ژل ایموشن مشکی
ژل های ایموشن اصل

ژل ایموشن مشکی،ژل حجم دهنده دائمی آقایان

ژل ایموشن مشکی برای قدرت حجم دهی الت تناسلی مردانه مورد استفاده قرار میگیرد این ژل ساخت ایران است اما کیفیت مطلوبی ارایه میدهد .

بهتر بگوییم این ژل با عنوان ژل کانفیدنس ایموشن مشکی برای افزایش حجم آلت تناسلی آقایان تاثیرات مثبتی دارد عناصر سازنده آن عوارضی برای اشخاص ایجاد نخواهد کرد.

خریدار برای خرید این محصول زیاد با دغدغه مالی روبه رو نیست زیرا فقط 45 تومن میبایست هزینه کند . حجم دهی الت میتواند رابطه جنسی را بسیار جذاب تر کند زیرا میتوانید عمیقا وارد چالش شده و لذت دخول را چندین برابر حالت قبلی خود ارتقاع بخشید .

حجم دهی در واقع قدرت دادن به الت تناسلی محسوب میشود که هر مردی را خشنود میسازد .

ژل ایموشن مشکی چیست ؟

دنیای ایموشن ها تکمیل است و این ژل های کاملا مجاز داورخانه ای ایرانی در چند رنگ با کاربرد مختلف موجود است اما رنگ مشکی ایموشن ها جهت افزایش کلفتی یا همان حجم دهی الت تناسلی مردانه بکار گرفته میشود .

یک انتقادی که عزیزان از ما میکردند قیمت خیلی بالای محصولات بود ما سعی کردیم کمی تعادل را برقرار کنیم و به تمامی مشتری های خود در این مورد احترام بگذاریم .

ایموشن بخصوص در یک دهه اخیر بعنوان قویترین برند داروهای جنسی ایرانی شناخته شده میشود ما این محصول را در سبد داروخانه هادی طب قرار دادیم زیرا نتایج مثبتی از این دارو گزارش شده است .

بکارگیری از عصاره لیمو و فلفل در ساخت این داروی جنسی بسیار ایده مناسبی بود که پزشکان این شرکت دارویی در طی آزمایشات و تحقیقات بسیار زیاد بدان دست یافتند .

ما هیچگاه دوست نداریم برچسب ناتوانی جنسی را به شما بچسبانیم فقط هدف این داروخانه تقویت تمامی اندام های شماست پس ایموشن بدک نیست زیرا میتواند پوست الت شما را کمی کلفت تر سازد این عمل در کنار تقویت ماهیچه های بافت الت تناسلی یک حالت خوشایند را برای هر مردی میتواند بوجود بیاورد .

تحقیقات نشان میدهد که کیفیت الت تناسلی مردانه بخصوص در زمان بلوغ جنسی که با خود ارضایی همراه است سبب تخریب سلول های فعال پوستی شده است که تا آخر عمر میتواند لذت جنسی مردانه را تحت اشعاع خود قرار دهد پس میتوانید با یک تقویت کننده ارزان قیمت به نتایج مثبتی دست پیدا کنید .

تجربیات استفاده از ژل ایموشن مشکی

نکته مثبتی که درباره ایموشن مشکی وجود دارد ایرانی بودن محصول است زیرا ما براحتی توانستیم نظرات را از داروخانه های سطح شهر برای این ژل حجم دهنده بدست آوریم .

این محصول پرفروش است زیرا با توجه به ترکیبات ساخته شده هیچ عارضه جانبی بهمراه ندارد .

همچنین بسیار توصیه میشود به مردان پا به سن گذاشته ایرانی زیرا این دارو نمیتواند بصورت شدید جریان خون را افزایش دهد بدین ترتیب افراد مبتلا به بیماری های دیابتی یا عارضه قلبی هیچ مشکلی برای استفاده از ژل ایموشن مشکی نخواهند داشت .

شیوه بکار گرفته شده در ساخت ایموشن مشکی رنگ  Water Base (آب پایه) می باشد. آب پایه بودن این محصول سبب شده تا عوارضی برای فرد استفاده کننده نداشته باشد.

فواید استفاده از ژل ایموشن مشکی

 1. افزایش حجم الت تناسلی با ماساژ درمانی
 2. افزایش قابل ملاحظه در کیفیت و رابطه جنسی
 3. قیمتی ارزان تر در مقایسه با برندهای خارجی
 4. نبودن حتی جزئی ترین عوارض جانبی احتمالی  ژل حجم دهنده فوری ایموشن

طریقه استفاده از ژل ایموشن مشکی

طریقه استفاده بسیار آسان است شما میتوانید در وقت های بیکاری خود حتی بصورت نا منظم مقداری از ژل ایموشن را در سطح پوست الت تناسلی ریخته و آرام ماساژ دهید .

بسیار دیده شده است که استفاده کنندگان دو یا سه بار اقدام به ریختن حجم بالایی از ژل روی الت جهت نتیجه گیر سریعتر مینمایند که کاملا اشتباه است و میتواند به پوست الت صدمه وارد کند .

حجم یک قاشق کوچک چای خوری برای یکبار استفاده کافیست .

استفاده از این دارو عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت زیرا دارو دارای نشان سیب سبز سلامت از وزارت بهداشت میباشد همچنین دریافت چند مجوز بین المللی از جمله:

 • دارای گواهینامه های بین المللی ISO 2000 ،2001
 • گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو
 • دارای گواهینامه CE از اتحادیه اروپا
 •  دارنده گواهینامه بین المللی UKAS

توانسته کیفیت قابل ملاحظه دارو را اثبات نماید .

نظرات مردم در مورد ژل ایموشن مشکی

داروها در سطح های مختلفی رده بندی میشوند که با توجه به داروهای مشابهی نظیرژل بزرگ کننده فوری جگوار و یا کرم کینگ ساز آلمانی این دارو سطح پایین میباشد .

یکی از دلایل ایم سطح بندی تک خاصیت بودن داروهاست بطوری که مثلا کرم کینگ سایز الت میتوانست 4 خاصیت بزرگ کنندگی ،کلفت کنندگی ،تاخیری و تقویت نعوظ را یکجا ارایه دهد اما هر رنگ از ژل ایموشن تنها قادر به انجام یک خواص مثبت است .

نظرات استفاده کنندگان ژل حجم دهنده فوری ایموشن مشکی مثبت است زیرا در قبال پولی که میپردازند میتوانند به نتیجه گیری خوش بین باشند از طرفی چون این دارو های یک کاره محسوب میشوند فقط میتوانند برای مورد خاص بکار گرفته شوند که برای مخاطبان جالب بنظر میرسد .

ترکیبات ژل ایموشن مشکی

حجم بکارگرفته شده در این دارو حدود 175 میلی لیتر است که در مقایسه با برند کرم لارگو که 40 میلی لیتر میباشد بصورت چشم گیری بیشتر است .

کرم لارگو چیست ؟کرم لارگو جریان خون را در بافت های الت تناسلی افزایش داده و با تکسیر سلولی و توسعه بافت مذکور نتایجی مثل افزایش سایز الت آقایان و ..را بهمراه دارد.

این دارو ترکیبات متفاوتی را باتوجه به ایرانی بودن ارایه داده است که بصورت زیر میباشد :

کاربومر، پروپیلن گلیکول، سوربیتول، متیل پارابن، آب تصفیه شده، گلیسیرین طبیعی، اسانس.

کاربومر استفاده شده در ترکیب ژل ایموشن مشکی :کربومرها پودر های کرکی نرم پرزدار مصنوعی منبسط شده با وزن مولکولی بالا در گروه عاملی کربوکسیلیک اسید هستند که غالبا به عنوان ژل در محصولات آرایشی و مراقبت های شخصی استفاده می شوند.

پروپیلن گلیکول نیز یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده در ترکیبات این دارو میباشد که در برخی مواد غذایی نیز یافت میشود ( البته این ماده کمی از دید ما ارزش دارو را پایین می آورد )

خرید ژل ایموشن مشکی اصل

مشکلات کوچک و بزرگ جنسی بهر حال میتواند روح و روان هر فردی را درگیر سازد ولی بسیار مهم نیس زیرا میتواند براحتی با داروهای موجود رفع گردد .

کیفیت نگهداری این گونه دارو ها بسیار حساس است و ما ترجیح دادیم در یک قفسه جداگانه با دمای مناسب آن ها را نگهداری نماییم تا با بهترین کیفیت به دست شما مشتریان عزیز برسد .

میزان تاثیر گذاری ژل ایموشن مشکی میتواند متناسب با نیاز مشتری قابل قبول قلمداد شود .

قیمت ژل ایموشن مشکی رنگ زیاد بالا نیس زیرا امروزه داروهای تقویتی چند برابر این دارو خرج روی مشتری به جا میگذارند، شما میتوانید تنها با خرج 45 تومن این ژل حجم دهنده فوری را تصاحب کنید .

سفارش ژل کانفيدنس ايموشن(مشکي)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

2 دیدگاه

 • رسول میلادی

  آلت من ۱۱ سانتی متر است میتوانم با استفاده از ژل ایموشن تا ۲۰ سانت برسانم اگر جواب منفی است چه داروئی پیشنهاد میکنید

  • haditeb

   بهتره از یک مارک خارجی نظیر تیتان گلد بدین منظور استفاده فرمایید، ایموشن ها برای لحظه ی دخول نهایتا جواب میدن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *