قطره گیاهی آفرودیت گل دارو | ۳۰ میلی ‎لیتر
مقالات علمی

قطره آفرودیت جهت درمان ناتوانی جنسی، انزال زودرس و کمبود تمایلات

آفرودیت نام یک قطره گیاهی 30 میلی لیتریست که توسط گروه فرآورده های دارویی گیاهی شرکت گل دارو تولید میگردد. این دارو به مردان و زنان متاهل کمک میکند تا میزان تمایلات جنسی خود را در سطح نسبتا بالایی نگهدارند.

شکل دارویی: قطره 30 میلی لیتری

موارد مصرف: ناتوانایی های جنسی (اختلالات نعوظی)، انزال های پی در پی زودرس و کمبود تمایلات جنسی

اجزائ فرآورده: هر 5 میلی لیتر قطره حاوی 3/25 میلی گرم عصاره میوه خارخاسک، 1/5 میلی گرم عصاره پوست ساقه دارچین، 0/225 عصاره ریزوم زنجبیل، 0/025 میلی گرم عصاره گلاله زعفران.

استاندارد شده: براساس 0/48-0/32 میلی گرم فلاونوئید-o-گلیکوزید در هر 5 سی سی قطره

آثار فارماکولوژی و مکانیسم اثر قطره آفرودیت

اختلالات جنسی، شامل ناتوانی در بدست آوردن رابطه جنسی رضایت بخش به دلایل متعددی بزوز پیدا میکند که در این بین اختلال نعوظ، اختلالات مربوط و به شهوت یا تمایل جنسی، اختلال در انزال و انزال نابهنگام، ارگاسم، بیزاری جنسی و اختلالات ناشی از بیماری های عمومی و مصرف داروهای ضد فشار خون را میتوان نام برد.

بیماران الزاما بایستی تحت درمان ها مفید و موثرتری قرار گیرند.

مکانیسم فیزیولوژیک نعوظ آلت تناسلی مردان شامل آزاد شدن اکسید نیتریک (NO) در کورپوس کاورتوزوم در حین تحریکات جنسی است. اکسید نیتریک آنزیم گوانیل سیکلاژ را فعال میکند در نتیجه میزان eGMP افزایش یافته موجب اتساع عروق آلت شده گردش خون آن زیاد میشود.

قطره آفرودیت محتوی چندین گیاه شامل دارچین، خارخاسک، زعفران و زنجبیل میباشد. مواد موثر گیاهی بخصوص  ساپوتین و اسانس ها و استروئید های موجود در برطرف نمودن ناراحتی جنسی موثر میباشد و اتساع عروق آلت تجمع خون را در این عضو زیاد کرده و موجب نعوظ میگردد.

همچنین تمایلات جنسی را افزایش داده و از انزال زودرس و ناقص پیشگیری نموده و موجب ظهور عمل جنسی رضایت بخش میشود.

مطالعات بالینی متعددی نشان داده اند که قطره آفزودیت موجب افزایش اسپرم شده و میتواند در بیمارانی که بعلت کمبود اسپرم با درجاتی از عقیمی مواجهند کمک کند (توصیه میشود مقاله قرص سمنکس را نیز بهمین منظور در داروخانه هادی طب مطالعه فرمایید).

در مطالعات بالینی اثر ساپوتین جدا شده از خارخاسک روی اختلالات ناشی از ناتوانی جنسی مورد ارزیابی قرار گرفته و اثر بخشی آن به اثبات رسیده است.

اثر بخشی قطره افرودیت در افراد تحث مطالعه بررسی شده معلوم گردیده که حداقل در 80% این افراد نعوظ بادوامی ایجاد میگردد. همچنین نشان داده شده است که قطره افرودیت تعداد اسپرم را افزایش میدهد.

جالب توجه است که ساپوتین مجزا شده از خارخاسک تولید F.S.H از هیپوفیز را زیاد میکند که خود موجب افزایش تعداد اسپرم میشود. عمل گامتوژن بیضه ها عمداتا توسط F.S.H هیپوفیز کنترل میشود. ساپوتین پیوند رسپتورهای استروژن و هیپوتالاموس شده و از طریق واکنش پس نوردمنفی تولید F.S.H را زیاد مینماید. در بعضی افراد اختلالات جنسی همراه با اضطراب، ناشی از ناتوانی انجامدهی عمل جنسی است. قطره آفرودیت قادر به برطرف کردن این اضطراب بوده موجب آرامش و اعتماد به نفس میگردد.

طریقه استفاده

این قطره را میتوانید همانند قطره خوراکی جنسی اسپانیش فلای یا water for her در نوشیدنی خود حل نموده و مصرف فرمایید.

روزانه میتوان حدااکثر سه بار و هربار حدود 50 یا 60 قطره از آن را همراه با نوشیدنی های نه چندان تلخ استفاده نمود.

موارد منع مصرف

تمامیه بیماران قلبی و بیمارانی که اخیرا مبتلا به سکته های قلبی شده اند در مصرف این قطره باید احتیاط کنند.

عوارض جانبی

در کمتر از 1% بیماران عدم تحمل گوارشی، سر درد مختصر و برافروختگی صورت گزارش شده است.

شرایط نگهداری

فرآورده در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *