خرید کرم تاخیری
افزایش دهنده لذت جنسی,  محصولات پیشنهادی

کرم تاخیری ویگا،بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها

کرم تاخیری ویگا میتواند در مبحث درمان زود انزالی و تقویت بافت و پوست الت تناسلی به مردان کمک کند ترکیبات این کرم، بنزوکائین و لیدوکائین است.

در استفاده از روشهای درمان مستقیم زود انزالی برخی از اسپری های تاخیری موجود در بازار حاوی موادی جهت بی حسی هستند که این موضوع لذت رابطه جنسی برای مردان را تا حدود زیادی از بین میبرد امادر این برند شما تنها با بی حسی دو درصدی مواجه هستید که جهت کاستن از حساسیت های بالای الت تناسلی در مواجه با هیجانات جنسی میباشد .

ماده لیدوکائین بکار رفته شده در این گیاه دارویی میتواند از شدت دردهای وارد شده و آسیب های احتمالی به بافت الت تناسلی جلوگیری بعمل بیاورد و مردان را برای انجام پوزیشن های رابطه نزدیکی آماده سازد .

شرکت های داروسازی معتبر روزانه با ساخت محصولاتی جدید سعی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارند تا حس امید به زندگی در مردان را بیش از بیش افزایش دهند . اگر قبلا با نام کرم ویگا آشنایی داشته اید یا میخواهد نسخه اصل این دارو را در کمد بهداشتی خود داشته باشید میتوانید از داروخانه هادی طب آن را درخواست فرمایید.

کرم تاخیری قوی ویگا

کرم های ویگا از تولیدات کشور آلمان هستند که منبع اصلی کرم های جنسی در دنیا محسوب میشوند اگر از دنبال کنندگان داروخانه هادی طب هستید حتما قبلا از کرم های دیگر کمپانی های آلمانی ما دیدن فرموده اید .

اما این محصول برخلاف دیگر کرم های جنسی تمرکز خود را بر روی قدرت تاخیری نهاده است بطوری که میتوان 45 دقیقه تاخیر از انزال را با ویگا انتظار نمود .

قدرت گرم کنندگی و افزایش لذت جنسی برای مردان با ویگا به حدی است که میتوان این کرم را بعنوان یکی از غول کرم های تاخیری دنیا محسوب کرد .

طرفداران کرم های تاخیری در سطح دنیا کم نیستند از جمله مزیت های دیگر استفاده از این روش برای تاخیر در انزال میتوان تقویت پوست الت تناسلی را عنوان نمود که میتواند خراش های بوجود آمده از رابطه های بی احتیاط آمیز قبلی را براحتی جبران کند .

برخلاف اسپری های تاخیری که در ساختار خود حاوی مقدار زیادی الکل میباشند که باعث سرخ کردن الت شده و پوست آن را در طولانی مدت تخریب مینمایند این کرم ها کاملا برعکس عمل نموده و بر درخشندگی و صافی آن می افزایند .

مردانی که دارای الت تناسلی بزرگ تر و حجیمی هستند همواره از کیفیت پوست التشان شاکی بوده اند شما با داشتن این محصول میتوانید از وجود یک کرم برند در جهت تقویت سلامتی الت تناسلی خود مطمئن شوید .

کرم های تاخیری در داروخانه
کرم تاخیری قوی

نحوه استفاده از کرم تاخیری

استفاده از این کرم زیاد وقت شما را تلف نخواهد نمود و کافی است تنها 5 دقیقه مقدار معینی از دارو را در سطح پوست الت تناسلی خود بمالید .

لطفا توجه فرمایید که ساختار بیضه ها با الت کاملا متفاوت هستند و دارای خال های ریز درشتی هستند پس استفاده از این کرم نمیتواند انتظارت تقویتی از بیضه ها را نیز فراهم سازد .

لازم است که در زمان استفاده از این کرم ،الت خود را با عمل جلگینگ (دوشیدن الت به سمت جلو) راست کنید این مورد حساس باعث میشود تا کرم به تمامی سطح پوست نفوذ کرده و نقایص را برطرف نماید .

توجه داشته باشید که با این محصول میتوانید کمی بیشتر از حد معمول الت تناسلی خود را شق کنید و این بسیار خوشایند مردان خواهد بود .

یکی دیگر از مزایای استفاده از کرم تاخیری ویگا خاصیت جذب سریع انها میباشد و با ضد عفونی کردن و مقاوم کردن این ناحیه از بدن میتواند از بروز هر گونه حساسیت ها و بیماری های جنسی برای خود و ذوج آن جلوگیری بعمل آورد .

نکته :استفاده مقدار بیشتر از حد توصیه شده میتواند الت تناسلی شما را در حالت بی حسی قرار دهد.مهمترین موضوع در ارتباط با کرم های جنسی به نحوه و دوز مصرفی صحیح دارو برمیگردد که متاسفانه بالای 50 درصد مردان رعایت نمیکنند .

توصیه میگردد در زمان استفاده از کرم های جنسی نظیر ویگا از تماس آن با چشم خودداری گردد.

بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها

آمارها نشان میدهند که درصد بالایی از مردان دچار اختلالات نعوظی و صرفا زود انزالی هستند .مردان ثروتمند بی مهابا هزینه میکنند اما ما به شما توصیه میکنیم که در درجه نخست اطلاعات خود را نسبت به مشکل جنسی خود بالا ببرید .

استفاده از کرم های جنسی میتواند برای تقویت قوای جنسی انتخاب اول باشد زیرا شما سعی میکنید مستقیما مشکلات این عضو را برطرف سازید که در بسیاری موارد نیازی به روشهای دیگر احساس نمیشود مگر اینکه شما دچار مشکلات هورمونی دیگری باشید .

استفاده از کرم های تاخیری جنسی حداقل یکبار برای هر مردی توصیه میگردد زیرا این بخش از بدن پس از سالها نیاز به تقویت را احساس میکند .

ما در هادی طب بهترین کرم های تاخیری دنیا را شناسایی کرده ایم و روز به روز دنبال محصولات بهتری میگردیم شما برای این منظور میتوانید از کرم و ژل های دیگر موجود در داروخانه ما نیز استفاده فرمایید که به فعلا به شرح زیر میباشند هر چند که ما در ادامه به این لیست اضافه خواهیم نمود که در بخش های بعدی داروخانه قابل ملاحظه میباشند:

#کرم کینگ سایز آلمانی

#کرم لارگو آلمانی

کرم شارک پاور دو قلو

#ژل فورت

#ژل بزرگ کننده فوری جگوار

ژل مردانه سیاه و سفید

#کرم تاخیری اروس

تفاوت کرم های تاخیری با اسپری های تاخیری

در بالا اشاره گردید که که اسپری های تاخیری از قدرت بالاتری نسبت به کرم های تاخیری در انجام بی حسی الت تناسلی برخوردار هستند این بدلیل بکار گرفته شدن بیش از 10 درصدی لیدوکائین در آنها میباشد .

تجربه استفاده از اسپری های تاخیری در مردان نشان میدهد که آنان روز بعد از رابطه جنسی احساس کوفتگی شدید در الت تناسلی خود را احساس میکنند .

کرم های تاخیری با توجه به اینکه به سرعت جذب پوست میشوند لذا در ارتباط جنسی بدون کاندوم نیز تاثیرات خاصی روی دیر انزال شدن ذوج جنسی بدلیل نفوذ به واژن ندارند حال آنکه در اسپری های تاخیری این موضوع گزارش گردیده است، پس اگر از اسپری تاخیری استفاده میکنید لازم است که برای جلوگیری از دیر انزالی ذوج خود حتما از کاندوم های مناسب استفاده فرمایید .

در حالت کلی میتوان به این نتیجه رسید که استفاده در هر دو روش فوق نمیتواند به درمان قطعی و کامل زود انزالی رسید و تنها به عنوان یک محرک کمکی و موقتی مورد استفاده قرار میگیرند که میتوانند در لحظه مشکلات نعوظ را نیز برطرف کنند که البته این روش برای مردانی که رابطه های جنسی نامنظم در فواصل زمانی متفاوتی دارند مناسب است .

لازم است چنانچه شما مایل هستید بصورت قطعی موضوع زود انزالی و نعوظ را برطرف سازید سراغ محصولات دیگر موجود در داروخانه بروید .

قیمت کرم تاخیری

قیمت کرم تاخیری ویگا با توجه به حجم مناسبی که دارد به صرفه تر برای شما تمام میشود

زیرا میتوانید بارها از این محصول استفاده فرمایید .

نرخ این نسخه برای شما 270000 هزار تومان خواهد بود البته نوسانان بازار ارز بالاست و با توجه به اینکه این محصول کاملا وارداتی و برحسب یورو محسوب میشود ممکن است در آینده ای نزدیک شاهد کاهش قیمت بر اساس خرید های جدید تر باشیم .

مژده : شما میتوانید از الگوریتم تخفیفاتی جدید داروخانه هادی طب بر اساس خرید به تعداد بالا یا خرید چند محصول یکجا نیز بهره مند شوید البته این یک تبلیغات نیست زیرا مشتریان بصورت غریزی میتوانند چنین انتظاراتی را از ما داشته باشند پس این تخفیفات میتونه بعنوان یک راز بین ما و شما موندگار باشه!!!

داروخانه هادی طب

مشخصات کامل کرم تاخیری ویگا

* ایجاد تاخیر تا 45 دقیقه بدون ایجاد حالت بی حسی

*تولید شده از مواد درجه یک نظیر لیدوکائین و بنزوکائین

*افزایش دهنده لذت جنسی در مردان با خاصیت گرم کنندگی بالا

*تاثیرگذاری مثبت روی اختلالات نعوظی مردان

*ساخت کمپانی آلمانی ایده ال برای رابطه های نامنظم جنسی

*قابلیت استفاده با کاندوم

*این کرم جدید حاوی ویتامین E طبیعی است که به راحتی جذب می شود

*درمان افتادگی الت تناسلی مردانه و تقویت پوست الت

*ممانعت از افت کیفیت رابطه جنسی

*ایجاد لذت جنسی در زنان با بالارفتن مدت زمان رابطه

و…

خرید کرم تاخیری ویگا

کرم تاخیری ویگا برای هر مردی که از زود انزالی رنج میبرد یا از سطح توان جنسی خود ناراضیست پیشنهاد میگردد لذا میتواند یک شیوه درمانی برای افرادی باشد که میخواهند آن را به قرص ها یا اسپری های تاخیری ترجیح دهند .

توصیه میگردد در زمان استفاده از کرم های جنسی نظیر ویگا از تماس آن با چشم خودداری گردد.

کرم تاخیری VIGA  برای آقایان محصولی با کیفیت عالی است که مخصوص کاهش حساسیت بیش از حد و طولانی شدن لذت جنسی تهیه شده است. تنها محصولی در بازار با ترکیب جادویی ویتامین E و نرم کننده های دیگر. این کرم تأخیری برای کمک به اعتماد به نفس جنسی اثر آرام بخشی دارد. این ماده می تواند تولید سلول را افزایش دهد و نتایج ماندگاری ایجاد کند.

خرید برندهای جنسی در داروخانه هادی طب به ساده ترین شکل ممکن انجام میپذیرد لازم شما تنها فرم زیر را بدین منظور پر کنید !!

قیمت : 270000

سفارش کرم تاخيري ويگا
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 41 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

2 دیدگاه

  • مسعود

    ممنون از راهنمایی وزحمت بی شاعره دست اندر کاران لطفا در واتس آپ آنچه را وه سفارش دادم تعدادشان فرق دارد یا قیمت کلی را بفرستید یا قیمت تک تک تا خودم حساب کنم وطریقه فرستادن را هم لطف بفرمایید آیا خودم بیام یا می فرستید خودم رباط کریم هستم

    • haditeb

      درود ارسال میشه به محل مورد نظرتون و مشاوران در خدمت شما هستند برای هر گونه خرید تکی یا عمده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *