قرص فیتو
محصولات پیشنهادی

خرید قرص فیتو از داروخانه (راز سلامتی موها و ناخن با PHYTO)

قرص فیتو توسط یکی از معتبرترین آرایشگران مو پاریس، پاتریک آلس تأسیس شد. این برند با قدمتی بیش از 50 ساله تاکنون توانسته به مردان و زنان بسیاری در سرتاسر جهان کمک کند تا از مو و ناخن های غنی و با دوام بهره ببرند.

امروزه قرص فیتو بعنوان محصولی بسیار رایج و محبوب در ایران شناخته میشود برای هر فردی که دچار ریزش مو، سفیدی مو و ناخن های شکننده است.

بر خلاف بسیاری از شرکت های مراقبت از مو، فیتو ارتباط بین علم، طبیعت و موهای سالم را تایید می کند. محصولات Phyto در حال حاضر دارای بالاترین غلظت عصاره گیاهان خالص در کل بازار مراقبت از مو هستند و طیف محصولات آنها 95٪ طبیعی است. فیتو به پیشرفت های علمی پیشگام خود و توانایی خود در ایجاد محصولاتی که مو را از ریشه تا نوک تغذیه می کند افتخار می کند.

در ادامه بیایید به سراغ معرفی این محصول بی نظیر برویم.

قرص فیتو چیست؟

مکمل فیتو راهی برای آشنایی شما با راههای طبیعی پشتیبانی از سلامت موها و ناخن میباشد. این محصول ممکن است توسط تجویز یک پزشک مجرب پوست و مو و یا بدون نسخه توسط افراد خریداری گردد.

این بسته ی دارویی شامل کپسول های قهوه ای رنگ 120 تایی میباشد. فیتو ها در واقع عصاره های گیاهی هستند که امروزه در قالب کپسول های تقویتی و یا شامپو در دسترس قرار میگیرند. فیتو از یک واژه ی یونانی اقتباس شده است. PHYTO مخفف قدرت گیاهان است.

چیزی که باعث میشود مردم به یک برند اعتماد کنند سایقه و قدمت محصول میباشد. در مورد برند فیتو گفته میشود که از سال 1969 به لطف ترکیبات گیاهی تاکنون رواج داشته است.

(توصیه شده برای انواع مو. مردها زنها. نگرانی های ریزش موی مزمن و واکنشی موهای نازک، پوست سر قابل مشاهده، مشکلات رشد مو).

شکل دارویی: کپسول ژل گرد، به راحتی بلعیده می شود.

یک بطری از قرص های فیتو ذخیره ای برای دو ماه آینده شما هستند، هر روز دو مرتبه استفاده کرده و با صحت عملکرد این دارو بیشتر آشنا شوید. بیش از 95% زنان آن را بهترین ایده ی حال حاضر در صنعت داروهای بهبود کیفیت مو و ناخن دانسته اند.

ویتامین های فیتو طبیعی دارای ریشه های گیاهی هستند و ویتامین ها، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های لازم برای بدن سالم را تامین می کنند.

این مکمل غذایی برای سلامت و زیبایی مو و ناخن توصیه می شود که به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی خود کراتین تولید می کند و باعث بلندتر شدن موها، مژه ها و ناخن ها می شود. 

خواص اصلی قرص های فیتو

استفاده کنندگان اغلب از مشتریان قبلی میپرسند و زیاد به شعارهای تبلیغاتی در رابطه با خرید قرص فیتو واکنش نشان نمیدهند. مشکلات مو و ناخن بیشتر اقشار جامعه را درگیر خود کرده و آنها میخواهند از مزایای یک محصول تماما گیاهی برخوردار شوند.

مردم نسبت به خرید قرص فیتو ترغیب شدند زیرا آنان فهمیدند که فیتوها دارای خواص ضد التهابی، آنتی اکسیدانی، ضد عفونی کننده، ضد سرطان و تسکین دهنده میباشند.

التهاب عاملی برای ریزش مو است. کسانی که با جوش های زیر پوستی همراهند و با وجود استحمام مرتب همچنان با خارش رو به رو میشوند. اگر چه خیلی ها به شامپوهای فیتو بعنوان عاملی مستقیم در درمان ریزش مو نگاه دارند اما برای کاستن از التهاب پوست سر بهترین گزینه استفاده از قرص فیتو میباشد.

فیتو با دوزی بسیار صحیح توسط اکثر افراد بخوبی تحمل میشوند و مردان و زنان بیشماری توانسته اند بصورت کامل دوره درمانی را با مکمل های فیتو پشت سر بگذارند.

فیتو و بهینه سازی مواد ویتامینی و معدنی بدن

یکی از عوامل موثری که میتواند بر کیفیت موها و ناخن تاثیر گذار باشد کمبود مواد معدنی و پرو ویتامینی است. جبران این مورد میتواند با تغذیه بهینه و استفاده از بهترین مکمل های حال حاضر در بازار انجام گردد.

این دو عنصر هر روز وضعیت سلامتی ما را نشان می دهد. از این نظر، 5 دهه پیش فیتو، از طریق دنیای گیاهان، مواد مغذی و عصاره های گیاهی شناخته شده، مکمل غذایی قدرتمندی را که قادر به تصعید ناخن و مو است، تولید کرده است.

این محصول فرانسوی توانست بصورتی ایده آل و نچرال به کمک زنان جوان بیاید. مواد آرایشی امروزه میتوانند بصورتی مصنوعی تولید شده و خساراتی برای کیفیت موهای مژه و سر بوجود آورد. از این رو خود را بیمه کنید با مکمل فیتو یکبار برای همیشه.

قرص فیتو شادابی را بازیابی می کند و در عین حال استحکام و رشد را به موها و ناخن های شکننده یا ضعیف می دهد.

خرید قرص فیتو
درمانگر اساسی ریزش مو شکنندگی ناخن ها با قرص فیتو فرانسوی 120 تایی

ترکیبات قرص PHYTO

 • زینک یا روی
 • بیوتین
 • هویج، آسرولا
 • ویتامین E
 • ویتامین
 • یکسری از ویتامین های گره B شامل ب 2، ب5و ب
 • فلاونوئیدها
 • تانن ها
 • ساپونین ها
 • ترپن ها
 • فیتواستروژن ها
 • آنتی اکسیدان ها

و در آخر اینکه این دارو با عصاره ویتامین گروه C تکمیل میشود.

بررسی تاثیرات برخی از مواد بالا در قرص فیتو 

بیوتین به حفظ سلامت مو، ناخن و پوست کمک می کند.

هویج، آسرولا، منبع آنتی اکسیدان است که به محافظت از (سلول) در برابر آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند.

منبع ویتامین ها برای حمایت از عملکردهای بیولوژیکی که نقش کلیدی در حفظ سلامت دارند. ویتامین E، منبع آنتی اکسیدان هایی است که به مبارزه، محافظت و کاهش آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند.

ویتامین B2/ریبوفلاوین: به متابولیسم انرژی و تشکیل بافت کمک می کند. به حفظ توانایی بدن برای متابولیسم مواد مغذی کمک می کند.

طریقه استفاده از مکمل فیتو

طول دوره درمان با فیتو میتواند یک بسته و یا یک پکیج دو عددی برای یکسال آتی باشد. شما هر 6 ماه میتوانید تنها یک بسته ی دارویی از کپسول های قدرتمند فیتو را مصرف نمایید.

 • روزانه دو عدد با مقادیر زیادی آب-صرفا بعد از صبحانه میتواند ایده ای عالی باشد.

بطور کلی برخی از قرص های فیتو به عنوان مکمل های روزانه معرفی می شوند و بهتر است در طول روز همراه با غذا مصرف شوند. در واقع بهترین موق برای صرف این گونه از مکمل ها صبح است. برخی از قرص های گیاهی باید با معده خالی، قبل از غذا مصرف شوند، در حالی که برخی دیگر باید بعد از غذا یا همراه با غذا مصرف شوند.

مصرف کنندگان عزیز قرص فیتو توجه داشته باشند چنانچه تصمیم دارند مو، مژه و ناخن خود را تقویت کنند، باید به مدت 4 ماه این درمان را انجام دهند. با این حال، اگر فقط می خواهند تنها ناخن های خود را تقویت کنند، باید این روند را به مدت 2 ماه تکرار کنید.

بخوانید : قرص کمک کننده به افزایش ورزن

چه چیزی باعث ریزش مو میشود؟

ریزش روزانه موها همچنان ابهام بزرگ در زندگیه افراد محسوب میشود. متخصصان عمده دلایل ریزش مو را به 5 دلیل عمده ی زیر ربط میدهند:

 1. ریزش موی ارثی (آلوپسی آندروژنتیک)
 2. ریزش مو و هورمون ها
 3. ریزش موی منتشر (آلوپسی دیفیوزا)
 4. ریزش موی اسکار (آلوپسی سیکاتریکالیس)
 5. مراقبت نادرست از مو

معمولا به کسانی میگویند ریزش مو دارد که روزانه حداقل 1000 رشته از موهای خود را از دست بدهد.

درمان ریزش مو با قرص فیتو
ریزش مو را درمان کنید با مکمهای فیتو در منزل

اما درمان ها چه هستند؟

در حالی که هر شخصی در تلاش برای متوقف سازی ریزش موهای خود وارد جنجال های استرس زا میشود اما درمان ریزش مو و افزایش پر پشتی آن میتواند براحتی انجام پذیرد، ولی عامل مهم در این باره اینست  که نگذاریم کار از کار گذشته و فقط به عمل های کاشت مو مشغول شویم.

کاش مو اگرچه روشی عالی برای درمان است اما بدلایل هزینه، صرف وقت و ریزش پس از کاشت، خیلی ها را دچار اذیت میکند.

خیلی ها ماینوکسیدل را عاملی تحریک کننده برای توقف و رشد مجدد موها میدانند با اینحال مصرف مکمل ها نیز در این راه کمک کننده میباشد. مصرف مکملی مثل فیتو میتواند از لحاظ هورمونی و تغذیه بدن شما را در شرایط ایده آلی قرار داده و از ریزش بی رویه مو به سادگی جلوگیری بعمل آورد.

چه چیزی باعث شکنندگی ناخن ها میشوند؟

همه چیز از پیری گرفته تا تغذیه نامناسب می تواند ناخن های شما را خشک، نازک و به راحتی بشکند. همچنین برخی درمان ها و شرایط پزشکی وجود دارد که می تواند آنها را شکننده کند. اما شما مجبور نیستید مشکل را تحمل کنید. مراقبت صحیح می تواند تفاوت زیادی در حفظ سلامت و استحکام ناخن های شما ایجاد کند.

چرا ناخن ها شکننده میشوند
درمان شکنندگی ناخن ها با مکمل فیتو فرانسه

علت اصلی شکنندگی ناخن چیست؟

رطوبت بیش از حد یا خیلی کم، معمولاً به دلیل عوامل خارجی، محتمل ترین علت شکنندگی ناخن ها است.

چند مطالعه کوچک نشان می دهد که مصرف روزانه بیوتین می تواند ناخن ها را ضخیم و تقویت کند. قرص فیتو دقیقا مکملی است که دارای مقادیر منظم از بیوتین ها میباشد. این یک درمانگر اصولی بر اساس فاکتورهای دارو درمانیست که فعلا برای درمان شکستگی ناخن ها به ثبت رسیده است.

بخوانید : درمان اختلال نعوظ مردانه با اروس ویگور

معرفی 7 مکمل کمک کننده به درمان ریزش مو

 • Nutrafol Women.
 • OLLY Heavenly Hair.
 • Garden of Life mykind Organics Women’s Once Daily.
 • Ritual Essential for Men Multivitamin 18+
 • FullWell Women’s Prenatal Multivitamin.
 • Ritual Essential for Women Postnatal Multivitamin.
 • Thorne Collagen Plus.

پاسخگویی به سوالات کاربران

شایع ترین عارضه جانبی گزارش شده افزایش جوش های پوستی است و این احتمالاً به دلیل مکمل حاوی بیوتین است. در موارد نادر دیگر، کاربران افزایش سطح کلسترول خود را گزارش کرده اند که به احتمال زیاد به روغن سویا هیدروژنه در مکمل، منبع اسیدهای چرب ترانس مرتبط است.

معمولا 4 ماه طول میکشد. شما بصورت روزمره بایستی 2 عدد صبح ها مصرف کنید.

محصولات PHYTO به طور کلی 95٪ طبیعی و تا 100٪ طبیعی هستند، در حالی که از استفاده از مواد شیمیایی مانند پارابن، سیلیکون، روغن های معدنی و الکل های مصنوعی اجتناب می کنند. به عنوان مثال، PHYTO الکل مصنوعی را در تمام اسپری‌های موی خود با الکل چغندر جایگزین می‌کند - خشکی کمتری برای موها.

 این مکمل ها به راحتی قابل بلع هستند که عامل اصلی انتخاب این برند من بود. من تقریباً شش ماه پس از استفاده از این محصول منتظر ماندم تا نظر خود را بنویسم. من مطمئناً موهای خشک و نازکم بهبود یافته است. مکمل ها معجزه نیستند اما کمک می کنند.

با قدرت فناوری سلول های بنیادی گیاهی، ترکیبات گیاهی از خواص احیا کننده طبیعت بهره می برند. در نتیجه، این محصولات مراقبت از پوست سلول های بنیادی گیاهی مزایای سفت کننده، ترمیمی و آنتی اکسیدانی دارند.

میتوانید فیتو را از اکثر فروشگاههای اینترنتی معتبر ایرانی تهیه فرمایید. فیتو یک کالای نسبتا گران قیمت در رده بندی دارویی محسوب میشود، پس بهتر است آن را از یک شرکت مجوز دار نظیر هادی طب خریداری فرمایید.

اثرات مثبتی از هر دو محصول به اثبات رسیده است. در حالی که قرص های فیتو میتوانند فواید بسیاری برای موهای سر، مژه، ابرو و ناخن داشته باشند اما شامپوی فیتو تنها قادر به بهبود زیادی در ریزش و شکستگی موهای سر هستند.

فروش فوری قرص فیتو
قرص فیتو اصلی

قرص فیتو اصل از کجا بخرم؟

نسخه های اورجینال ما را در داروخانه هادی طب از دست ندهید. در حالی که تلاش برای خرید نسخه ی اصل این دارو توسط کابران مدام سرچ میشود، اگر گذرتان به هادی طب افتاد هیچ شکی برای تهیه نسخه های اصل خارجی نخواهید داشت.

امنیت، سهولت در پرداخت و دریافت سریع نسخه با قابلیت پیگیری لحظه ای، مهمترین فاکتورهای ما برای خریداران هستند. خرید اینترنتی قرص فیتو را میتوانید براحتی توسط فرم زیر به ثبت برسانید.

قیمت قرص فیتو در داروخانه : 1/550/000 تومان (یک میلیون و پونصد و پنجاه هزار تومان)


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *