فوری آلات تناسلی مردانه از موادی نظیر پودر پوست یوهیمبه، آل آرژنین و عصاره ی ریشه ی ماکا بدست می آید.

در این روش ماهیچه های خارجی اسفنجر آلت تناسلی تقویت شده و نوعی برآمدگی در رگ های آلت را شامل میشود که بسیار برای مردان مصرف کننده هیجان انگیز است.

ویژگی های کلی داروی کلفت کننده فوری گودمن:

 • بدون مداخله ی جراحی به رشد فشرده ی آلت تناسلی مردانه کمک میکند
 • نعوظ را تقویت و احساسات جنسی را شدت میبخشد
 • این دارو رشد اجسام غاری از آلت تناسلی را فعال می کند
 • در مبارزه با انزال زودرس کمک می کند

پاور وی 8

2.ویاگرا پاور وی 8 حجم دهنده ی قدرتمند آلت

گاهی میتوان دلایل کوچکیه آلت تناسلی مردانه را به ضعف نعوظ ارتباط داد. نعوظ رابطه ی مستقیمی با رشد آلات تناسلی مردانه دارد.

اختلال نعوظ (ED) اصطلاحی است که برای توصیف ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ استفاده می شود.

علت های عمده ی ضعف نعوظ چیست؟

 1. جریان خون محدود : بهتر است بدانید که تمامی عواملی که مانع از ورود جریانات خونی به آلت تناسلی میشود را اخلال نعوظ مینامند. شایع ترین شرایطی که جریان خون را محدود می کند شامل سیگار کشیدن، دیابت، فشار خون بالا، چاقی و پیری طبیعی است.
 2. علل عصبی : ED می تواند ناشی از سکته مغزی، ضربه به آلت تناسلی، بیماری هایی مانند دیابت، آسیب نخاعی، یا جراحی پروستات باشد که به اعصاب آلت تناسلی آسیب می رساند.
 3. استفاده از انواع داروها : تعداد زیادی از داروهایی که بر سیستم عصبی تأثیر می گذارند و برخی که سطح تستوسترون را کاهش می دهند یا عملکرد تستوسترون را مهار می کنند، می توانند باعث ED شوند.
 4. علل روانشناختی : افسردگی، اضطراب عملکرد و عدم تمرکز از علل شایع آنچه به عنوان ED “روان زا” شناخته می شود، هستند.

اینها پیش زمینه هایی بود که احتمال بروز نعوظ را میدادند. اما برای ریشه کن کردن نعوظ ضعیف از بهترین مکمل های جنسی میتوان استفاده نمود. در این بین قرص 200 میلی گرمی ویاگرا پاور وی 8 محصول جدید ویاگرا آمریکایی از ویژگی های بارزی برخوردار میباشد.

ویاگرا پاور وی 8 از شناخته شده ترین و برترین قرص های مبارزه با نعوظ ضعیف و انزال زودرس محسوب میگردد و این دارو در زمان استفاده میتواند قدرت و حجم قانع کننده ای را در اختیار مردان قرار دهد. پاور وی 8 از قدرتمند ترین قرص های حجم دهنده آلات تناسلی مردانه محسوب میگردد.

یکی از ترکیبات اساسی و مهم در قرص ویاگرای پاور وی 8 ماده ای به نام سیلدنافیل است. از این ترکیب در بسیاری از مکمل های ناتوانی جنسی در دوز های مختلف استفاده می گردد.

پروسالوشن چیست

3.دارو کلفت کننده فوری پروسالوشن آمریکایی

پروسالوشن ها داروهایی هستند که اخیرا به شدت کم یاب شده اند. این دارو را میتوان پر سفارش گیرنده ترین محصول جنسی در حال حاضر عنوان نمود. مکانیزم پشتیبانی از 4 مشکل رایج جنسی در مردان نظیر: کوچکی الت، اختلالات نعوظ، انزال های زودرس، انرژی جنسی پایین از جمله ویژگی های بارز این قرص قدرتمند خارجسیت.

ProSolution Plus یک مکمل طبیعی است که برای تجهیز بدن شما به ویتامین ها، مواد معدنی و مواد گیاهی طراحی شده است که می تواند به طور طبیعی PE را کاهش داده و  منجر به رشد آلت تناسلی مردانه میشود. هدف آن درمان چندین فاکتور PE بالینی مانند میل جنسی کم، اضطراب عملکرد، کیفیت نعوظ و کنترل انزال است. نه برای افراد بی حوصله، ProSolution به کندی کار می کند و در مدت 30 تا 60 روز به کارایی کامل خود می رسد.

اضطراب عاملی برای کوچک کاندن آلت تناسلی مردانه است، حس خوبی که مردان پس از مصرف قرص های پروسالوشن میگیرند کمک میکند تا به سرعت شادابیه جنسی را بدست آورند.

حداقل یک دوره استفاده از داروی کلفت کننده فوری پروسالوشن میتواند شما را به سرمنزل مقصود برساند.

مجله آمریکایی Therapeutics ProSolution Plus اعلام نموده که چیزی حدود 78 درصد رضایت جنسی با مصرف پروسالوشن ها قابل دسترس است.

ترکیبات پروسالوشن ها به شرح زیرند:

Ashwagandha / Withania Somnifera (240 میلی گرم)

Shilajit / Asphaltum Exudate (150 mg)

Kali Musli / Curculigo Orchioides Root (100 mg)

Tribulus Terrestris Fruit (100 mg)

Asparagus Adscendens Root (200 mg)

Mucuna Pruriens Seed (100 mg)

Asteracantha Longifolia Whole Plant (80 mg)

روکومکس اصل

4.داروی کلفت کننده فوری روکومکس

ساخت ژل های روکومکس تکنولوژی جدیدی را وارد صنعت داروهای زناشویی کرده اند. اینها برخلاف قرص های دیگر در طولانی مدت هیچگونه دردهای معده و یا اشکالات پوستی را شامل نمیشود.

سافت ژل ها نوعی از فرم خوراکی داروها هستند که دارای مزایایی زیادی نسب به اشکال کپسول، قرص ، شربت و … دارند. این نوع فرم خوراکی دارو باعث جذب سریع دارو گردیده و در دوز های کم دارو نیز دارای تاثیرات زیادی است.

در ساختار قرص روکومکس موادی نظیر جینسینگ دیده میشوند که برای تقویت میل جنسی بسیار مناسب هستند (میل جنسی میتواند عاملی موثر برای درمان ed باشد.

همچنین آل آرژنین یک ماده ی محرک دیگر در این سافت ژل هاست که به افزایش سلول های بافت آلت تناسلی کمک کرده و این امر باعث افزایش قطر و طول آلت تناسلی به مرور زمان می شود.

حجم دهندگی در کنار افزایش طولیه نسبتا منظم این نوع داروی کلفت کننده میتواند چشم هر بیننده ای را به خود معطوف سازد.

روکومکس در قوطی های شیشه ای ضد نور و کاملا استاندارد عرضه می شود تولید و عرضه روکومکس بصورت سافت ژل می باشد. فرمول ساخت روکومکس پس از آزمایشات پیچیده بهینه سازی شده و در تولید آن از ترکیبات جدیدی استفاده می شود. بر روی روکومکس آزمایشات و تحقیقات پیشرفته و مداوم صورت میگیرد.

مواد موثر داخل سافت ژل دارای دوز و فرمولی مقاوم در برابر هرگونه جعل ویا تقلب هستند زیرا ایجاد سوراخ یا دستکاری سافت ژل باعث تراوش مواد درون آن و یا تغییر رنگ آنها خواهد شد. مواد داخل سافت ژل ها بعلت مهر و موم بودن و همچنین محفاظت آنها از نور برای در برابر اکسیداسیون و تخریب بسیار مقوم هستند. امکان جذب ویتامین ائی بعلت محلول بودن این ویتامین در چربی تنها به صورت سافت ژل امکان پذیر است.

برخی از ویژگی های مثبت داروی کلفت کننده فوری روکومکس:

 • درمان زود انزالی در مردان که قدرت بیشتری نسبت به داروهای دیگر را دارا میباشد
 • افزایش سایز آلت تناسلی در زمان کمتری نسبت به داروهای دیگر
 • افزآیش شق شدگی وسفتی آلت تناسلی وماندگاری آن در زمان نعوظ
 • دارا بودن ویتامین ای برای سرعت در جذب و تاثیر مواد تشکیل دهنده
 • بالا بودن نمودار تاثیر آن در افراد مختلف

داروی کلفت کننده الت

5.قرص ویگرکس پلاس اصل حجم دهنده ی قوی آلت

شگفتی داروهای جنسی را سال 2003 مجموعه کارخانجات داروییه کانادایی رقم زدند. آنها در آن سال موفق به ایجاد پروژه ی درمان کوتاهی آلات تناسلی مردانه بنام ویگرکس پلاس کانادایی شدند.

ساختاری کاملا گیاهی بدور از استفاده های حتی ناچیز از مواد سمی و شیمیایی باعث رضایت کامل مردان مصرف کننده بود.

ویگرکس پلاس جزو داروهایی هست که میتواند باعث رشد طولی و عرضی آلات تناسلی مردانه گردد و از رو در لیست بهترین داروهای حجم دهنده و کلفت کننده فوری جنس مذکر قرار میگیرد.

توانمندی این دارو بدلیل وجود ماده ای غنی به اسم بیوبپرین صورت پذیرفته و بصورتی مساوی اندازه ی آلت را ضخیم و شدت میبخشد.

فرمول به طور همزمان به چندین روش عمل می کند. این اثرات یکسان روی همه مردان نخواهد داشت و برای همه مردان مناسب یا مفید نیست، اما شواهد نشان می دهد که بسیاری از مردان از آن سود می برند. اگر به دنبال راهی بدون نسخه، ملایم‌تر اما مؤثر برای بهبود عملکرد جنسی خود هستید، VigRX Plus ارزش امتحان را دارد – یک مکمل طبیعی با سطح ایمنی بالا و یک سیاست بازگشت وجه 67 روزه.

فرمولاسیون کاملا طبیعی VigRX Plus روی جنبه های مختلف سلامت جنسی مردان از جمله افزایش تستوسترون، بهبود گردش خون در اندام های جنسی، کاهش استرس و بهبود عملکرد در رختخواب کار می کند. مردانی که از VigRX Plus استفاده می کنند نعوظ سخت تر، میل جنسی بالاتر و افزایش سطح انرژی خود را گزارش کرده اند.

رشد آلت تناسلی (کلفت کردن الت) با قرص ویگرکس پلاس پلاس اصل زمانی رخ میدهد که شما حداقل 50 عدد از این مجموعه قرص های 60 تایی را مصرف کرده باشید. ویگرکس ها مخصوص مصرف روزانه و روابط جنسی هستند و به طرزی کاملا طبیعی موجب حجم بخشی به محیط آلت تناسلی خواهند شد.

مطالعات زیادی در مورد اثرات این داروی کلفت کننده فوری در دسترس است که نشان میدهند این فرمول کاملا کار میکند.

فروش داروی کلفت کننده فوری
خرید پستی داروی کلفت کننده فوری

6. داروی کلفت کننده فوری black & white

این یک کرم فرانسوی دوقلو و دور رنگی میباشد که قدرتی مافوق 200 میلی گرمی را دارا میباشد. حفاظت از کیفیت پوست سالم آلات تناسلی مردانه در کنار کمک به عضله سازی غدد جنسی از ویژگی های موثر این داروی کلفت کننده فوری میباشد.

کرم های جنسی به لحاظ شیوه ی مصرفی همواره برای نعوظ، درمان انزال و البته کلفت سازیه آلت از بیش از دو دهه ی پیش سابقه داشته اند. موادی که در ساخت این نوع کرم های بکار میرود معمولا حاویه ویتامین ها و پروتئین هایی هستند که باعث خونرسانی و خونسازی خواهند گردد.

شکل گیری یک آلت گوشتی نیازمند تقویت روزانه است و شما باید هر 12 ساعت یکبار الت خود را این داروی اروپایی به روش جلکینگ، ماساژ دهید.

برای افزایش سایز الت هر مردی باید تحرک و خواب کافی را دنبال کند زیرا همانند رشد قد، الت نیز به هنگام خواب هماهنگ با سایر ارگان های بدن ارتقا پیدا میکند.

صرفا با سبکی استرس زا نمیتوان غدد جنسی را که وابسته به سلول های عصبی هستند تقویت نمود. تمامیه سلول های عصبیه بدن برای تقویت نیازمند استراحت و دوری از اضطراب و تشویش میباشند.

مردانی که تفریح را در برنامه های روزمره خود قرار میدهد علاوه بر زیبایی های ظاهری از سطح سلامتی بالایی نیز برخوردار میشوند. پس لزوما سبک زندگی کاملا بر جنبه های میل و قدرت جنسی تاثیر میگذارد.

ژل سیاه و سفید فرانسوی اگر روزمره مورد استفاده قرار گیرد باعث تقویت طبیعی نعوظ شده و الت تناسلی را به جریانات خونی عادت میدهد، اگر درست پروسه ی مصرفی را به اتمام برسانید بدون شک الت شما بزرگ و کلفت تر خواهد شد.

گوشتی کردن الت تناسلی بصورت دائمی با ژل ها چیزی حدود 1 تا 1.5 سانت تخمین زده میشود.

بزرگ کننده فوری جگوار

7.ژل جگوار پاور بزرگ کننده فوری الت مرد

یکی از سریعترین درمان هایی که برای رشد الت تناسلی مردانه در داروخانه های یافت میگردد، ژل بزرگ کننده فوری جگوار است.

کمپانیه جگوار سالهاست که محصولات جذابی را برای زنان و مردان متاهل ارائه میدهد. جگوار در سالهای اخیر توانسته به برند قابل رشدی در بین رقبا تبدیل گردد.

اکثر محصولات این شرکت در قالب کرم و لوسیون ارائه شده اند و بدلیل زودبازدهی کاملا از طرفدارن مهمی در صنعت داروهای جنسی سود میبرند.

ژل جگواره براي اوج لذت و هيجان جنـسي – اين ژل در دو تا سه دقيقه باعث نعوظ کامل و بزرگ شدن آلـت مي شود و زمان نزديکي را افزايش مي دهد. ژل کــلفــت و حجيم کننده براي اثر گذاري فوري و براي تاخير و جلوگيري از انـــزال زودرس

قیمت های جگوار معمولا شگفت انگیزند و همواره توصیه مدیران این شرکت بر ساخت محصولات اقتصادی معطوف است تا اکثریت قریب به اتفاق ذوجین بتوانند به تقویت غدد جنسی خود مشغول گردند.

ژل بزرگ کننده فوری جگوار آینده روانکاری و تقویت جنسی است. نعوظ های بزرگتر با عملکرد و کنترل بهتر، اعتماد به نفس بیشتری را در رختخواب برای شما به ارمغان می آورد و در نتیجه لذت شدیدتری برای هر دوی شما خواهد داشت. اینگونه است که ژل بزرگ کننده فوری جگوار اصل دستور العمل برای بهترین رابطه جنسی در زندگی شما است.

این دارو پس از مصرف به سرعت جذب پوست شده و آن را غنی تر میکند. هیچ رازی بهتر است جگوار برای رشد سریع آلت تناسلی مردانه تا کنون اختراع نشده است، شاید موضوع به قدرت بالای دارو برگردد. کمپانی بجای معطوف شدن در ردیف سود ویژه ی این محصول، توانسته با سودی کم اما عرضه ی بیشتری را فراهم سازد(این یکی از نکات مهم در برند سازی میباشد). ما همچنان البته امیدواریم که جگوار در بروزرسانی های بعدی خود محصولاتی قوی تر از این را نیز ارائه دهد.

ژل کلفت کننده الت

8.کرم کینگ سایز محصولی چهار کاره و برند

کمپانیه لارگو یکی از شرکت هایی بود که توانست تفاوت ها را در صنعت داروهای جنسی رقم زند، این شرکت آمریکایی اکثر محصولات خود را برای درمان چند مشکل رایج جنسی روانه ی بازارها کرده است.

کینگ سایز داراي ترکیبانی میباشد که پس از جذب توسط پوست، گردش خون را در ناحيه مورد استعمال به شدت افزايش مي دهد.  همانطور که مي دانيد عمده حجم الت تناسلي مردانه توسط بافت اسفنجي شکل و خون پذير اشغال شده است.  عملکرد کرم کینگ سایز King Size به نحوي است که با افزايش جريان خون در اين بافتها سبب تکثير سلولي و توسعه بافت مذکور شده و در نهايت نتايجي را همچون افزايش سايز آلت تناسلي و … را به همراه خواهد داشت .

4 ویژگی اصلی کرم کینگ سایز به شرح زیر است:

1– افزودن به درازا و ضخامت آلت (افزایش سایز)

2- ایجاد لذت بیشتر و طولانی تر (بهبود ارگاسم)

3- درمان زود انزالی  (تاخیر در انزال)

4- افزودن به سختی و حالت راست شدگی و شق پذیری  (ارکشن کامل)

این کرم ها 40 میلی لیتری بوده و میتواند بارها توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار گیرد. اگر به محصولات با سابقه و پر طرفدار جنسی علاقه دارد میتوانید این داروی کلفت کننده فوری را از هادی طب خریداری نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 187 میانگین: 3.7]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

73 دیدگاه

  • haditeb

   با سلام این داروها تست و بررسی شده توسط مشتریان قدیمی داروخانه هادی طب هستند، در واقع ما این گزینه ها رو فاکتور کردیم تا عزیزان انتخاب راحت تری داشته باشند

  • haditeb

   سلام هر کدومو میخواید میتونید راحت سفارش بدید و حتی بعد سفارش امکان تعویض دارو نیز امکان پذیره، همواره مشتریان بعد از ثبت سفارش و دریافت مشاوره ی رایگان میتونن نسخه ی بهتری رو خریداری فرمایند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *