قرص های تاخیری
مقالات علمی

بهترین قرص های تاخیری کدامند؟

وبسایت ما همیشه در مورد درمان زود انزالی با شما صحبت کرده است، ما مقالاتی از رایج ترین قرص های تاخیری را تا بحال ارائه کرده ایم.

گاهی افراد به ما مراجعه کرده و عنوان میکنند که به دردسر افتاده اند در حالی که سن و سال خاصی ندارند و یا اینکه با بیماری هایی مواجهند که نمیگذارد راحت به آمیزش جنسی مشغول شوند. انزال زودرس در حال حاضر شایع ترین شکل اختلال عملکرد جنسی در مردان است. این ناتوانی در کنترل انزال به اندازه ای است که به هر دو شریک اجازه می دهد از رابطه جنسی لذت ببرند. ممکن است مدت کوتاهی پس از دخول یا در موارد شدید قبل از دخول منجر به انزال شود. حدود 20 تا 25 درصد از مردان بالغ مورد بررسی در کشورهای صنعتی مدرن گزارش داده اند که انزال زودرس با پریشانی همراه است. انزال زودرس در مردان جوان با افزایش تجربه جنسی شایع تر است و اضطراب نقش مهمی در انزال عجولانه در برخی از مردان دارد.

اضطراب بازیگر اصلیست که نمیگذارد رابطه ی جنسی لذت بخش تر دنبال گردد، گاهی نعوظ در تنگنا قرار میگیرد و گاهی انزال زود رس رخ میدهد، ما با بررسی مجدد داروهایی با شما همراه میشویم تا دوباره این فاکتورهای مهم را شناسایی کنید. در این بخش فقط قرص های تاخیری بررسی میگردند.

درمان انزال زودرس (PE)

به نقل از وبسایت medtalks دستورالعمل های فعلی انجمن اروپایی اورولوژی (EAU) برای مدیریت PE، استفاده از دارو درمانی را به عنوان درمان خط اول پیشنهاد کرده است. این شامل داپوکستین کوتاه اثر یا سایر داروهای ضد افسردگی غیرقابل برچسب مانند مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین روزانه (SSRIs) می شود.

ترامادول و بی حس کننده های موضعی ممکن است به عنوان جایگزین های ضعیف برای SSRI ها استفاده شوند. مهارکننده های فسفودی استراز 5 باید فقط در مردانی که ED همزمان دارند استفاده شود. رفتار درمانی نیز باید همراه با دارو درمانی استفاده شود. دو نوع رفتار درمانی وجود دارد: روان درمانی و تکنیک های فیزیکی.

روان درمانی از مشاوره برای شناسایی و اصلاح هر گونه مشکل بین فردی که ممکن است به PE کمک کند استفاده می کند.

فیزیوتراپی شامل انواع تمرینات برای افزایش تدریجی میزان تحریک دستگاه تناسلی در طول زمان است که به مرد اجازه می دهد تا بر انزال خود کنترل داشته باشد. این شامل «توقف-شروع»، «فشار دادن»، تمرکز حسی و توانبخشی عضلات کف لگن است.

اصولا در روش دارو درمانی مردان قادرند تا قرص های تاخیری را بعلیده و یا اینکه سایر داروها را در محل مورد نظر استفاده کنند (همانند اکثر کرم ها و اسپری های تاخیری).

برخی از مردان در حال حاضر قبل از دخول یا اندکی پس از آن به ارگاسم می رسند. اگر تقریباً همیشه این اتفاق بیفتد و برای مرد مشکل ساز شود، زود انزالی محسوب می شود.

مهمترین قرص های تاخیری برای مردان کدامند؟

برخی از داروهای ضد افسردگی به نام مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) وجود دارند که می توانند برای کمک به تاخیر در انزال استفاده شوند، اگرچه در حال حاضر مجوزی برای درمان این بیماری ندارند. این شامل:

پاروکستین

سرترالین

فلوکستین

به طور معمول چند هفته طول می کشد تا اثرات آشکار شود. با این حال، برخی از مردان گزارش کرده اند که این دارو خیلی سریع اثر می گذارد.

ما لیستی در زیر ارائه داده ایم که از مهمترین های درمان pe هستند.

ما در این مقاله  به دنبال معرفی بهترین قرص های تاخیری خارجی میرویم تا بتوانید آنها را در انتخاب های آتی خود لحاظ فرمایید.

داپوکستین
داپوکستین در داروخانه ها

1.پریلیگی (داپوکستین 60 میلی گرمی) معروفترین قرص تاخیری

داپوکستین ها را با دوز 30 و 60 میشناسیم اما کاربران گزارش داده اند که دوز 60 میلی آن گره گشاست. این یکی از علمی ترین قرص های تاخیری است که تا بحال ارائه گردیده و از قیمت بسیار معقولی برخوردار میباشد.

تنها داروی مجاز برای انزال زودرس پریلیگی (داپوکستین) است. این دارو بسیار سریعتر از سایر SSRI ها عمل می کند و همچنین به جای اینکه دارویی باشد که باید هر روز مصرف شود، برای استفاده «در زمان و زمان» در دسترس است. داپوکستین باید یک تا سه ساعت قبل از رابطه جنسی و حداکثر یک بار در روز مصرف شود. داپوکستین می تواند با سایر داروها تداخل داشته باشد و برای همه مناسب نیست – به مردانی که مشکلات قلبی، کلیوی و کبدی دارند توصیه می شود از آن استفاده نکنند. بسیاری از مردم می پرسند “آیا ویاگرا باعث می شود در رختخواب ماندگاری بیشتری داشته باشید؟” ویاگرا به شما کمک می کند نعوظ را راحت تر داشته باشید و از از دست دادن آن جلوگیری کنید. اگر مشکل شما از دست دادن خیلی سریع نعوظ باشد، می تواند به شما کمک کند تا مدت بیشتری دوام بیاورید، اما اگر سریعتر از آنچه می خواهید انزال کنید، نمی تواند کمک کند.

وگادول
قرص وگادول اصلی هندی

2.وگادول هندی با 50 دقیقه درمان انزال زودرس

قرص های حاوی ترامادول دار متاسفانه در ایران با اقبال عمومی برخوردارند، سرخوشی ناشی از چنین مکمل هایی آنقدر بالاست که افراد قید عوارض جانبی آن را میزنند.

وگادول ها بخصوص در لحظات انزال و حتی ساعاتی بعدی آن نیز همچنان در خون مردان ماندگاری داشته و آنها را با تولید هورمون های شادی اشباع میکنند. اعتیاد مردان ایرانی به چنین فاکتوری بسیار بالاست اما اگر بتوانید بصورتی معقول از آن بهره ببرید میتواند درمانگر بسیار مطلوبی باشد.

وگادول را براحتی میتوان با معده خالی نیز مصرف نمود، این دارو حداقل باید یکساعت قبل از آمیزش جنسی مصرف گردد.

وگادول های اصلی به گروهی از داروها موسوم به مهارکننده های PDE5 تعلق دارد که با شل کردن رگ های خونی در آلت تناسلی، اثر خود را اعمال می کند. این امر اجازه می دهد تا خون در آلت تناسلی جریان یابد و هنگام تحریک جنسی، سبب ایجاد نعوظ گردد. این دارو تنها در صورت وجود تحریک جنسی به ایجاد نعوظ کمک می نماید.

وگادول باید در شرایط عادی مصرف گردد، قبل یا بعد از مصرف این قرص باید قید نوشیدنی های الکلی را بزنید و اینکه رانندگی طولانی مدت را تجربه نکنید، وگادول میتواند برخلاف سایر قرص های تاخیری کمی خواب آور باشد.

اگر میخواهید وگادول بخرید باید نسخه ی هندی آن را پیدا کنید ( هادی طب همین نسخه ی توصیه شده را ارائه میدهد). خوبیه مصرف این قرص تاخیری اینست که سایر دردهای جسمانی را تا 24 ساعت آتی تحت پوشش خود قرار میدهد و بدن شما کاملا در حالتی ریلکس و نرمال آماده ی رابطه ی جنسی خواهد شد.

ویاگرای قرمز
قرص تاخیری ویاگرای قرمز رنگ

3.قرص ویاگرای قرمز کانگورویی 10 عددی

کانگورو قرمز ویاگرا برای مردان برای درمان ناتوانی جنسی، انزال زودرس، اختلال عملکرد جنسی استفاده می شود. قرص ویاگرای کانگورو قرمز مردان را قوی‌تر می‌کند، به بازی طولانی‌تر کمک می‌کند، سیری را طولانی‌تر می‌کند، مردانگی را ثابت می‌کند.

ضعف فیزیولوژیکی که در مردان به عنوان ناتوانی جنسی نیز شناخته می شود، دیگر یک بیماری نادر نیست، به ویژه برای مردان مسن که بیشتر مستعد ضعف فیزیولوژیکی هستند، یا به دلیل خودارضایی بیش از حد و خودارضایی غیرقابل کنترل، یا دارای تعدادی بیماری مزمن مانند دیابت هستند. بیماری های قلبی عروقی، نارسایی کلیوی، بیماری معده، … و یا همچنین می تواند ناشی از اختلالات هورمون های جنسی باشد.

قرص قرمز ویاگرا کانگورو  (جعبه گرد کانگورو) آلت تناسلی را به سرعت نعوظ می کند و عملکرد جنسی را تقویت می کند. انزال زودرس را از بین می برد، عملکرد کلیه را تحریک می کند و ترشح تستوسترون را افزایش می دهد.  قرص قرمز ویاگرا کانگورو  100% از طبیعت استخراج شده است، بنابراین حاوی انواع مواد لازم برای بدن مردانه است، بدن را تغذیه می کند تا به مبارزه با خستگی در هنگام رابطه جنسی کمک کند، به جریان خون بیشتر در اندام تناسلی کمک می کند.

مصرف کنندگان این دارو باید صرفا آقایان بالاتر از 18 سال باشند. عشق دیوانه کننده ی به معنای واقعی کلمه توصیفی دوست داشتنی از کاربران همیشگی این قرص آمریکایی-هندی بوده است. این قرص های تاخیری براحتی در بدن جذب شده و روحیه ی جنسی را به شدت افزایش میدهند.

ترکیب سیالیس ویاگرا در این دارو بکار گرفته شده است و بهمین دلیل بسیار با دوز قدرتمندی ارائه میشود.

فروش پروسالوشن
قرص تاخیری آمریکایی پروسالوشن

4.قرص تاخیری پروسالوشن آمریکایی

شدت محبوبیت این دارو در ایران بسیار زیاد است، ما مطمئن نیستیم که داروخانه ای جز هادی طب مایل باشد که نسخه ی اصلی آن را ارائه دهد. اگر بدنبال درمان کاملی بر مشکل pe خود هستید این مکمل را حتما در مرورگر خود سرچ کرده و مشخصاتش را بدقت بخوانید.

قرص Prosolution حاوی ترکیبی منحصر به فرد از عصاره ها است که برای کمک به تقویت عملکرد مردان طراحی شده است و برای بیش از یک دهه انتخاب پیشرو برای هزاران مرد بوده است. اکنون با فرمول جدید و بهبود یافته خود، قرص Prosolution واقعا می تواند به ارتقای عملکرد مردانه به سطح بعدی کمک کند و به مردان کمک کند تا انرژی و اعتماد به نفس مورد نظرشان را تامین کنند.

انرژی جنسی که بالا میرود، مرد قادر به کنترل هیجانات ناخواسته خواهد بود. باور داشته باشید که مردان عصبی با مشکلات تاخیر در انزال زود رس مواجهند و گهگاه ممکن است کمی ریتم را تغییر دهند اما بطور کلی آنها اعلام خواهند نمود که با شکست مواجهند. پس بهترین مکمل های افزایش عملکرد جنسی باید به این اقشار معرفی گردد تا بتوانند وضعیت را بهبود بخشند.

عملکرد می تواند تحت تأثیر عوامل زیادی از استرس گرفته تا با یک شریک جدید و عادت های ناسالم مانند سیگار کشیدن باشد. همه اینها می تواند تاثیر خود را بگذارد و باعث شود که مردان احساس کنند که پتانسیل خود را برآورده نمی کنند. گام‌های بسیاری وجود دارد که مردان می‌توانند برای کمک به اعتماد به نفس، انگیزه و تمایل انجام دهند، از جمله بهبود سبک زندگی برای سالم‌تر کردن آن و مخلوط کردن همه چیز در اتاق خواب. 

Prosolution با ترکیبی از ترکیبات نه تنها محبوب و قابل اعتماد مانند Panax Ginseng، L-Arginine و Maca فرموله شده است و تعدادی دیگر از مواد طبیعی مفید را در مقادیر دقیق ترکیب کرده تا محصول نهایی را بسازد. قرص Prosolution به طور خاص برای رشد نیازهای مردانه طراحی شده است، قرص Prosolution یک راه ساده و محتاطانه برای مردان است که به افزایش اعتماد به نفس، انرژی و عملکرد خود در اتاق خواب کمک می کند.

فروش قرص تاخیری
قرص های تاخیری کینگ دل

5.قرص تاخیری سوپر کینگ دل

کینگدل یا کینگدول ارزان ترین قرص تاخیری خارجی در ایران است. این دارو میتواند از عهده ی 30 دقیقه رابطه ی جنسی هات با عدم بروز انزال بخوبی بربیاید. کینگ دل ها از نظر گواهی و برنامه ی ساخت بسیار به وگادول ها نزدیکند. کینگ دل با تاثیرگذاری در نعوظ مردانه میتواند شرایط بهتری برای مصرف کنندگانش بوجود آرد و بهترین قرص تاخیری برای مردانیست که از سایز آلت تناسلی خود رضایت دارند.

عوارض کینگ دل ها به نسبت وگادول پایین تر است. مهمترین مزیت این دارو این است که به هیچ عنوان ایجاد وابسته نخواهد نمود و در مواردی حتی میتوان آن را با نوشیدنی های الکلی نیز مصرف نمود.

اگر وگادول را قبلا مصرف کرده اید بدانید که کینگ دل همان راه را ادامه میدهد اما کمی قدرت این دارو به نسبت پایین تر است اما برای مردان سن بالا و افرادی که از مشکلات خاصی رنج میبرند بدون مشکل تحمل میگردد.

عوارض ناخواسته ای از کینگ دل گزارش نمیگردد و حتی پسران 18 سال نیز براحتی میتوانند کشش مصرف این دارو را داشته باشند.

طریقه مصرف قرص کینگ دول100 : قرص کینگ دل 100 به مانند دیگر قرص های وگادول و واکادول معمولا 1 تا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی باید مصرف میشود که به حداکثر بازدهی خود برسد.

اگر برای اولین بار از قرص تاخیری کینگ دل استفاده میکنید توصیه میشود یک سوم یا نصف آن را بهمراه غذا و یک لیوان آب میل نمایید. در صورتی که تاثیر آن به میزان کافی و راضی کننده نبود دفعه بعد یک قرص کامل مصرف نمایید.

کینگ دل مانند سایر داروهای اختلال نعوظ مبتنی بر سیلدنافیل عمل می کند. این دارو جریان خون آلت تناسلی را افزایش می دهد و به شما کمک می کند نعوظ به اندازه کافی سخت برای رابطه جنسی داشته باشید.

قرص تاخیری کانفیدو
بهترین قرص تاخیری خارجی کانفیدو

6.قرص تاخیری قوی کانفیدو

قرص Himalaya Confido یک فرمول آیورودا است که برای تنظیم سطح تستوسترون در مردان و بهبود عملکرد جنسی تجویز می شود. این قرص همچنین ممکن است باعث تقویت میل جنسی و تقویت عملکرد بهتر اندام های تولید مثل در مردان شود. گردش خون کلی در اندام تناسلی بهبود می یابد زیرا قرص رگ های خونی آلت تناسلی را برای عملکرد بهتر جنسی گشاد می کند. هر قرص حاوی کاپیکاچو است، گیاهی که به عملکرد بهتر جنسی کمک می کند. گوکشورا یکی دیگر از گیاهان موجود در قرص است که مقوی است و باعث افزایش تعداد اسپرم می شود. این گیاه همچنین در درمان ناتوانی جنسی که به عنوان اختلال نعوظ نیز شناخته می شود، کمک می کند.

بصورت کلی کانفیدو از جمله بهترین قرص های تاخیری برای مردان است و توانایی اجرای یک رابطه جنسی نرمال را در اختیار مردان مصرف کننده خواهد داشت.

هر روز 1 قرص Himalaya Confido مصرف کنید یا برای دوز خاص خود با پزشک خود تماس بگیرید.

جمع بندی در مورد قرص های تاخیری

لزوما خریداران قرص های تاخیری هنگام برخورد با مارک های متعدد موظفند که از کارشناس مربوطه و یا فضای نت آن دارو را مورد تحلیل و بررسی های کلی قرار دهند. جدیدا fda بسیاری از قرص های تاخیری را در لیست سیاه خود قرار داده است و حتی سازمان امور بهداشتی استرالیا قویا تداخلاتی را برای سیلدنافیل ها در نظر گرفته و ترکیبات آنها در مواد گوناگونی را به شدت نقض میکند.

نظرات استفاده کنندگان قبلی قرص های تاخیری میتواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. هر قرصی که در محیط های خیابانی به شما پیشنهاد میگردد لزوما دارای درجه ی استاندارد نیست و مقاصد تجاری را دنبال میکند.

حال با توسعه ی داروخانه های اینترنتی نظیر هادی طب شما میتوانید بهترین نکات آموزشی را در مورد تشخیص نسخه های اصلی و هم چنین طریقه مصرف را جویا گردید.

اگر بدنبال گزینه های بهتری میگردید حتما به هادی طب سر زده و از کارشناسان فروش بخواهید که داروها را برای شما تشریح کنند.


تهیه و تنظیم در هادی طب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 24 میانگین: 3.6]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

13 دیدگاه

 • اشکان

  سلام وقت بخیر برای کسی که تا به حال دارو مصرف نکرده فقط برای تاخیر کدوم دورو با در نظر گرفتن عوارض بهترین گزینه است؟

 • امیر

  سلام بنده سیدنافیل آبی صد خیلی استفاده کردم ولی فقط نعوذ میاره و تاخیری نیست اگر بخوایم حداقل ۳۰ دقیقه تاخیر داشته باشه و قوت جسمانی قوی بشه کدوم رو پیشنهاد میدید آیا سیدنافیل قرمز اوکی هست که انزال رو به تاخیر بندازه

  • haditeb

   سلام ویاگراها از همان سیلدنافیل استفاده میکنن و برای تاخیری نیز مفید هستند، پیشنهاد میکنم نگاهی به قرص سیالیس مشکی یا بیگ پنیس داشته باشید

 • کامران

  سلام من حدودا ۷ سال از قرص تاخیری کینگ دول ک حاوی سیلدنافیل و ترامادول بود تقریبا دوتا در ماه استفاده میکردم و عالی بود یعنی تاخیری فوقالعاده ای بود….الان دیگه نمیخوام از اون قرص بخورم پیشنهاد شما برای یک تاخیری قوی ک تایم رابطه رو ببره بالا چیه؟؟؟ در نعوظ مشکلی ندارم فقط میخوام تاخیری قوی باشه یعنی قویترین توو بازار؟؟؟
  مچکر از راهنمایی

  • haditeb

   با سلام از داروهایی مثل ویزارسین 100 یا مکس من میتونید استفاده کنید، گزینه های متنوعی داریم دوست عزیز در این زمینه نگرانی وجود نداره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *