کینگ سایز در داروخانه
راههای بزرگ کردن الت در مردان

خرید کرم کینگ سایز داروی جدید برای بزرگ کردن الت در مردان

کرم کینگ سایز با تحریک بافت نرم در آلت تناسلی کار می کند که به نوبه خود موجب افزایش جریان خون شده کلفتی و دارازی الت تناسلی را به ارمغان می آورد .

با مصرف مرتب این کرم مالشی درخشندگی و زیبایی الت تناسلی نیز امکان پذیر خواهد بود

به دلیل نحوه استفاده تماس بیرونی که این درمان کننده کوتاهی الت مردانه دارد در سال های اخیر تبدیل به یکی از پرفروشترین و معروف ترین داروهای جنسی جهان شده است.

از این محصول  همچنین میتواند بعنوان یک محصول تاخیری عمل کرده و زود انزالی در مردان را درمان کند .

کینگ سایز اصل
بزرگ کننده الت

کرم کینگ سایز یک پماد گیاهی است که موجب افزایش اندازه الت و درمان نعوظ زود هنگام در مردان میشود

ساخت کمپانی آلمانی از سری محصولات اینورما

با استفاده از کرم کینگ سایز سریعتر از هر دارویی شاهد بزرگی ،کلفتی و درمان زود انزالی خواهید بود

این دارو با بهره گیری از اخرین متد های طب گیاهی در خون رسانی به بافت های الت تناسلی مردان تاثیر بسزایی دارد.

کرم کینگ سایز سرعت گردش خون را در اندام تناسلی مردان افزایش داده تعداد مویرگها را گسترش میبخشد تحرکات قوای جنسی را افزایش داده و تولد جنسیت را بهمراه خواهد داشت

معرفی کرم کینگ سایز اصل آلمان

کرم کینگ سایز اصل یک کرم تقویت کننده مردانه است که برای درمان مشکلات سلامت جنسی در مردان استفاده می شود. این محصول در آلمان تولید می شود که به طور موثر اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد. به افزایش اندازه آلت تناسلی و تقویت آن کمک می کند.

کرم کینگ سایز با عصاره های گیاهی و دیگر گیاهان طبیعی فرموله شده است که استفاده از کرم تقویت کننده مردانه را بی خطر می کند. برای افزایش طول و دور آلت تناسلی به طور موثر مفید است. این یکی از موثرترین کرم های تقویت کننده مردانه است که آلت تناسلی را بزرگ، ضخیم و قوی می کند. همچنین باعث استحکام و ضخامت آلت تناسلی همراه با بزرگ شدن می شود. با ترمیم بافت های آسیب دیده در رگ های خونی و با گشاد کردن دیواره رگ ها به تنظیم جریان خون به آلت تناسلی کمک می کند.

این کمک می‌کند تا خون بیشتری از رگ‌ها جریان یابد که به پر شدن حفره‌های آلت تناسلی از خون کمک می‌کند. این مقدار بیشتر خون، مواد مغذی و عناصر ضروری را که در رشد آلت تناسلی مورد نیاز است، فراهم می کند.  کرم کینگ سایز محصولی از کمپانی لارگو بوده که به افزایش سایز 3-4 اینچ آلت تناسلی کمک می کند. همچنین مدت زمان جنسی را افزایش می دهد و سلامت جنسی را همراه با افزایش سایز آلت تناسلی بهبود می بخشد.

ترکیبات سازنده کرم کینگ سایز

ترکیبات گیاهی موجود در فرمول کرم لارگو برای سلامتی مفید بوده و به طور موثر سایز آلت تناسلی را بدون هیچ گونه اثر مضر افزایش می دهد.

 • حجم هر تیوب از کرم لارگو معادل 40 میلی لیتر میباشد. در صورت استفاده صحیح ، هر تیوب از کرم لارگو را میتوان به مدت 6 هفته استفاده نمود.
 • شما میتوانید در حدود 3 تا 8 سانتی متر درازا از این پماد انتظار داشته باشید.
 • پمادی است 100% بی خطر و با فرمول طبیعی که مخصوص بزرگ کردن آ.ل.ت آقایان میباشد.
 • افراد 18 تا 60 سال کاندیدای استفاده از این کرم کاملا گیاهی میباشند .
 • 1.5 سانت کلفتی الت با کرم کینگ سایز ارتقاع پیدا میکند

Paraffinium Liquidum، Cetyl Alcohol، Parfum، Capsicum Frutescens، Isopropyl Nicotinate، Limonene، Hydroxycitronellal، Citral، Linalool، Alpha-Isomethyl Lonone، Butylphenyl Methylpropional، Citronellol، Benzil Salicylate، Coumarin، Isoeugenol، Benzyl Benzoate، Geraniol، Amyl Cinnamal، هگزیل سینامال، Evernia Prunastri (Oakmoss) عصاره

 کرم کینگ سایز ساخت کشور آلمان بوده که به شهرت جهانی رسید

امروز کمتر کسی پیدا میشود که اسم کینگ سایز را تا بحال نشنیده باشد

کرم گیاهی کینگ سایز کاملا اورجینال المانی و مجوز رسمی از اتحادیه غذا و داروی اروپا و امریکا را داراست

جدا از خرید کرم گیاهی کینگ سایز از فضای پیاده رو که نسخه قاچاقی بوده و ساخت کشورهایی همچون پاکستان میباشد خودداری فرمایید

نحوه مصرف صحیح دارو و عملکرد ان توسط کارشناسان امر فروش بطور کاملا رایگان به شما دوستان گرانقدر عرضه میگردد

کینگ سایز چیست؟

از قدیمی ترین نام در صنعت، اینورما لارگو را برای شما به ارمغان می آورد! کرم کینگ سایز برای مردان یک فرمول سریع الاثر است که به طور موثر ظرفیت نعوظ شما را افزایش می دهد. کینگ سایز اصل برای مردان به راحتی جذب آلت تناسلی می شود و حداکثر نتایج را در عرض چند روز تضمین می کند.

ویژگی هایی که کرم کینگ سایز را محبوب کرده است

1. افزودن به درازا، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر

 2. اضافه کردن به حالت راست شدن هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی سخره یاد می شود

 3. تسلط بر قدرت و کیفیت نزدیکی و جلب رضایت شریک شما

4. رسیدن به اوج لذت (ا.و.ر.گ.ا.س.م) شدید تر، فشرده تر و قوی تر

 5. بزرگ کننده سایز آلت تناسلی به شکل دائمی، بی خطر، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد (اصلی ترین اثر پماد)

 6. درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety) به علت پیدا کردن اعتماد به نفس از داشتن آلتی خوش سایز

 7. خون رسانی بهتر به آلت تناسلی شما

 8. بالابرنده  شور جوانی (Vigor) و احساس شادابی

 9. افزایش میزان و شدت جریان خون رسانی در (اندامهاى تناسلى) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند

 10. دوره مصرف این کرم بین 8 تا 12 هفته می باشد و …

عوارض کرم کینگ سایز

کینگ سایز عوارض جانبی ندارد : کرم کینگ سایز King Size سالیان طولانی است که در سراسر جهان، به خصوص اروپا مورد استفاده قرار گرفته و هیچگونه عوارض جانبی برای آن گزارش نشده است.ترکیات کاملا گیاهی هستندنظیر: Cetyl Alcohol، Parfum، Capsicum Frutescens، Isopropyl

فروش داروی کینگ سایز خراجی
روش های بزرگ کردن الت بت کینگ سایز

داروی بزرگ ساز الت کرم کینگ سایز محصول جدید کمپانی آلمانی Inverma بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین محصولات در جهت رفع مشکلات جنسی در آقایان مورد استفاده قرار میگیرد.

کرم کینگ سایز دارای موادی است که پس از جذب توسط پوست، گردش خون را در ناحیه مورد استعمال به شدت افزایش می دهد. همانطور که می دانید عمده حجم آلت مردانه توسط بافت اسفنجی شکل و خون پذیر کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) اشغال شده است. عملکرد کرم لارگو به نحوی است که با افزایش جریان خون در بافت یاد شده سبب تکثیر سلولی، افزایش ظرفیت خون پذیری و توسعه بافت مذکور شده و در نهایت نتایجی را همچون افزایش سایز آلت بهبود وضعیت ش.ق پذیری و … را به همراه دارد.

روش مصرف کینگ سایز
طریقه استفاده از کینگ سایز چگونه است

روش استفاده از کرم کینگ سایز

ابتدا آلت تناسلی خود را با آب گرم و صابون به خوبی شسته و آن را به صورت کامل خشک کنید. سپس آ.ل.ت خود را با مقداری کرم چرب کرده و آن را به آرامی ماساژ دهید تا محتویات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعالیت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دریافت نتیجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهید.کینگ سایز براحتی جذب پوست الت تناسلی میشود .

تغییر شفافیت الت تناسلی در روزها اول استفاده مخصوص خواهد بود که حس خوبی را به مصرف کننده دست خواهد داد هنگام استفاده از کرم کینگ سایز نیازی به شق سازی الت نمیباشد میتوانید در همه حالت از این محصول استفاده فرمایید و بعد حدود دو الی سه ساعت با آب گرم و صابون شستشو فرمایید و با حوله خشک نمایید.لطفا زمان هایی از کرم کینگ سایز استفاده فرمایید که با رابطه جنسی تداخل زمانی نداشته باشد .

داروخانه فعال اینترنتی هادی طب تنها نسخه های اصل محصولات زناشویی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد لذت توصیه میکنیم نسخه آلمانی را که در این پیج برای شما فراهم نموده ایم را طبق اطلاعات تکمیل تر کارشناسان امر فروش شرکت استفاده فرمایید.

زمان جواب دهی کینگ سایز

با توجه به گزارش های دریافتی از سوی افرادی که اقدام به مصرف این کرم نموده اند ، انتظار می رود که نتایج استعمال کرم کینگ سایز از پایان هفته دوم نمایان شود. لذا آنچه کمپانی سازنده توصیه کرده است ، استعمال کرم مذکور به مدت 8 الی 12 هفته میباشد.

فواید استفاده از کرم کینگ سایز

 درمان انزال زودرس در طولانی مدتشفاف شدن پوست عضو تناسلی
افزایش شور جوانی (Vigor) و احساس شادابی
افزایش قدرت اورگاسم یا اوج لذت جنسی
بهبود سرعت گردش خون در اندام تناسلی که بهبود وضعیت جنسی فرد را به همراه دارد
این کرم ۱۰۰درصد گیاهی بوده وهیچ گونه عوارض جانبی ندارد
 محبوب ترین و قدرتمندترین محصول جهت درمان مشکلات جنسی آقایان
کرم لارگو:بزرگ کننده و طویل کننده عضو تناسلی آقایان با ایجاد تاخیر در نعوظ
تسلط نسبی بر مدت زمان نزدیکی، افزایش گردش خون موضعی، افزایش نعوظ شق پذیری

کرم لارگو بهتر است یا کینگ سایز

برای پاسخ به این سوال بهتر است کمی درباره کرم لارگو نیز بدانید.

کرم لارگو چیست؟کرم لارگو جریان خون را در بافت های الت تناسلی افزایش داده و با تکسیر سلولی و توسعه بافت مذکور نتایجی مثل افزایش سایز الت آقایان و ..را بهمراه دارد .

هر دو از تولیدات شرکت inverma در آلمان میباشند. کرم های کینگ سایز نیز حتی در لیبل خود دارای آرم های لارگو میباشد .

اولین تولید این شرکت لارگو نام داشت که بعدها نسخه های جدیدتری با عنوان کینگ سایزها توسط این شرکت آلمانی تولید گردید.

این شرکت کینگ سایز را در قالب درمان مشکلات 4 گانه تولید کرد که در چهار مشکل جنسی میتوانست به مردان کمک کند.

اگر چه در ابتدا کینگ سایزها کمی نسخه کاملتری محسوب میشدن اما این شرکت در اقدامی جالب نسخه نوستالژی لارگو را بهبود داده و با مشخصاتی جدیدتر روانه بازار کرد.

بصورت کلی میتوان هر دو دارو را در یک سطح دانست و شما میتوانید بنا به سلیقه خود محصول مورد نظر را سفارش فرمایید (سخه لارگو نیز در داروخانه هادی طب موجود میباشد).

آیا این محصول افزایش سایز موثر است

مسلما میتواند یک روش جایگزین برای انواع قرص های بزرگ کننده الت دنیا باشد و یا حتی دستگاههای تنظیم عملکرد جنسی.

از لحاظ مالی نیز کینگ سایز های همیشه بصرفه تر هستند و عملکردی بالاتر از توان خود را نشان میدهند.

نکته جالب در مورد این روش مصرف آن است که هیچ تداخل مصرفی در این دارو دیده نمیشود و هر کسی میتواند از این محصول استفاده کند حتی مردان کهن سالی که نعوظ خود را از دست رفته میدانند.

کرم کینگ سایز میتواند یک بهبود دهنده انزال و البته یک محصول بهداشتی سالم برای کمدهای مردانه باشد ، تولید داروهای جنسی جدید کمی از جذابیت خرید این دارو در سالهای اخیر کاست اما وقتی نتایج مثبت است پس کماکان میتوان به این نسخه اعتماد کرد. نظرات در مورد کرم کینگ سایز همواره جالب و شنیدنی بوده است و هنوز مردان زیادی وجود دارند که عنوان میکنند این یک ایده بسیار شگفت انگیز است.

کرم کینگ سایز اصل یک فرمول کلاسیک بی انتها و آزمایش شده برای تقویت رشد و بزرگ شدن بافت ها است. اندازه نعوظ شما به تعدادی دستور در طول میل جنسی بستگی دارد. با استفاده منظم از این کرم، کرم بزرگ کننده کینگ سایز باعث بهبود سطح نعوظ شما می شود و همچنین باعث افزایش سایز شل می شود.

بیشتر بخوانید : قرص ویگرکس پلاس اصل

کرم کینگ سایز چقدر سریع کار خواهد کرد؟

روزانه یک یا دو بار از کینگ سایز استفاده کنید و در عرض 15 روز تغییرات قابل توجهی در آلت تناسلی خود مشاهده خواهید کرد.

فرمول کلاسیک بی انتها و آزمایش شده کینگ سایز برای تشویق انبساط و رشد بافت کار می کند. با ماساژ کرم کینگ سایز 4 کاره روی آلت تناسلی خود، کرم به سرعت و به طور موثر جریان خون طبیعی را به آلت تناسلی و اتاق های نعوظ افزایش می دهد. این افزایش سطح خون، مویرگ‌های آلت تناسلی شما را منبسط می‌کند و نعوظ بزرگ‌تر و ضخیم‌تری به شما می‌دهد. با استفاده مکرر از کرم کینگ سایز اصل، کیفیت نعوظ خود را بهبود می بخشید و اندازه شل را برای همیشه افزایش می دهید.

کینگ سایز هیمشه یک انتخاب هوشمند از بین صدها برند معروف دنیا بوده است که بنظر میرسد از چشم شما دور مانده . چنانچه تمایل به داشتن این محصول آلمانی را در کمد بهداشنی خود دارید کافیست از لینک زیر استفاده فرمایید .

کرم کینگ سایز را از کجا تهیه کنیم

ما مدت هاست که در داروخانه هادی طب برای این برند مشتریان خاص را داریم و حتی قبل از اینکه این دارو را تهیه کنیم افراد در مورد خواص این کرم معجزه آسای جنسی از ما سوال و درخواست موجود شدن میکردند .

مفتخریم که تاکنون صدها تیوب از این محصول را به دوستان و مشتریان خود عرضه نموده اید .

چنانچه در مورد کرم های کینگ سایز شنیده اید یا میخواهید سطح اطلاعات خود را در این باره ارتقاع دهید ما میتوانیم یک مشاوره کامل در این باره را در اختیارتان قرار دهیم.

قیمت کرم کینگ سایز 420000 تومان

سفارش کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

محصول پیشنهادی های طب برای مردانی که با کمبود اسپرم مواجهند>> سمنکس آمریکایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 55 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

45 دیدگاه

 • معین ملاحی

  باسلام
  برای تاثیر بیشتر میتوان وایمکس با کرم کینگ رو همزمان یا پس از دوره هم استفاده کرد؟
  تاثیر دائمی اولویت بندست.
  سوالم دومم اینه که جز افزایش سایز که دائمه قدرت نعوظ بیشتر و نشاط به مخص پایان رساندن دوره که دارو تموم شد تموم میشه؟

  • haditeb

   سلام و عرض ادب ترکیب دو داروی یاد شده توسط اولورژیست های بریتانیایی امروزه بسیار توصیه میشه. بازگشت اثرات برخی از داروها بدلیل اینه که افراد درمان رو نیمه کاره گذاشتن اکثرا یا اینکه نسبت به شیوه های مصرفی دقیق داروها و توصیه های رفتاری حین مصرف داروها رو سر سری گرفته و اعمال نکردن

 • امیررضاتاری

  سلام من تا حالا سه تا دکتر اورولوژی رفتم همشون گفتن بعد از بلوغ افزایش سایز امکان ندارد بعدم گفتن تمام روش های افزایش سایز چه تمرین کششی چه پماد بازار گرمی آخه آدم به کی اعتماد کنه

  • haditeb

   با سلام و احترام
   هزاران قلم دارو در طی چندین سال فعالیتمون به مشتریان ارائه کردیم حتی به مراکز پزشکی و با سفارش مستقیم پزشکان اولورژیست داخلی ما روزانه درخواست فراوان و ارسال داریم. لطفا به پیج های علمی داخلی و خارجی هم سر بزنید تا بهتر بتونید در مورد تاثیرات محرکهای جنسی اطلاعات کسب کنید. یک مثال بارز برای شما اینکه ما با افرادی در جامعه مواجهیم که در سنین میانسالی وارد باشگاههای بدنسازی شده و ماهیچه های خود را پرورش میدهد و به اندام مورد نظر دست می یابند در مورد سایز الت شما نیازمند نعوظ های قدرتمندی هستید که قرص ها و کرم های جنسی توانایی شما را افزایش میدهند و بصورت طبیعی میتونید به سایز بهتری دست پیدا کنید اگر دوره های درمانی را به درستی طی کنید با تاثیرات دائمی و بدون بازگشت همراه خواهید شد.

  • haditeb

   با سلام این دارو با پوست آلت سازگار هس لذا سوزش یا خارشی بهمراه نداره در کل بهتره قبل از شروع درمان در نوبت دیگر الت تناسلی شسته و تمیز شود.

 • حامد

  چقدر از محصول باید استفاده کرد؟
  و اگر در روز دوباره بخوایم استفاده کنیم چقدر فاصله ی زمانی باید بینش باشد!.

  • هادی

   سلام محصول رو تا زمانی که به پایداری و مقاومت بهتری در آلت تناسلی خود دست یافتید همچنان ادامه بدید، روزانه میتونید با فاصله زمانیه 8 تا 10 ساعته از کینگ سایز بهره ببرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *