فرمول این محصول بر اساس گیاهان دارویی و عصاره ها می باشد.
راههای بزرگ کردن الت در مردان,  ژل تاخیری

خرید ژل تیتان طلایی – ژل آلت تناسلی 50 میلی لیتر

ژل تیتان طلایی از جمله محصولاتی است که توانسته احساسات جنسی در مردان را شعله ور تر سازد. این ژل خارجی با فرمولاسیون محصولات طبیعی به مردان کمک می کند نعوظ قوی تری داشته باشند و مقاربت جنسی موثرتری داشته باشند. این کرم که روزانه به صورت ماساژ استفاده می شود تنها پس از 2 تا 3 هفته استفاده سایز آلت تناسلی شما را افزایش می دهد.

نکته بسیار استثنائی در مورد این ژل با بافت سبک این است که قبل از عمل جنسی نیازی به آبکشی ندارد.

یکبار دیگر فروشگاهی که تخصصی در این زمینه دارد با محصولی بینظیر به نام ژل تیتان گلد یا تایتان طلایی به سراغ شما آمده است، اینجا با شیوه ای بسیار آسانتر از هر وبسایتی میتوانید محصولات مورد نیازتان را تهیه فرمایید. تقویت کننده جنسی مردانه از عصاره گیاهان طبیعی.

انواع ژل های تیتان در حال گسترش هستند از ژل تیتان قرمز گرفته تا طلایی و حتی نقره ای با دوزهای عالی حاضرند تا به مردان و زنان سراسر جهان کمک کنند تا قوای جنسیشان را براحتی تقویت سازند.

توضیحات ژل تیتان طلایی

خب خوب گوش کنید زیرا ما قصد داریم در مورد جذابیت های رابطه ی صمیمی جنسی پا را فراتر بگذاریم. درست در لحظه ای حاضر شده ایم که احساس میکنیم کمی از شور جنسی شما کاسته شده است یا اینکه مثل سابق دیگر برانگیخته نمیشوید!

جذابیت رابطه ی جنسی که با نماد سه تا حرف x امروزه شناخته میشود بسیار نامحدود است و فقط کافیست تا با افزایش دهنده های میل جنسی بیشتر آشنایی پیدا کنید. در واقع ما اهمیت روابط جنسی در یک زوج را می دانیم، به همین دلیل است که داروخانه هادی طب که متخصص در محصولات تقویت کننده مقوی است دوست دارد شما طلای Titan Gel را کشف کنید!

در ابتدای خرید شما بایک جعبه ی دارویی معمولی طرفید اما ماجرا از اولین استفاده شروع میشود و در واقع فتنه های اصلی شروع میشوند! یک فریاد جنسی به گوش رسید و تمایلات جنسیتان نقش واقعی تری بخود میگیرند.

محتوای 50 میلی لیتری آن بسیار عالی برای مردانیست که میخواهند بارها از محصول خریداری شده ی خود کار بکشند، پس این یک درمانگر واقعی برای مردیست که مایل به تقویت میل جنسی خود با بارهای موثر دارویی است.

این ژل جنسی با تمامیه کرم های دارویی که تاکنون با آنها سر و کار داشتید تفاوت اساسی دارد و آن اینکه بهنگام باز کردن و استفاده از آن هیچ طعم و بوی مزاحمی شما را اذیت نخواهد کرد. ژل تیتان خارجی یک لذت دهنده ی عالی برای شبهای پاییزی شماست تا تنور زندگی زناشویی خود را گرمتر سازید.

خواص درمانیه تیتان گلد

بهرحال بایستی یکبار برای مصرف محصولات جنسی خارجی خود را آماده کنید، قبل از هر چیزی بدانید که ژل تیتان طلایی یک تاخیر دهنده ی انزال کاملا واقعیست و براحتی میتوانید ارگاسم خود را به تاخیر بیاندازید. ذوجین همیشه گزارش داده بودند که رزمایش جنسی آنها بسیار کوتاه پیش میرود پس ما بعنوان یک مرکز قدیمی ایرانی کاملا واقفیم که چه محصولی را در اختیارتان قرار میدهیم.

ژل تیتان طلایی (تیتان ژل گلد نیز در ایران تلفظ میشود) به عنوان یک ماده بازدارنده جنسی با کیفیت در نظر گرفته می شود که با 4 خواص درمانی زیر معرفی شده است:

 1. نعوظ را افزایش داده و مدت زمان آن را طولانی تر کنید
 2. انزال زودرس را کنترل کرده و به تاخیر بیاندازید
 3. احساسات و اشتیاق جنسی را رونق بخشید
 4. قوای جنسی خود را تحکیم بخشید

ژل تیتان بعنوان کلید موفقیت در روابط جنسی مردانه شناخته میشود و مردانی که از آن استفاده میکنند کاملا به اصل ماجرا پی میبرند.

فروش بهترین ژل افزایش سایز مردانه
رشد آلت تناسلی شما هفته به هفته با ژل تیتان طلایی افزایش یافته و نتیجه بسیار خوبی عایدتان خواهد گردید.

میزان اثر بخشی ژل تیتان طلایی

هنگامی که به طور منظم استفاده می شود، اثر عمیق کننده منحصر به فرد این ژل گیاهی جنسی می تواند آلت تناسلی سفت تر، کندتر و نعوظ را بهبود بخشد. احساس لذت را افزایش می دهد و تجربه شدیدتری در دوران اوج ایجاد می کند.

این یک پشت پای بسیار سر سختانه به سرد مزاجی جنسیست زیرا مرد استفاده کننده کاملا درک میکند که گذراندن ساعات آتی بدون برقراری رابطه ی جنسی چقدر سخت و طاقت فرسا پیش خواهد رفت و اگر تنها یکبار با این دارو به نقطه ی انزال برسد دیگر شیفته ی اثرات آن خواهد شد!

ژل بزرگ کننده الت مردانه تیتان طلایی حاوی ترکیبی از مواد گیاهی طبیعی برای کمک به افزایش جریان خون و باز کردن مویرگ ها در آلت تناسلی برای کمک به بزرگ شدن آلت تناسلی در صورت استفاده منظم است. کرم آلت تناسلی Titan Gel GOLD همچنین به عنوان یک مکمل در هنگام استفاده همراه با دستگاه‌های بلندکننده آلت تناسلی و روتین‌های jelqing برای افزایش سود کمک می‌کند.

به طور یکنواخت کل آلت تناسلی را با کرم ماساژ دهید. برای ایجاد اثر کامل، مهم است که از کرم به صورت طولانی مدت استفاده کنید.

راهنمای دستور العمل استفاده از ژل تیتان طلایی داخل قوطی دارو گنجانده شده است با اینحال ما نیز توضیحات موثری در این زمینه به خریداران ارائه میدهیم.

ژل تیتان طلایی بدرستی هورمون های جنسی شما را راه اندازی میکند و در ارتقاع بهتر نعوظ کمک کننده خواهد بود. این یک مکمل 100٪ ارگانیک است و می تواند تمام مشکلات اتاق خواب را در عرض چند روز برطرف کند. برخی از افراد پس از مصرف فوری نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کرده اند. از زندگی اتاق خواب خود به رضایت کامل دست یابید و این به بهبود رابطه شما با شریک زندگی خود نیز کمک می کند.

عناصر اصلی تشکیل دهنده دارو

آب، روغن بادام شیرین، عصاره برگ آلوئه، عصاره گل آرنیکا مونتانا، کره شی، عصاره برگ جینکو بیلوبا، روغن دانه جوجوبا، عصاره میوه شنبلیله، گلیسیرین، نرم کننده های استئارات گلیسیرین – ستئاریل الکل – ستیل پالمیتات، اتیل هگزیل الکل، سیارات، امولسیفایر ceteareth-12 – ceteareth-20، الکل، اسید سیتریک، دئودورانت اتیل هگزیل گلیسیرین، فنوکسی اتانول.

مهمترین کار را سه ترکیب زیر در ژل تیتان گلد انجام میدهند:

 • آلوئه ورا یک اثر گشادکننده عروقی دارد
 • جینکو بیلوبا جریان خون را در رگ های کوچک آلت تناسلی افزایش می دهد
 • آرنیکا گردش خون زیر جلدی را بهبود می بخشد.
فروش ژل تیتان طلایی
بهترین شیوه ای افزایش سایز آلات تناسلی مردانه با ژل تیتان طلایی خارجی اصل

چگونه از ژل تیتان طلایی استفاده کنیم؟

قبل از هر چیزی ابتدا مطمئن باشید که در لحظات منظم و آرامی از دارو استفاده میکنید و همیشه میتوانید به مدت زمان حداقل 15 دقیقه درمان را پیش ببرید.

اکثر مردان در طول زندگیه خود، خود ارضایی را تجربه نموده اند و اینبار کافیست اندام تناسلی خود را با این ژل جنسی آغشته کرده و کمی به تعادل و شکل گیری بهتر نعوظ خود کمک کنند.

این دارو براحتی پس از چند دقیقه خشک و اثراتش به ساختار آلت تناسلی شما اضافه میگردد حال میتوانید به رابطه ی جنسی مشغول شده و به خواسته های جنسی شریک جنسی خود پاسخ های بهتری را اعطا کنید.

زمان رابطه ی جنسی با ژل تیتان به دلیل اینکه حساسیت زدایی مناسبی از پوست آلت بعمل می آید در اختیار مرد مصرف کننده قرار میگیرد و بدرستی که این دارو از اسپری های تاخیری قویتر و موثر تر عمل مینماید.

برای اینکه ژل تیتان طلایی بدرستی کار کند بهتر است نکات زیر را دقیقا انجام دهید :

 1. قبل از استفاده از کرم، آلت تناسلی خود را با محصولات بهداشتی نرم بشویید
 2. پس از این روش، سطح آلت تناسلی را با استفاده از دستمال های نرم یا حوله خشک کنید
 3. آلت تناسلی خود را بلند کنید
 4. 0.5-2 میلی لیتر را از بطری خارج کنید
 5. ژل را به طور یکنواخت در سراسر آلت تناسلی پخش کنید – محصول باید با یک لایه نازک پوست را کاملاً بپوشاند
 6. محصول را مالش دهید تا کاملا جذب پوست شود به آرامی آلت تناسلی خود را کشش دهید که باعث افزایش اثربخشی می شود و به شما امکان می دهد نتایج سریع تری دریافت کنید.
 7. بعد از این تمرینات با استفاده از محصولات بهداشتی صمیمی دوش بگیرید

اهمیت سایز آلات تناسلی مردانه و درمان کوچکی آن

شاید در ابتدا مردانی که با سایز نسبتا چشمگیری مواجهند نسبت به چنین سایز دهنده هایی با حالتی تعجب برانگیز برخورد کنند. برای مثال شکل بینی افراد کاملا درآمیخته شده با ژنتیک و وراثت آنهاست و اگر در دنیای امروزی بینی افراد بزرگتر از حالت عمومی باشد براحتی میتوانند با جراحی های پلاستیک موضوع را به بهترین شکل ممکن حل و فصل کنند.

حال وقتی به موضوعات جنسی میرسیم نیز برخوردها سلیقه ای پیش میروند، چیزی که در مورد تقویت مسائل جنسی حائز اهمیت است اینکه خوشبختانه هزینه درمان بیماری های جنسی با داروهای برند و مشهور چندان بالا نیست و هر مرد معمولی میتواند براحتی به مداوای مشکل خصوصی خود بپردازد.

مهمترین آسیبی که بدلیل کوچک بودن الت تناسلی حاصل میگردد اکثرا روحیست و اینکه یک مرد کمی اعتماد بنفس خود را از دست داده و از دیدن عضو جنسی خود خجالت زده میشود.

محصولات جنسی بهترین کمک کننده ها برای بازیابی سطح اعتماد بنفس بخصوص در مردان جوانتر هستند. با مطالعه ی ساختار علمی انواع ژل های جنسی براحتی قابل درک است که آنها با پکتین های فعال و اسیدهای آمینه به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کنند. پکتین ها مایع بین سلولی و دیواره های سلولی را تشکیل می دهند، مایع بیشتری را به داخل غار آلت تناسلی جذب می کنند و اثر تجمعی دارند. اسیدهای آمینه رگ های خونی را گشاد می کنند و به نعوظ جامد کمک می کنند. یا حتی قرص ها و دستگاههای جنسی نیز به روشی مشابه قادرند کوتاهی سایز مردانه را جبران سازند.

حتما بخوانید : آشنایی با داروهای کلفت کننده آلات تناسلی مردانه

بررسی عملکرد انواع ژل های تیتان داروخانه ای

بازخوردهای پزشکان برجسته علم اولورژیست نظیر دکتر مایکل برایتون – متخصص سلامت جنسی نشان میدهد که این فرمول دارویی براحتی کار کرده است. با به ندرت با مردانی مواجه میشویم که عنوان کنند که اثرات ژل تیتان گلد یا قرمز در انها ساقط بوده است.

ژل های تقویت کننده مردانه در چند سال اخیر بیشتر و بیشتر محبوب شده اند. با مقایسه ژل تیتان طلایی با محصولات رقابتی طی آزمایشات آزمایشگاهی و تحقیقات تصادفی مشخص شد که این محصول حداقل 37 درصد اثربخشی بیشتری دارد. وقتی صحبت از رسیدن به نعوظ سفت‌تر و طولانی‌تر به میان می‌آید، بررسی‌ها اثربخشی محصول را نیز نشان می‌دهند: از 100 بیمار در فیلیپین خواسته شد تا پرسشنامه‌ای را پر کنند و تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که در 68 مرد از 100 مرد، مقاربت طولانی‌تر بوده و نعوظ بعد از استفاده از ژل تایتان سخت تر می شود. نتایج عالی برای یک محصول با کاربرد محلی!”

شما برای دریافت محصولات اصلی ملزم هستید تا از مراکز اصلی داروها را خریداری نموده و از خرده فروشان فیک در فضای مجازی کاملا دوری کنید. این داروها بایستی با توجه به غدد الت تناسلی و البته فرنولوم استفاده گردد تا کاملا جذب شود. پیگیری شیوه های بکارگیری بازیگران فیلم های بزرگسالان نشان میدهند که آنها با الگوی ورزشی خاصی به استفاده از تیتان ژل ها ادامه میدهند، بعنوان مثال «انجام ورزش روی آلت تناسلی نیمه نعوظ موثرتر است».

خرید تیتان ژل از داروخانه
ژل تیتان طلایی این محصول به دلیل داشتن پکتین های گیاهی و سایر مواد طبیعی به طول چند سانتی متر اضافه و قطر آن عریض تر می شود که این مزیت بسیار خوبی برای این محصول تقویت کننده مردانه است.

نسخه ی اصل ژل تیتان طلایی را چگونه بخرم؟

فروشندگان اصلی همواره سعی در رضایت مشتری داشته اند و برای آنها اعتبار وبسایت و داروخانه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. برای مثال هادی طب یک داروخانه قدیمی محسوب میشود که در این راه با روحیات مشتریان خود کاملا آشنا شده است برای نمونه ما میدانیم که قصد دارید در فضای کاملا امن با رعایت حریم خصوصیات این ژل را خریداری فرمایید پس ما در این راه تمام آموزش های لازمه را به پرسنلمان داده ایم.

برای خرید ژل تیتان طلایی اصل از داروخانه هادی طب میتوانید دست بکار شده و فرم کوتاه زیر را برای ما تکمیل فرمایید. تلاش های وبسایتهای فیک برای رونق تجارت خود همیشه ناکام باقی میماند پس شما سعی داشته باشید از مراکزی محصولات خود را تهیه کنید که آمار فروش روزانه فوق العاده ای را داشته باشند. پرسنل ما افتخار دارد تا انواع مختلفی از چنین فرمول های بی رقیب جنسی را با احتیاط های لازمه در اختیارتان قرار دهد.

برای مشاورات عالی تر با کادر درمانی ما میتوانید ارتباط بگیرید.


قیمت برای مصرف کننده : 550000 تومان

سفارش ژل تیتان طلایی درجه یک
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 27 میانگین: 4.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

32 دیدگاه

  • haditeb

   سلام تیتان طلایی در حال حاضر بهترین کرم هست، نسخه ای نظیر اروس ویگور-مگنارکس و روکومکس نیز بهترین قرص هایی هستند که بهتون پیشنهاد میدم البته در این بین گزینه های جذاب دیگری نیز هستند بهتر است خودتون وبسایت یک چک کامل بکنید و داروها رو نگاهی بیاندازید

 • امین

  سلام من بابت تصادف شدیدی که داشتم برای تسکین درد چندین سال که قرص متادون مصرف میکونم الان حدود ۳ماه که دچار نعوض ضعیف وزود انزالی شودم.ایا ژل تیتان گلد رو توصیه میکونید یا قرص یا داروی دیگری رو توصیه میکونید .ایا مصرف یا استفاده این داروها با قرصی که گفتم تداخل دارویی داره

  • haditeb

   درود. تیتان براتون بهتره قرص هایی نظیر ویاگرا که سیلدنافیل دارن نیز میتونه درمان بهتری براتون باشه

 • محمد

  سلام اقا ژل تیتان اصل روسی با ژل تیتان طلایی فرقی هم میکنه یعنی تو قیمت تو روند تاثیر گذاری کدوم یکی قوی تره

  • haditeb

   سلام و سپاس از سوال شما
   هر دو محصول روسی هستند که در دو نوع مختلف ساخته شده اند، تیتان ژل طلایی نسخه ی بهبود یافته ای از نسخه های دیگر است با اینحال همه ی نسخه ها ویژگی های مثبتی را از خود بروز میدهند

 • محمد

  سلام خسته نباشید اقا به نظرتون ترکیب قرص مگنارکس با ژل تیتان طلایی خوب میشه یا نه از اینا بهتر هم هست و بعد اینکه طریقه استفاده قرص مگنارکس روزی چندتا هس و ژل تیتان مصرفش چه جوریه

  • haditeb

   سلام بله دوستان استفاده کردند و ما هم پیشنهاد میدیم، روزانه یک عدد مگنارکس و یکبار تیتان به فاصله حداقل 8 سالته

  • جواد

   باسلام ژل تیتان طلایی چند سانت افزایش داره؟! یعنی موردی بوده که استفاده کرده باشه وجواب گرفته باشه ونتیجه شو بهتون گفته باشه؟ با یک بار مصرف این ژل کافیه یا باچندبار مصرف کردن بهتر میباشد؟ وضمنا قیمت اروس ویگور-مگنارکس و روکومکس چنده ممنون

   • haditeb

    سلام این محصول محبوب مردان خارجیه و به شدت محبوبیت یافته و به تنهایی قادر به افزایش سایز، نعوظ قوی و البته رفع زود انزالی مباشد

 • احسان

  با سلام . من این ژل را خریداری کردم و تازه شروع کردم . کسی که این ژل را به من فروخت گفتن که به عنوان مثال صبح که استفاده کردین وقتی خشک شد برین محل کار . یعنی بمونه و جذب بشه . ولی الان تو این سایت شما گففتین بعدش برین دوش بگیرین . می خواستم ببینم کدوم درسته و اینکه من مدتی حدود 7-8 ساعت می موند و البته بعد مدتی جذب می شد مشکلی برام پیش میاد یا نه

  • haditeb

   با سلام این دارو هیچ عوارضی بر روی پوست الت و نعوظ نداره، شما هم میتونید بشورید و هم بزارید خودش خشک شده ولی برای مصرف مجدد حتما شستشو داشته باشید قبلش

 • محمد

  سلام من 26 سالمه و تازه ازدواج کردم و از مشکل اختلال نغوظ رنج میبرم… در ابتدای رابطه کاملا آلتم در حالت نغوظ هست ولی بعد یک مکث 10 ثانیه آلتم حالت نغوظ خودشو از دست میده و خیلی طول میکشه تا به نغوظ برسم شاید در حد یک ربع …از این مسئله بسیار عصبی و ناراحتم لطفا راهنمایی کنین

  • haditeb

   سلام روزی دوبار تیتان ژل رو بمالید و نعوظ رو تحریک کنید تا تقویت بشه ، قبل از شروع رابطه نیز میتونید از خواص راست کنندگیه محصول بهره ببرید

  • haditeb

   سلام میزان استفاده تاثیر گذار خواهد بود، روند درمانی رو تکمیل کنید و درصد افزایش وابسته به شرایط فیزیکی شماست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *