مقالات علمی

راههای افزایش میل جنسی در مردان

میزان میل و علاقه ی جنسی در اشخاص مختلف متفاوت است. اگر افراد مایل به افزایش میل جنسی خود هستند میتوانند از راههای گوناگون طبیعی نظیر کنترل استرس، مصرف مکمل های جنسی گیاهی و غیره بهره ببرند.

میل جنسی میتواند به حالات و روحیات فردی مرتبط باشد. برای مثال افرادی که خود را درگیر دغدغه های زندگی، اضطراب از بالارفتن سن و نگرانی هایی در ارتباط با سلامتی میکنند، ممکن است از شدت میل جنسی در آنان کاسته شود.

در مقاله ی زیر راههایی به شما معرفی میگردد که میتوانید میل جنسی خود را تقویت کنید.

اضطراب خود را کاهش دهید

اغلب مردان در فضای هادی طب از ما سوال میپرسند که دلایل ضعف نعوظمان چیست، یا اینکه چرا مثل سابق قدرت و اشتیاق جنسی ندارم.همواره بایستی از جنبه های روانشناختی به قضایای جنسی نگاه کرد. معمولا میل جنسی در شرایطی که فرد حالت نرمال عصبی دارد به بالاترین سطح خود میرسد.

هنگامی که شما دغدغه های بسیار پایین و بدهی های مالی ناچیزی داشته باشید میتوانید به رابطه ی جنسی و ظرفیت های آن فکر کنید.

شغلی که برای خود انتخاب کرده اید بسیار مهم است، اگر شما در محیط کاری خود بسیار با دغدغه ها و استرس های روزمره مواجهید ممکن است ریتم کلی بدنتان با اختلالاتی مواجه گردد.

آسیب های عصبی در زندگی زناشویی، دغدغه های مالی، پرخاشگری مدیران و افراد خانواده کاملا میتواند میل جنسی در مردان را تحث تاثیر خود قرار دهد.

استرس های زیاد مردان خسته میکنند و در خستگی غدد جنسی به وظیفه ی خود عمل نمیکند و مغز نمیتواند تمرکز درستی برای لذت های جنسی داشته باشد.

اضطراب برای تمامیه ارگان های بدن مضر بوده و به همان میزان میل جنسی را با مشکل مواجه میسازد. تحقیقات معتبر زیادی نشان میدهند که نعوظ مردی که با استرس مواجه است به هیچ عنوان کامل نیست، نگرانی های پرشمار در تولید مثل، بزرگی آلت تناسلی، انزال ها و اریکشنها بسیار تاثیر گذار میباشند.

بهترین راهکارهایی که به شما برای مدیریت اضطراب کمک میکنند موارد زیر هستند:

  • داشتن استراحت و خواب کافی
  • داشتن برنامه ی ورزشیه منظم
  • تغذیه مناسب با متد علمی
  • مشاوره گیری از صاحبان امر
  • شرایط شغلیه کم تنش
  • دارا بودن زمان کافی در شبانه روز برای رسیدگی به تفریحات و سرگرمی

کیفیت رابطه عاطفی را بهبود بخشید

ممکن است زن و مرد سالها با یکدیگر زندگی کرده اما هیچ گاه دوستان خوبی برای همدیگر نباشند. درک متقابل، ایجاد فضای امن در خانه، بهینه سازی رفتارهای عاطفی همگی به افزایش میل جنسی در مردان کمک میکنند.

افزایش میل جنسی در مردان دست یافتنی تر از هر چیز دیگریست زیرا ذهن مردان برای روابط جنسی بیش از هر چیز دیگری تحریک پذیر است.

همیشه میتوانید از یک برنامه ی قانونی برای روابط جنسی خود بهره ببرید. برای مثال خیلی از افراد هستند که آخر هفته برای روابط جنسی در نظر گرفته اند پس شما نیز سعی کنید بدنتان را برای چنین روزهایی آماده سازی کنید.

تنهایی عاملی بازدارنده نسبت به تحریکات جنسی است، اگر شما بیشتر در کارهای گروهی مشارکت داشته باشید میتوانید شرایط زندگیه اجتماعی را بیشتر درک کنید. ذات انسان چه مرد باشد چه زن برای رابطه ی جنسی رغبت نشان میدهد، اگر شما کسی را دوست داشته و ارتباط کلامی خوبی برقرار کنید خود به خود میل جنسی به شما روی خوش نشان میدهد.

مثال رایجی هست که آنچه از دل برآید بر دل بنشیند، پس در انتخاب، تعویض یا تقویت رابطه با پارتنر خود کوشا باشید.

افزایش میل جنسی در قشر مردانه
هادی طب مکانی برای یافتن بهترین راهکارهای افزایش میل جنسی مردانه

پیش بازی های جنسی باعث افزایش میل جنسی در مردان میشوند

اگر در دل جامعه یک تحقیق کلی صورت پذیرد خواهیم فهمید که همگان پیش بازی را شاید بیشتر از خود رابطه ی جنسی دوست داشته باشند. پیش بازی در واقع شروع تمرکز و مدیتیش است. مردانی که استرس زیادی دارند بهتر است پیش بازی جنسی را همواره کش دهند.

در بسیاری از موارد، افراد می توانند تجربیات جنسی خود را با صرف زمان بیشتر برای لمس کردن، بوسیدن، استفاده از اسباب بازی های جنسی و انجام رابطه جنسی دهانی افزایش دهند. برخی از افراد این اقدامات را بیرونی می نامند. برای زنان، پیش بازی ممکن است به ویژه مهم باشد. طبق تحقیقات سال 2017، تنها حدود 18 درصد از زنان تنها از طریق مقاربت دخول به ارگاسم می رسند، در حالی که 33.6 درصد گزارش می دهند که تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم ضروری است.
زنان عامل مهمی برای تحریک جنسی هستند، اگر از رابطه ی جنسی خود لذت کافی را نمیبرید توصیه میکنیم پارتنر خود را تحریک کنید زیرا با رفتارهای او میتوانید شما نیز رغبت کافی برای بروز احساسات جنسی را داشته باشید.

خواب کافی باعث افزایش میل جنسی در مردان میشود

در اینجا خواندن مقالات زیر به شما توصیه میگردد:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *