قرص تاخیری کیمیاگر
خرید قرص تاخیری

قرص تاخیری کیمیاگر ؛ کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک کیمیاگر

آمارهای غم انگیزی از شمار مردان مبتلا به مشکلات زود انزالی مطرح میگردد، همین چند روز پیش یک کاربر در بخش نظرات به ما کامنت زد که در اوایل زندگیه زناشویی خود بسر برده اما متاسفانه زیر یک دقیقه انزال میشود! این یعنی یک مشکل بزرگ که باید به سرعت حل و فصل گردد.

ابتکار عمل در این باره در دستان شماست که از چه راهکاری برای درمان زودانزالی اقدام کنید، اما اگر راهکار انتخابیه شما قرص های تاخیری باشند با دو نوع از قرص های تاخیری در داروخانه های ایرانی مواجهیم:

  1. قرص تاخیری ایرانی
  2. قرص تاخیری خارجی

اگر بدنبال گزینه ای ایرانی از انواع قرص های تاخیری هستید نظر شما را به قرص تاخیری ایرانیه کیمیاگر جلب میکنیم.

قرص تاخیری کیمیاگر برای مردان

اکثر استفاده کنندگان قرص تاخیری کیمیاگر مردانی هستند که با مشکلات بیولوژیکی همراهند. بعبارتی آنها تعادل هورمونی خود را از دست داده اند یا اینکه با مواردی عفونت و یا حتی تیروئید مواجه شده اند.

این دارو را در داروخانه های شهری اکثرا با عنوان قرص دیلی کیم ممسک میشناسند، اگر در سالهای اخیر به داروخانه های کوچک شهری هم میرفتید براحتی آن را پیدا میکردید اما با موجود شدن نسخه های بسیار قویتر، کم کم این دارو آن فروش فوق العاده ی خودش را از دست داد.

کیمیاگر ایرانی متاسفانه در بحث نعوظه پیش از انزال هیچ نقشی ایفا نمیکند و عمده مصرف کنندگان آن تنها مردان مبتلا به علائم PE هستند. کیمیاگر یک قرص کاملا گیاهی است که مشکل زود انزالی را می‌تواند بهبود بخشد. عصاره اصلی به‌کار رفته در این قرص از تمر هندی به‌دست می‌آید که باعث شده است تا کمترین عوارض را برای بدن داشته باشد.

این محصول در یک بطری حاویه 10 عدد کپسول عرضه میشود و جزو اولین کپسول های مجوز دار تاخیری در ایران محسوب میگردد.
انزال زود رس میتواند توان بازیابی مشکلات دیگر زناشویی را از مردان سلب کند، یک مرد ایرانی صبح تا شب با خود کلنجار میرود تا بتواند رفاه مادی و معنوی خانواده اش را رفع کند، پس او باید برای ریکاوری بدنی خود و تخلیه تمامی استرس های روزمره نیازمند روابط عمیق عاطفی و خصوصا رابطه ی جنسی با همسر خود است. اگر شما نتوانید در رختخواب عملکرد بهتری ارائه کنید مشکلات بیشتر شده و روحیاتتان را تخریب میکنند.
قرص تاخیری کیمیاگر بدین منظور توسط دانشمندان ایرانی کشف گردید که بتواند هورمون های جنسی مردانه را قویتر نموده و احساسات منفی را در آنان خنثی کند.
میزان تاخیر در انزال با استفاده از قرص تاخیری کیمیاگر تاکنون اندازه گیری نشده اما مسلما آمارهای دیر انزالی با این متد برای هر مردی بر اساس متابولسیم بدنی اش متفاوت پیش خواهد رفت.

مکانیزم اثر بخشی دارو

قرص تاخیری دیلی کیم ممسک با کاهش حساسیت عضو تناسلی آقایان، به منظور رفع انزال زودرس بسیار کاربرد دارد.

کاملا مشخص نیست که مردان دچار انزال زود رس از مشکلاتی نظیر اختلالات نعوظی نیز رنج ببرند و اتفاقا خیلی از مردان هستند که با سایز آلتی استاندارد و بزرگ کماکان در لحظات اولیه ی دخول با شرمساری رو به رو میشود.

استرس میتواند عامل مهمی در قضیه ی زود انزالی باشد، اما این قرص تاخیری ایرانی با استفاده از ترکیبات موثر و مفیدش کاملا در خنثی سازیه هورمون های استرس زا و تبدیل استرس ها به انرژی مورد نیاز بدن نقش اساسی ایفا میکند.

قرص تاخیری کیمیاگر ایرانی یکی از بهترین داروهای مؤثر در درمان زود انزالی آقایان است که باعث بهبود رابطه جنسی می شود.

خرید قرص تاخیری کیمیاگر و یا استفاده ی خودسرانه از این دارو جهت سودبری های جنسی امروزه توسط مردان زیادی انجام میشود و با توجه به این که از هزینه ی خرید پایینی برخوردار است میتواند به گزینه ی خرید جذابی برای آقایان ایرانی تبدیل گردد.

گروه های هدف مصرفیه دارو از مردان 18 سال آغاز و تا مردان 65 ساله نیز همچنان قابل استفاده است.

مهمترین جذابیت خرید قرص تاخیری دیلی کیم ممسک را میتوان در افزایش اعتماد به نفس مردانه نشانه گذاری نمود، همچنین افزایش تمرکز جنسی و دوری از حاشیه های زائد استرس زا از عمده ویژگی های بارز این داروی تاخیری ایرانی محسوب میگردد.

انزال زودرس
استفاده از قرص های تاخیری راهی برای درمان انزال زودرس

چه زمانی باید از قرص تاخیری کیمیاگر استفاده نمود؟

تشخیص زود انزالی توسط هر مرد عادی ای براحتی انجام میپذیرد بخصوص اینکه شما هیچ درد مقاربتی را تاکنون تجربه نکرده باشد.

لزوما با حالت گرسنه مصرف قرص تاخیری توصیه نمیگردد زیرا هر مردی برای افزایش مدت زمان جنسی نیازمند انرژی میباشد پس بایستی قبل از هرچیزی تغذیه ی مناسبی داشته باشید تا بدنتان برای سوخت و ساز، کالریه مورد نیازش را بتواند از این طریق جذب کند.

دومین موضوع به مقدار مصرف دارو برمیگردد که پزشکان هادی طب معتقدند میتوانید دو ساعت قبل از رابطه ی جنسی 1 یا 2 عدد از کپسول تاخیری کیمیاگر را با لیوانی آب میل فرمایید.

کپسول های تاخیری دیلی کیم ممسک کیمیاگر با توجه به اینکه در روده های شما باز میشوند لذا میتواند دلیل خوشایندی برای مصرف مردانی باشد که با دردهای معده و یا زخم معده ی اثنی عشری مواجهند.

این قرص تاخیری ایرانی که از برندهای بنام مجموعه داروهای زناشوییه ایرانی است میتواند لذت یک رابطه ی جنسی استاندارد را برای ذوجین بوجود آورد.

حتما توجه داشته باشید که بیش از حد از یک قرص تاخیری استفاده نکنید زیرا هر داروی به موازات فوایدی که داشته میتواند ریسک ابتلا به بیماری های جانبی را نیز بهمراه داشته باشد.

درمان مشکلات نعوظی : قرص مکس پاور اصل

تجربه ی لذت جنسی با داروی تاخیری ایرانی

قرص های تاخیری معمولا لذت آور میباشند زیرا با توجه به افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی و رها شدن یکباره ی انزال پس از وقفه ای نسبتا طولانی میتواند شادابیه هر ذوجی را پیش از پیش افزایش دهد.

قرص های تاخیری معمولا شدت عمل کنترل روی انزال را برای مردان افزایش میدهند و بدین منظور میتوانند از لحاظ روانی او را در عملیات جنسی با نشاط تر کنند.

لزوم استفاده از داروی تاخیری ایرانی از آنجایی مورد توجه است که اولا نقش واسطه ها و دلالین دارویی در این بین بسیار کمتر بوده و اینکه اکثرا نسخه های مجوز دار و اصلی محسوب میگردد.

فیک سایزیه یک داروی تاخیری ایرانی با توجه به حاشیه سود کمتری که دارد برای دلالین ارزشی نداشته و به همین جهت یک ایده ی قوی برای خرید قرص تاخیری اصل توسط مردان ایرانی محسوب میشود.

هر فردی که از داروهای تاخیری اصل ایرانی استفاده نموده کاملا بدین موضوع واقف است که میتواند تجربه ی متفاوتی از میزان لذت جنسی را درک کند، این موضوع به دلیل بالارفتن سطح هورمون های جنسی در طول یک رابطه ی جنسی هات بعلاوه تایید پذیری لذت از سوی همسرش کاملا مشهود بوده و میتواند صمیمیت جنسی را افزایش دهد.

داروهای تاخیری ایرانی با اینکه بعنوان غول های داروهای جنسی در دنیا محسوب نمیشوند اما با توجه به بی عارضه بودن و اینکه همواره مهر تایید وزارت بهداشت را بهمراه داشته اند لذا بدون هیچ گونه و وسواس و نگرانیه خاصی از سوی مردان ایرانی استفاده میگردد.

همیشه بخاطر داشته باشید که همیشه دوز بالای یک داروی تاخیری نشانی بر موفقیت آن نیست بلکه میزان رضایتمندی افراد به درصد پایین خطا و بی عارضه بودن آن وابسته است.

قرص تاخیری کیمیاگر
ویژگی های کپسول تاخیری کیمیاگر

قیمت قرص های تاخیری داخلی چقدر است؟

خوشبختانه تاخیر دهنده های انزال ایرانی در بازار از رقم های عجیب و غریبی برخوردار نبوده و با قیمت های عادلانه ای عرضه میشوند.

برای مثال محصولات متنوع ایموشن هنوز هم با قیمت های زیر 100 تومانی به دست مشتری میرسد.

قرص تاخیری کیمیاگر 10 تایی نیز در اکثر داروخانه ها با حدود 70 تا 80 هزار تومانی به فروش میرسد و مشتری مجبور به پرداخت مالیات های سنگین دارویی نیست.

این داروها معمولا از سوی پزشکان داخلی توصیه میگردد و فروش آنها بدون نسخه های پزشکی نیز امکان پذیر است.

عوارض کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک

عوارض ناچیزی از کپسول های کیمیاگر معمولا گزارش میگردد که زیاد قابل بحث و پیگیری توسط بیمار نیست.  علائم عادیه نفخ شکمی، سردرد و خواص خواب آوری را میتوان از عمده عوارض مهم یاد شده از نظرات استفاده کنندگان کپسول تاخیری کیمیاگر برداشت کرد.

همچنین کیمیاگر یک کپسول قابض است و مصرف همزمان با فراورده های دارویی حاوی آهن و کلسیم ممکن است باعث تداخل شود.

شرایط نگهداری دارو بایستی استاندارد و زیر 25 درجه باشد تا مسمومیت های ناخواسته بر اثر فاسد شدن آن رویت نگردد.

برخی دیگر از قرص های تاخیری در هادی طب عبارتند از:

قرص تاخیری سیالیس مشکی فوق العاده قوي و جلوگيري از انزال زودرس 6 عددی قوی بدونه سردرد.

داپوکستین قرص تاخیری آمریکایی

قرص تاخیری 6 عددی سوپر کینگ دول بسیار قوی بدونه سردرد ترامادول و سیلدنافیلد

قرص تاخیری مکس من 12 عددی قویترین قرص تاخیری آمریکایی

وگادول بی شک قوی ترین تاخیری موجود در بازار  5 عددی ترماداول دار اصل هندی

برای خرید قرص های تاخیری بصورت مستقیم از هادی طب همین جا اقدام بفرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 3.3]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *