قرص پرووسترا اصلی
مقالات علمی

داروی گیاهی افزایش میل زنان پرووسترا خارجی

محصولات زیادی در لابراتوار محصولات جنسی در دنیا وجود دارند که صرفا برای بانوان طراحی شده اند. اینها قادرند سطح برانگیختگی جنسی، امیال و البته اینکه روانکاوی خوبی را برای بانوان بهمراه داشته باشند.

دوز مصرفی این گونه فرمول های جنسی زنانه متفاوت اند اما با هدف مشترک بهبود لذت ارگاسم در دسترس هستند. این محصولات با تنوع بسیاری همراه هستند از قطره های خوراکی گرفته تا امروزه قرص های برتر و با کیفیت.

همه ی افراد در هادی طب میخواهند بدانند که کدام محصول بصورت بالقوه میتواند به نفع زنان تمام شود و هیچ گونه بازخورد منفی از خود برجای نگذارد. ما سعی میکنیم هر دارویی را تشریح کنیم، مقایسه کرده و نتیجه گیری خود را ارائه دهیم اما مسلما نظر هر تیم پزشکی متفاوت است و شما باید خود پس از بررسی های لازم تصمیم نهائی را بگیرید.

مهمترین مشکل زنانی که با کمبود توان جنسی مواجه میشوند بالا رفتن سن است، اما این نمیتواند تنها عامل واحد باشد و بیماری های متعددی بر روی کیفیت ارگاسم جنسی زنانه تاثیر گذارند.

یکی از محصولاتی که امروزه به زنان در رابطه با تقویت توان جنسی پیشنهاد میشود، داروی گیاهی پرووسترا میباشد. ما تصمیم داریم در ادامه این تقویت کننده گیاهی زنانه را برایتان معرفی و تشریح کنید.

پرووسترا بهترین داروی گیاهی لیبیدو برای زنان

پرووسترا یکی از بهترین داروهای گیاهی زنانه بدون در نظر گرفتن سن است. داروی گیاهی پرووسترا فرمول مبتنی بر تحقیقات روانکاری طبیعی است که باعث افزایش حساسیت و لذت طولانی‌تر در زنان میشود. چه در حال یائسگی باشید و چه با استرس های روزانه زندگی دست و پنجه نرم کنید، پرووسترا ممکن است بتواند کمک کند.

این دارو چند سالی میشود که با تحسین جامعه پزشکی روبه روست، اگر به وبسایت رسمی پرووسترا سر بزنید خواهید دید که این مکمل بسیار با اقبال عمومی مواجه بوده و حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

مشکل مهمی که امروزه زنان زیادی را در سرتاسر جهان درگیر خود ساخته، عدم تعادل هورمونی است، این مورد حتی برای زنان ورزشکار نیز صدق میکند. شاید یک سوی قضیه مربوط به روابط جنسی نامنظم و سبک زندگی استرس زا باشد اما همانگونه که دکترین عنوان نموده اند این مورد کاملا قابل کنترل است.

Provestra با تحریک و تنظیم هورمون های جنسی در بدن شما کار می کند.

زنان باردار همیشه از گرگرفتگی شکایت میکنند و زنان یائسه را خشکی واژن آزار میدهد و در هر حالتی یکسری ناهمگونی های رفتاری مشاهده میگردد که نه تنها برای خود فرد بلکه برای همسر و هم نشینانش نیز میتواند زننده باشد. پس پروسترا به شیوه ای استاندارد تضمین میدهد که این نوسانات حل شدنی هستند.

فرمولی که در ساخت داروی گیاهی پرووسترا بکار رفته عموما برای جوانسازی سیستم تولید مثل زنان و بهبود عملکرد جنسی میباشد. با این حال بد نیس در زیر نگاهی داشته باشیم به لیست موادی که در پرووسترا بکار رفته است.

عکس پرووسترا
پرووسترا اصلی در داروخانه ها

ترکیبات داروی گیاهی پرووسترا

حدودا 21 ماده فعال در ترکیبات قرص پرووسترا دیده میشوند که این دارو را در کنار قرص لیدی ارا بعنوان یکی از قویترین داروهای گیاهی جنسی صرفا برای زنان قرار میدهد. این عناصر به شرح زیرند:

ال-آرژنین

تئوبرومین

Indole-3-Carbinol

جینسینگ

جینکو بیلوبا

برگ دامیانا

کوهوش سیاه

تمشک قرمز

ریشه شیرین بیان

مقداری از ریشه زنجبیل

ریشه والرین

کودزو

ویتامین A

کمی از ویتامین سی

ویتامین E

ویتامین های ب کمپلکس (B1، B2، B3، B5، B6، B12)

اسید فولیک (فولات)

بیوتین

کربنات کلسیم

اهن

اکسید روی

شیوه ی استفاده از دارو چگونه است؟

داروساز موظف است بر روی بروشور یا حداقل جعبه ی محصولی که ارائه میدهد به شیوه نامه ی صحیح مصرفی اشاره ای داشته باشد. حال با توجه به اینکه شما در هادی طب تنها میخواهید اطلاعات خود را در رابطه با این محصول افزایش دهید و یا اینکه از دوز صحیح دارو اطلاعاتی کسب کنید ما در زیر به نحوه ی صحیح مصرف دارو اشاره میکنیم:

 • پرووسترا باید بصورت روزانه مصرف گردد
 • هر حبه از پرووسترا بهتر است بعد از صرف وعده ی غذایی و با یک لیوان پر آب مصرف گردد
 • داروی گیاهی پرووسترا حاوی دوز بهینه روزانه از هر عنصر موجود است. مانند هر مکمل غذایی، از دوز توصیه شده روزانه تجاوز نکنید
 • پرووستراها در جعبه های شیک با تعداد متفاوت تولید میشود و نوع بسته را پزشک معالج پس از دریافت اطلاعات بیمار تعیین میکند

بخوانید: تفاوت میل جنسی در مرد و زن

مزایای استفاده از پرووسترا برای زنان

– میل جنسی در زنان را افزایش خواهد داد

– افزایش اشتها و انرژی جنسی

– افزایش حساسیت

-ایجاد چسبندگی در واژن برای مبارزه با گشادی آن

– بهبود کامل روغن کاری برای از بین بردن خشکی

– افزایش جریان خون به مناطق صمیمی

– 100% طبیعی، ایمن و موثر

در مورد پرووسترا بیشتر بدانید
داروی گیاهی پرووسترا به درمان خشکی واژن کمک می کند و همچنین به تولید روان کننده کمک می کند.

داروی گیاهی پرووسترا چگونه کار میکند؟

این مختص زنان سرخورده تهیه و تنظیم شده است. پرووسترا با زنان کاری را انجام میدهد که قبلا پاپلی پروانه ای با مردان زود انزال کرده بود و آنها را از افزایش میل و قدرت جنسی سیراب میکرد.

مواد مغذی ای که در داروی گیاهی پرووسترا بکار رفته قادر است به آرامی و کاملا بصورت طبیعی با عدم تعادل هورمونی زنانه مبارزه میکند. این دارو کمک میکند تا سطح استروژن بانوان افزیش پیدا کرده و وضعیت روحی آنها را برای صمیمیت بهتر بهبود بخشد.

این بعنوان یک قرص تقویت کننده میل جنسی معمولاً مخلوط های گیاهی با تعدادی مواد طبیعی است که هر کدام مربوط به مرحله ای از چرخه پاسخ جنسی زن است.

به عنوان مثال، برخی از مواد بر سیستم گردش خون تأثیر می گذارند تا جریان خون به اندام های تناسلی را افزایش دهند، در حالی که برخی دیگر بلافاصله تولید و تعادل هورمون های مربوط به سلامت جنسی را افزایش می دهند. سایر ترکیبات ممکن است به ویژه برای نتیجه مفیدشان بر روی سیستم تولید مثل زنانه و توانایی ایجاد خواب آلودگی کلی یا احساس شادی انتخاب شوند.

وقتی داروی گیاهی پرووسترا بصورت روزانه و منظم توسط زنان بکار گرفته شود، این مکمل ها تمایل دارند زمان تحریک جنسی را افزایش دهند، میل جنسی را تقویت کنند، احساسات و شور جنسی را عمیق تر کرده و اوج  گیرند و سیستم هورمونی را برای عملکرد صحیح تولید مثل متعادل  کنند.

حتما بخوانید : قطره تحریک جنسی در زنانه اسپانیش سفید

چقدر طول میکشد تا پرووسترا عمل کند؟

اگر برفرض شما یک قوطی از داروی گیاهی پرووسترای 30 عددی را خریداری فرمایید، از روز هفتم مصرفی میتوانید تعادل بهینه در اندام های جنسی خود را مشاهده کنید. این از رفع خشکی واژن تا تغییر رفتارهای زنانگی میتواند متغیر و مفید باشد.

بررسی های یک مرکز مهم تحقیقاتی در اروپا بر روی زنان مصرف کننده دارو نشان داد که آنها متوجه افزایش اشتهای جنسی، فانتزی‌های بیشتر، انتظار رابطه جنسی، برانگیختگی سریع‌تر تمام بدن، روان‌کاری طبیعی‌تر که سریع‌تر اتفاق می‌افتد و احساسات در ناحیه تناسلی تشدید می‌شود، می‌شوند. با این حال، اکثر زنان، حدود 30 روز طول می کشد تا نتایج را ببینند.

پرووسترا یک طول دوره ی درمانی دارد که باید طی گردد، این به تنهایی نمیتواند به سرعت در اولین رابطه ی جنسی شما خود را نشان دهد.

داروی گیاهی پرووسترا اصل با عدم تعادل در سیستم شما ناشی از استرس، هورمون ها، عدم ورزش و رژیم غذایی نامناسب مبارزه می کند.

در حالت کلی میتوان اینگونه برداشت نمود که ارزش ترکیبات کاملا طبیعی پروسترا در افزایش میل جنسی، تسکین علائم یائسگی و آسان‌تر کردن رسیدن به ارگاسم به طور گسترده توسط جامعه پزشکی شناخته شده است.

پرووسترایتان را 30 روز به طور مرتب مصرف کنید تا براحتی از شر مشکلات جنسیتان بر بیایید. البته که پرووسترا یکی از پر استفاده ترین داروهای حال حاضر برای زنان در سرتاسر دنیا میباشد.

 

تهیه و تنظیم توسط تیم پزشکی داروخانه هادی طب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.6]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

6 دیدگاه

 • علیرضا

  سلام و درود
  قیمت پرووسترا و لیدی آرا رو بفرمایید ،بسیار ممنون خواهم بود.
  با تشکر و عرض خسته نباشید.

 • احمد بخشی

  سلام بنده قرص لیدی ارا برای همسرم نیاز داریم منزلومحل کارم در تهران خیابان شهید بهشتی میدان تختی خ صابونچی میباشد .
  پرداخت بهای آن درمحل امکان دارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *