سیالیس مشکی برای مردان
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص سیالیس مشکی بهترین قرص سفت کننده کمر و آلات تناسلی مردانه

قرص سیالیس در دوزها و رنگ بندی مختلفی ارایه میگردد این برند دارویی محصول کشور آمریکا میباشد که به شهرت جهانی رسیده است. قرص سیالیس مشکی در یک بسته 6 عددی و با دوز بالای 200 میلی گرمی عرضه میگردد که بسیار برای مردان با قدرت بدنی و توان جنسی بالا مناسب میباشد.

حتما بخاطر داشته باشید که قرص سیالیس مشکی در سه دوز 80، 200 و 800 میلی گرمی تولید میشود (سیالیس 800 میلی گرمی مخصوص افزایش سایز آلات مردانه است اما بدلیل بروز پاره ای از حساسیت های ناخواسته در این داروخانه ارائه نمیگردد و تنها نسخه ی معتبر 200 میلی گرمی از انتهای همین پیج قابل خرید و سفارش میباشد).

بسته به شرایط فیزیکی خود میتوانید تا 45 سالگی از این محصول جنسی جهت افزایش سفتی و ایجاد تاخیر در انزال بهره مند شوید.

از نصف کردن دارو جهت کاهش دوز مصرفی خودداری فرمایید بنا به توصیه پزشکان داروخانه هادی طب این موضوع فاقد اعتبارات علمی میباشد.

آیا خرید قرص سیالیس مشکی توصیه میگردد؟ با ما باشید تا در این رابطه بیشتر با همدگیر گپ بزنیم.

فهرست مطالب

قرص سیالیس مشکی چیست ؟

قرص سیالیس مشکی مخصوص مردان با هنگامه ی نعوظ کمتری است و این کمک میکند تا راست کنندگی کافی را بهنگام روابط جنسی بدست آورد. این سایز خوبی در ماجرای جنسی به مردان اعطا میکند اما پس از مدتی آن را پس خواهد گرفت( بخوانید درمان قطعی کوتاهی آلت مردانه با قرص وایمکس اورجینال)

تادالافیل موجود در سیالیس بلک از عملکرد PDE 5 جلوگیری می کند و اجازه می دهد خون به درستی جریان یابد. هنگامی که اکسید نیتریک در آلت تناسلی با تحریک جنسی آزاد می شود، cGMP تولید می شود. cGMP یا گوانوزین مونوفسفات حلقوی اتساع و انقباض عروق خونی را کنترل می کند. وقتی cGMP به درستی تولید شود، خون به راحتی به آلت تناسلی می‌رسد. با جریان بیشتر و بیشتر خون، فشار در آلت تناسلی ایجاد می شود. این منجر به نعوظ می شود.

سیالیس ها هم رده با قرص های ویاگرا میباشد که همانند ویاگراها در دوزهای مصرفی مختلفی ارایه میگردندکارایی سیالیس مثل ویاگرا بوده ولی بدون تپش قلب، سردرد، قرمزی پوست، ناراحتی معده، تغییرات بینایی و … بوده و همین عوامل باعث شهرت و معروفیت جهانی سیالیس گردیده است.

قرص سیالیس  مشکی مورد تائید FDA آمریکا می باشد و استفاده آن جهت عموم بلامانع اعلام گردیده است . این محصول برای افراد دارای کاهش فشار خون ، بیماریهای قلبی و ریوی توصیه نمی شود .

با مصرف یک حبه از این دارو پس از تحریک ، آلت به نعوظ کامل میرسد و به مدت 24 الی 48 ساعت پس از کوچکترین تحریک آلـت به نعوظ فوق العاده سفتی دست خواهد یافت که شما و شریک جنسیتان را متعجب خواهد کرد.

سیالیس مشکی از جمله داروهای بی خطر جنسی محسوب میشود که بدلیل کیفیت بالای ساخت بخصوص در پوشش خارجی بسیار مورد استقبال پزشکان حوزه درمان ناتوانی جنسی قرار گرفته است .

با مصرف این دارو هیچ باری بر سیستم عصبی فرد وارد نمیشود و  میزان فشار خون نیز بالا نمیرود اما همچنان ما این دارو را برای بیماران قلبی ،عروقی و فشار خون توصیه نمیکنیم.

سیالیس مشکی
خرید قرص سیالیس مشکی 4 و 6 تایی از داروخانه هادی طب

میزان اثر بخشی قرص سیالیس مشکی آمریکایی اصل

عملکرد طولانی مدت این ژنریک فقط فرصتی برای کاهش تعداد قرص ها نیست، بلکه فرصتی برای استراحت است و نیازی به فکر کردن در مورد زمان عمل آنها نیست.

شما نیازی به استفاده مداوم از سیالیس مشکی ندارید .

به عنوان مثال، سیلدنافیل، آوانافیل و واردنافیل تا پنج ساعت عمل می کنند، به این معنی که مرد باید ساعت به ساعت برای رابطه جنسی برنامه ریزی کند.

کمی این دارو به شما آزادی عمل میدهد که در فواصل روز بدون دغدغه نعوظ به رابطه جنسی مشغول شوید.

شما ممکن است یک روز با همسرتان برای رابطه جنسی مفصل برنامه ریزی کرده باشید پس حتما به این مکمل نیاز خواهید داشت.

این کاملا ناخوشایند است و می تواند باعث استرس غیر ضروری شود.

همانطور که همه می دانند، استرس بدترین دشمن قدرت قوی است.

قرص سیالیس مشکی به شما این امکان را می دهد که قرص ها را برای بیش از یک روز در هر زمان فراموش کنید.

یک خاصیت مهمی که قرص سیالیس مشکی را پرفروش میکند سازگاری با مشروبات الکلیست .

این دارو زیاد شما را محدود نمیکند اما بهتر است در روز اول  منزل بیرون نیایید !

بهتر است قبل از خرید قرص سیالیس مشکی پیش بینی کنید که بدن شما کشش 200 میلی گرم دوز را دارد یا خیر.

حتما بخوانید : اسپری تاخیری قوی با برند معروف ویاگرا

انواع قرص سیالیس موجود در داروخانه

شرکت سازنده این محصول هر ساله نسخه های متفاوتی از سیالیس را ارایه میدهد ما قبلا در این داروخانه سیالیس 30 تایی را برای شما عزیزان رونمایی کرده بودیم که میتوانست مشکل انزال را بطور کامل برطرف سازد .

تفاوت سیالیس مشکی با نمونه های دیگر آن ابتدا در دوز مصرفی و در رتبه بعدی میزان تادالافیل مورد استفاده در آن میباشد بطوری که در این دارو حدود 200 میلیگرم از ماده یاد شده بکار گرفته شده است که این میزان برای سیالیس های معمولی حدود 40 میلی گرم بود .

نسبت زمان رسیدن به نتیجه مطلوب با این نسخه بسیار قویتر انجام میپذیرد اگر چنانچه میخواهید دوز مصرفی و شدت شق شدگی الت تناسلی را بیشتر و قویتر احساس کنید پیشنهاد ما در این داروخانه به شما عزیزان سیالیس مشکی رنگ انگلیسی خواهد بود(توصیه میکنیم مقاله قویترین قرص راست کننده فوری را در داروخانه هادی هنگام خرید چنین داروهایی مطالعه فرمایید).

خرید و استفاده قرص سیالیس مشکی به مردان کمک می کند تا نعوظ محکمی داشته باشند یا حفظ شوند. این دارو فقط در صورتی کار می کند که از نظر جنسی تحریک شده باشید. این قرص را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد. برای بهترین نتیجه، این قرص را دقیقا یک ساعت قبل از هر گونه فعالیت جنسی مصرف کنید. در 24 ساعت بیش از یک قرص مصرف نکنید. اثر این دارو 36 ساعت باقی می ماند. اگر از اختلال نعوظ رنج نمی برید این دارو را مصرف نکنید.

میزان و نحوه مصرف دارو

اطلاعات بروشور شرکتی از ماندگاری حدود 40 ساعته این دارو خبر میدهند ما نیز توصیه میکنیم فاصله زمانی حدود 48 ساعته را برای مصرف هر حبه از این قرص گیاهی رعایت فرمایید .

از نظر اثرات دارویی سیالیس مشکی 5 تا 6 برابر قویتر از دیگر داروهای تاخیری میباشد لذا چنانچه تاکنون از مجموعه قرص های تاخیری استفاده نکرده اید برای این دارو احتیاط کنید.

کنترل نعوظ با این دارو بسیار راحتتر صورت میگیرد که بدلیل بالابودن غلظت تادالافیل استفاده شده در محصول میباشد .

طریقه مصرف قرص سیالیس
نحوه مصرف سیالیس مشکی

سیالیس مشکی کمی نسبت به داروهای دیگر دیرتر عمل میکند پس بهتر است حدود 40 تا 50 دقیقه برای شروع میزان اثر بخشی آن تامل کنید .

قرص سیالیس مشکی به تنهایی میتواند موجبات برقرای چند رابطه جنسی را در بازه دو یا سه روزه فراهم کند که بسیار برای مردان جذاب تر میباشد.

در چه شرایطی باید از قرص سیالیس مشکی استفاده نمود؟

فقط در صورتی باید از قرص سیالیس مشکی آمریکایی استفاده کنید که قصد دارید رابطه جنسی داشته باشید. این سفت کننده کمر به 20 دقیقه تا 2 ساعت زمان نیاز دارد تا وارد عمل شود.

اگرچه سایر قرص‌های ED سریع‌تر عمل می‌کنند، اما نمی‌توانند با “قرص سیالیس مشکی” از نظر مدت اثر که به 36 ساعت می‌رسد، مقایسه شوند.

اگر قبلاً داروهای حاوی تادالافیل را برای تقویت قدرت امتحان نکرده اید، بهتر است با دوز 10 میلی گرمی تادالافیل شروع کنید. اگر این برای نتیجه مطلوب کافی نیست، دوز را به 20 میلی گرم افزایش دهید.

خرید قرص سیالیس مشکی بایستی با احتیاط انجام پذیرد بویژه این مورد برای مردان بالای 50 سال صدق میکند.

مردان بالای 65 سال و کسانی که با برخی بیماری های همراه سر و کار دارند فقط پس از مشورت با پزشک از دارو استفاده کنند. مردانی که به تادالافیل یا سایر مهارکننده‌های PDE5 حساسیت دارند، آن‌هایی که مشکلات شدید سلامت قلبی عروقی دارند و سایر مشکلات سلامت جسمانی که ممکن است در هنگام مصرف سیالیس بلک تشدید شوند، هرگز نباید از این دارو استفاده کنند. همین قانون برای افرادی که نیترات/ نیتریت آلی، آلفا بلوکرها و برخی داروهای دیگر مصرف می کنند، کار می کند.

در مورد واکنش های ناخواسته چطور؟ با توجه به دوز بالای تادالافیل در سیالیس مشکی، ممکن است در مقایسه با استفاده از دوز 20 میلی گرم سیالیس، احتمال بروز عوارض جانبی بیشتر باشد. واکنش های مکرر شامل درد عضلانی، سردرد، اسهال، گرفتگی بینی، سرگیجه و غیره است.

خرید قرص سیالیس مشکی را با تاخیر بندازید اگر کماکان با مشکلات فجیع جسمی درگیری دارید.

قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

برای درمان اختلالات نعوظی در مردان باید سفتی الت تناسلی را افزایش داد میزان ماندگاری الت در حالت سفتی موضوعی است که بسیاری از مردان را دچار چالش های بزرگی میکند .

از جمله مشکلات شایعی که با سفت ماندن بیش از حد الت تناسلی رخ میدهد شروع درد در ناحیه بیضه ها میباشد که بسیاری از مردان را به نعوظ زود هنگام سوق میدهد .

آری این یکی دیگر از مسایل مربوط به حوزه ناتوانی جنسی در مردان میباشد که باید سریعا درمان شود .

داروی مشابه >> کینگ دول کلیک کنید

یا در مواردی الت تناسلی همچنان حالت شلی را حتی در هنگام تحریک جنسی نیز داراست که باعث سرخوردگی در مردان میشود و البته مواردی نظیر عدم توانایی در شق سازی الت در ربطه جنسی دوباره با ذوجین خود .

یک مرد همیشه میخواهد قدرت جنسی خود را برای ذوج خود نمایان سازد . وظیفه اصلی این دارو سفت کردن فوق العاده الت مردان میباشد که بدون کم و کاستی و به بهترین شیوه ممکن این کار را انجام میدهد .

نکته جالب در مورد قرص های سیالیس مشکی شق ماندن الت حتی برای دقایق زیادی پس از رابطه جنسی میباشد که باعث حس افزایش قدرت مردانگی و اعتماد بنفس میباشد . شما با این دارو از قدرت الت تناسلی خود شگفت زده خواهید شد و آنجاست که تفاوت یک قرص برند جنسی را احساس میکنید .

قرص افزایش دهنده میل جنسی درمان سرد مزاجی مردانه

مردان نیز در دوره ای از زندگی زناشویی خود دچار سردمزاجی های جنسی ناخواسته میشوند این موضوع میتواند در طولانی مدت احساس پوچی و افسردگی را بدنبال داشته باشد .

ایجاد حس جوانی و شادابی جنسی موضوعیست که تمامی داروهای جنسی بدنبال آن هستند .

شما بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید دارویی وجود دارد که بتواند سبک یکنواخت زندگی زناشویی را شما را تغییر دهد . سیالسی مشکی شما را به سال های گذشته باز میگرداند و همچنان میتواند روح جندگی و حرارت جنسی را در شما بیدار کند.

قرص سیالیس مشکی همانند مکس من آمریکایی الگویی برای بروز رفتارهای بهتر جنسی در مردان میباشد، این دارو از پایه های نعوظ حمایت میکند و رشد دهنده آنی در زمان روابط جنسی محسوب میگردد.

این یک محصول چند جبهه ای محسوب میگردد میتواند در موارد دیگری نیز به شما کمک کند که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

Black Cialis یک راه حل جدید و برتر است که اشتیاق شما را دوباره گرم می کند و تجربه جنسی بسیار بهتری را برای هر کس ایجاد می کند.

مشکلات تولید مثل در سن های خاص مردان را ناگزیر گرفتار خود میکند که بایستی بصورت طبیعی درمان گردد سیالیس با اثبات نتایج درمانی در این زمینه میتواند پاسخگوی مناسبی برای افراد باشد .

فروش قرص سفت کننده کمر در داروخانه
داروی سیالیس مشکی در داروخانه هادی طب

شاخصه های درمانیه مهم از قرص های نعوظی بلک آمریکایی

مردان امروزی با مشکلات عدیده جنسی مواجهند یکی از گزارشات کاربران داروخانه هادی طب تکرار ادرار بعد از انزال میباشد ، این مورد بی اهمیت نیز در طولانی مدت میتواند مشکلات کلیوی را برای مردان در پی داشته باشد.

ماده تادالافیل اضافه شده در سیالیس مشکی میتواند برای مردان در موارد اینچنینی کمک کند .

شاخصه و ویژگی های برتر سیالیس مشکی :

*درمان کامل اختلالات نعوظی در مردان (عدم توانایی در نگهداشتن انزال )

*درمان فشار خون شریانی ریوی

*بهبود وضعیت تنگی نفس

*درمان بیماری های مربوط به پروستات خفیف در آقایان

*جلوگیری از تکرار ادرار و تخلیه ناقص مثانع در مردان

*سفت کننده عالی کمر و الات تناسلی مردانه

*قویترین قرص از لحاظ دوز مصرفی برای متقاضیان داروهای جنسی توانبخشی

این داروخانه در حوزه درمان ناتوانی جنسی قدم برمیدارد چنانچه از سیالیس مشکی جهت مداوای بیماری های غیر جنسی استفاده میکنید توصیه میکنیم در این باره حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

خرید قرص سیالیس مشکی از داروخانه

سیالیس مشکی از تولیدات دارویی کشور آمریکا میباشد نسخه پاکستانی این محصول متاسفانه در فضاهای غیر علمی به مشتریان عرضه میگردد که فاقد اثرات درمانیست .

هر موقع با قرص سیالیس روبه شدید حتما نشان آمریکایی هک شده روی دارو را چک فرمایید . این دارو در حبه های مشکی رنگ ارایه میگردد که نشان 200 که به دلیل اضافه شدن 200 میلیگرمی تادالافیل میباشد روی آن هک شده است .

این دارو در داروخانه هادی طب با قیمت مناسب 250000 تومانی موجود میباشد که میتوانید براحتی از فرم زیر سفارش فرمایید . لازم به توضیح میدانیم کلیه داروهای ارائه شده دارای بارکدهای پیگیری از ادارات پست و تیپاکس میباشند که براحتی در صورت تاخیر بیش از سه روزه میتوانید پیگیری فرمایید .

ارسال سریع محصول در همان روز اولویت اصلی این داروخانه در جهت جلب رضایت مشتریان خود میباشد همچنین مشتریان تهرانی میتوانند داروهای خود را ساعاتی پس از ثبت سفارش درب منزل خود تحویل فرمایند.

ماده موثره استفاده شده کمی حاویه تادالافیل است. این دارو با افزایش خون رسانی به ناحیه آلت تناسلی عمل می کند و در نتیجه نعوظ سالمی را برای مردان فراهم می کند. این دارو حاوی 200 میلی گرم ماده فعال در هر قرص است که چندین برابر بیشتر از قرص سیالیس طلایی میباشد.

سیالیس مشکی چیست
خرید قرص سیالیس مشکی از هادی طب

پاسخگویی به چند پرسش شایع مردان در رابطه با خرید قرص سیالیس مشکی

برخی از مردان اظهار داشتند که تنها پس از 15 دقیقه پس از پذیرش قرص، آنها قبلاً اثر دارو را احساس کردند. اما، اکثریت مردان تعداد کمی بالاتر را نام بردند – حدود نیم ساعت، بیشتر یا کمتر. شایان ذکر است که تأثیر بدون تحریک جنسی غیرممکن است. قرص سیالیس مشکی تا 40 ساعت کار می کند.

دانشمندان تمام بررسی های مردانی که از محرک های نسل گذشته استفاده می کردند را در نظر گرفتند. از جمله مشکلات اصلی اولین داروهای این گروه عبارت بودند از: جذب آهسته در دستگاه گوارش بعد از مصرف غذاهای چرب. ناسازگاری با نوشیدنی های الکلی (ماده فعال در اثر تعامل با اتانول از بین رفت). بروز بالای عوارض جانبی، به ویژه در هنگام افزایش دوز توصیه شده. یک دوره عمل کوتاه (عدم امکان استفاده سیستماتیک). اکنون می توان قرص سیالیس مشکی را بدون تمام معایب فوق خریداری کرد. ماده فعال به سرعت وارد جریان خون می شود، به ندرت عوارض جانبی ایجاد می کند، به یک مرد اجازه می دهد نعوظ قوی را برای تقریبا 2 روز حفظ کند، و در تماس با اتانول تجزیه نمی شود.

شما باید دستورالعمل استفاده از این دارو را بخوانید. لطفاً حتماً مطالب ارائه شده را قبل از برنامه مطالعه کنید تا از عوارض جانبی و خطرات سلامتی خود جلوگیری کنید.

 

فعالیت جنسی به خودی خود شرایط پرخطری را برای فردی که مشکل قلبی دارد ایجاد می کند، بنابراین بهتر است قبل از استفاده از محرک هایی مانند سیالیس بلک با یک متخصص مشورت کنید. وجود درد در قلب پس از تجویز قرص ها نیاز به درمان فوری پزشکی دارد.

نعوظ باید پس از یک بار مصرف قرص رخ دهد. این در اکثر موارد اتفاق می افتد. اما، باید توجه داشت که بسیاری از عوامل غیر مرتبط با دارو بر نعوظ تأثیر می‌گذارند. در چنین مواردی، Cialis Black ممکن است اثر مطلوب را نداشته باشد، مهم نیست که چند قرص مصرف کنید. علاوه بر این، استفاده بیش از حد از دارو بر فعالیت سیستم قلبی عروقی تأثیر منفی می گذارد، بنابراین، فرد باید به هر طریقی از مصرف بیش از حد خودداری کند، زیرا در مقادیر زیاد قرص ها می توانند به طور قابل توجهی به بدن آسیب برسانند.

ما به حقوق مصرف کنندگان خود اقدام میکنیم، همان گونه که هنگام واردات چنین داروهایی وقتی تعللی صورت میگیرد ما بسیار عصبی میشویم پس این درک متقابل را نسبت به شما داریم که با چنین حالتی روبه رو شوید، ما جزو داروخانه هایی هستیم که به سرعت کد رهگیری مرسوله دارویی را در اختیار مشتری قرار میدهیم. کارمندان ما همچون ربات هایی موظفند شما را برای خرید قرص سیالیس مشکی بیشتر راهنمایی کنند.

سفارش سياليس مشکي( بلک اصل آمریکا و انگلیس)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 103 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

104 دیدگاه

 • سعید

  باسلام ، اینجانب ۶۰ ساله مشکل نعوظ و شلی آلت دارم قرص های خانواده سیلدنافیل را استفاده میکردم جواب میداد ولی مدت یکی دوساله جواب نمیده به پزشک مراجعه کردم برایم سونوگرافی آلت نوشت انجام دادم نتیجه اش نشت وریدی آلت شد ، که جریان خون بدرستی در آلت انجام نمی‌شود ،
  سوالم این است ، آیا این قرص سیالیس مشکی ۲۰۰ را مصرف کنم باعث نعوظ می‌شود یا خیر ؟

  • haditeb

   با سلام مسلما درمان های رایج بدین منظور سیلدنافیل ها، تادالافیل ها و کرم ها هستند. لطفا نسخه های 20 میلی سیالیس رو امتحان کنید البته 200 میلی گرمی ها بصورت تضمینی توانایی افزایش نعوظ شما رو خواهند داشت. فراری قرمز هم میتونه براتون خوب باشه چون حاویه 100 میل سیلدنافیل است

 • saman

  سلام وقت بخير
  من ٥٤ سالمه و بيماري خاصي ندارم ، براي نعوظ قوي و انزال طولاني مدت ، تواما باهم چه پيشنهاد ميكنيد ؟
  ممنون

 • سمیر زارعی

  با سلام
  من ۷ ماهه که عمل پیوند کلیه انجام دادم و بعد از پیوند کلا مشکل نعوذ و زودانزالی دارم
  قرص سیالیس بلک کارسازه ؟
  و اینکه ضرری برای کلیه پیوندی نداره ؟

 • رضا

  باسلام چندین ماه است مشکل نعوظ وزود انزالی دارم سیلدنافیل هم اثر گذار نیست صمنا کمی فشار خون دارم وکمی هم بزرگی پروستات اطفا برای نعوذ وزود انزالی که مشکل حاد شده راهنمایی فرماییو ممنون

  • haditeb

   با سلام شما الان روی یکی از بهترین داروهای ما دارید کامنت میزارید و من پیشنها میدم حتما سری قرص های سیالیس رو امتحان فرمایید بخصوص که با سیلدنافیل ها راحت نیستید

 • Saeid Izadi

  سلام بنده مشکل نعوظ ندارم ولی مشکل زود انزالی شدید دارم
  ایا این قرص ها جواب میده برای رفع مشکل زود انزالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *