بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها
مقالات علمی

بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها کدام است؟

بیشترین فاز منفی که در روابط بین ذوجین میتواند اتفاق بیفتد مربوط به زود انزالی است. زود انزالی به موضوعی اطلاق میشود که مرد زود تر از موعد استاندارد در روابط جنسی تمام شده و لذت ارگاسم را از ذوج خود به صورت مخصوصی سلب میکند.

با PE (زود انزالی) ممکن است ارتباط کمتری با شریک جنسی خود احساس کنید. اگر زود انزالی تنها گاهی اوقات اتفاق بیفتد جای نگرانی نیست اما اگر در پیش بازی ها و اکثر ارتباطات جنسی خود با زود انزالی مواجه بوده و بصورت ارادی نمیتوانید آنرا کنترل کنید بهتر است به درمان های دارویی روی بیاورید.

یکی از روشهای مهم پیشگیری از انزال زود رس مردانه استفاده از کرم تاخیری است، اما یافتن بهترین کرم تاخیری و شناسایی برندهای مهم با توجه به اینکه امروزه تبلیغات زیادی در این باره میشود ممکن است بسیار سخت باشد. تیم پزشکی داروخانه هادی طب به شما در انتخاب و خرید قوی ترین کرم تاخیری و مارک کمک رسانی میکند.

برای ماندگاری بیشتر در رختخواب از چه کرمی استفاده کنم؟

یافتن بهترین کرم تاخیری در داروخانه های آنلاین نسبت به فضای داروخانه های شهری به مراتب راحت تر است. شما در یک آنلاین شاپ در بدترین حالت ممکن میتوانید اثرات موثر، ویژگی های منفی و ترکیبات شاخص یک داروی جنسی را براحتی مرور کرده و آن را با سایر رقبای دارویی که از قبل تعیین کرده اید مقایسه کنید.

در داروخانه های آنلاین نظیر هادی طب با نظرات استفاده کنندگان قبلی دارو آشنایی یافته و آنرا در خرید های خود لحاظ میکنید.

بهترین کرم های تاخیری حال حاضر دارای دو ترکیب اصلی لیدوکائین و پریلوکائین میباشند.

استفاده از ماده بی حس کننده روی پوست آلت تناسلی باعث کاهش حساسیت آن می شود و می تواند سرعت انزال شما را کاهش دهد.

کرم تاخیری معمولا عوارض ناخوشایند برخی از قرص های تاخیری را ندارد و زمان پایداری آنها در بدن به کمتر از 4 ساعت ختم میشود، با اینحال برای بهره مندی جهت تکرار رابطه میتوان دوباره از آنها استفاده نمود.

نکته مهم : در حالی که استفاده از مقدار کمی لیدوکائین یا بنزوکائین بر روی پوست اندام تناسلی خارجی بعید است که برای اکثر افراد مضر باشد، استفاده از مقادیر بیشتر یا استفاده مکرر از محصول می تواند منجر به سمیت قابل توجهی شود.

کرم تاخیری اصلی
درمان زود انزالی در منزل با بهترین کرم های تاخیری

معرفی بهترین کرم های تاخیری در داروخانه ها

بیایید در ادامه کمی ریز تر به تحلیل برندهای مهم و پرفروش در داروخانه های اینترنتی عرضه ی محصولات جنسی در ایران بپردازیم.

فرمولاسیون های افزایش دهنده اعتماد بنفس مردانه در حجم ها و قیمت های مختلفی در دسترس هستند. مهمترین آنها از طریق بارکد قابل پیگیری هستند. کرم های تاخیری که ما به شما پیشنهاد میدهیم تا سه سال گارانتی داشته و اگر آنها را در شرایط محیطی مناسبی نگهداری کنید، میتوانید بارها به لذت جنسی خوشایندی دست پیدا کنید.

استفاده آسان – فقط یک بار از کرم بی حس کننده موضعی ما برای مردان قبل از شروع به کار تمام چیزی است که لازم است، با قدرت کامل در عرض چند دقیقه! با این کنترل انزال زودرس برای مردان می توانید همه چیز را در مورد آنها انجام دهید! همچنین بی مزه و بی بو است به این معنی که هیچ چیز خارج از محدودیت نیست!

رضایت تضمین شده – ما فقط یک ماموریت داریم – به شما کمک می کنیم کنترل را در دست بگیرید و از لحظات ویژه با شریک زندگی خود لذت ببرید، آنگونه که هر دو آرزو دارید و شایسته آن هستید!

در زیر به لیست هیجان انگیز ما توجه فرمایید.

بهترین کرم تاخیری برای مردان برند مکس من

مکس من از قدرت و انرژی مردانه پیشتیبانی میکند. شما به انتقال نیرو به عضلات آلت تناسلی با کرم گیاهی مکس من قادر خواهید شد تا هم از نعوظ عالی و هم مدت تحمل انزال قابل قبولی برخوار گردید.

پس از استفاده از این کرم بی حس کننده لیدوکائین با جذب سریع، تبدیل به مردی شوید که می دانید در عرض چند دقیقه می توانید باشید. این کرم بی‌حس کننده پوست صمیمی، نمایش را تا 3 ساعت حفظ می‌کند و به شما انگیزه و قدرت می‌دهد تا به‌طور موثری اوج را در تمام طول شب کنترل کنید.

بدون گلو درد، بدون اختلال در گوارش و سرعت اثر بخشی فوق العاده بالا

قیمت مکس من بسیار مناسب است، برگرفته شده از گیاه یوهیمبه که بصورت تصادفی میل به رابطه ی جنسی را نیز در شما افزایش میدهد. غلضت قوی ساخت آمریکا- فرمولی که با کاندوم و یا بدون برای هر مردی قابل استفاده است.

پس از استفاده روزانه، متوجه خواهید شد که مردانگی شما سخت تر و قوی تر شده است، در حالی که نعوظ بهتر و انزال به خوبی کنترل شده دارید. همچنین متوجه خواهید شد که آلت تناسلی شما بزرگتر شده است! 

سفارشات مکس من در ایران بسیار بالاست چه قرص آن باشد چه اسپری و حال که کرم تاخیری 5 کاره مکس من که دوای درد هر رابطه ی جنسی است. زنان را مشتاق رابطه ی جنسی کنید. به تعادل جنسی برسید، با دخول های منظم چربی های زاید شکمی خود را از بین برده و به تقویت کمر خود دست یابید. درمان شلی کمر تنها در یک ماه با استفاه از کرم های مکس من خارجی⇓

فروش کرم تاخیری قوی و موثر
درمان زودانزالی-افزایش حجم و نعوظ قوی با مکس من-در لحظه از شر زود انزالی خلاص شوید.

کرم تاخیری لیدوکائین دار اروس محصول انگلیس

از دوام زیر 5 دقیقه احساس شرم میکنید؟! در مورد قضیه عشق ورزی به مشکل خوده اید؟ توان شما به میزان هیجاناتی که دارید واقعا اندک است! به راهکاری که اکنون در جلوی چشمان خود میبینید توجه بیشتری داشته باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی از آن را روی آلت تناسلی خود بمالید و از یک ماجراجویی جنسی شگفت انگیز، هیجان انگیز و پر از فشار بی امان لذت ببرید.

این کرم بسیار قویه جنسی به شما کمک می کند استقامت، اندازه پنیس (آلت)، سلامت آلت تناسلی خود را افزایش دهید و همچنین به شما استقامتی می دهد تا بیشتر از حد معمول دوام بیاورید. فانتزی شما این است که بیش از بیست، سی، چهل دقیقه دوام بیاورد – این کرم تاخیری اصل خارجی به شما کمک می کند تا این دوره ها و حتی بیشتر از آن بیشتر بمانید. شما همچنین می توانید نعوظ قوی تری داشته باشید تا لذت ببرید و شریک زندگی خود را راضی کنید.

بهترین کرم تاخیری میتواند برندی از انگلیس باشد؟ چرا که نه اروس یک محصول با اصالت جنسی از تاکنون مردهای زیادی آن را دوست داشته اند. برای روابط هات، حتی برای محک زدن خود! کافیست کمی از این کرم تاخیری دوز بالا را به نواحیه جنسی خود زیر فرونوم بمالید. هیچان در استفاده و قدرت در رابطه! از آلت باریک خود خاص شوید هم آن را حجم داده و هم احساساتش را در دست بگیرید.

کرم تاخیری اروس حاوی پایه نرم کننده است، لذا به پوست آلت آسیبی وارد نمیسازد.

ماده فعال لیگنوکائین است (10% وزنی در اسپری و 5% وزنی در کرم). از زیر سفارش دهید⇓

کرم تاخیری قوی
کرم گیاهی اروس بهترین کرم تاخیری در اروپا

جدیدترین کرم تاخیری در داروخانه ها برند ویگرکس

ویگرکسها اگر چه روی پروژه ی افزایش سایز مردانه تاکید دارند اما در کنار آن موضوع انزال زود رس را سمی برای انتهای یک رابطه ی عاشقانه معرفی میکنند. بیشتر بعنوان روغن تقویت قوای جنسی تعریف میشود تا یک کرم تاخیری.

روغن ویگرکس یک تقویت کننده عملکرد موضعی است که از گیاهان قدرتمند آیورودا ساخته شده است. بهزیستی عشق ورزی را افزایش می دهد و عملکرد کلی را بهبود می بخشد. عاری از مواد خطرناک است و عوارض جانبی ندارد.

برخی ها کرم ویگرکس را در کنار قرص ویگرکس سفارش میدهند.

کرم چند کاری ویگرکس پلاس حاوی یک گیاه ضد التهابی و آنتی اکسیدانی طبیعی است که به کاهش التهاب و از بین بردن مایعات اضافی بدن کمک می کند. این ماده حاوی خواص تقویت کننده جنسی است که قدرت و استحکام شما را افزایش می دهد. به تقویت میل جنسی کمک می کند. اینها در حفظ سلامت باروری مردان نیز مفید هستند. این ماده دارای ویژگی های تقویت کننده قوای جنسی است که به افزایش استقامت و قدرت کمک می کند.

به نقل از مطالعات مختلف ترکیبات سازنده کرم تاخیری ویگرکس، گیاهان و ادویه‌های آیورودیک به‌طورکلی زمانی که در مقادیری مصرف می‌شوند که به طور معمول برای تهیه و یا طعم غذا‌ها به کار می‌روند، ایمن در نظر گرفته می‌شوند. بااین‌حال، بسیاری از مطالعات که از مزایای آن‌ها حمایت می‌کنند، به طور معمول از مکمل‌ها استفاده می‌کنند که دوز‌های بسیار فراتر از آن را ارائه می‌دهند.

این کرم به سم زدایی مایعات اضافی بدن نیز مشهور است. خرید بهترین کرم تاخیری ویگرکس پلاس نیز براحتی از هادی طب امکان پذیر است⇓

کرم ویگرکس قوی
کرم ویگرکس جزو بهترین کرم های تاخیری و افزایش سایز مردانه محسوب میشود.

کرم تاخیری و حجم دهنده لارگو

لارگو اینورما در سراسر جهان بسیار محبوب است، زیرا بهبود قابل مشاهده فوری را به ارمغان می آورد. ترکیب آن باعث گردش خون آلت تناسلی با حداقل شروع اثر می شود که به محض نیاز نعوظ محکمی را برای شما تضمین می کند.

برای چهار دلیل مردان لارگو را انتخاب میکنند:

  • برای دور و طول آلت بهتر
  • نعوظ بهتر را فراهم میکرد
  • برای درمان زود انزالی قوی عمل میکند
  • مقاومت آلت تناسلی را افزایش میدهد

شاید برای شما مهمترین اصل در عین حاضر گزینه ی درمان زود انزالی باشد اما هیچ اشکالی نخواهد داشت که تقویت قوای جنسی را از از چهار مقوله ی مهم دیگر بررسی نمایید.

فروش کرم لارگو در ایران رواج دارد و این بیشتر بخاطر شهرت بسیار شرکت سازنده ی دارو یعنی کارخانجات اینورمای آلمانی میباشد.

استفاده طولانی مدت منجر به بهبود ثانویه می شود، فقط 2 تا 3 ماه از لارگو استفاده کنید و در نتیجه حساسیت آلت تناسلی به طور دائمی افزایش می یابد. این ترکیب همچنین تأثیر مثبتی بر وضعیت بدنه ها و عروق بالایی دارد.

لارگو با رایحه ای دلپذیر اروتیک عطری است. استفاده از آن ساده است و می تواند بخشی از مقدمه های شهوانی باشد – یک لایه نازک از آلت تناسلی را در تمام طول آن بمالید و به آرامی آن را ماساژ دهید یا روی شریک زندگی خود بگذارید… قبل یا دو بار در روز استفاده کنید.

لارگو از مواد مهمی نظیر عصاره میوه فلفل دلمه ای فروتسسنس، هیدروکسی سیترونلال و کومارین تشکیل شده است. این کرم تاخیری نیز برای خرید نیازی به نسخه ی پزشکی ندارد⇓

 

 

کرم تاخیری قوی
فروش کرم تاخیری اصلی-خرید اینترنتی کرم های تاخیری خوب در هادی طب

بهترین کرم تاخیری فوری برای آقایان برند تیتان

بهترین کرم ژل تاخیری محبوب مردانه ی دیگر ما به تیتان ژل ها معطوف است. قدرت نوظهوری که دنیای پمادهای جنسی را در نوردید. انعکاسی از بهترین رویاهای جنسی را پس از مصرف تیتان ژل درک کنید.

بزرگترین مزیت آن بی حسی بسیار پایین تر از محصولات دیگر است. خیلی ها در گوگل مینویسند خرید بهترین کرم تاخیری بدون بی حسی زیرا بی حسی اگر شدید باشد، میتواند لذت رابطه ی جنسی را پایین آورده و باطبع روی نعوظ تاثیر منفی بگذارد.

افزایش مثبت به لطف مجموعه ای از مواد فعال بیولوژیکی: اسیدهای هیالورونیک و سوکسینیک، و همچنین، افزایش می یابد. عصاره های طبیعی سرخجه و میوه توت فرنگی  این یک کشنده نیست. قابل استفاده با پمپ های خلاء، اکستندرها و همچنین در هنگام انجام تمرین های بزرگ کردن خاص به نام جلکینگ و حتی امروزه در روش پنیمور نیز میتوان از یک روغن گیاهی جنسی نظیر تیتان ژل ها بهره برد.

تیتان ژل جزو بهترین کرم های تاخیری در داروخانه هاست که براحتی میتوان روی آن قمار کرد. با چند عملکرد که همگی کمک میکنند شما در رختخواب بسیار عالی ظاهر شوید. تکنولوژی نوین که ریکاوری را بعد از سکس آسان میکند. بدون هیچ دردی پس از آمیزش طولانی مدت.

مغز خود را با یک سکس طولانی مدت بهینه سازی کنید، به اعصاب خود کمک کنید تا سیستم ایمنی بدن را تخریب نکند. بهترین نشاط پس از رابطه ی جنسی را با تیتان ژل برای خود فراهم کنید.

منیزیم، ماکا و آل آرژنین موجود در این کرم جنسی طبیعی به شما کمک میکند تا تعادل خوبی در روابط جنسی از خود برجای بگذارید.

کرم گیاهی و تاخیری
کرم گیاهی و تاخیری قوی تیتان ژل- بهترین روش درمان زود انزالی

جای کرم های تاخیری هم رده خالیست؟

هادی طب میتواند برای تصمیم جهت شروع درمان زود انزلی بهترین مکان باشد. ما با بهترین محصولات غنی از سرتاسر دنیا. برندهایی از داخل و البته خارج کشور که آزمون های خود را پس داده اند.

کرم های تاخیری ما همچنان اضافه میشوند و ما چندین و چند کرم جنسی را در این داروخانه اینترنتی برای تهیه شما فراهم کرده ایم.

چند برند دیگر برای خرید بهترین کرم تاخیری در ایران به شرح زیرند:

جگوار را بعنوان بزرگ کننده فوری سایز میشناسند، جگوار محصولی اصالتا تایلندی با حمایت شرکای فرانسویست. کرم جگوار از برند مطمئن جگوار میباشد که تاکنون محصولات بسیاری کیفیتی را برای زنان و مردان ارائه داده است. این فرمول برای پیشگیری از انزال زودرس میتواند انتخاب دیگری باشد.

ژل فورت را بعنوان یکی از ارزان ترین کرم های تاخیری مردانه ساخت خارج میشناسیم. این محصول اقتصادی بسیار برای پیشرفت درمان زود انزالی مردانه مناسب است. راهکاری مشابه با برندهایی از لارگو که میتواند برای خرید یک گزینه ی دم دستی و مهیج باشد. ژل فورت با توجه به دوز ملایم میتواند برای استفاده ی آخر شبی در نظر گرفته شود.

وقتی فروشگاه مهمی نظیر ebay آن را پیشنهاد میدهد پس میتوان گفت که یک کرم بی نظیری میتواند باشد. با راندمان بالا افزایش ضخامت آلت تناسلی، افزایش میل و میل، روابط زناشویی دوران بهتر، ایجاد یک عمل عمیق و طولانی مدت. پیوند قوی تری بین نعوظ آلت تناسلی و افزایش اندازه واقعی ایجاد می کند.

ساختار بهترین کرم تاخیری چگونه باید باشد؟

اگرچه اکثر کرمهای تاخیری اصل و مهم دارای ترکیبات مطمئن و متفاوتی هستند اما پزشکان به مردان برای خرید بهترین کرم تاخیری پیشنهادها و توصیه هایی ارائه میدهند.

یک پزشک قوی در حوزه ی اولورژیست دانشگاه آمریکا عنوان نمود اگر یک کرم تاخیری دارای مقادیر لیدوکائین زیر 10 درصد و گیاه آلوئه ورا باشد، باعث میشود به عنوان یک بی حس کننده عمل کرده و هنگام استفاده از پوست، ماهیچه یا سایر بافت ها حساسیت را کاهش دهد، در حالی که سرشار از آب است، آلوئه به پوست شما کمک می کند رطوبت را حفظ کند. هیدراتاسیون طبیعی را اضافه می کند و به پوست شما کمک می کند پس از استفاده حداقل حساسیت را احساس کند. این دوز کوچک و تنظیم شده لیدوکائین به کاهش حساسیت کمک می کند، اما همچنان تجربه لذت بخشی را بدون هیچ گونه عوارض جانبی به ارمغان می آورد.

ما می آموزیم که هر چه محصولات جنسی به جای مواد شیمیایی از عصاره های گیاهی استفاده کنند باعث راحتی مصرف کننده و تاثیرات بهتری خواهند شد. کرم تاخیری با توجه به اینکه با تماس مستقیم پوست همراه است بهتر است هنگام خرید حتما برندی را انتخاب کنیم که بیشتر از مواد گیاهی استفاده کرده باشد.

نوشیدنی های مهمی که برای ماندگاری بیشتر در رختخواب پیشنهاد میشوند

وقتی شما با استفاده از یک داروی تاخیری میخواهید مدت زمان حضور در رابطه ی جنسی را کش دهید مسلما بایستی قبل از هر چیزی به اصول تغذیه ای توجه ویژه ای داشته باشید.

یکی از نکات مهمی که عزیزان بعد از خرید کرم تاخیری بایستی توجه داشته باشند ایسنت که در روابط جنسی طولانی تر نیاز بدن به آب بسیار بیشتر میشود و در واقع بدن با کم آبی مواجه میشود که در طولانی مدت میتواند منجر به بیماری های کلیوی شود. اما برای فرار از این پدیده بایستی قبل، حین و بعد از رابطه ی جنسی به نوشیدنی های مفید و موثر برای بدن خود که فاقد الکل نیز باشند رجوع کنید.

بهترین نوشیدنی ها در سکس میتوانند به شرح زیر باشند:

آب انار. آب انار منبعی غنی از آنتی اکسیدان ها و پلی فنول های گیاهی است. 

چای سبز

دمنوش جینسینگ

چای یوهیمبه

چای آشواگاندا

آب چغندر

اسموتی پودر ریشه ماکا

نحوه استفاده از کرم تاخیری

قبل از هر چیزی آلت تناسلی را بخوبی با آب و صابون بشورید تا گرم و نرم شود.

سپس روی یک صندلی راحت بنشینید.

آلت تناسلی را با کمی کرم به آرامی (به مدت 10 تا 15 دقیقه) بمالید تا محتویات کرم کاملا جذب شود.

بالاتر از فعالیتی که در شب انجام می شود و برای دریافت نتایج مطلوب از کرم استفاده کنید 8 تا 12 هفته نگه دارید.

نتایج بهتر بعد از پوشاندن آلت تناسلی با پارچه گرم و رها کردن آن (14 تا 16 دقیقه) تا زمانی که سلول‌ها آن را جذب کنند (سلول‌های بافت آلت تناسلی، ماده اصلی) ظاهر می‌شود.

تکنیکهای کامل و متنوعی برای درمان زود انزالی با کرم های تاخیری وجود دارد، ما در هر بخش که محصولی را معرفی کرده ایم بخوبی در مورد نکات استفاده ی محصول توضیح داده ایم.

نکات پایانی

کرم های تاخیری نسبت به سایر محصولات جنسی در معرض تخریب بیشتری قرار دارند. فرقی نمیکند که شما چه برندی تهیه کرده باشید حتی بهترین کرم های تاخیری نیز ممکن است در اثر گرما یا سرمای زیاد خاصیت خود را از دست بدهند.

کرم تاخیری برای موارد دیگر در نظر گرفته نمیشود، بطور مثال این برای تسکین دندان درد مناسب نیست.

کرم تاخیری نباید توسط زنان و پسران نابالغ جهت تست و کنجکاوی مصرف گردد.


برخی از مقالات دیگر ما در هادی طب :

راههای افزایش قدرت باروری مردانه

روش استفاده از اسپری های تاخیری

قرص های راست کننده قوی برای آقایان

بهترین خوراکی برای بهبود نعوظ در مردان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *