vigour800
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص ویگور vigour800 |قرص تاخیری گیاهی مختص مردان

قرص vigour800 از جمله داروهای توان بخش جنسی مردانه در حوزه کمک به تاخیر در انزال برای مردان میباشد قرصی بسیار معروف که کمتر میتوانید آن را در ایران بیابید .

امروزه برندهای جدیدی از داروهای جنسی روانه بازارهای جهانی میشوند متاسفانه در این حوزه ما بسیار عقب هستیم و همچنان دلخوش به برندهای قدیمی ..درمان ناتوانی جنسی را نباید سرسری گرفت شما میتوانید یکبار برای همیشه از شر این ناراحتی خلاص شوید اگر داروی درست را انتخاب کنید .

ما سعی میکنیم اعتیاد به داروهای جنسی را در میان مردان ایرانی کاهش و به صفر برسانیم مسلما اگر زود انزالی را کامل درمان کنیم دیگر نیازی به مصرف دوباره مکمل های دارویی نخواهیم داشت .

vigour800 از جمله نام هایی است که اخیرا در اروپا بر سر زبانها افتاده است اما از خواص درمانی این گیاه دارویی جنسی چه میدانید ؟

درادامه همراه داروخانه هادی طب باشید تا درمورد این قرص تاخیری بیشتر آشنا شوید >>>

موارد استفاده از قرص گیاهی  vigour800

وظیفه اصلی این دارو کمک به درمان زود انزالی در مردان میباشد اما در حالت کلی یک داروی چند کاره جنسی محسوب میشود که قادر است به مردان در موارد زیر کمک کند:

^درمان ناتوانی جنسی در مردان

^عدم دستیابی نعوظ قدرتمند

^کاهش میل جنسی درمردان متاهل

^درمان زود انزالی

^درمان و رسیدگی کامل به مشکلات جنسی مردان مسن

سیستم ایمنی بدن مردان با گذشت سن و سال ضعیف تر میشود که میتواند بر سلامت تمامی ارگان های بدن از جمله سلامت جنسی تاثیر منفی بگذارد قرص vigour800 قادر است بصورت طبیعی این موارد را جبران کند.

مشخصات کامل قرص ویگور 800 میلی گرمی

 • نام قرص های جنسی Vigor 800 برای تقویت مردان
 • اثربخشی تقویت کننده جنسی
 • ترکیبات اصلی Aceranthus sagittatus S. Et Z، برگ جینکو، جینسینگ قرمز آسیایی، میوه Livistona chinensis Sawtooth Livistona chinensis، پوست چوب برزیل و غیره.
 • مشخصات 10 قرص / جعبه فرم قرص درجه عالی
 • کیفیت گروه سنی بزرگسالان
 • ماندگاری 36 ماه
 • مصرف 1 قرص فقط 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف شود
 • ذخیره سازی مقاوم در برابر رطوبت خدمات OEM / ODM
 • بسته بندی معمولاً کارتن 5 لایه است
 • پرداخت پس از هماهنگی با کادر هادی طب
 • زمان تحویل 1-3 روز پس از پرداخت
قویترین قرص برگ کننده نعوظ
قویترین قرص راست کننده مردانه

صاف کردن الت تناسلی مردان با قرص vigour800

ما بسیار در داروخانه هادی طب از مشتریان خود مشکلات شایعی نظیر کجی الت را گزارش دیده ایم این موضوع در وهله اول بسیار ساده بنظر میرسد اما میتواند در تولید مثل مشکلات زیادی را ایجاد نماید .

کیفیت رابطه جنسی صد درصد به الت تناسلی مردان بستگی دارد وقتی یک مرد قادر به شق و صاف نمودن الت برای برقراری رابطه جنسی با ذوج خود نیست به جمع مردان ناتوان جنسی میپیوندد.

یک انزال استاندارد به مردان کمک شایانی در ادامه حیات زندگی میکند کجی الت میتواند موجب خروج بی اختیار اسپرم از مردان شود بدلیل اینکه الت تناسلی قادر به ایجاد دخول منظم نیست .

به نقل از وبسایت نمناک کجی آلت تناسلی زمانی ایجاد می شود که قسمتی از بافت های قابل انبساط آلت قادر به اتساع نباشد که اغلب به علت بافت فیبری که در معاینه سفت می باشند ایجاد می شوند و در نتیجه در هنگام نعوظ آلت مرد به همان طرف کج می شود.

درصد انحراف آلت ارتباط مستقیم با درصد و اندازه بافت فیبری دارد. هر چه قدر میزان بافت فیبری زیاد باشد ، به همان اندازه درصد انحراف آلت نیز افزایش پیدا خواهد کرد

برای تولید مثل لازم است الت تناسلی بصورت صاف در ناحیه واژن زنان قرار گرفته و موجبات اورگاسم طرفین را فراهم آورد .

بیش از 40 درصد مردان در دنیا از ناراحتی الت روبه بالا رنج میبرند این ریشه در وراثت افراد دارد قرص vigour800 نیاز مردان جهت انجام عمل های سنگین و خطرناک جنسی را در این زمینه مرتفع مینماید .

فروش تاخیری اصل
قرص تقویت کننده نعوظ

بررسی علمی عملکرد این قرص جنسی

بیماری پروستات در سالهای اخیر بسیار مردان را ترسانده است و هیچ دارویی تضمینی برای مداوای این بیماری در دسترس نمیباشد اما پزشکان معتقدند با رعایت و استفاده از مکمل های کمک جنسی میتوان وقوع این بیماری در هر مردی را به صفر رساند .

از این رو قرص vigour800 بسیار میتواند در این راه برای مردان مناسب باشد .

برای بالا نگه داشتن سطح توان جنسی در مردان نکته بارز دیگر عملکرد منظم کلیه ها میباشد که قرص vigour800 میتواند برای این موضوع نیز تجویز گردد.

ممکن است مردان علاقمند به برقراری رابطه جنسی بعد از یکبار انزال نیز باشند اما از توان جنسی کافی برای این منظور برخوردار نباشند که در اینجا میتوان نقش یک مکمل جنسی را بسیار موثر دانست .

ترکیبات گیاهی بکار رفته در قرص vigour800:

براساس بروشور شرکت سازنده این دارو ترکیبات فعال  عصاره بذر ، عصاره اپیمدیوم ، جینسنگ قرمز آسیایی ، جینکو بیلوبا ، عصاره پوست درخت درخت برزیل و میوه اره Palmetto Fruit است.

مکمل گیاهی برای رشد الت تناسلی در حین انجام نزدیکی

مردانی هستند که سایز الت تناسلی خود را برای برقراری رابطه جنسی مناسب میدانند و احساسی به بزرگ کننده های الت برندی نظیر قرص یوهیم ،قرص روکومکس و یا بیگ رایز نمیکنند اما نمیتوانند هنگام برقراری رابطه جنسی به دلایلی نظیر استرس یا کمبود توان جنسی الت تناسلی خود را بزرگ و حجیم کنند .

بدین منظور قرص وایگور میتواند بسیار برای مردان موثر واقع گردد . بدین دلیل است که ما همیشه توصیه میکنیم که همیشه قبل از خرید دارو از این داروخانه ابتدا یک شرح حال از وضعیت جنسی کنونی خود را به ما اعلام فرمایید تا بتوانیم بهترین گزینه های دارویی را برای شما عزیزان معرفی کنیم .

استفاده منظم از این مکمل قرص گیاهی میتواند از ابتلای مردان به بیماری هایی نظیر پروستات و موارد مشابه در آینده ممانعت بعمل آورد .

محصول مشابه >>> قرص فراری قرمز کلیک فرمایید

در واقع تولید کنندگان این دارو را بسیار مناسب برای مردان بالای 40 سال میدانند زیرا قوای جنسی در این افراد تحلیل میگردد و میتوان با این شیوه درمانی شور و حرارت جنسی را در آنان احیا نمود .

اضافه میکنیم احساس خستگی مفرد بعد از برقراری رابطه جنسی میتواند بر فعالیت های بعدی روزمره تاثیر منفی بگذارد لذا توصیه میکنیم قرص وایگور 800 میتواند یک تقویت کننده جنسی فوق العاده باشد .

نحوه مصرف و عوارض جانبی قرص vigour800

پیشنهاد میگردد يك قرص را ۳۰ تا ۴۰ دقيقه قبل از رابطه با يك ليوان آب سرد ميل كنيد تا کنون عوارض جدی برای این قرص ها گزارش نشده است این قرص ها ۱۰۰ درصد از مواد گیاهی تولید شده

قرص جادویی Vigor 800 ترکیبی ایده آل از قوی ترین گیاهان ضد سمی ، سازش زا ، محافظ کبد و گردش خون است. استفاده طولانی مدت از آن می تواند به طور پیاپی کیفیت بسیاری از پارامترهای زندگی را بهبود بخشد ، که شامل شرایط جسمی عمومی ، اشتها ، سلامت روان ، انگیزه جنسی ، نشاط و عملکرد قلب است. این ماده برای تقویت نرمی و قدرت جنسی در مردان استفاده می شود. برای بهبود جریان خون ، وضعیت کبد و کلیه و عملکرد ورزشی ، از نیرو برای تحریک سیستم ایمنی بدن ، پیشرفت هر دو سلامت جسمی و روحی و همچنین احساس رفاه و تسکین مشکلات مشترک مربوط به کمبود جزئی آندروژن استفاده می شود

بدون عوارض:هیچ اثر جانبی و وابستگی ایجاد نمی کند. فلاشینگ، ضربان قلب سریع، حالت تهوع، اختلال سردرد، اما همچنین خستگی قلبی، فشار خون بالا، دیابایی ها تأثیری بر اثربخشی بیماران مبتلا به سرطان پروستات نداشته اند 

خرید داروی جنسی وایگور
قرص وایگور در داروخانه

قویترین قرص بزرگ کننده فوری

تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی FDA تایید کرد که Vigor 800mg حاوی سیلدنافیل، ماده فعال در ویاگرا، یک داروی تجویزی مورد تایید FDA برای اختلال نعوظ است.

این ماده اعلام نشده ممکن است با نیترات های موجود در برخی از داروهای تجویزی مانند نیتروگلیسیرین تداخل داشته باشد و فشار خون را تا سطوح خطرناک کاهش دهد.

میتوانیم عنوان کنیم که این دیوانه کننده ترین قرص مرتبط با نعوظ وحشتناک است.

مردی که میخواهد نهایت افزایش سایز را تجربه کند بهتر است به این قرص 800 میلی گرمی رجوع کند.

آری تقریبا ویگو 800 چهاربرابر نسبت به سیالیس مشکی حرفه ای نیز قویتر است.

از لحاظ برندینگ سیالیس مشکی جایگاه بالاتری دارد اما ویگور 800 بی مهابا پیش میرود.

خریدقرص vigour800 از داروخانه

مشکلات نعوظ فقط مختص شما نیست بر اساس امارهای جهانی بیش از 70 درصد مردان از این بیماری رنج میبرند . این موضوعی خجالت آوری برای شما نیست بخصوص که شما فقط بصورت غیر مستقیم به معتبرترین داروخانه اینترنتی (داروخانه هادی طب ) وصل میشوید و میتوانید تمامی مشکلات جنسی خود را آزادانه با ما درمیان بگذارید .

بسیاری از مشتریان هنگام خرید استرس ارسال داروها در بسته بندی دارویی را دارند لذا یادآوری مینماییم جهت رعایت حریم خصوصی شما تمامی بسته های دارویی از این داروخانه بصورت کاملا محرمانه و در بسته بندی های غیر متعارف خارج و به دست مشتریان گرانقدر میرسد .

اگر شما نیز مشکلات جنسی رایج گفته شده در بالا را در خود میبینید میتوانید نسبت به درمان با این قرص خارجی جنسی بپردازید .اطلاعات جدید و دیگری نیز از این محصول موجود میباشد که میتوانیم بصورت تلفنی و خصوصی آنها را بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

سکوت در مقابل مشکلات جنسی میتواند زیبایی های یک زندگی رمانتیک زناشویی را تحت تاثیر قرار دهد حال خود میتوانید در این باره تصمیم گیری فرمایید ما در این داروخانه تنها اهداف درمانی را دنبال میکنیم و هیچگاه سعی در متقاعد کردن غیر ضروری مشتریان خود نخواهیم بود .

شما میتوانید این قرص تاخیری را با قیمت 350000 تومان از فرم زیر سفارش دهید .

سفارش vigour800
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

ارزش خرید قرص ویگوربهترین قرص شق کننده الت

ویگر 800 میلی گرم داروی جنسی گیاهی برای تقویت آلت تناسلی قرص ویگر نه تنها یک محصول طبیعی گیاهی تقویت کننده قوای جنسی است، بلکه یک تونیک بسیار موثر است که می تواند سلامت کلی مردان را تا حد زیادی بهبود بخشد.

می توان از آن هم برای درمان ناتوانی جنسی، انزال زودرس، عدم ایجاد نعوظ و کاهش میل جنسی و همچنین برای رفع یا جلوگیری از مشکلات رایج در مردان مسن – از جمله خستگی، ضعف حافظه، کمبود سیستم ایمنی و هضم ضعیف استفاده کرد.

قویترین قرص بزرگ کننده الت ویگور ترکیبی از قوی ترین گیاهان سازگار، ضد سمی، محافظ کبد و بهبود گردش خون است.

استفاده طولانی مدت از آنها به نوبه خود می تواند تعدادی از پارامترهای کیفیت زندگی از جمله وضعیت جسمی عمومی، سلامت روان، اشتها، سرزندگی، میل جنسی و عملکرد قلبی را بهبود بخشد.

ویگور را میتوان در کنار ماکسیما و هارد آن از جمله بهترین قرص های راست کننده در دنیا نامید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.3]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

6 دیدگاه

  • haditeb

   سلام مشتری گرامی
   Alpha Serexin X
   اگر منظور شما این دارو باشد نخیر متاسفانه بدلیل هزینه گرانی که حدود 31 دلار خرج برای مشتری به بار میآورد در سبد داروخانه موجود نمیباشد . این دارو میتواند تاثیر مثبتی بر روی تستوسترون داشته باشد که ما پیشنهاد میکنیم از قرص بیگ رایز موجود در داروخانه دیدن فرمایید

 • علی

  آیا میشه برای اولین بار از این قرص استفاده کرد و آیا با قرصهای دیگه مثل سیالین مشکی نباید تداخل داشته باشه واینکه تاخیرش درچه حده

  • haditeb

   با سلام و درود پل ارتباطی برای مشاوره های رایگان ثبت سفارش میباشد اینکار صرفا برای صرفه جویی در وقت کارشناسان فروش است تا روند هماهنگی ارسال محصولات سریعتر انجام پذیرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *