قرص سیالیس 4 عددی
خرید قرص تاخیری

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض،نمایندگی فروش قرص سیالیس 4عددی

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض سیالیس 4 عددی محصولی در بریتانیا کشور انگلیس با سابقه ای بیش از 30 سال در صنعت داروهای توانبخش جنسی محسوب میگردد.

در سفارشات قبلی مشتریان گرانقدر داروخانه هادی طب یافته ایم که نسخه 30 تایی این دارو با استقبال گسترده ای رو به رو بوده اما عده ای از عزیزان نسبت به قیمت بالای محصول شاکی بوده و عده ای نیز عامدانه عنوان میکردند که نسخه 4 تایی این محصول فقط اورجینال میباشد !

اگر چه ما در مکالمات تلفنی نسخه 4 تایی را نیز به عزیزان پیشنهاد داده ایم اما لازم دانستیم تا این نسخه را نیز در سبد داروخانه قرار دهیم تا در دید عموم و دسترسی راحت تری قرار گیرد .سیالیس در چند مشکل جنسی میتواند به کمک مردان بیاید از جمله نعوظ و تاخیر های نابهنگام با ما باشید تا با همدیگر یکبار دیگر اطلاعات جدیدتری از سیالیس ها را بررسی کنیم .

قرص سیالیس زرد و انواع قرص سیالیس

نسخه عرضه شده در این سبد زرد رنگ بوده و شامل 4 عدد میباشد . این نسخه بیشتر میتواند توسط مردانی استفاده شود که بدنبال افزایش قدرت جنسی و شور و هیجانات در کنار یک انزال دیررس هستند اگرچه سیالیس ها شامل درمان اختلالات نعوظی نیز میشوند اما نمیتوان با مصرف تنها 4 حبه بصورت استاندارد این مشکل را برطرف نمود .

این محصول با دوز 20 میلی گرمی ارایه میگردد. سیالیس ها بسیار مناسب مردانی هستند که از اختلالات نعوظی رنج میبرند که نمیتوانند الت تناسلی خود را برای مدت زمان طولانی محکم و شق نگه ندارند .

انواع قرص سیالیس

  1. سیالیس 4 تایی (توصیه شده برای انجام ارتباطات نزدیکی نامنظم، درمان موقت زود انزالی و نعوظ)
  2. سیالیس 30 تایی(مناسب برای درمان قطعی مشکلات نعوظی در مردان جوان و سن بالا)
  3. قرص سیالیس مشکی (مناسب برای مردان حرفه ای دوز این دارو 200 است )

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض

یک قرص تاخیری گیاهی بایستی قادر به حفظ قدرت نعوظ باشد مردی که مشکل نعوظ دارد از زود انزالی رنج میبرد.

این یک دارو با کیفیت تاخیری گیاهی است که با ریلکس کردن رگهای خونی باعث جریان راحت و سریع خون به الت تناسلی میشود .

یک نکته بسیار مهم در مهم سیالیس ها این است که در صورت عدم تحریک پذیری جنسی این دارو کار نمیکند!! این یک پیشرفت فوق العاده و متمایز از سیالیس هاست که توانسته سالها بر بام داروهای تاخیری جنسی بدرخشد .

نتایج قدرت تاخیری با این قرص گیاهی تضمین شده است اما زمانی که شما از انجام رابطه جنسی دقایقی بعد از مصرف دارو اطمینان داشته باشید با اینحال چنانچه رابطه جنسی شما به هردلایلی کنسل شود سیالیس ها هیچ عاضه جانبی یا درد در ناحیه تناسلی را برای شما بدنبال نخواهند داشت.

خرید قرص تاخیری سیالیس اصل
قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض

قرص افزایش میل مردان در داروخانه

سرکوب های میل جنسی ،افسردگی و تجربه ای نا خوشایند از رابطه های قبلی باعث دلسردی مردان و حتی زنان نسبت به انجام عمل نزدیکی میشود شما زمانی برای این نوع رابطه ترغیب خواهید شد که از قدرت جنسی خود اطمینان داشته باشید.

سیالیس ها زمانی خود را نشان میدهند که شما وارد عمل نزدیکی شده باشید و ادامه ماجرا را به این داروی انگلیسی بسپارید . یک ویژگی مخصوص و بارز سیالیس تنظیم دمای بدن شما در اوج اورگاسم میباشد (لازم است بدانید که داروهای جنسی فیک باعث تعریق شدید و افت فشار شده و نمیتوانند حالت نعوظ را پایدار نگه دارند ) این عمل موجب ادامه روند رابطه نزدیکی شده و به شما در تثبیت لذت جنسی کمک میکند .

ما بسیار به شما توصیه میکنیم که برای تست قدرت جنسی خود و البته تزریق یک روح مردانگی جدید به سراغ سیالیس ها رفته و رابطه زناشویی خود را همچنان در سطح بالایی نگه دارید .

عوارض قرص سیالیس و موارد منع مصرف

سیالیس عوارض جانبی بهمراه ندارد اما لازم است در موارد زیر از مصرف این داروی گیاهی خودداری فرمایید :

اگر به تادالافیل یا هر یک از مواد دیگر تادالافیل حساسیت دارید.
 از هر نوع اهدا کننده نیترات آلی یا اکسید نیتریک مانند آمیل نیتریت استفاده می کنید. این یک گروه از داروها (“نیترات”) است که در درمان آنژین سینه (“درد قفسه سینه”) استفاده می شود.
 بیماری قلبی جدی دارید یا طی 90 روز گذشته اخیراً دچار حمله قلبی شده اید.
◊طی 6 ماه گذشته اخیراً سکته کرده اید.
فشار خون کم یا فشار خون کنترل نشده دارید.
تا به حال به دلیل نوروپاتی نوری ایسکمیک قدامی غیر شریانی (NAION) دچار افت بینایی شده اید ، وضعیتی که به عنوان “سکته مغزی چشم” توصیف می شود.

ریوسیگوات مصرف می کنید.
مشکلات فشار خون شما.
هرگونه بیماری ارثی چشم.
دچار کم خونی سلول داسی شکل (ناهنجاری گلبول های قرمز خون) هستید.
مبتلا به میلوم متعدد (سرطان مغز استخوان) هستید.
سرطان خون (سرطان سلول های خونی) دارید.
شما دچار تغییر شکل آلت تناسلی خود هستید.
یک مشکل جدی کبدی دارید.
مشکل کلیوی شدید دارید

نحوه مصرف قرص سیالیس

با توجه به اینکه این قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض تنها در 4 عدد خلاصه میشود لذا لازم است تنها رعایت فاصله 36 ساعته را برای مصارف بعدی لحاظ فرمایید .

این قرص میتواند با یک لیوان آب حدود نیم ساعت قبل از رابطه نزدیکی صرف شود .

این دارو در کشورهای توسعه یافته نسخه میشود برای مردان بالغی که مبتلا به اختلالات نعوظی هستند اختلالا نعوظی میتواند از یک انحرف صافی الت تا عدم توانایی در نگه داشتن انزال متفاوت باشد لذا نباید انتظاراتی نظیر افزایش سایزو حجم را از این دارو انتظار داشت.

توصیه مکنیم چنانچه مبتلا به اختلالات نعوظی خفیف و جدی نیستید از مصرف این دارو خودداری فرمایید .

زنان ،کودکان و نوجوانان نباید به سراغ سیالیس ها بروند .

قرص سیالیس بهتره یا ویاگرا؟

انتخاب گزینه ای بهتر دغدغه هر فردی برای درمان بیماری هاست اما شناخت نوع بیماری میتواند ما را در روند انتخاب یاری کند .

سیالیس (تادالافیل) و ویاگرا (سیلدنافیل) داروهای خوراکی هستند که برای درمان ناتوانی جنسی (ناتوانی در رسیدن یا حفظ نعوظ آلت تناسلی) و هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) استفاده می شوند. آنها در یک گروه از داروها به نام بازدارنده های فسفودی استراز -5 (PDE5) هستند که شامل واردنافیل (لویترا ، استاکسین ODT) و آوانافیل (استندرا) نیز هستند.

نعوظ آلت تناسلی در اثر گرفتگی آلت تناسلی مرد با خون ایجاد می شود. در شرایط عادی ، تحریک جنسی منجر به تولید و آزادسازی اکسید نیتریک در آلت تناسلی می شود. سپس اکسید نیتریک آنزیم ، گوانیلات سیکلاز را فعال می کند ، که باعث تولید حلقوی گوانوزین مونوفسفات (cGMP) می شود.

این cGMP است که با تأثیر بر میزان خونی که رگ های خونی تحویل داده و از آلت تناسلی مرد خارج می کنند ، مسئول اصلی نعوظ است. سیالیس و ویاگرا آنزیمی به نام فسفودی استراز -5 (PDE5) را که cGMP را از بین می برد ، مهار می کنند. بنابراین ، سیالیس و ویاگرا از تخریب cGMP جلوگیری می کنند و اجازه می دهند تا cGMP تجمع یابد و مدت زمان بیشتری ادامه یابد. cGMP هر چه بیشتر ادامه یابد ، طولانی تر شدن آلت تناسلی مرد است.

دوز مصرفی سیالیس ها نسبت به ویاگراها معقول و نرمال بنظر میرسد اما با این حال نسبت ماندگاری سیالیس ها نسبت به ویاگراها بیشتر است و میتواند تا 36 ساعت ماندگار باشید،با این وجود نمیتوان یک تشخیص کلی ارایه نمود زیرا مصرف کنندگان ویاگرا نیز از تعصبات و گرایشات خود به این دارو بسیار حرفهایی برای گفتن داشته دارند !!

بخوانید >>  قرص ویاگرا

نمایندگی فروش قرص سیالیس

با توجه به اطلاعات بالا و بررسی سه نوع کلی از برترین مارک های سیالیس انگلیسی میتوانید داروی مورد نظر خود را از این مرکز پزشکی براحتی خریداری فرموده و از مزایای مشاورات رایگان بهره مند گردید .

نکته : اگر چه بعضی وبسایت های ناشناس نمونه هایی از نسخه های اسپانیایی را به شما پیشنهاد میدهند اما توصیه میکنیم سیالیس را با نسخه انگلیسی و دوز 20 میلی گرمی از مراکز معتبر تهیه فرمایید . داروخانه هادی طب مفتخر است نسخه های اورجینال را در طی سالهای اخیر در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد امید است ما را از نظرات و پیشنهادات خود بی نسیب نفرمایید .

قیمت قرص سیالیس 4 عددی : 270 هزار تومان

سفارش قرص سياليس-cialis – ايجاد نعوظ
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 3.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

4 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *