بهترین قص اسپرم ساز
قرص اسپرم ساز

خرید قرص اسپرم ساز اسپرمکس نسخه اصلی از داروخانه (تخفیف خورده!!!)

حجم مایع منی به عوامل زیادی بستگی دارد. با افزایش سن کاهش می یابد. با ظهور قرص های مدرن حجم دهنده مایع منی، افزایش حجم مایع منی و دستیابی به لذت جنسی افزایش یافته است.

تیم پزشکیه داروخانه هادی طب با بررسی هایش متوجه شده که این قرص اسپرم ساز اسپرمکس یکی از 5 داروی قوی و شناخته شده بدین منظور میباشد.

حجم طبیعی مایع منی به طور متوسط ​​بین 1.25 تا 5.00 میلی لیتر است. عوامل مختلفی مانند ارثی، سوء مصرف مواد، رژیم غذایی و وضعیت کلی سلامتی، حجم مایع منی را تعیین می کند. گاهی اوقات پس از چند روز عدم رابطه جنسی، حجم مایع منی بیشتر می شود. اما با کمک قرص های حجم دهنده مایع منی می توانید حجم مایع منی خود را علیرغم همه چیز افزایش دهید.

قرص اسپرم ساز اسپرمکس
افزایش دهنده جهش و سرعت اسپرم ها در مردان

درمان کمبود اسپرم (افزایش تعداد اسپرم پایین)

اسپرمکس همانند قرص سمنکس بیشترین تاثیر ممکن را در اسپرم مردان میگذارند. موضوع اسپرم مهمترین نقش حیات یک فرد میباشد که زاد و ولد را شکل میدهد. مشکلات در این بخش مهم باعث بروز بیماری های  روحی و روانی در فرد شده و در نتیجه منجر به افسردگی در افراد میگردد. داروخانه هادی طب بر اساس درخواست های مکرر شما عزیزان نسبت به تهیه بهترین دارو در حوزه  اسپرم سازی اکنون داروی معروف جهانی اسپرمکس spermax را براحتی در دستان شما فرار داده است .

قبلا برای افزایش و بهبود سرعت، تعداد و قدرت اسپرم میتوانستید از داروی گنادوتروپین استفاده کنید همینک نسخه جدید که بسیار در سال های اخیر مورد توجه پزشکان در حوزه بارور کردن قرار گرفته است مکمل گیاه دارویی اسپرمکس میباشد که میتواند این نقیصه را کاملا برطرف سازد.

قرص اسپرمکس برای چیست ؟

اسپرمکس یک دارویی آلمانی است که مویرگهای حیاتی را باز میکند و باعث میشود خون بیشتری به الت تناسلی بدن وارد شده و درنتیجه نعوظی قویتر، سخت تر و طولانی و البته افزایش میزان اسپرم در مردان گردد. آیا شما بدنیال همین هستید؟

اسپرمکس یک مکمل غذایی طبیعی گیاهی است که میزان اسپرم مردان را تا 500% افزایش میبخشد و مدت زمان ساخت مایع منی در بافت الت تناسلی مرد را تسریع میبخشد .

مهمترنی و شایع‌ترین علل ناباروری مردان وجود مشکلات مربوط به اسپرم می‌باشد؛ از جمله:

  • پایین بودن تعداد اسپرم
  • اسپرم‌هایی که با سرعت کافی حرکت نمی‌کنند.
  • اسپرم‌هایی که به درستی شکل نگرفته‌اند.
  • غلیظ بودن بیش از حد مایع منی
  • عدم وجود اسپرم یا بی‌نطفگی

 قرص اسپرم ساز اسپرمکس چه اثراتی دارد؟

١- فرمولی جدید و قدرتمند و کاملا انحصاری با بیش از ١٧ ماده طبیعی و منحصر به فرد.

٢-خلوص زیاد و کیفیت بالای مواد خام بکار گرفته شده با استفاده از تکنولوژی گرانول که باعث شده بتوان دوزهای بالایی از مواد طبیعی را در ترکیبات بکار گرفت که منجر به جذب بالا و تأثیر سریع دارو پس از مصرف می گردد.

٣- افزایش حجم و چگالی مایع منی تا %٥٠٠ مقدار طبیعی.

٤- بهبود و افزایش مقدار و کیفیت اسپرم برای حل مشکل کمبود اسپرم در مردان و افزایش قدرت باروری و جلوگیری از عقیمی.

٥- جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان مقاربت به شکلی محسوس و غیر قابل باور.

٦- افزایش قدرت ارگاسم و پاشش منی تا سه برابر حالت طبیعی.

٧- افزایش حجم و زمان تخلیه منی در هر انزال به همراه افزایش لذت جنسی.

٨- افزایش کارایی و تنظیم عملکرد غدد جنسی.

٩- تاثیر سریع دارو به نحوی که تا ٢٤ ساعت پس از اولین مصرف شاهد اثرات آن خواهید بود.

١٠- بدون هیچ عارضه جانبی و تداخل دارویی و غذایی و تهیه شده از مواد %١٠٠ گیاهی و طبیعی.

١١- دارای گواهی GMP تولید تحت شرایط کنترل کیفیت و گواهینامه سلامت از FDA آمریکا.

١٢- خرید و استفاده آسان بدون نیاز به نسخه پزشک.

اسپرم ساز قوی
بهترین مکمل گیاهی برای تولید اسپرم در مردان

عوارض داروی اسپرمکس+نحوه مصرف این قرص اسپرم ساز

همیشه هنگام مصرف دارو توجه به سایقه بیماری یک نکته مهم و اساسی میباشد اگر دارای بیماری خاصی بخصوص قلبی میباشید قبل از مصرف با پزشک و همچنین کارشناسان مجرب امر فروش داروخانه هادی طب مشورت فرمایید در حالت کل عارضه جانبی خاصی از دارو گزارش نگردیداست

نحوه مصرف قرص اسپرم ساز اسپرمکس

هر جعبه از اسپرمکس شامل 60 عدد قرص میباشد که باید در سه وعده همراه با غذا میل فرمایید اثر بخشی از همان روز مصرف قابل رویت خواهد بود ولی درمان کامل پس از اتمام دارو انجام میپذیرد …درباره نحوه مصرف دارو کارشناسان امر فروش داروخانه بیشتر شما را راهتمایی خواهند نمود.

در زمان مصرف این قرص اسپرم ساز  بهتر است از سبزیجات تازه مثل سیر، پیاز، پیازچه، تره و…. همچنین میوه‌هایی مانند موز و… استفاده نمایید.
معمولا اثرات استفاده از این دارو دو الی سه روز پس از مصرف مشخص می‌شود.
این دارو به دلیل محتویات گیاهی که دارد، تداخل خاصی با سایر داروها نخواهد داشت؛ اما برای اطمینان بیشتر اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید، موارد را به اطلاع پزشک برسانید.

بررسی عملکرد دارو از بعد پزشکی

قرص تقویت کننده مایع منی Spermomax حاوی طیف وسیعی از گیاهان طبیعی، داروهای تقویت کننده جنسی و تقویت کننده های جنسی است.

این ها به طور گسترده ای در فرمول سنتی گیاهان جنسی، برای بیش از هزاران سال، در سراسر آسیا مورد استفاده قرار گرفته اند. در نهایت، همه آن در سایر نقاط جهان مورد استفاده قرار گرفت.

عصاره های گیاهی توانایی بهبود میل جنسی، افزایش قدرت و افزایش عملکرد جنسی شما را دارند. دارای ترکیب خوبی از مواد گیاهی قوی است که به طور علمی برای افزایش لذت ارگاسمی شما فرموله شده است.

با مصرف قرص اسپرمکس اصلی  حجم مایع منی خود را افزایش دهید، عملکرد جنسی خود را افزایش دهید، استقامت خود را افزایش دهید و میل جنسی خود را به حداکثر برسانید.

این یک راه طبیعی برای تقویت کل زندگی جنسی شماست. شما قادر خواهید بود حتی زنانی که خواستار سکس هستند را همیشه به رضایت خود برسانید. در حالی که ضخامت اسپرم خود را افزایش می دهید، تجربه ارگاسم طولانی تری نیز ایجاد خواهید کرد.

انزال شدیدتر و رضایت بخش تر خواهد بود، جایی که واژن خانم شما مطمئناً تا لبه پر می شود. وقتی می‌توانید حجم‌های منی غلیظ را دم کنید، نباید رقیق شوید. دختر شما قطعا ضخامت گرمی مایع منی شما را احساس خواهد کرد.

شما باید نعوظ صخره ای محکم برای هر برخورد جنسی داشته باشید.

همچنین، زمان رابطه جنسی طولانی تری خواهید داشت، در حالی که اساساً هنگام انزال، حجم کام خود را افزایش می دهید. از آنجایی که Spermomax یک مکمل غذایی گیاهی خوب است، نیازی به تجویز پزشک ندارید.

درمان زود انزالی و ناباروری مردان با قرص های اسپرمکس

زود انزالی را میتوان از بعد بسیاری مورد نقد قرار داد از جمله شرایط روحی فرد شامل افسردگی و استرس هایش زود انزالی دارای یک رابطه کاملا مستقیم با اسپرم میباشد کمبود و سستی های اسپرم در زود انزال شدن فرد موثر میباشد بصورت علمی میتوان نتیجه گرفت که قرص اسپرمکس میتواند در درمان زود انزالی موثر واقع گردد.

ناباروری مردان و شمارش اسپرم های کم حرکتی با رژیم غذایی ضعیف، مصرف سیگار و مصرف الکل ارتباط دارد و برخی معتقدند که باروری می تواند توسط توکسین های محیطی تحت تاثیر قرار گیرد. یک متخصص گیاهخواری می تواند یک مکمل غذایی طبیعی برای سم زدایی توصیه کند و گیاهانی وجود دارد که می تواند به طور خاص برای افزایش باروری مردانه مانند Tribulus Terrestris استفاده شود که تاثیر مثبتی بر تحرک اسپرم دارد.

یکی دیگر از علل ناباروری مردان، وجود مشکل انزال است. در برخی موارد، لوله‌های داخل اندام تناسلی مرد مسدود می‌شوند. در این صورت ممکن است مرد در هنگام رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی، به دیر انزالیدچار شود و یا اینکه مایع منی از دستگاه تناسلی او خارج نشود. گاهی اوقات، مایع منی به جای بیرون آمدن از بدن، از پروستات به سمت مثانه به عقب می‌رود.

ترکیبات بکار رفته در ساخت قرص اسپرم ساز اسپرمکس

L-Arginine HCL است که در مطالعات نشان داده شده است که حجم مایع منی و افزایش باروری در مردان با تعداد اسپرم کم است.
L-Lysine است که تحقیق شده و نشان داده شده است برای افزایش تولید اسپرم و همچنین تستوسترون.
Epimedium Sagittatum که افزایش میل جنسی و تستوسترون را برای تولید اسپرم افزایش می دهد.
اکسید روی که سبب افزایش تحرک اسپرم می شود،٪ 80-٪. این کار با تسهیل تولید تستوسترون انجام می شود.
L-کارنیتین که در غلظت های بالا در اسپرم سالم یافت می شود.
پوست Catuaba که برنزه آفرودیزیا است که سیستم تولید مثل را در مردان تغذیه می کند.
تخم کدو که از سلامت پروستات پشتیبانی می کند.

5 قرص برتر برای اسپرمسازی در مردان کدامها هستند؟

 • سمنول – بهترین برای افزایش حجم مایع منی و باروری مردان
 • Performer 8 – بهترین برای بهبود عملکرد جنسی به طور کلی
 • Semenax – قرص های طبیعی تقویت کننده اسپرم
 • قرص اسپرم ساز اسپرمکس – بهترین برای شدت ارگاسم
 • VigRX Fertility Factor 5 – تاپ برای تحرک اسپرم

دانشمندان فاش کردند که عوامل ناباروری، اسپرم و کاهش تعداد اسپرم استرس اکسیداتیو و مسمومیت است. این داروها برای کاهش موارد فوق و بازیابی توانایی تولید مثل سالم فرموله شده است. ترکیبات همه ی قرص های اسپرم ساز در دنیا عمدتاً مقوی است که میل جنسی را افزایش می دهد و جریان خون به آلت تناسلی را افزایش می دهد. بنابراین آلت تناسلی با دور بزرگتر، پرتر و سفت تر به دست می آورید.

قیمت قرص اسپرمکس اصلی 730000 تومان سفارش از فرم زیر⇓

سفارش اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

پاسخگویی به ابهامات داروی اسپرم ساز اسپرمکس به نقل از وبسایت معتبرebay

Spermax چیست؟
Spermax یک مکمل تقویت جنسی طبیعی است که به منظور تقویت مردانگی در مردان طراحی شده است.

چگونه کار می کند؟
Spermax حاوی ترکیب مناسب گیاهان و اسیدهای آمینه است که به ویژه بدن را بیضه ها را تحریک می کند تا حجم بیشتری از مایع منی را تولید کند.

اسپرمکس برای چه کسی مناسب است؟
اسپرماکس برای مردانی که به دنبال یک روش طبیعی برای بهبود قدرت چشمی و نشاط مردان هستند ، مناسب است. هر مرد بالای 18 سال می تواند این مکمل را مصرف کند.

آیا برای خرید قرص اسپرمکس اصل نیاز به نسخه دارم؟
برای خرید اسپرماکس نیازی به نسخه ندارید زیرا این یک مکمل طبیعی است. بسیاری از گزینه های تجویز اغلب با عوارض جانبی همراه هستند ، که شما با داروهای طبیعی دریافت نمی کنید. با استفاده از Spermax محصولی طبیعی به دست می آورید که می تواند با احتیاط به تقویت نشاط و لذت شما کمک کند.

آیا عوارض جانبی دارد؟
قرص اسپرم ساز اسپرمکس یک مکمل طبیعی است و بنابراین نباید عوارض جانبی منفی داشته باشد.

مدت زمان نتیجه گیری چقدر است؟

Spermax می تواند به زودی 7در  روز نتایج خود را نشان دهد. با این وجود این بستگی به فرد دارد و بسته به عواملی مانند رژیم و متابولیسم ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. توصیه می کنیم حداقل 60 روز از اسپرماکس استفاده کنید.

از محصولات دیگر داروخانه هادی طب در ادامه دیدن فرمایید :

خرید قرص تاخیری مکس من 60 تایی اصل آمریکایی

خرید دستگاه وکیوم مردانه راهی برای بزرگ کردن اصولی الت تناسلی

قطره اسپانیش فلای درمان کننده سرد مزاجی در بانوان

خرید کرم کینگ سایز داروی جدید برای بزرگ کردن الت در مردان

خرید قرص سمنکس اسپرم ساز قوی برای مردان

قرص یوهیم موثرترین قرص بزرگ کننده دائمی آلت مردونه

خرید قرص گودمن درمان ناتوانی جنسی در آقایان

خرید قرص وایمکس قدرتمندترین قرص بزرگ کننده الت

قرص ویگرکس مکمل افزایش توان جنسی در مردان

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی خرید قرص مگنارکس پلاس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 4.6]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

8 دیدگاه

 • مسعود

  سلام آقای دکتر میخواستم بپرسم این قرص اسپرمکس یا سمنکس برای باروری شخصی که دچار بیماری آزواسپرم انسدادی هست و دارای اسپرم صفر میباشد جوابدهی داره یا خیر ؟ شما چه راه حلی میتونید بهم بدید ؟ بسیار ممنون و دعا گوتون میشم کمکم کنید

  • haditeb

   با سلام باید تشخیص داده بشه که سطح بیماری شما تا چه حده و اینکار تنها با آزمایشات مکرر صورت مپذیره حتی شایذ علائم با جراحی واریکوسل بهبود پیدا کنه لذا تجویز قرصی نظیر اسپرمکس در صورتی که شما مشکلاتی نظیر واریکوسل رو داشته باشید مسلما خطرناکه پس بهتره با پزشک اولورژیست خود قبل از هر چیزی مشورت های لازمه رو انجام بدید

 • ناشناس

  سلام شخصی (اقا) دچار بیماری خود ارضایی شدید بوده به مدت ۲۰ سال تقریبا الان هم از لحاض روحی و جنسی و جسمی خیلی ضعیف و ناتوان شده حتی در بعضی انجام کارهای سبک ساده روزمره بدنش کم میاره و به شدت اسیب پذیر وضعیف شده حتی بعضی موقع حال نداره کارهاش رو انجام بده میخواستم ببینم این قرص ها برای بازگشت توان بدنی و رو حی و جسمی و جنسی میتونه کمک کنه بهش و به شدت منزوی شده و دچار کاهش اسپرم شدید هست؟

 • سبیل

  سلام دکتر خواهشاً جوابم را بدهید
  من به مدت ۵سال هست از قرص متادون استفاده می کنم ومشکل نعوذ دارم البته از قرص تادالا فیل سندنافیل استفاده کردم که تا سه روز متوالی سردرد می گیرم البته شب یکبار این قرص جوابگو هست وبرای بار دوم به نعوذ می رسم منظورم شب دوم هست منتها منی نمی آد لطفاً راهنمایی کنید

  • haditeb

   با سلام خب افرادی که سابقه ی سو مواد مخدر و به موازات اون مصرف متادون رو دنیال کرده باشن، راحتت تر از هر فرد عادی ای به زود انزال و مشکلات نعوظی دچار میشن، شما میتونید یک درمانگر دوره ای فاقد سیلدنافیل نظیر سیالیس 30 تایی رو انتخاب کنید تا نعوظتون برگرده چون ظاهرا با سیلدنافیل نمیتونید ارتباط خوب برقرار کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *