سازنده ادعا می کند که این قوی ترین شکل اسپانیایی فلای موجود است
داروهای مختص بانوان

قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی در داروخانه

استقبال مردم از محصولاتی که میتواند کیفیت زندگیه زناشوییشان را بهبود بخشد رو به افزایش است. همگان دوست دارند در این راه از نسخه های Profesional و البته اورجینال استفاده کنند.

چندین نوع متفاوت از قطره های خوراکی جنسی جهت افزایش میل جنسی بانوان موجود است که پروفروشترین نسخه های آنها مربوط به برند اسپانیش فلای میشود. قطره اسپانیش فلای دو نوع اصلی دارد که با آرم های سفید و قرمز تولید میگردند.

تحقیقات تیم پزشکی هادی طب نشان میدهد که بهترین برند اسپانیش فلای قرمز از تولیدات کشور اسپانیا و برند سفید رنگش ساخته ی آلمانی هاست.

ما در این بخش قصد معرفی و فروش قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی را داریم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فانتزی خود را از شب های وحشی و گرم بگیرید و آن را به واقعیت تبدیل کنید!!

قطره اسپانیش فلای سفید ساخت آلمان

این نام یکی از بهترین قطره های محرک فوری زنانه در دنیای امروزیست. وزارت کنترل بهداشت و سلامت کشور آلمانی مجوز ساخت این محرک فوری را صادر نموده و اخیرا این برند به تاییدیه fda نیز رسیده است.

اسپانیش فلای ها معمولا 20 دقیقه پس از مصرف در بدن زنان کار کرده و آنها را واردار به آمیزش جنسی میکنند. قدرت اسپانیش فلای سفید آلمانی تقریبا دوبرابر سایر قطره هاییست که تاکنون با آنها سر و کار داشته اید.

نوعی از این قطره ها با نام افرودیت در داروخانه های شهری ایرانی نیز یافت میگردد که متاسفانه باعث بروز مسمومیت ناخواسته شده و ما تصمیم گرفتیم به سمت عرضه ی نسخه های بی عارضه نظیر اسپانیش فلای سفید آلمانی برویم.

قطرهای اسپانیش فلای سفید آلمانی قوی ترین داروی گیاهی تحریک کننده زنانه میباشند که با حجم قابل قبولی در دسترس عموم ذوجین قرار گرفته اند.

اسپانیش فلای های سفید جدیدترین نوع از برند spanish fly ها هستند که با ضریب سلامتی بالا و مطمئنی تولید شده اند، در ساختار این داروی شهوتی کننده بانوان هیچ ماده ی سمی و شیمیایی به چشم نمیخورد.

اگر راههای طولانی برای مجاب کردن همسرتان برای برقراری رابطه ی جنسی را امتحان کرده و به این نتیجه رسیده اید که او واقعا سرد مزاج است، پس بهترین شیوه ی درمان همینک در دستان شماست.

نوع بسته بندی این برند میتواند اسپانیایی، فرانسوی یا آلمانی باشد و حتی برخی کشورهای عربی نیز آن را به شیوه ی خود بسته بندی نموده اند. مهمترین موضوع اینست که شما باید اسپانیش فلای سفید آلمانی را از یک مکان معتبر نظیر هادی طب خریداری فرمایید تا هیچ گونه گرفتار ضرر و زیان ناشی از سوی سود جویان نباشید.

بی میلی جنسی چگونه قابل پیگیری است
درمان بی میلی جنسی در زنان با راهکار علمی؛ هادی طب بهترین روشهای درمان سرد مزاجی را معرفی میکند.

اسپانیش فلای دقیقا چیست؟

در حالی که ممکن است شما نام این محصول را بیشتر در رسانه های باز و شبکه های اجتماعی شنیده باشید اما مسما سطح اطلاعاتتان در مورد ویژگی هایش پایین است.

تعدادی معجون عاشقانه و داروهای تقویت کننده جنسی با این نام چندین دهه است که در بازار موجود است. تنها چند قطره اسپانیش فلای سفید قرار است زنان را در حال و هوای عشق ورزیدن قرار دهد و به مردان نعوظ خشمگینی بدهد که باعث سرخ شدن ستاره های پورن شود.

مردانی که همیشه عشوه های زیبا را در فیلم های بزرگسالان شاهد بودند امروزه میتوانند به رویاهای جنسی خود آن هم در کنار همسرشان دست یابند. در حالی که سودجویی از اسپانیش فلای ها آن هم در ایران بسیار دیده میشود اما اندک سایتهای محبوبی نظیر هادی طب نسخه ی اورجینال آن را در سالهای اخیر ارائه دادند.

این محرک های جنسی زنانه از قیمت و خواص فوق العاده ای بهره میبرند اما باید تاکید شود که تنها یک درمانگر مقطعی محسوب شده و قرار نیست همسرتان بصورت کامل با چنین محصولی از بند سرد مزاجی خارج شود.

استفاده از قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی میتواند راه اندازی یک بازیه فان باشد که با آن قادرید به عشق ورزی بی نهایت تا عمق سه ساعته با شریک جنسی خود دست یابید.

در رابطه با قطره های اسپانیش فلای
اسپانیش فلای سفید آلمانی دوز بالا – با عصاره ها و مواد اولیه ی مقوی جنسی

طبق تعریف، مواد افرودیزیاک هر ماده ای است که میل جنسی را برمی انگیزد.

آشنایی با تاثیرات و خصوصیات اسپانیش فلای سفید

ساختار این داروی گیاهی بگونه ای طراحی شده که شما ملزم هستید تا چند قطره از آن را در نوشیدنی های طعم دار بانوان نظیر انواع ابمیوه های سرد یخچالی اضافه کنید تا شاهد تاثیرات سریع دارو باشید.

ریشه های سرد مزاجی جنسی در بانوان بسیار متفاوت و متنوع هستند اما یکی از سریعترین روشهای درمان موقت آن استفاده از اسپانیش فلای سفید آلمانی میباشد.

برخلاف اطلاعات پوچ برخی از فروشندگان باید عنوان کنیم اسپانیش فلای سفید آلمانی نسبت به نوع اسپانیاییش کمی تلخ مزه میباشد که البته پس از اضافه کردن آن در نوشیدنی هیچ نشانی از دارو باقی نمیماند و میتوان آن را بعنوان یک حقه ی جنسی بکار گرفت.

برخی از وبژگی های منحصر بفرد محصول :

 • ایجاد احساس گرما در سراسر بدن و تورم اندام تناسلی زنانه
 • بروز حس سرخوشی در زنان همانند وضعیت پس از صرف شراب
 • بهبود وضعیت خلق و خو
 • دریافت پالس های بهتر جنسی از شریک جنسی
 • بهترین قطره برای مدیتیشن روانی
 • تاثیرگذاری سریع و خروج اثرات دارو پس از سه ساعت از بدن
 • اين دارو ميتواند علاقه شديدي براي برقراري رابطه جنسي و آميزش در زنان ايجاد نمايد.
 • ترشح اندورفین، افزایش پاسخ تناسلی
 • بسیار قویتر از محصولات مشابه نظیر شکلات و آدامس های جنسی

آیا مصرف قطره های خوراکی جنسی مضر است؟

برخی از وبسایت ها و شبکه های اجتماعی اخیرا مطالبی با عنوان اینکه در ساختار قطره های خوراکی اسپانیش فلای مواد خطرناکی نظیر کانتاریدین به چشم میخورد را عنوان کرده اند اما با تحقیقاتی که هادی طب انجام داده و در دل بسیاری از سایتهای معتبر خارجی نظیر هلس لاین گشته است چنین موضوعی وجود ندارد.

برای شناخت بهتر قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی بهتر است این نکته را بدانید که این محصول از مگس های اسپانیایی خشک شده بدون کانتاریدین بهمراه افزودنی هایی نظیر ماکا، جینسینگ،ال آرژنین و جینکو بیلوبا بهره برداری شده و مصرف آن کاملا امن و مطمئن میباشد.

در منابع تاریخی نیز اینگونه عنوان شده که استفاده از چنین قطره ای حداقل در موارد زیر دیده شده است:

گلادیاتورهای رومی که از آن برای عیاشی استفاده می کردند

ملکه هایی که از آن بر روی پادشاهان خود و آن پادشاهان بر روی معشوقه های خود برای چاشنی چیزها استفاده می کردند

اگر اسپانیش فلای سفید آلمانی را بهمراه داروهای جنسی دیگر و یا محرک هایی نظیر نوشیدنی الکلی استفاده نکنید مسلما هیچ گونه ایراد و خطایی از دارو سر نخواهد زد.

مواد موجود در اسپانیایی فلای سفید ارگانیسم شما را تحریک می کند.

طریقه استفاده از این محرک فوری زنانه

این دارو تنها به دلیل بهره برداری جنسی در ذوجین پیشنهاد میگردد پس توصیه میکنیم به هیچ عنوان جهت فریب، وسوسه و یا تخریب دیگران استفاده نکنید.

میزان استفاده از اسپانیش فلای سفید آلمانی نسبت به نوع قرمز رنگ پایین است و تنهای کافیست حدود 8 تا 9 قطره از آن را در نوشیدنی بانوان اضافه کنید.

مدت زمان اثر بخشی وابسته به شرایط محیط و جو کنونی شما متفاوت است، ماندگاری زیر نور خورشید و البته ماساژ میتواند بسیار در بهره وری دارو میسر باشد.

ماساژ باعث افزایش سروتونین و دوپامین می شود. همچنین سطح هورمون استرس کورتیزول را کاهش می دهد. علاوه بر این، لمس احساس شگفت انگیزی دارد و صمیمیت بین شرکا را افزایش می دهد، پس اگر میخواهید نتیجه بهتری بگیرید از حقه ماساژ نیز استفاده کنید.

قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی میتواند بصورتی تصادفی با رضایت طرفین مصرف گردد با این حال میتوانید بار اول آن را به عنوان یک راز و سورپرایز جنسی بکار گیرید!

حتما بخوانید : ژل خوراکی جنسی برای آقایان

تفاوت قطره اسپانیش فلای سفید و قرمز+قیمتها

تمامی محرک های فوری با هدف واحدی تولید میگردند و تقریبا بیشتر آنها قادر به افزایش سطح انرژی، افزایش اعتماد بنفس و تحریک جنسی هستند.

سطح توقعات بایستی از داروها متعادل باشد برای مثال اگر همسرتان از وضعیت بغرج روحی و روانی رنج میبرد ممکن است محرک ها تنها ولخرجی محسوب شوند.

همانگونه که میدانید گاهی یک قرص سردرد معروف نیز اثر گذاری کافی را ندارد و تنها در شرایط عادی قادر به رفع صورت مسئله است، پس حتما اطمینان حاصل نمایید که یک محصول تحریک کننده با شرایط روحی ذوجتان سازگاری دارد.

اسپانیش فلای سفید و قرمز با دو قیمت متفاوت در دسترس هستند، دوز و قدرت اسپانیش فلای سفید بالاست و غلضت محلول نیز بالاست اگر چه در نوع ترکیبات بسیار مشابه همدیگر هستند اما اسپانیش فلای های سفید قادرند از پس دردسرهای جنسی نسبتا سنگین نیز بربیایند!

قیمت اسپانیش فلای سفید 380 و نوع قرمزش 220 هزار تومان در لیست داروخانه هادی طب قیمت خورده است. با اینحال ممکن است برخی از وبسایتها قیمت پایینی برای آن انتخاب کنند که البته ماهیت دارویشان کاملا محرز نیس و احتمال اینکه آب قند یا آب نمک تحویل شما بدهند وجود خواهد داشت!

خرید از یک مرکز پزشکی و علمی میتواند خیال شما را از اثرات دارو راحت کرده و مطمئن سازد که خطری سلامتیه شما را تهدید نمیکند.

تحریک کننده جنسی زنانه اسپانیش فلای اصلی
اسپانیش فلای سفید برای سرگرمی بیشتر در طول رابطه جنسی، شهوت و عشق

خرید قطره اسپانیش فلای سفید آلمانی اصل

اکثر فروشگاههای آنلاین اینترنتی در دنیا این نسخه ها را ارائه میدهد، اگر شما نیز به مشکل جنسی برخورد کرده اید میتواند قطره اسپانیش فلای سفید را بهراه محصولات متنوع دیگر ما در هادی طب خریداری نمایید و یا اینکه تنها همین نسخه را سفارش دهید.

ماده فعال ال آرژنین برای شاد کردن زنان و مردان شناخته شده است.

نمیتوان در کل برچسب دارو را برای اسپانیش فلای ها در نظر گرفت و دست پخت خاصی برایش موجود نیست.

همانگونه که سایت آمازون در تبلیغاتش برای این محصول عنوان نموده ما نیز تکرار میکنیم “از شدت این شب عشق لذت ببرید”.

کنترل کیفیت دارو در داروخانه هادی طب انجام پذیرفته لذا میتوانید با خیالی راحت اسپانیش فلای سفید آلمانی را از فرم زیر سفارش دهید.

سفارش قطره اسپانيش فلاي سفيد
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 3.4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

13 دیدگاه

 • مهدی

  با سلام و وقت بخیر من ریحانه 18ساله هستم و نمیتوانم خواسته های شوهرمو برآورده کنم با توجه به اینکه من بیماری آسم و الرژی دارم ایا منم میتونم از این قطره استفاده کنم ایا میتونه الرژی بده این قطره ممنون میشم اگه جواب بدین

  • haditeb

   سلام این دارو مشکلات تنفسی بهمراه نداره و برای شما خطر آفرین نخواهد شد، در صورتی که از بی میلی جنسی رنج میبرید تجویز مناسبیه اما اگر درگیر ناتوانی جنسی و مقاومت آمیزشی هستید بهتره از قرص لیدی ارا موجود در داروخانه دیدن فرمایید

 • Mrhb

  سلام بر خلاف سایت های دیگه ننوشتند که نوع سفیدش برای بهتر ارگاسم رسیدن زن بدرد میخوره یا نه ؟
  چون سایت های دیگه نوشته شده برای ارضا شدن بهتر و پی در پی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *