خرید کرم لارگو اصل
راههای بزرگ کردن الت در مردان

کرم لارگو largo cream ؛ کرم افزایش طول آلات تناسلی

کرم لارگو جریان خون را در بافت های الت تناسلی افزایش داده و با تکسیر سلولی و توسعه بافت مذکور نتایجی مثل افزایش سایز الت آقایان و ..را بهمراه دارد .

کمپانی Inverma که در صنعت داروسازی دنیا بسیار مشهور میباشد ساخت این دارو را برعهده دارد .ما گزارشاتی را از مشتریان خود در مورد وجود نسخه فیک این دارو در سطح شهر دریافت کرده ایم .

موضوع درمان جنسی بسیار حساس است ما سعی میکنیم شما را با نسخه های اصل برندهای معروف آشناتر کنیم تا از هرگونه صدمات روحی و جنسی به شما پیشگیری گردد .

کرم لارگو محصولی است که تقریبا درصد بالایی از مردان متاهل در دنیا با آن آشنایی کامل دارند و از محصولات این برند استفاده میکنند محصولاتی نظیر ژل تاخیری لاگو ، اسپری تاخیری لارگو(این محصول نیز در سبد داروخانه موجود است)و البته کرم لارگو که در این بخش بطور مفصل بدان پرداخته میشود .

مصرف کنندگان این دارو در ایران در سالهای اخیر کمتر شده است ما در تحقیقات خود دریافته ایم که دلیل این موضوع استفاده مردان از نسخه فیک این دارو بجای نسخه اصلی آن بوده است .

وقتی شما از خواص بی نظیر این داروی آلمانی اطلاع کافی داشته باشید خواهید فهمید که در مقابل هزینه بسیار معقول آن نتیجه بسیار مطمئنی دریافت کرده اید .

کرم لارگو چیست ؟

کرم لارگو یک پماد تماما گیاهی آلمانیست که میتواند به مردان در موارد زیر کمک کند :

 1. افزايش اندازه عضو تـناسلي
 2. تسلط نسبي بر مدت زمان نزديـکي(تاخیر در انزال تا 30 دقیقه)
 3. افزايش گردش خون موضعي(تحرک و اسپرم سازی قوی در بیضه ها)
 4. افزايش نعـوظ (شـق پذيري) و افزايش نسبي ميل جنسي و…

کمپانی اینویرمای آلمان همیشه به چهارکاره بودن محصولات خود پافشاری میکند موضوعی که در گیاه دارویی کاملا مشابه کینگ سایز نیز کاملا نمایان بود .

این کرم درمانی در حجم 40 میلی گرمی تولید میگردد و بسیار موثر برای مردانیست که میخواهند الت تناسلی خود را بصورت پله پله افزایش دهند . هر تیوپ این کرم میتواند 3 الی 4 سانت افزایش در الت تناسلی مردانه ایجاد کند .

موضوع بارزی که در کرم های جنسی برند مشاهده میگردد کمک به شفاف سازی و بهبود کیفیت پوست الت تناسلی است که در روشهای دیگر درمانی مشاهده نمیگردد.

محصولات لارگو مناسب مردانیست که نمیتوانند با قرص های گیاهی درمان کوتاهی الت و ناتوانی جنسی را انجام دهند (مردانی که به دلایلی نظیر حساسیت یا درد های معده یا گوارشی از قرص های جنسی خودداری میکنند)

کرم لارگو چیست
کرم لارگو اصل آلمانی

کرم افزایش طول آلات تناسلی

مردان از ما سوال میکنند که در حال حاضر بهترین کرم برای افزایش طول الت تناسلی کدام است ؟ ما قبلا در این باره محصولاتی مشابه را ارایه نموده ایم .ماسعی میکنیم هیچ برندی از چشم داروخانه هادی طب در این زمینه دور نماند .

برخی از بهترین کرم های افزایش طول الات تناسلی عبارتند از :

اما عملکرد کرم لارگوی اصل چگونه است ؟

کرم لارگو دارای موادی است که پس از جذب توسط پوست ، گردش خون را در ناحیه مورد استعمال به شدت افزایش می دهد. همانطور که می دانید عمده حجم آلت تناسلی مردانه توسط بافت اسفنجی شکل و خون پذیر اشغال شده است. عملکرد کرم لارگو به نحوی است که با افزایش جریان خون در این بافتها سبب تکثیر سلولی و توسعه بافت مذکور شده و در نهایت نتایجی را همچون افزایش سایز آلت تناسلی و … را به همراه خواهد داشت .

مسلما کرم لارگو میتواند براحتی در بین داروهای مناسب برای افزایش طول الت تناسلی مردانه جای گیرد.

نظرات درباره کرم لارگو و پاسخ به ابهامات مشتریان

عوارض کرم لارگو چیست؟

کرم لارگو سالیان طولانی است که در سر تا سر جهان ، به خصوص اروپا مورد استفاده قرار گرفته و هیچگونه عوارض جانبی برای آن گزارش نشده است. همچنین در طول توزیع این کرم در ایران ، هیچگونه گزارش منفی از سوی مشتریان گزارش نمیگردد.

حجم نسخه اصلی کرم لاگو چقدر است ؟

حجم هر تیوب از کرم لارگو معادل 40 میلی لیتر میباشد. در صورت استفاده صحیح ، هر تیوب از کرم لارگو را میتوان به مدت 6 هفته استفاده نمود.

زمان نتیجه گیری چقدر طول میکشد؟

انتظار می رود که نتایج استعمال کرم لارگو از پایان هفته اول نمایان شود. لذا آنچه کمپانی سازنده توصیه کرده است ، استعمال کرم مذکور به مدت 8 الی 12 هفته میباشد.

نکته : هر تیوب این داروی گیاهی در 6 هفته تمام میشود چنانچه شما به میزان رضایت کامل از این کرم گیاهی نرسیدید میتوانید اقدام به خرید بسته مکمل کنید و تا 3 عدد میتوان از این کرم گیاهی استفاده نمود

بر طبق نظر سنجی که از استفاده کنندگان این محصول در کشور آلمان بدست آمده است کمپانی پیشنهاد میدهد که مردان میتوانند با خرید دو عدد از این محصول موضوع کوتاهی الت تناسلی را کاملا درمان کرده و مشکل زود انزالی را نیز به فراموشی بسپارند .

خواص کرم لارگو اصل

میزان نعوظ شما با مقداری خون نگه داشته شده در هنگام هیجان کنترل می شود. پس از ماساژ دادن لارگو به آلت تناسلی خود ، لارگو به سرعت و به اندازه کافی جریان خون مشخص را به آلت تناسلی و اتاق های نعوظ گسترش می دهد.

این درجه افزایش یافته خون باعث رشد عروق در آلت تناسلی شما می شود و نعوظ بزرگتر و ضخیم تری به شما می دهد. با استفاده از لارگو در بیشتر اوقات ، نوع نعوظ خود را بهبود می بخشید و برای همیشه اندازه الت تناسلیتان را ارتقاع میدهید .

ترکیبات بکار رفته در ساخت کرم لارگو:

پارافینیوم مایع ، سیتیل الکل ، عطر ، فلفل دلمه ای ، ایزوپروپیل نیکوتینات ، لیمونن ، هیدروکسی سیترونلال ، سیترال ، لینالول ، آلفا – ایزومتیل آلفا – لونون ، بوتیل فنیل متیل پروپیونال ، لیمونلول ، بنزیل سالوسیول ، کومارین ، آمیل سینامال ، هگزیل سینامال ، عصاره Evernia prunastri (خزه بلوط) ..

این یک فرمول کاملا اثبات شده و ایمن است و بدون جنبه های عوارضی .

اگر میخواهید عضوی بزرگتر و نعوظی سنگین تر و تنظیم زمان اورگاسم را در سلطه خود بگیرید لارگو یک گزینه دارویی معتبر است .

کرم لارکو مخصوص مردان
کرم لارگو در داروخانه هادی طب

نحوه مصرف کرم لارگو اصل

نحوه مصرف کرم لارگو کاملا ساده است و میتوانید هر 12 ساعت یکبار استفاده کنید .

قبل از مصرف لطفا از تمیز بودن عضو مردانه خود آگاهی داشته و در صورت لزوم میتوانید ابتدا با آب و صابون شستشو داده سپس مقدار معینی از کرم لارگو را با نوک انگشتان خود بر روی سطح الت تناسلی به آرامی ماساژ دهید .

میتوانید هر بار این کار را 15 تا 20 دقیقه ادامه دهید . این یک کرم مالشی با رایحه بسیار مطبوعی میباشد و نیازی نیس بعد از مصرف دوباره شستشو دهید .

نکته اول » حداقل دوساعت  قبل از شروع رابطه جنسی از این دارو استفاده نموده و هنگام شروع رابطه جنسی الت تناسلی خود را بخوبی شستشو دهید (انجام رابطه جنسی با الت تناسلی آغشته به کرم لارگو میتواند برای دهانه رحم زنانه عفونت هایی را بهمراه داشته باشد لذا توصیه میکنیم در زمان مصرف از ارتباط جنسی خودداری فرمایید )

همانگونه که در بالا اشاره گردید میتوانید درمان را 8 الی 12 هفته بصورت دوبار در روز ادامه دهید .

نکته دوم » شفافیت پوست الت تناسلی با کرم لارگو امکان پذیر است اما استفاده از این کرم برای روشن سازی سایر نقاط بدن ممنوع میباشد .

زمان بازدهی محصول با دلایل علمی

با کرم لارگو اصل شما برای افزایش قدرت جنسی خود نیازی به مراجعه به بیمارستان جهت انجام عمل های سنگین ندارید.

شما فقط هر روز یکی از این مکمل های طبیعی را مصرف کنید، و در عرض یک ماه، می توانید احساس کنید که اثرات شروع به نشان دادن می شود.

با نمایان شدن اثرات کامل در عرض یک الی دو ماه آینده!!

کرم های کمپانی آلمانی لارگو یک فرمول تقویت کننده غلیظ مردانه است که برای پاسخگویی به عوامل فیزیکی و روانی که باعث ایجاد میل جنسی می شوند ساخته شده است:

 1. افزایش تولید اکسید نیتریک در بدن شما، تشویق باز شدن رگ های خون و ایجاد نعوظ قوی تر و سریعتر!
 2. شل کردن بافت هایی که اجازه می دهد خون به آلت تناسلی برود و دو بافت خیس معروف به Corpora Cavernosa را پر کند.
 3. کمک به افزایش تولید تستوسترون!
 4. به طور قابل توجهی استدلال جنسی خود را تقویت می کنید، میل جنسی را ایجاد می کنید و بلافاصله اشتیاق برای رابطه جنسی نمایان میگردد!
 5. با آزاد کردن قدرت L-Dopa، اسید آمینه طبیعی که بدن شما برای سنتز دوپامین از آن استفاده می کند، احساسات خود را برای هیجان بهبود بخشید!

خرید کرم لارگو از داروخانه

دلیل گنجاندن این محصول در سبد داروخانه هادی طب جلوگیری از خرید شما عزیزان از نسخه پاکستانی موجود در بازار است که میتواند لطمات جبران ناپذیری را برای سلامتی جنسی شما عزیزان بهمراه داشته باشد .

لطفا بخاطر داشته باشید که مکان خرید دارو فضای پیاده رو یا پیج های تبلیغاتی نیست. مسلما شما با خرید از داروخانه معتبر میتوانید از مشاوره پزشکان استفاده نموده و در نهایت نسخه اورجینال را تحویل بگیرید .

قیمت کرم لارگو در داروخانه

نسخه آلمانی این محصول را میتوانید با قیمت 420000 تومان از داروخانه هادی طب خریداری فرمایید .

سخن پایانی » نکته آخری که میتوان در مورد این محصول بدان اشاره نمود خاصیت درمان ناراحتی های شایع پوستی مردان در ناحیه تناسلی میباشد که براحتی امکان پذیر است و همچنین از این داروی گیاهی میتوان بعد از اصلاح ناحیه خصوصی مردانه جهت نرمی و لطافت پوست استفاده نمود.

گاهی خشکی الت تناسلی باعث بروز مشکلات نعوظی در مردان میگردد،پس شما با کرم لارگو اصل آلمانی چنین نقیصه ای بصورتی کامل رفع میکنید.

سفارش کرم لارگو (افزايش حجم و سايز آلت تناسلي)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 71 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

35 دیدگاه

  • haditeb

   سلام لارگو در داروخانه های شهری وجود نداره و میتونید از همین مکان نسخه نهاییشو خریداری فرمایید

 • رضا

  با احترامات، من ۵۴ ساله هستم و بنابر مسایلی بابد هر شب رابطه داشته باشم توانایی اش رو هم دارم اما حین انزال چیزی خارج نمیشه آیا دارویی برای افزایش سریع اسپرم یا منی وجود داره؟ یک نکته : دو سال پیش از وکیوم استفاده میکردم نتیجه اش فوق العاده ست
  اگر تلفنی تماس گرفته شد بعد ازظهرها باشه بهتره .
  تشکر میکنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *