تیتان ژل
راههای بزرگ کردن الت در مردان

خرید تیتان ژل قرمز نسخه ای حرفه ای برای افزایش سایز الات مردانه

تیتان ژل محصولی است که نسخه های قدیمی از کرم های جنسی را کاملا به چالش میکشد این یک شیوه جهش یافته اروپاییست که درمان کوتاهی الت و کمبود توان جنسی را بر عهده میگیرد .

حتما میخواهید یک سوال داشته باشید در انتهای این مطلب که آیا شما این محصول را تضمین میدهید ؟ یک پاسخ جالب داریم با بازگشت کامل وجه در صورت نتیجه نگرفتن با این دارو شرط ببندیم !!؟

البته بگذارید بیان کنیم که موضوع کمی با کرم های دیگر فرق میکند زیرا حجم دارو زیاد است و اینکه متاسفانه هزینه خرید تیتان ژل کمی گرانتر برای شما تمام میشود .

ما چند برند ایرانی از ایموشن ها را قرار دادیم تا کمی تعادل قیمتی را در داروخانه هادی طب برقرار کنیم حال کمی از این برند بخوانید تا ببینیم نظرات چیست زیرا طرفداران ژل ها و کرم های جنسی همچنان خاص و بالا هستند .

حتما میدانید که پرفروش ترین محصول هادی طب همچنان مگنارکس پلاس است اما چالش ها بسیار جذاب میشوند زیرا چند دارو به شدت در حال جهش فروشی خود قرار دارند و اینکه ما قصد داریم هم چنان تعداد برندهایمان را افرایش دهیم .

بریم سراغ اطلاعات داروی تیتان ژل تا ببینیم میتوان به درمان مشکلات جنسی با این گزینه امیدوارر بود یا نه ، کمی توضیحات این دارو را متفاوت شروع کردیم زیرا میخواستیم فلش بک بزنیم و از رابطه ی عالیه خود با مشتریان قبلی با شما سخن بگوییم .

تیتان ژل چیست چه درمان و ادعاهایی دارد ؟

این نسخه ایست که اخیرا سایت های قدرتمند خارجی مطالب جالبی از آن متشر کرده اند . شکل این ژل ها بسیار بروز بوده و غلظت آن کاملا نظر مصرف کننده را به خود جلب میکند ، اگر سابقه مصرف کرم های جنسی از جمله کینگ سایز یا بقیه برندهایمان را داشته اید باید بدانید که قضیه با این دارو متفاوت است .

کشور تولید کننده تیتان ژل : روسیه

رده مصرفی : آقایان بالای 16 سال

تیتان ژل از جمله محصولات نهایی و قوی جهت تقویت الت تناسلی مردانه نسبت به رشد و جهش است .

برای پایدار کردن نعوظ استفاده از دستگاههای کش دهنده الت و ژل ها ایده کاملا منطقی بنظر میرسد ، در طرز مصرف تیتان ژل ها سازنده ایده بسیار جالبی ارائه میدهد و آن اینست که شما میتوانید از کش دهنده التی نظیر وکیوم همراه با تیتان ژل بهره ببرید .

در واقع دو نوع تقویت اساسی که راهی برای تقویت نشدن و بزرگ و دراز نشدن الت تناسلی باقی نمیگذارد . همانند اینست که شما بارها در حال وزنه زدن در باشگاهها هستید و بالاخره میبینید که هر چه میخواستید به دست آوردید و ماهیچه های شما کاملا سفت  و شروع به حجم گیری کردند .

البته این یک توصیه سازنده بود و شما همچنان میتوانید طبق عادت خود این کرم ژل را براحتی مصرف کرده و الت تناسلی خود را با موادی کاملا استاندارد و غنی تغذیه کنید .

ساختار دارویی تیتان بصورت ژل است و به مصرف کننده هنگام ماساژ الت تناسلی بسیار کمک میکند و اینکه شما میتوانید با مقدار کمی از این دارو براحتی الت خود را چرب کرده و همه سطح الت را کاملا برای تقویت آغشته کنید.

حجم تیتان ژل ها 50 میلی است که میتواند طول دوره درمان مناسبی را برای مردان بدنبال داشته باشد .

خرید ژل تیتان اصل
ژل بزرگ کننده سایز الت

روند و سرعت درمان با تیتان ژل

طول دوره درمان را پزشک داروخانه هادی طب برای شما سه ماه تشخیص داد زیرا معتقد است در این شیوه بصورتی آشکارا میتوان روند درمانی خود را بدون صدمه وارد کردن به نعوظ مشاهده نمود .

شیوه مصرفی با کرم های درمانی جنسی توسط افراد معمولا به بدترین حالت ممکن انجام میگیرد زیرا بسیار عجله دارند برای درمان و حجم قابل ملاحظه ای از محصول را برای ماساژ استفاده میکنند که این کاملا اشتباه است و فقط میتواند برای انزال شما موثر واقع شود .

در طول سه ماه مصرف چه مشاهداتی با تیتان ژل خواهید داشت ؟

 1. در ماه اول استفاده ، نعوظ های شما بسیار خوشایند خواهد بود و خصوصا اینکه که شما صبح ها همراه با التی شق و نعوظی پایدار بلند خواهید شد و میل جنسی شما به شدت افزایش یافته و با انزال ها نیز سرکوب نمیگردد پس ناچارید بدوید و فعالیت های بسیاری انجام دهید آری شما بسیار سرحال خواهید شد.
 2. اما ماه دوم وضعیت چگونه پیش میرود ؟این ماه مختص به افزایش سایز و استقامت است بخصوص اینکه افزایش از قطر شروع شده و با طول گیری همراه است بهتر است بدانید که از پایین اوج گیری شروع میشود نه از نوک الت تناسلی
 3. ماه سوم مختص افزایش یافتن تقویت است و شما اینبار هم نعوظ خود را محکم تر خواهید کرد و هم سایز گیری را ( مصرف در این دوره میتواند هفته ای یکبار انجام گیرد تا پوست الت تقویت گردد زیرا شما در این زمان حجم زیادی از تیوب تیتان ژل را مصرف کرده اید )

نحوه استفاده از ژل حجم دهنده تیتان

از عنوان حجم گیری استفاده کردیم زیرا همانطوری که در بالا اشاره کردیم برای افزایش سایز ابتدا الت تناسلی شما قطر میگیرد سپس شروع به ارتقاع طولی خواهد کرد .

در مورد زمان های مصرف پیشنهاد میکنیم در زمان روابط جنسی و یا گهگاهی مثلا دو یا سه روز یکبار یک قاشق کوچک چای خوری از تیتان ژل را روی الت تناسلی خود ماساژ فرمایید (5 یا 10 دقیقه ملایم به سمت بالا)

*انزال هنگام مصرف نیز به سود شما تمام میشود و زیاد از این جهت نگرانی نداشته باشید .

شروع اثرات از هفته دوم کاملا قابل اثبات است اما یکبار هم که شده این عادت بد ایرانیها را کنار گذاشته و درمان را تا روز آخر ادامه دهید .

حجم دارو مناسب است اما سعی کنید برنامه ریزی داشته باشید تا تیتان ژل شما زود تمام نشود زیرا ناچارید یک بسته دیگر را نیز سفارش دهید که زیاد از لحاظ مالی به نفع شما نخواهد بود .

در ماه حدود 10 الی 15 بار میتوانید استفاده کنید و سازنده عنوان میکند که این دارو برای 35 بار میتواند برای مصرف کننده موثر واقع گردد .

اگر در خانه دستگاه پمپ مکش نظیر دستگاه وکیوم یا حتی وسیله نقویت نعوظی مثل حلقه ویبراتور مردانه دارید درمان خیلی استادانه برای شما پیش میرود و یک سطح از مصرف کنندگان دیگر شما را جلو خواهد انداخت .

اشتباهات مصرف کنندگان قرص های جنسی چیست ؟

نیمه کاره رها کردن روند درمانی ما را بسیار عصبی کرده است زیرا شما متحمل هزینه گزافی شده اید و البته اینکه در این لحظه تصمیم درستی برای درمان دارید اما چرا شل میگرید !!

عده ای عنوان کرده اند که نعوظ من با قرص های جنسی یک روز قوی و روز بعد ضعیف بود خب دوستان عزیز موضوع کاملا ساده است زیرا نعوظ شما فعلا ضعیف است و میخواهید ارتقاع دهید .

برای نعوظ خصوصا باید تلاش کرد الت تناسلی خود را روزانه تحریک به شق سازی نمود با دستان خود ماساژ داد و اگر امکان پذیر باشد رابطه جنسی بسیار عالی است .

مزد زحمتهای خود را صد درصد خواهید گرفت اگر چنانچه از یک داروخانه کاملا معتبری که اهداف تجاری را دنبال نمیکند اقدام به تهیه دارو کنید و خسته نشوید زیرا این یک منفعت سلامتی برای شماست .

هر دارویی یک راهنمای مصرفی دارد بسیار به این موضوع قبل و بعد از خرید توجه فرمایید ، بدانید که موضوع درمان قوای جنسی متفاوت است پس حتما در زمانبندی درستی درمان را شروع فرمایید .

یک نقطه عطف هنگام مصرف داروهای جنسی وجود دارد و آن اینست که اگر بیماری ناشناخته ای دارید این دارو یا حل میکند یا اینکه به شما به صورت واضح موضوع را نشان خواهد داد خصوصا عوارض قلبی که بعضا افراد اطلاعاتی در این خصوص ندارند زیرا آزمایش نداده اند و اگر بیش از اندازه احساس کردید که تپش قلب شما را اذیت میکند حتما به یک متخصص معتبر باید مراجعه کنید .

عوارض جانبی تیتان ژل

بیایید ساختار داخلی و روند داروسازی تیتان ژل رو توسط پزشک داروخانه هادی طب مورد بررسی قرار دهیم تا بفهمیم که آیا این دارو میتواند خطراتی برای ما بهمراه داشته باشد .

 • گیاه ماکا پرویی : این بسیار معروف است و در ساختار داروهای جنسی کاملا جای خود را پیدا کرده است زیرا بهترین ماده اس است که تحرکات اسپرم را بهراه داشته و در تقویت نعوظ نقش اساسی دارد .
 • گلسنگ : یک ماده نوینی است که داروساز جهت افزایش جریانات خونی و انتقال به بافت الت تناسلی از آن کمک گرفته است .
 • عصاره خار: یک تستوسترون ساز بالقوه است که در قرص بیگ رایز نیز دیده میشد .
 • عصاره Epimedium: بیشتر در طب سنتی چین برای درمان مشکلات جنسی رواج داشته است.

اینها موثر ترین مواد بکار گرفته شده هستند که در کنار یکدیگر تیتان ژل را به قدرت میرسانند .

هر چند ممکن است برخی عصاره های دیگر نیز بکارگرفته شده باشد اما مسلما درصد ترکیبیشان بالا نیست و نظر ما را زیاد بخود جلب نکرد .

^ نگرانی خاصی وجود ندارد و احتمال بروز عوارض بسیار کم است اما شاید برای افرادی که پوست حساسی دارند یک تست زدن برای اولین بار خالی از لطف نباشد .

نظرات در مورد تیتان ژل قرمز

نظرات استفاده کنندگان داخلی این محصول زیاد نبود و زیاد در این باره پرس و جو کردیم اما یکسری نظرات جالب از سوی مصرف کنندگان خارجی به چشم میخورد که یا در حال مصرف هستند یا اینکه درمان را به اتمام رسانده اند .

چند نظر متفاوت را بدور از فضای تبلیغی برای شما در زیر آورده ایم تا برای تصمیم خرید شما نیز موثر باشد ما این نظرات را عیننا کپی کرده ایم :

من در 2.5 هفته گذشته کم و بیش به طور مداوم از Titan Gel استفاده می کنم و به من کمک کرد تا انزال را کمی به تاخیر بیندازم ، اما همچنین می تواند ذهن من را در حال انجام کارهای واقعی مشغول کند. من هنوز مزایای دیگری را که وعده می دهد ندیده ام و متتظر بروز آن در روزهای آینده هستم .

اشکالی ندارد من هر روز از آن استفاده می کنم. احساس خوب

در اولین بار می توانم چیزی را احساس کنم. بعد از 4 هفته استفاده ، نظر بیشتری خواهم نوشت.

من فکر می کنم موفقیت استفاده از این ژل بستگی زیادی به وضعیت کلی جسمی و روحی شما دارد. منظور من این است که روزهایی که احساس آرامش می کنم و از نظر جسمی کمتر خسته می شوم ، احساس می کنم به من کمک می کند.

از نظر میزان تاثیرگذاری ژل تیتان در مقایسه با سایر مواردی که من امتحان کرده ام ، می گویم این کمی بهتر عمل میکند .

شما باید از کشش های مکرر استفاده کنید و جریان خون فراوان را برای بهبود آلت تناسلی و بدن به طور کلی تامین کنید. اکثر افرادی که می گویند کار نمی کند احتمالاً به اندازه کافی پرخاشگری نکرده اند یا برای مدت زمان کافی از آن استفاده نکرده اند.

تهیه تیتان ژل قرمز از داروخانه

واقعیت ماجرا اینست که فروش تیتان ژل از لحاظ مالی زیاد به نفع داروخانه هادی طب نیست و بار مالی زیادی برای ما ندارد اما ما برخلاف داروخانه های دیگر بدنبال ارج نهادن به پیشنهادات و نظرات مشتری های خود هستیم . ما سعی کردیم تیتان ژل را هر آنچه که هست برای شما بازگو کنیم و استفاده از اغراق در این باره معنایی ندارد.

میتوان گفت که ما نمایندگی تیتان ژل در ایران نیز هستیم زیرا بصورت مستقیم نسبت به واردات این داروی خارجی اقدام کردیم .

تیتان ژل از محصولات کشور روسیه هست که سعی دارد کم کم وارد بحث های صادرات دارویی شود اگر چه احساس ما بر این است که در ساخت این دارو از تجربه داروسازهای اروپایی بهره گیری شده است خصوصا آلمان یا انگلیس اما کیفیت دارو در حالت کلی قابل قبول و استاندارد است .

مهر تاییدیه fda نیز از نقاط بارز این دارو میباشد اگر چه معایبی نظیر قیمت 510000 تومانی نیز در این باره وجود دارد .

سفارش ژل حجم دهنده آقايان تيتان( ژل Titan Gel)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 32 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

26 دیدگاه

 • مجید

  باسلام و وقت بخیر
  از بین کرم و ژل هایی که دارین،بهترین رو برای افزایش حجم میخواستم،افزایش طول و تاخیری مهم نیست
  لطفا راهنمایی بفرمایید

 • فرهاد

  سلام ازشما تتیان ژل جدیدا خرید کردم دیشب واسه اولین بار استفاده کردم بعدا در ناحیه استفاده شده خیلی احساس سرما کردم و درطول شب چند بار نیاز به دستشویی پیدا کردم آیا این خاصییت ژله یا عوارض وحساسیت باعث اینکار شده لطفا راهنمایی کنین البته مقداری هم احساس درد داشتم گفتم شاید ازتاثیرات ژل باشه

  • haditeb

   سلام
   با مقدار کم شروع فرمایید و با ماساژ ملایم ژل را به خورد پوست برسانید، احساس سردی کاملا عادیست، احساس دستشویی به لحاظ شکل گیری و درمان نعوظ است و بعد از دو روز کاملا مرتفع میگردد.. احساس درد رابطی به اثرات دارو ندارد و چنین چیزی تا بحال گزارش نگردیده..

 • Reza.

  سلام ،ببخشید تبیان ژل رو میشه با قرص ویگرکس پلاس استفاده کرد برای قوت بخشیدن به حجم هم طول آلت یا هزینه اضافیه برای دو تا محصول ،یکیش رو بگیرم !

 • Mehdi Mashayekh

  درود
  سپاس از شما
  بابت توضیحات کامل و بدون اغراق و
  بسیار با حوصله و دقیق توضیح داده شده
  بالاترین سیاست صداقت است
  به امید موفقیت و برکت روز افزون برا تمامی دست اندر کاران این مجموعه صدیق

 • مهدی

  برای افزایش سایز و نعوظ کرم لارگو بهتر جواب میده با ژل تیتان ، لطفا اگر میشه یه شماره بدین بتونم تماس بگیرم و راهنمایی درست بگیرم برای خرید ، ممنونم

 • کهنسال

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم برای درمان سایز آلت داروی تیتان طلایی بهتره یا ویگریکس پلاس؟؟

  • haditeb

   سلام هر دو بهتره دوست عزیز با دو روش متفاوت که البته میتونید بصورت همزمان نیز استفاده فرمایید تا نتیجه ی بهتر و سریعتری حاصل گردد

 • سعید

  سلام برای افزایش طول و حجم آلت دائمی که اندازه ۱۲ سانتی داره آیا تیتان طلایی بهتره یا مشکی یا هردو باهم و قرص ویگرکس چطور و با چقدر خرید و کدوم هارو بخرم چند سانت و چه اندازه واقعی میتونم به اندازه آلتم اضافه کنم و بنده ۱۹ سال سن دارم
  ممنون میشم کامل راهنماییم کنین ?

 • 32ساله

  سلام این ترکیب رو پیشنهاد دادید به یکی از دوستان.
  عالی میشه آیا؟
  چقدر طول میکشه درمانش؟
  خطرناک نیس باهم؟
  چقدر افزایش داره؟
  قیمتش باهم چند میشه برا جنوب کشور بفرسین؟

  ترکیب تیتان طلایی با وایمکس و مگنارکس عالی تر خواهد بود

  • haditeb

   با سلام بله افراد زیادی این ترکیب رو استفاده میکنند، ما فقط پیشنهاد میدیم و افراد میتونند با توجه به شرایط جنسی خود از اونا بهره ببرند و خدایی نکرده قصد ما از چنین پیشنهادی اقتصادی نیست- اگه سایت هیا معتبر اورولوژی در دنیا رو مطالغه فرمایید به وضوح استفاه از دو روش ترکیبی قرص با ژل یا ژل با دستگاه رو پیشنهاد دادند. مچکر از پیام شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *