اسپری لارگو در داروخانه
اسپری های تاخیری

اسپری تاخیری لارگو – برند مطمئن و قابل اعتماد از اسپری های تاخیری مردانه

اسپری تاخیری لارگو (بطری 45 میلی‌لیتری) آلت تناسلی را هنگام اسپری روی سر حساسیت زدایی می‌کند و در عرض 5 دقیقه پس از اسپری شدن عمل می‌کند. شما کمی بعد میتوانید لذت بیشماری را از رابطه ی جنسی خود ببرید. به دلیل توانایی شما در ادامه راه طولانی تر و راضی نگه داشتن بانوی خوش شانس خود و اهدای ارگاسم های متعدد به او.

خرید آنلاین اسپری تاخیری لارگو نسخه ی آلمانی اصل

چرا به اسپری های تاخیری باید اعتماد کنیم؟

حس زیبایی شناسی در ذوجین پس از ایجاد رابطه ی جنسی به سر حد خود نزدیک میشود. تمامیه احساسات فردی در آمیزش جنسی دخیل است. دقیقا بدین منظور است که عشق به معنای واقعی خود میرسد و دو ذوج خود را بهمدیگر نزدیکتر میکنند. حال تصور کنید که شما با عشق خود ازدواج کرده اید و وارد روابط جنسی زناشویی شده اید اما یک مشکل رایج پیش آمده! و آن زود انزالی است.

پس چه کنیم با زود انزالی ها؟

درمانگر معروف سطح اول برای زود انزال ها؛ اسپری های تاخیری هستند. دلیل انتخاب نخست افراد برای ریشه کن سازیه آن زود عمل کردن محصول یاد شده است. اسپری تاخیری در بیش از 95 درصد موارد کار میکند اما نباید پس از اسپری زدن، زیاد برای آمیزش جنسی با اما و اگر مواجه شوید زیرا ممکن است حس جنسی شما را کاهش دهد. توصیه کارشناسان این است که حدااکثر تا 20 دقیقه پس از اسپری زدن فعالیت جنسی را شروع کنید.

با کاندوم یا بدون آن؟

اسپری ها پس از استفاده جذب آلت تناسلی میشوند و براحتی بدون کاندوم نیز میتوانید از آن بهره ببرید. اما برای روابط اورال حتما یک کاندوم لاتکس کنار خود داشته باشید. البته ایده ی پزشکان اینست که روابط جنسی با کاندوم خیلی عالی پیش میرود زیرا طرفین مطمئن هستند که خطرات عفونت های ناخواسته آنان را تهدید نمیکند.

چه مارک هایی از اسپری های تاخیری مناسب هستند؟

همیشه بدنبال محصولات پرفروش بروید. اسپری های تاخیری برندهایی دارند که شاید برای ما نیز همینک ناشناخته باشند پس بجای واکاوی انواع برندها بهترین گزینه اینست پرس و جو کنید و یک گزینه ی محبوب را انتخاب کنید. ما در زیر اسپری تاخیری لارگو را بعنوان یکی از همین پرفروشترین ها به شما پیشنهاد میدهیم.

آشنایی با اسپری تاخیری لارگو

اسپری تاخیری لارگو یا سوپر کینگ سایز با شدت تاثیرگذاری قابل ملاحظه، بطور کلی از دو ماده ی زیر در ساختارش سود میبرد:

 • لیدوکائین: یک بی حس کننده موضعی که حساسیت آلت تناسلی را از بین می برد. از آنجایی که حساسیت یکی از شایع ترین دلایل انزال زودرس است، کاهش حساسیت آلت تناسلی یک راه ساده و موثر برای افزایش زمان رابطه جنسی است.
 • ویتامین E: میل جنسی در مردان را بهبود می بخشد، تحرک اسپرم را بهبود می بخشد و تستوسترون را تحریک می کند.

اسپری تاخیری لارگو همه ساله با تخفیفاتی که برای مشتریانش در سرتاسر دنیا برپا کرده نشان میدهد که به مخاطبانش اهمیت میدهد تا از شیرینی زندگیه جنسی خود خاطر جم شوند.

در واقع اسپری تاخیری لارگو یکی از محصولاتیست که تا 24 ساعت اثر ماندگاری دارد، یعنی مخاطب مجبور نیست مدام بدان مراجعه کرده و حساسیت را کاهش دهد. در طول یک شبانه روز همه ی مردان قادر خواهند با اسپری تاخیری لارگو زود انزالی را خنثی و به حداقل ترین حالت ممکن تنزل دهند.

محصول مورد بحث هشدارهای انزال را متوجه مغز نکرده و در راستای تحقق خواسته ی قلبی مردان، به آنان در تراکنش های بیشمار جنسی کمک رسانی بعمل می آورند. هر چه انزال به تاخیر بیافتد برای مرد بهتر است زیرا او را بیمار ناتوان جنسی خطاب نمیکنند و برچسب مردانگی برایش آماده میشود.

ماهیت دوام انزال پس از مصرف اسپری تاخیری لارگو برای هر مردی متفاوت خواهد بود و مردانی بهتر عمل میکنند که جریان خون منظمی داشته و بدن سرحالی داشته باشند. هر مرد ضعیف، متوسط یا نسبتا قوی میتواند اسپری تاخیری لارگو را برای رهایی از مخمصه های زود انزالی بکار گیرد.

مهمترین اسپری های تاخیری آلمانی
اسپری تاخیری لارگو برای کمک به ماندگاری طولانی تری در رختخواب بدون آسیب رساندن به بدن شما در دسترس است.

اسپری زمان بندی برای مردان: نحوه استفاده، نکات، سوالات متداول و موارد دیگر

شایع ترین ایراد جنسی در مردان همین زود انزالی است، این قدرت را زیر سوال قرار میدهد. یعنی اگر وزنه های صد کیلویی را هم براحتی بالا ببرید اما زیر 4 دقیقه تمام شوید باید به راهکاری نظیر اسپری تاخیری رجوع کنید. نگرانی برای مدت زمان ماندگاری در رختخواب برای هر مردی با شدت متفاوتی پابرجاست. اگر زنی هات با خواسته های ناتمام جنسی را در کنار خود میبینید باید مجهز شوید!

حتی مردانی را میبینیم که در پیش بازی ها غافله را واگذار میکنند. هر چه هست این یک ناتوانی جنسیست که با محصولی به اسم اسپری تاخیری لارگو قابل حل است.

نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری لارگو

قبل از اینکه اسپری آن را روی آلت تناسلی خود به تاخیر بیندازید، باید بطری را به آرامی تکان دهید.

شما باید حداقل سه بار روی نواحی حساس آلت تناسلی اسپری کنید. 10 اسپری دوز مطمئن هستند. پس از اتمام اسپری، باید آن نواحی را با نوک انگشتان خود به آرامی مالش دهید. هنگام ماساژ ملایم باشید. شما باید حداکثر 15 دقیقه صبر کنید تا مگر اینکه اسپری تاخیری کاملاً خشک نشود.

حتی اگر قبل از رابطه جنسی آن را اسپری می کنید، باید حداقل 60 دقیقه قبل از رابطه جنسی آن را انجام دهید تا به راحتی خشک شود.

آیا اسپری تاخیری لارگو عوارضی دارد؟

در صورتی که اسپری تاخیری را به روشی که گفته شده است استفاده کنید، با هیچ نوع عوارض جانبی مواجه نخواهید شد. بنابراین پیشنهاد می شود که از آنها بیشتر از زمانی که شرکت هادی طب توصیه کرده استفاده نکنید.

اغلب اوقات، شریک زندگی شما ممکن است به واکنش های شیمیایی مواد تشکیل دهنده مانند لیدوکائین و بنزوکائین حساسیت داشته باشد. اگر شریک زندگی شما هم همینطور است، بهتر است از اسپری تاخیری که چنین مواد موثری در آن وجود دارد، خودداری کنید.

اسپری های تاخیری چگونه سر زبانها افتادند!

همانطور که میدانید محصولات جنسی به وفور در دنیا یافت میشوند، حال شکل و شمایل آنها و طرز استفاده هایشان بسیار متفاوت است. برای مثال استفاده از قرص تاخیری ماکسیما برای دیر انزالی نیز مرسوم است اما گهگاه سر درد یا بیماری های خفیف دیگری بهمراه دارد.

یا اینکه یک دستگاه درمانگر زود انزالی نیازمند استفاده ی طولانی مدت است. اما چنین موضوعاتی برای اسپری های تاخیری صدق نمیکنند. آن زود تاثیر گذاشته و زود از بدن خارج میشوند.

در مورد اسپری تاخیری لارگو از داروخانه هادی طب با شما سخن میگوییم، آنها فقط برای کاهش حساسیت در نواحی مختلف آلت تناسلی به تاخیر انزال تولید می شوند. آنها همچنین با نام های زیر شناخته می شوند:

اسپری زود انزالی

اسپری حساسیت زدایی آلت تناسلی سوپر کینگ سایز

بسته های اسپری لیدوکائین

افزایش دهنده ی رابطه جنسی طولانی

اسپری های تاخیری بیش از هر محصولی در دنیا معروف ترند، آنها را گهگاه در مغازه های سوپر مارکت شهری و یا اینکه یک ارائه دهنده ی محصولات آرایشی یا بهداشتی نیز میبینم. ویترین داروخانه های شهری و اینترنتی همواره یک جای خوب برای اسپری های تاخیری را بخود اختصاص میدهد.

روشن است که تاکنون محبوبیت اسپری های تاخیری بیش از هر محصولی که فکرش را میکنید بالاتر است، از فروش گرفته تا میزان رضایتمندی آنها، سادگی یافت و خدمات پشتیبانیه محصول برای اسپری های تاخیری بسیار باکیفیت دنبال میشود.

چه محصولات با کیفیت تری نسبت به اسپری تاخیری لارگو موجود است؟

همه چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد، اگر صرفا مشکل زود انزالی است که اسپری تاخیری لارگو در این گونه موارد عالی خواهد بود، در غیر اینصورت بایستی کمی با محصولات پیچیده تر جنسی آشنا شوید.

قرص هایی که نقش تاخیری و شق کنندگی دارند کدامها هستند؟

اینها بر اساس نوع دوز دسته بندی میشوند و با قیمت های متنوعی در داروخانه هادی طب قابل خریداری میباشند. اگر از دوزهای پایین تر شروع کنیم میتوانید به سیالیس یا ویاگرای4 دانه ای رجوع کنید. در درجه های بعدی خرید مکس من 12 عددی یا مکس پاور عالی میباشد. در نهایت هم که با بالا رده هایی نظیر بیگ پنیس میتوانید قائله را خاتمه دهید!

قرص هایی که نقش تاخیری، شق کنندگی و بزرگ کنندگی دارند کدامها هستند؟

میتوانید با اعتماد به ویاگرا پاور وی 8 کار خود را شروع کنید. اگر زیاد در مورد داروهای جنسی شناخت پیدا کرده باشید هم که میدانید در این رابطه قرص های ویگرکس، روکومکس و اروس ویگور نیازی به تعریف و تمجید ندارند. در اینجا ریز نمیشویم زیرا داروهای افزایش سایز معتبری در دنیای امروزی وجود دارد و با یک سرچ ساده در فضای هادی طب میتوانید آنها را پیدا کنید.

از کرمهای تاخیری یا اسپری های قدرتمند تاخیری چه خبر؟

اخیرا کرم و ژل های تیتان در دو نوع تیتان قرمز و تیتان طلایی گوی سبقت را ربوده اند و به یک محصول محبوب تبدیل شده اند. کمی نیز میتوانید به کرم تاخیری اروس بها دهید زیرا بارکدهای آن غیر قابل جعل بوده و میتواند اعتماد هر مخاطبی را در سرتاسر جهان بخود اختصاص دهد. در آخر میتوانیم به شما از اسپری تاخیری کله عقابی ویگا بگوییم که قویترین اسپری تاخیری شناخته شده در هادی طب میباشد.

قویترین اسپری لارگو
این اسپری تاخیری از فرآورده های کمپانی لارگو در آلمان بوده و مجوزهای ساخت معتبری را شامل میشود

9 درمان خانگی برای زود انزالی

درصدهای متفاوتی از آمارهای مردان زود انزال در سرتاسر دنیا بگوش میرسد. اما باور این آمارها کمی سخت است زیرا ما در همین ایران افراد زیادی را داریم که در حین ابتلا به زود انزالی نسبت به بازگویی یا انجام مداوای پزشکی اقدام نمیکنند!

برخی از مکمل های جنسی میتواند زود انزالی را در قشر عظیمی از مردان بصورت مادام العمر رفع کند اما همچنان مردانی هستند که در مداواها نیز ناکامند زیرا انزال زودرس ممکن است از نظر روانشناسی نیز قابل بحث و بررسی باشد.

ما لیست 9 روش خانگی موثر برای درمان زود انزالی به مردان پیشنهاد میدهیم که شامل موارد زیر میشود:

 1. مکمل ها نظیر مواد معدنی روی، منیزیوم و غیره
 2. محصولات موضعی نظیر اسپری ها و کرم های جنسی
 3. استفاده از تکنیک و حرکات ورزشی
 4. تغییرات رژیم تغذیه ای
 5. تکنیک های روانشناسی نظیر فکر کردن به چیز دیگر هنگام انزال
 6. استفاده از کاندوم های تاخیری قوی
 7. پرهیز از روابط جنسی و خود ارضایی برای مدت زمان طولانی
 8. استفاده از قرص های تاخیری و یا ضد افسردگی
 9. استفاده از یکسری دستگاههای تقویت عضلات آلت تناسلی

خرید اسپری تاخیری لارگو اصل از داروخانه

داروخانه هادی طب معتبرترین مکان تهیه محصولات بزرگسالان در ایران طی یک دهه ی گذشته بوده است. این شرکت دارویی همه روزه با پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان میکوشد تا دغدغه ی مشکلات زناشویی را در آنان کاهش دهد.

فروش ما حاصل اعتمادیست که طی چندین سال خدمت خالصانه بدست آمده است و پرسنل ما تمام تلاش خود برای ارتقای سطح دانش و خدمات خود بکار بسته اند. همینک محصول جنسی با عنوان “اسپری تاخیری لارگو” در این پیج برای فروش گذاشته شده است تا شما در فضایی کاملا علمی به بهترین داروهای اصلی دنیا دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است که استفاده از اسپری تاخیری لارگو برای مردان بالای 18 سال که میخواهند زود انزالی را خنثی و برای مدت زمان طولانی با معشوقه ی خود در رختخواب باشند امکان پذیر میباشد.

قیمت اسپری تاخیری لارگو سوپر کینگ سایز در هادی طب 215000 تومان در نظر گرفته شده است.

سفارش اسپري کينگ سايز
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *