قرص هارد ان اصلی
خرید قرص تاخیری

قرص هارد آن hard-on ؛ خرید قرص سفت کننده الت و تاخیری قوی

قرص هارد آن داروی وارداتی آمریکاییست که ماده فعال آن سیلدنافیل سیترات میباشد وظیفه اصلی این دارو ایجاد سفتی در الت و درمان زود انزالیست.

یک قرص تاخیری بسیار ایده آلی است که مردان را بسیار به رابطه جنسی رویایی و تخیلات جنسی نزدیکتر میسازد .قدرت اندام های جنسی مردانه با این مکمل گیاهی بسیار افزایش پیدا میکند و این میتواند بسیار برای مردانی که به دنبال کنجکاوی های بیشتر در رابطه زناشویی خود هستند کمک کند .

استفاده از این داروی مقوی جنسی با بایدها و نبایدهایی همراه است و ازجمله داروهایی محسوب میشود که مردان متاهل و حرفه ای میتوانند بدان اطمینان کنند .

جدیدترین داروهای مشابه⇓

قرص هارد آن چه نوع دارویی است ؟

هارد آن یک قرص تاخیری است که عروق خونی را گشاد میکند . مهمترین ترکیب سازنده این دارو سیلدنافیل سیترات است همان ماده ای که در ساخت قرص های ویاگرا توسط pfizer ارایه گردیده است .

یکی از مهمترین علل ناتوانی جنسی در مردان زود انزالی است . زود انزالی را میتوان در درجات عمیق تری بررسی نمود .سازندگان قرص گیاهی جنسی هارد ان همانگونه که از نام دارو پیداست سعی میکنند نسبت شلی الت تناسلی را با این دارو بررسی نموده و در درجه اول آن را به سختی استاندارد برسانند .

سفتی الت تناسلی انجام عمل نزدیکی را آسانتر میکند هر چه مرد از التی صخره مانند برخوردار باشد میتواند از ایجاد نعوظ زود هنگام ممانعت بعمل آورد .این یک قرص مهار کننده عمیق نوع 5 فسفودی استراز میباشد .

این دارو فقط شبیه ویاگراست اما از نظر ترکیبات  کارایی تفاوت هایی دارد .

هارد آن ها در دوزهای مختلف 100 ،130 میلی گرمی و حتی بصورت ژل های خوراکی در بازارهای جهانی به چشم میخورند . کشور هندوستان بسیار سعی داشت تا نسخه ای همانند آمریکایی را در سالهای قبل ارایه دهد اما هنوز به سطح این دارو نزدیک هم نشده اند . ما استرس مصرف نسخه هندی این داروی تاخیری را توسط هم وطنان عزیز داشتیم و سعی کردیم نسخه آمریکایی اصل را برای شما دوستان عزیز فراهم آوریم .

نحوه مصرف قرص هارد آن

شیوه های غلط و باورهای غیر علمی ما ایرانی ها در مورد مصرف داروهای جنسی همیشه خنده آور بوده است .قبلا نیز یاد آوری کرده ایم یک قرص جنسی را نباید نصف کرد این موضوع میتواند در طولانی مدت زخم معده و انواع بیماری های سردرد و قلبی را بهمراه داشته باشد .

هیچوقت بدون صرف یک وعده غذایی مختصر دنبال داروهای تاخیری نروید . مصرف حداقل یک لیوان آب را برای انتقال صحیح دارو از گلویتان رعایت فرمایید .

قرص هارد آن زود بازده نیس و شما حداقل به 45 دقیقه پیش گشایش برای این مکمل جنسی نیازمندید . محققان آمریکایی بررسی های مختلفی را در مورد نحوه زمان شروع اثرات قرص های جنسی انجام داده اند و نتایج ضد و نقیضی در این باره به چشم میخورد عده ای از پزشکان معتقدند که باید فرصت کافی برای آمادگی بدن برای ایجاد رابطه جنسی را فراهم نمود این موضوع میتواند از نظر روانی کاملا به سود مردان تمام شود .

 • ما توصیه میکنیم یکساعت قبل از شروع رابطه جنسی این دارو را مصرف فرمایید

ما مصرف نسخه ژل خوراکی این دارو را برای شما مناسب نمیدانیم زیرا میتواند برای بیماران مبتلا به کبد چرب مشکلات جدی را فراهم آورد بهمین دلیل قرص 8 تایی میتواند برای شما مناسب بوده و تا دو ماه موضوع زود انزالی شما را برطرف کند .

عوارض جانبی و احتیاط های مصرفی

ما در بالا اشاره ای به نحوه صحیح مصرف هارد ان داشتیم اما افرادی که این موضوع را رعایت نمیکنند دچار علائم خفیف زیر خواهند شد :

 1. سردرد
 2. گرفتگی های بینی
 3. دردهای عضلانی
 4. مسمومیت و اسهال های ناخواسته
 5. گرگرفتی موقتی

همچنین لازم است از تداخل مصرف قرص های جنسی خودداری فرمایید موارد زیر از جمله عوارض شایعی هستند که با مصرف هم زمان دو یا چند قرص جنسی گزارش شده اند :

  • تاری و مشکلات در دید
  • درد در ناحیه قفسه سینه و قلب
  • تشنج و سرگیجه
  • انزال نشدن طولانی مدت که میتواند آسیبی جدی برای قدرت باروری مردانه ایجاد کند

موارد بالا تنها یک یادآوری برای مصرف کنندگان در اصطلاح عامیانه سربه هواست .در کل این یک قرص کاملا بی ضرر و موثر و مفید در درمان زود انزالی های شایع در بین مردان میباشد و مصرف آن برای مردان کاملا توصیه میشود .

نکته:افرادی که به سیلدنافیل حساسیت دارند از این قرص استفاده نکنند.

بهترین قرص سفت کننده الت تناسلی مردانه

سفت کردن الت و سفت ماندن الت تناسلی دو مقوله کاملا جدا از یکدیگر میباشند . سبک زندگی درست را ما بارها در داروخانه هادی طب توصیه کرده ایم .. افسردگی میتواند دلیلی برای ناتوانی جنسی تلقی گردد ولی آنچه قدرت مردانگی را کم میکند قوه تخیل و تلقین میباشد . هیچوقت تلقین نکنید که من نمیتوانم توان جنسی خود را افزایش دهم .

اولین کمک به قوای جنسی از خودتان شروع میشود . قرص هارد آن سعی میکند قدرت هوشیاری شما را تقویت کند و شما را به یکسری نکات آگاهتر سازد .

قرص هارد آن کمی مقاومت شما را نسبت به هیجات جنسی زیاد میکند و باعث میشود در برخورد با تحریکات جنسی بسیار برانگیخته تر شوید . این یک تجربه بسیار جالب و وصف نشدنی خواهد بود .اصطلاح خنده داره التم میخواهد دیوار را سوراخ کند موضوعی بود که برخی مجلات و نشریات آمریکایی سالها قبل در مورد قرص هارد ان بدان پرداخته بودند .

شما عضلات الت تناسلی خود را با این دارو حجیم تر میکنید و شاهد بیرون زدن رگ های سفت الت تناسلی در اوج اورگاسم خواهید بود . قدرت تخیلات با ماده ترامادول افزوده شده به این دارو بسیار بالاست که موجب میشود الت تناسلی شما بیشتر از همیشه به شق ماندن عادت کند .

شما با هارد آن قادر خواهید بود پوزیشن هایی را انجام دهید که قبلا فکرش را هم نمیکردید و شاید با این سوال از جانب همسرتان مواجه شوید که آیا دیوانه شده ای!!!

قرص تاخیری قوی هارد ان
بهترین قرص تاخیری و سفت کننده الات تناسلی مردانه

هارد آن قرص برتر جنسی

روحیه سالم فرد با نعوظ نرم و نابهنگام تخلیه میشود . بارها دیده ایم که افراد پس از ازدواج کمی پیرتر هم شده اند .این مسئله ریشه های متعددی میتواند داشته باشد یکی از مهمترین آنها کمبود توان کافی جنسی میباشد . موضوعی که قرص های هارد ان را متمایز میسازد لحظه بعد از انزال است آری اکثر افراد بعد از انزال خستگی مفرط و بی حوصلگی را تجربه میکنند اما شما با این دارو پس از انزال قویتر نیز خواهید بود .

ایجاد شادی و انگیزه و نگاه زیبا به ادامه زندگی وعده است که روی جعبه هارد ان حک شده است . شما میتوانید بعد از رختخواب بصورت کاملا هشیار و قوی کارهای روزمره تان را  به خوبی و دقیقتر انجام دهید .

پیام های مثبت زیادی توسط انزال خوشایند به مغز مخابره میشود پس سعی کنید به بهترین شیوه ممکن یک رابطه عاشقانه را به سرانجام رسانده و برای رابطه های بعدی مشتاقتر باشید .

اثرات فوری در سرعت گردش خون برای اندام های بدن میتواند قدرت لازم را برای یک مرد به ارمغان بیاورد .

بخوانید >>>افزایش اندازه الت با قرص مگنارکس

در کل میتوان گفت افرادی که میخواهند الت تناسلی خود را سفت تر کرده و از شر زود انزالی خلاصی یابند بهترین گزینه دارویی همین هارد ان میباشد لذا از نظر قیمتی نیز بسیار برای مصرف کننده رضایت بخش خواهد بود .

رده بندی دارویی و محصولات مشابه

کم نیستند داروهای تقویت و درمان اختلالات نعوظی برندی که ما تا بحال در داروخانه هادی طب بدان پرداخته ایم . درکل میتوان هارد آن را هم وزن با داروهای تاخیری نظیر فراری قرمز رنگ ،سیالیس و مکس من دانست .

فواید قرص هارد آن برای مردان

اما براي شناخت فوايد قرص تأخيري هارد آن بهتر است به موارد زیر توجه کنید :

يکي از موضوعاتي که توسط اغلب زوجين ناديده گرفته مي‌شود، نقش مشکلات جنسي در تضعيف روابط زناشويي است. به گفته بسياري از صاحب‌نظران، مشکلات زناشويي هر قدر هم که وخيم باشد، در بيشتر اوقات با وجود يک رابطه جنسي مناسب، قابل حل خواهد بود. يکي از اصلي‌ترين موانعي که در ايران و جهان در راه يک رابطه جنسي مناسب بين زن و مرد وجود دارد، زود‌انزالي در مردان میباشد .

تاخير بالاي 50 دقيقه با قرص تأخيري هارد آن امکان پذیر است .(شبیه وگادول ).

کارکرد این دارو  براي افراد متفاوت ، ممکن است متغير باشد ولي اگر ثلث اين زمان هم براي شما اتفاق بيفتد، مشکل شما برطرف خواهد شد . يادآوري مي‌شود که بهتر است که دوز مناسب خود را با مشورت پزشک انتخاب نماييد.

البته تجويز اين دارو نيازي به نسخه ندارد و شما با خيال راحت مي‌توانيد از آن استفاده کنيد.

درباره حالت نعوظی یک مرد
نعوظ به حالتي گفته مي‌شود که بافت‌هاي نعوظي در آلت مرد پر از خون مي‌گردد و اين اندام حالت صاف پيدا مي کند تا دخول آن به بدن زن ممکن شود. نعوظ مردان توسط سيستم عصبي بدن به صورت خودکار کنترل مي‌شود ولي در بسياري از اوقات هم ممکن است با اراده خود مرد و از طريق تلقين صورت بگيرد.

نبود نعوظ در مردان به طور کلي رابطه جنسي را ناممکن مي‌کند و از اين جهت، رفع اين مشکل بسيار مهمتر از زودانزالي است. درست است که اثر اصلي قرص تأخيري هارد آن براي رفع زوانزالي است ولي اين قرص به درمان کمبود نعوظ در مردان هم کمک شاياني مي‌کند.(برای کمک به نعوظ بهتر به قرص سمنکس رجوع فرمایید)

خرید قرص هارد آن از داروخانه و قیمت محصول

در انتها میتوانیم یک برداشت کلی از قرص هارد ان (سخت کننده الت برای مردان ) را برای شما عزیزان بازنشر کنیم .

میتوان با هارد آن به نکات مثبت زیر دستیابی پیدا نمود :

*افزایش نعوظ و قدرت تاخیری در انزال زود رس مردانه

*قدرت به تاخیر رساندن انزال تا 50 دقیقه بطور اثبات شده

*حجم دهندگی اندازه الت در زمان رابطه جنسی

*ساخت کشور آمریکا

مسلما هر دارویی که شما در هادی طب به چشمتان میخورد جزو پرفروش ترین داروهای جنسی در دنیا هستند ما میتوانیم قرص های مشابه و قویتر و ضعیف تر از هارد آن را نیز برای شما عزیزان در این داروخانه پیشنهاد و توصیه کنیم .شما میتوانید اطلاعات و مشاهدات خود را از نحوه درمان در این داروخانه را بصورت آزادانه جهت استفاده سایر مشتریان عزیز به اشتراک بگذارید .

سفارش قرص تاخيري هارد ان(hard-on)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

آیا قرص هارد آن اصل ارزش خرید دارد؟

قرص هارد آن دوز سنگینی ندارد و میتواند دغدغه افراد برای سرد دردهای بعد از انزال را به فراموشی بسپارد.

قرص شق کننده فوری هارد آن برای مردان میانسال یا مسن که از اختلالات جنسی مانند ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ رنج می برند ایده آل است.

بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که یک قرص هارد آن 100 میلی گرمی  10 تا 30 دقیقه قبل از شروع فعالیت جنسی مصرف شود.

تعداد حبه های قرص هارد آن اصل ایده ال و میانگین خوبی را در اختیار کاربر قرار میدهد.

نوع بسته بندی بسیار دفترچه ای و حس خوبی را در اختیار مردان مصرف کننده قرص های جنسی قرار میدهد.

فروش قرص هارد آن از تجویز پزشکی معاف بوده و آزادانه میتواند توسط مردان خریداری گردد.

هاردآن میتواند اسپرم شما را حتی غنی تر کند و این یک زیبایی ظاهری را در روابط جنسی برایتان رقم میزند.

خرید قرص هارد آن اصل با قیمت مناسبی به دست مصرف کننده میرسد و داروخانه هادی مسئولیت عرضه این قرص سیخ کننده آلت را کاملا میپذیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 76 میانگین: 3.9]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

44 دیدگاه

  • haditeb

   سلام بدون تغذیه مناسب قرص های جنسی موجب سردرد میشن، احتمالا خیلی وقته قرص جنسی مصرف نکردید و بدنتون تو حالت شوک رفته پس از گذشت ساعاتی کوتاه مشکل حل و میزان ترشح هورمون شادی در بدنتون افزایش پیدا میکنه

 • حسین

  با سلام
  وقت بخیر
  لطفاً از لحاظ علمی و پزشکی توضیح بفرمایید آیا وقتی از قرص های تقویت قوای چه تاخیری و چه سفت کننده از برندهای مختلف استفاده کردیم اگه بخواهیم خواسته بچه دار بشیم این با توجه به استفاده از این قرص ها هیچ مشکلی و عوارضی برای بچه دار شدن ندارند ؟
  با سپاس از راهنمائی و مشاوره اتان .

  • haditeb

   با سلام مجلات معتبر پزشکی در دنیا عنوان کرده اند که بهتر است بهنگام دخول با هدف نهایی بچه دار شدن از هیچ داروی جنسی استفاده نکنیم، پس بهتره در چنین شرایطی با حالت عادی به رابطه ی جنسی مشغول شوید

 • رسول

  سلام وقتتون بخیر

  ببخشید من بیماری smaدارم بیماری عضلانی، مشکل زود انزالی دارم، برای حل مشکلم از قرص super kingdol استفاده کردم ولی عوارض بدی واسم داشت مثل سرگیجه ، سردرد حالت تهوع ،تقریبا این عوارض تا دو روز بودن، میخواستم بپرسم این قرص هارد آن هم اینطور عوارضی داره و این که این قرص با بیماری من سازگار هست یا نه مچکرم.

  • haditeb

   سلام وقت عالی بخیر
   بهتره از کرم و ژل های جنسی استفاده کنید تا عضلات سایر قسمتهای بدن درگیر نشن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *