قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض
خرید قرص تاخیری

قرص الموکارت maca،قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

قرص الموکارت حاصل یک کار تحقیقاتی گسترده بین دو علم پزشکی و فیزیک است تا کنون عوارض جدی برای این قرص ها گزارش نشده است این قرص ها ۱۰۰ درصد از مواد گیاهی تولید شده اند .

بطور سنتی برای تقویت قوای جنسی استفاده میگردد

گزارشات علمی نشان میدهد افرادی که دچار انزال زودرس هستند به شدت پوست الت تناسلیشان نازک میباشد . پس اولین کاری که میتوان انجام داد حجم دهی یا به عبارت ساده تر ضخیم نمودن این بافت جنسی مردانه است .

ماکا به عنوان یک سبزی چلیپایی ، در خانواده ای از کلم بروکلی و کلم پیچ است ، اما ریشه این گیاه (به طور خاص Lepidium meyenii) است که بیشترین فواید را دارد.

داروهای جنسی روز به روز در حال پیشرفت هستند و شاخصه های جدیدی را تجربه میکنند امروزه قرص های تاخیری با پسوند هایی نظیر سفت کننده بدون عوارض یا قدرت حجم دهندگی ارایه میگردد .

درخواست های اخیر مشتریان هادی طب نشان میدهد که درصد زیادی از آنان به دنبال دارویی جهت سفت نمودن الت تناسلیشان هستند ما داروهایی را به آنان تا کنون ارایه نموده اند اما بگذارید در مورد ماکا امروز با شما صحبت کنیم .گیاه دارویی که کمترین بروز خطا یا عوارض را داشته باشد از طرفداران زیادی برخوردار است الموکارت یکی از این گیاهان دارویی در طب سنتی است .

قرص الموکارت maca چیست ؟

یکی از قرص های تاخیری قدرتمند دنیا که فاقد هر گونه مواد خطرناک یا وابستگی باشد قرص الموکارت maca است .مجموعه قرص های الموکارت با بهره گیری از علم فیزیک  ثابت میکند که گردش خون در بافت الت تناسلی مردانه بایستی استاندارد باشد تا شکل انزال را بهبود بخشد .

قرص های الموکارت در صنعت داروهای جنسی پا را فراتر گذاشته اند و امروزه نه تنها انها بدنبال رقابت با غول های قرص ها جنسی دنیا نظیر ویاگرا 30 تایی یا فراری قرمز هستند بلکه میخواهند شاخصه های جدیدتری را نیز به مخاطب خود القا کنند .

افزایش لذت جنسی در مردان به بیش از 10 برابر حالت عادی بزرگترین شگفتی موجود در این داروی تاخیریست.

ماکا گیاهیست که در کشور پرو کشت میشود و بنام جینسینگ پرویی مشهور است این گیاه تاثیر زیادی در افزایش سلامتی انسان داشته و بخصوص اینکه باعث تقویت قوای جنسی میشود .

خواص و تاریخچه این دارو به حدود 5000 سال پیش برمیگردد که توسط سرخپوستان مورد استفاده قرار میگرفت و امروزه در کتب طب سنتی در مورد آن اطلاعات بی شماری یافت میشود .

ماکا یک گیاه طبی نایاب است که در ارتفاعات 3 تا 5000 کیلومتری کشور پرو یافت میشود .

اين قرص تاخیری براي حداکثر رساندن عملکرد جنسي و افزايش قدرت و تهيه انرژي پايدار و طولاني مدت براي پيشگيري از اختلال نعوظ ، براي مردان و زناني که رابطه جنسي بيشتري دارند بسيار موثر است.

البته که این یک قرص درمان کامل نعوظ نیست اما براحتی میتواند مشکلات و نواقض نعوظ مردانه را در مواردی بهبود بخشد .

قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

قدرت جنسی میتواند توان جسمی روزانه شما را تضمین کند و این موضوع هیچ ربطی به داشتن روابط جنسی منظم ندارد .برای پیشرفت های کلی در زندگی امروزی نیاز به فعالیتهای مکرر است دانشمندان یافته اند که میتوان از این قدرت غریزی در پیش بردن تمامی امور بهره برد .

سبک مدرن امروزی بسیار فانتریست و شما غافل از پروویتامین هایی هستید که در انواع غذاهایی به اصلاح مادربزرگی یافت میشد و حال با فست فودهای بی خاصیت جایگزین شده اند یا وزشهایی مثل اسب دوانی با نشستن های طولانی پشت کامپیوتر ..

شما مجبور به دریافت گیاهان دارویی معتبر هستید تا بتوانید بصورت طبیعی قوای جنسی خود را ارتقاع دهید قرص تاخیری ماکا بصورت شگفت آور و ساده ای یک نسخه سفت کننده بدون عوارض را پیش روی شما قرار میدهد این حاصل سالها تلاش شبانه روزی محققان حوزه سلامت جنسیست .

محصول مشابه >> قرص جینسینگ کلیک کنید

پرویی ها این گیاه را مقدس و آن را لایق استفاده نخبه هاو افراد طراز اول میدانستند و حتی در زمان های گذشته سربازان قبل از عزیمت به جنگ های سخت از این گیاه پرخاصیت استفاده مینموده اند.

در مورد این گیاه سفت کننده بدون عوارض در کتب قدیمی اسپانیایی نیز بسیار امده است که آنها از این گیاه به عنوان معجونی جهت انرژی زایی بهره جسته اند علاوه بر این ماکا گزینه مناسب موجود در طبیعت برای تقویت موهاست .

جهت سفت نمودن دائمی کمر مردانه خود ما پیشنهاد میکنیم در کنار ورزش از یک مکمل جنسی قوی نظیر الموکارت بهره ببرید .

سفت کننده کمر
ماکا کاملا طبیعی و بدون عوارض

آیا الموکارت عوارض جانبی دارد ؟

هیچ اثر جانبی و وابستگی ایجاد نمی کند. فلاشینگ، ضربان قلب سریع، حالت تهوع، اختلال سردرد، اما همچنین خستگی قلبی، فشار خون بالا، دیابایی ها تأثیری بر اثربخشی بیماران مبتلا به سرطان پروستات نداشته اند.

این نوعی ویاگرای طبیعی محسوب میشود که فاقد هرگونه اثرات جانبی است

الموکارت تقویت سیستم ایمنی بدن

گیاه ماکا مفید برای افرادیست که همیشه احساس سرما میکنند اطبای طب سنتی معتقند این داروی گیاهی مفید برای ساکنان نوحی گرم سیر است که میتوانند قبل از عزیمت به نواحی سرد سیر  قوای جسمی خود را به شدت ارتقا دهند .

موارد استفاده از قرص الموکارت maca

در بالا اشاره گردید که این داروی میتواند تا ده برابر لذت و میل جنسی شما افزایش دهند پس میتواند یک گزینه عالی موجود در طبیعت برای تقویت قوای جنسی شما تلقی گردد.

همچنان نباید فراموش کنید که ماکا یکی از عمده گیاهان دارویی موجود در دنیا جهت افزایش قوای باروری محسوب میشود از خواص این گیاه در ساخت قرص های اسپرم ساز نیز استفاده گردیده است .

این دارو فواید فوق العاده شگفت انگیزی دارد که برای تقویت غدد درون ریز بسیار موثر است نمونه گیاهی این دارو همچنین میتواند به خانم هایی که از دردهای قائدگی رنج میبرند موثر واقع شود .

خواص ضد خستگی گیاه ماکا سالهاست که توسط ورزشکاران سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد در واقع این یک داروی گیاهی انرژی زای طبیعی است که میتواند جایگزین مکمل های شیمیایی خطرناک گردد .

مردا براحتی با این دارو قادر به حفظ انزال خود بوده و از سفتی الت خود لذت میبرند .

(از این دارو میتوان جهت 45 دقیقه دیر انزلی استفاده نمود .)

ترکیبات ماکا :

ارزش غذایی این گیاه دارویی بسیار بالاست  که دارای 10 تا 15 نوع مواد پروتئینی و 16 نوع مواد معدنی است از بین این مواد معدنی میتوان به پتاسیم ،فسفر ،کلسیم ،گوگرد،آهن ،مس،منگنز و سینک اشاره کرد .

این داروی همچنین شامل 7 ویتامین قوی شامل :E،B1،B12،B2،B3،Cو P میباشد .

نحوه مصرف قرص الموکارت maca:

پیشنهاد میشود يك قرص را ۳۰ تا ۴۰ دقيقه قبل از رابطه با يك ليوان آب سرد ميل كنيد تا کنون عوارض جدی برای این قرص ها گزارش نشده است این قرص ها ۱۰۰ درصد از مواد گیاهی تولید شده اند .

اگر چه اعلام نمودیم که ماکا میتواند برای زنان نیز موثر واقع گردد اما توصیه میکنیم این افراد از نسخه های تمام گیاهی عطاری این محصول بصورت دمنوش استفاده فرمایند .

ماکا میتواند برای پسران در حال بلوغ بسیار مناسب بوده و اندام تناسلی آنها را تحریک به رشد کند لذا پسران از 13 سالگی نیز میتوانند بدون محدودیت این داروی جنسی را استفاده فرمایند (این قشر میتوانند هر هفته یک عدد از قرص ماکا را همراه با غذا میل کنند تجاوز از دوز مصرفی در این دوره میتواند در مواردی دردهای بیضه را در آنان ایجاد کند)

خرید بهترین قرص تاخیری گیاهی :

اگر بدنبال دارویی کاملا گیاهی و عاری از هرگونه افزودنی های غیر مجاز و روان گردانهای مخرب هستید ماکا میتواند برای شما مناسب باشد .

قیمت 350000 تومان خرید بصورت مستقیم از داروخانه هادی

سفارش الموکارت maca
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

از داروهای زیر دیدن فرمایید :

^ استرانگ من (ارتقاع حجم و قدرت الت تناسلی در حین رابطه زناشویی)

^مکس من ویوید (قرص افزایش دهنده نعوظ)

مکس پاور (مناسب برای مردانی که میخواهند تکرار رابطه جنسی در یک روز را داشته باشند)

^کرم لارگو (افزایش سایز الت تناسلی با صرف هزینه ای کمتر )

^قطره اسپانیش فلای (درمان سرد مزاجی جنسی در زنان )

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 3.4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

4 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *