خرید قرص z power
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص z power آمریکایی اصل ؛ بهترین قرص تاخیری و راست کننده زد پاور

قرص z power محصولی تازه در بازارهای داروهای جنسی است که از قدرت راست کنندگی و تاخیر در انزال بسیار بالایی برخوردار است، محتویات زد پاور آمریکایی شامل 12 کپسول میباشد .
از قرص های تاخیری موجود در بازارهای جهانی چخبر ؟
چه داروهای مرتبط با نعوظ جدیدا ساخته شده است ؟

برندهای قرص های تاخیری جدید کدامها هستند ؟
داروخانه هادی طب همگام با داروخانه های بین المللی و معتبر پیش میرود، ما همچنان میخواهیم شما را بروز نگه داریم ،لازم است کمی به سراغ داروهای ناشناخته جدید اما محبوب دنیا سری بزنیم.
ِآیا قرص z power میتواند هم پای داروهایی نظیر ویاگرا و سیالیس گام بردارد ؟

به نظر می‌رسد که قرص زد پاور بیشتر با افزایش مقدار اکسید نیتریک طبیعی در خون عمل می‌کند و فاقد مواد شیمیایی دارویی است. اکسید نیتریک رگ های خونی را گشاد می کند و آنها را شل می کند. این منجر به نعوظ قوی و طولانی تر می شود.

قرص z power چیست ؟

z power در واقع کپسولهای مرتبط با درمان نعوظ های مردانه هستند که در دوز 200 میلی گرمی ساخته شده اند ،هم چنین قدرت تاخیر در zpower ها نزدیک به 35 دقیقه تخمین زده میشود .
آری این دوز مصرفی بسیار بالاست یعنی در واقع حدود 10 برابر قرص های سیالیس !!

قرص z power برای چه افرادی مناسب است ؟
برخلاف محتویات بالای قرص های دوره ای نعوظ باید عنوان شود که z power میتواند بصورت متغیر مورد استفاده قرار گیرد و لازم است فقط در زمان رابطه جنسی یک عدد از زد پاور را مصرف نمود.

قرص زد پاور آمریکایی ترکیبی منحصر به فرد از مواد طبیعی از جمله گیاهان و گیاهان دارد. با افزایش جریان خون و انقباض عضلانی در مجاورت آلت تناسلی باعث نعوظ سالم تر می شود.

مصرف این مکمل بی خطر است زیرا حاوی تعدادی ترکیبات طبیعی است که از نظر علمی نشان داده شده است که برای افراد مفید است. موارد مثبت قرص زد پاور آمریکایی ممکن است به کاربران در حفظ نعوظ قوی‌تر در طول زمان و همچنین انرژی بیشتر و زندگی جنسی فعال کمک کند. در عین حال، ممکن است استقامت نعوظ فرد را افزایش دهد.

قرص زد پاور اصل دارای ترکیبات کاملا طبیعی است و برای اکثر مردان بی خطر است. این حاوی طیف وسیعی از اجزای است که از نظر علمی نشان داده شده است که برای افراد مفید است و هیچ گونه عوارض جانبی قابل توجهی ندارد.

موارد منفی برخی از افراد پس از استفاده از این دارو، گرفتگی معده را گزارش کرده اند. از آنجایی که دوز از فردی به فرد دیگر متفاوت است، مشتریان باید همیشه قبل از شروع درمان به بروشور جامع دارو مراجعه کنند.

دوز تقریباً یک ماه طول می کشد تا کپسول ها به طور کامل جذب بدن شوند و مصرف تنها یک قرص در روز راهی عالی برای به حداکثر رساندن اثربخشی این ویتامین است.

بازار جهانی قرص z power

ما یافته ایم که مردان همچنان به قرص های پرفروش مایلند اما این موضوع هیچ دلیلی بر تاثیرات بیشتر دارو نیست، در سالهای اخیر قرص های جدیدی به بازار آمده اند که مسلما میتوانند حرفهای بالایی برای گفتن داشته باشند.
اگر چه نمیتوان آمار فروش بالایی را از قرص های z power عنوان نمود اما در بررسی آزمایشگاهی تاثیرات این دارو چیز دیگری را نشان میدهد.
توجه داشته باشید برخی از کشورها هنوز ریسک استفاده از قرص های جنسی تولید جدید را نمیپذیرند و بدین ترتیب نمیخواهند فعلا چنین داروهایی را وارد کنند در مقابل کشورهایی هستند که مایلند انحصاری بودن برخی داروها را در دنیا قطع کنند .
برای موفقیت فروش این دارو سری به داروخانه های مشهور و سایت های اینترنتی جهانی زدیم که نشان میدهد برخلاف تاثیرات هنوز برای خیلی از مردان این دارو گنگ بنظر میرسد و از خرید بالایی برخوردار نیست اما میتوان با توجه به دوز بسیار بالا و استانداردهای نهفته انتظارات قوی در آینده ای نزدیک از قرص زد پاور را داشت.

زد پاور یک مکمل تقویت کننده مردانه است که نشان داده است عملکرد جنسی را در بیش از یک میلیارد کاربر افزایش می دهد. فرمولاسیون مواد معدنی و ویتامین های آن میل جنسی را افزایش می دهد. با مصرف روزمره می توان زندگی جنسی خود را آسان تر و سالم تر کرد.

علاوه بر این، استفاده مداوم از این قرص راست کننده فوری ممکن است جریان خون به آلت تناسلی را افزایش دهد و نعوظ قوی‌تر را آسان‌تر کند. همچنین از سلول ها در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و طیف وسیعی از اثرات نامطلوب دیگر محافظت می کند. همه اینها به ارائه بازار جامع و متمایز کمک می کند. مطالعات بالینی نشان داده است که ممکن است عملکرد جنسی را تقویت کرده و علائم انواع بیماری ها را کاهش دهد. بنابراین قرص زد پاور اصل ارزش امتحان کردن را دارد زیرا این توانایی را دارد که زندگی جنسی فرد را متحول کند!

بهترین قرص تاخیری و راست کننده

دور مصرفی z power حدود 200 میلی گرمی را نشان میدهد پس مسلما شما با یک چالش عمیق میتوانید روبه رو شوید ، این دارو قدرتمند است پس همانند سیالیس مشکی توصیه میکنیم فقط مردان با تجربه ای که از نمونه قرص های تاخیری برند استفاده کرده اند به خرید قرص z power اقدام کنند .

صلاحیت این دارو برای اخذ مجوز fda هنوز محرض نشده و شاید میتوان کمی در این باره تامل نمود .
فاکتورهای بسیار زیادی جهت اخذ مجوز fda وجود دارد که بعضا به توان قدرت مالی شرکت ها نیز بر میگردد که شرکت آمریکایی در این زمینه فعلا بنظر میرسد ضعیف عمل کرده است .
مصرف این دارو توسط یک سری از مشتری های قدیمی به ما لینک شد که معتقدند میتوان این دارو را در میان بهترین قرص تاخیری و راست کننده موجود در داروخانه گنجاند .

داروخانه هادی طب علاقه ای به تبلیغات کاذب نشان نمیدهد اما در اولویت های خود نظرات مشتریان را همراه لحاظ میکند ما به حد انساب لازم جهت درخواست این دارو رسیدیم و بر خود لازم دانستیم که این نسخه آمریکایی را در سبد فروش داروخانه قرار دهیم .
شاید این یکی از خاص ترین انتخاب های مشتری های ما باشد زیرا پرفروش نیست اما میتواند محبوب باشد ،عده ای عنوان میکنند که z power یک راز جنسی محسوب میشود که برخی از مردان هنوز در حال کنجار رفتن با نسخه های قدیمی قرص های تاخیری و نعوظ هستند .

عوارض قرص z power

این دارو سری جدید از داروهای مکس پاور میباشد که توسط شرکای مالی ساخته گردیده است پس از نظر ترکیبات نمیتوان مواد مضر را در ساختار این دارو انتظار داشت.

همچنین بخوانید قرص مکس پاور 

مهمترین موضوعی که ما را در این زمینه به شک می اندازد اینکه نظرات قوی از مشتریان در مورد عوارض قرص z power گزارش نگردیده است ، پس نمیتوان تخمینی کامل از عوارض این دارو را بیان نمود .
اما توصیه میکنیم مردانی که سابقه استفاده از این سری مکس ها را داشته اند یا از قرص های تاخیری دوز بالا استفاده کرده اند نسبت به خرید این قرص تاخیری و نعوظ اقدام کنند .
همچنان مردان آماتور را ما از خرید این دارو منع میکنیم زیرا فعلا دوزهای پایین قرص های نعوظی برای آنها مناسب است.

قرص راست کننده الت
قرص زد پاور آمریکایی در داروخانه

طریقه مصرف قرص z power

قرص ضد پاور(زد پاور) برای مصرف دوره ای تجویز نمیگردد زیرا این دارو مناسب است فقط برای روابط نزدیکی نا منظم .
لازم است ذوجینی که در فواصل زمانی نامشخص و بصورت خاص رابطه نزدیکی دارند یک عدد از این دارو را استفاده کنند.
تاثیرات قرص z power میتواند تا یک هفته مردان را همراهی کند پس در نظر داشته باشید که استفاده مجدد از این دارو نیازمند فرصت یک هفته ای میباشد.

موارد منع مصرف قرص z power

این دارو به شدت میتواند فشار خون را بالا ببرد پس مردانی که سابقه قبلی از بیماری های قلبی و عروقی دارند یا سکته های خفیف را پشت سر گذاشته اند نمیتوانند این دارو را سفارش دهند .
لازم است مردان بین 20 تا 45 ساله فقط از این سری قرص های نعوظ بهره مند شوند .
استفاده همزمان با سایر قرص های جنسی یا حجم دهنده بدن نظیر قرص چاقی فت فست ممنوع میباشد.

قیمت قرص z power

این سری از قرص های مرتبط با نعوظ کمی گران قیمت در نظر گرفته شده اند زیرا در دوز بالایی تولید میگردد که نیازمند استفاده از مواد نادر گیاهی میباشد .
قیمت z power فعلا حدود 360000 تومان میتواند خرج رو دست شما بگذارد .
این یک نسخه خارجی اصل هست پس با توجه به قیمت امروز دلار عجیب بنظر نمیرسد با این حال اگر احساس میکنید قیمت دارو برای شما سنگین است ما در داروخانه هادی طب برندهای زیادی را گنجانده ایم که میتواند برای خرید ملایم تر باشد.
برای مشاهده نسخه های مرتبط دیگر میتوانید از دسته خرید قرص تاخیری در داروخانه استفاده فرمایید.

چرا خرید قرص زد پاور آمریکایی توصیه میشود؟

اختلال نعوظ یک اختلال جنسی پیچیده است که با تغییر در هر یک از اجزای پاسخ نعوظ مشخص می شود. رابطه جنسی یکی از چالش برانگیزترین زمینه های زندگی یک مرد است، به ویژه برای کسانی که تلاش می کنند از نظر جنسی سازنده باشند. عملکرد جنسی ضعیف تحقیرکننده و ناامید کننده است و در نتیجه مردان اغلب اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. علاوه بر این، ممکن است تأثیر مضری بر عزت نفس فرد به عنوان یک مرد داشته باشد.
مردانی هستند که به اندازه کافی ناامید هستند تا درمان های جراحی جایگزین، پرهزینه تر و بی فایده را برای تسکین اختلال نعوظ انجام دهند. برخی از مردان چندین رابطه داشته اند، زیرا آنها از اعتراف به اینکه موضوع در درون خودشان نهفته است خودداری می کنند. ویتامین‌های اضافی مردانه یکی از مؤثرترین راه‌ها برای از بین بردن این مشکل است، چه مردی بخواهد زندگی عاشقانه‌اش را چاشنی کند یا فقط نیاز به تقویت اضافی در رختخواب داشته باشد. خرید قرص زد پاور از داروخانه هادی طب و مصرف آن باعث میشود تا اندازه نعوظ، استقامت و قدرت افزایش پیدا کند.
قرص زد پاور آمریکایی یک قرص طبیعی تقویت کننده مردانه است که اندازه نعوظ، میل جنسی و ارگاسم را در مردان افزایش می دهد. این درمان‌ها به ایجاد نعوظ قوی‌تر کمک می‌کنند و ترکیبات طبیعی قرص، استفاده از آن را کاملاً بدون خطر می‌سازد. قرص زد پاور اصل یک مکمل غذایی بسیار قوی است که مزایای سریع و قابل توجهی را به مردان ارائه می دهد.
جریان خون به آلت تناسلی را بهبود می‌بخشد و در نتیجه نعوظ‌هایی بیشتر و طولانی‌تر می‌شود. عملکرد تقویت خواهد شد و ارگاسم نیز تشدید خواهد شد. مکمل جنسی زد پاور نعوظ و ارگاسم را در مردان بهبود می بخشد. با این حال، بعید است که اثرات اولیه قابل توجه باشد. با این حال، برخی از افراد گزارش می دهند که پس از استفاده تغییرات قابل ملاحظه ی فیزیکی را در روابط جنسی خود مشاهده می کنند.

چکیده ای از خلاصه توصیحات دارو

قرص تاخيري زد پاور z power
قیمت: 530000 تومان
با اين کپسول قدرت نعوظ خود را بهبود ببخشيد و طول دوره رابطه را افزايش دهيد. همچنين با اين کپسول طول زمان تاخير در انزال را افزايش دهيد و با مصرف مقطعي و آني اين محصول تا 36 ساعت افزايش حجم و سايز آلت تناسلي مناسبي داشته باشيد.
برخی از ویژگیها
1) افزايش طول و حجم آلت با ماندگاري تا 36 ساعت در آقايان
2) بالابردن قابل توجه در نعوظ مردانه
3) تاخير در انزال تا نيم ساعت
4) توانايي جنسي را بهبود ببخشيد
5) افزايش مدت زمان رابطه

من 6 ماه پیش یک نسخه از دارو رو در انگلستان خریدم کمی شگفت زده شدم زیرا اینقدر قدرت نداشتم!!

فریدون
طراح

سفارش قرص تاخيري زد پاور z power
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 63 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

28 دیدگاه

  • haditeb

   سلام
   سزی z کمی سریعتر عمل میکنه دوزشون برابره 200 میلی گرم هستن .. ماندگاری اثرات مکس پاور بیشتره و تا سه روز میتونه نعوظ محکم شما رو تضمین کنه .. تجربه لذت انزال رو مخاطبان z power زیباتر توصیف کردن

   • Ss

    سلام من ۵۵ ساله هستم (قرص زد پاور ۲۰۰ ) چند روز پیش ۱عدد قبل از رابطه استفاده کردم که نتیجه جادویی داشت ولی متاسفانه با گذشت۴ تا ۵ روز هنوز سمت راست سر و پیشانی درد دارد لطفا راهنمایی کنید …

    • haditeb

     سلام و عرض ادب، عادیه تا بدنتون به دارو عادت کنه دوز بالاست. لطفا تغذیه کنید و اگه لازمه میتونید دوبار به رابطه ی جنسی بپردازید یا اینکه کمی تحرک داشته باشید

 • علیانی

  لطفا در صورت امکان ادرس دفتر فروشتون را در سایت قرار دهید تا برای خرید اینترنتی اطمینان بیشتری حاصل گردد ممنون

  • haditeb

   سلام قبلا بارها یادآوری کردیم که دوز مصرفی متناسب با توان بدنیتون رو سفارش فرمایید ..مسلما دوز مکس پاور 200 هست و برای افراد با توان بدنی بالا و ورزشکار مناسبه ..شما میتونید از دوزهای 20 میلی گرمی نظیر سیالیس های زرد یا ویاگرا استفاده فرمایید تا بدنتون نسبت به داروهای تاخیری آشنایی پیدا کنه

 • احمد

  من یک قرص خوب برای عامل نعوظ میخوام زد پاور استفاده کردم خوب بود ولی برای انزال زودرس فرقی نکرد
  ترکیب زد پاور و دپوکسی چجوره یا خودتون چی توصیه میکنید

  • haditeb

   عملکرد اصلیه سری Z برای نعوظ هس با اینحال تاثیرات مثبتی روی انزال میتونه شکل بده احتمال میدم کمی زودتر وارد رابطه میشید و بهتره کمی زمان بدید تا اثرات دارو بیشتر خودشو نشون بده .. ترکیب دو داروی جنسی رو صلاح نمیدونم مگر اینکه از قرص های تاخیری که دوزشون خیلی پایین باشه مثلا سیلدنافیل های 5 میلی میتونه کمی بیشتر کمتون کنه .. یا اینکه روز بعد از مصرف قرص نعوظ از یک قرص تاخیری استفاده فرمایید چون اثرات قرص های نعوظ میتونه چن روز همچنان شما رو ساپورت کنه

 • farzin

  سلام
  وقت بخیر
  بهترین قرص تاخیری روچی معرفی میکنید ؟ یه مقدار شق کنندگی رو بیشتر کنه ولی بیشترین تاثیرش برای تاخیر باشه

   • farzin

    ببخشید من چند جا خوندم z power بیشتر برای شق کنندگیه تا تاخیری
    کدومش درسته ؟
    چون بیشتر اسپری استفاده کردم الان میخوام قرص بگیرم خیلی تجربه ندارم
    اطلاع دارین حداقل هر کدوم چقدر جواب میدن

 • مهیار

  سلام من برای اولین بارمیخام ازقرص استفاده کنم.پیشنهاتون کدوم قرصه عوارض نداشته باشه.هیچ گونه بیماریم ندارم.۴۲ سالمه

 • علی باقری نیا

  باسلام وتقدیر تشکرازمشاورین محترم اینجانب ali,bبامشورت مشاور قرص Zpowerرا برام پیشنهاد کردن وخریداری کردم تووقتش بدستم رسید ممنونم 🌷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *