قرص راست کننده قوی
مقالات علمی

قویترین قرص راست کننده فوری ؛ قرص راست کننده خارجی

شاید شما نیز مایل باشید بالاخره به توان جنسیتان بیافزایید و امتحان کنید که رابطه ی جنسی به کمک یک مکمل جنسی چگونه است، اکثر مردانی که بدنبال قرص های جنسی رفته اند دو هدف اصلی را دنبال میکنند:

 1. تاخیر در انزال زود رس و افزایش لذت رابطه
 2. سفت سازیه کمر و راست و شق کردن کامل آلت تناسلی

آلتیا که عین خیار شق و و راست باشد نه تنها خود مرد را خشنود بلکه ذوج جنسیه او را نیز به وجد خواهد آورد و البته اینکه انجام روابط جنسی در چنین شرایطی بسیار راحت تر و با لذت بسیاری همراه است.

نمیخواهیم به دلایلی که موجب شده الت تناسلی شما حالتی افسرده و مایوس به خود گرفته بپردازیم زیرا دلایل بسیار زیادی بدین منظور وجود دارد که از زیر مجموعه های اختلالات ED در مردان به شمار میرود.

ما میخواهیم با معرفی داروهایی به شادابیه جنسیه شما کمک کنیم.

یک قرص شق کننده آلت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهتر است سوالمان را جوری دیگر مطرح کرده و بنویسیم که چه نوع داروی شق کننده ای مد نظر مردان است و آنها دقیقا بدنبال چه هستند.

یک قرص شق کننده در درجه ی اول بایستی نیروی بیشتری را به کمر و اندام تناسلیه مردانه بیافزاید تا مرد جریان خون طبیعی را در اندام های خود دقیقا مشاهده نموده و حس شادابیه جنسی را کاملا احساس کند، در رتبه ی بعدی مرد مایل نیست که عوارضی حتی ناچیز را در این باره داشته باشد زیرا او به دنبال تغییر رنگ اشکال و ایجاد توهمات مزخرف نبوده و تنها میخواهد خوشی های جنسیه خود را فزونی بخشد.

پس اینجاست که یک قرص راست کننده گیاهی مطرح میشود و او تمایلی به استفاده از مکمل های شیمیایی نداشته و صرفا مایل است تا همه چیز طبیعی و بدون سر درد پیش برود.

مرد قرص راست کننده گیاهی را انتخاب میکند تا شاهد رشد چشمگیری در نعوظ خود بوده و بتواند حتی با دستان خود آن را بیشتر کش داده و به جلو هدایت کند، یک قرص راست کننده گیاهی و خارجی بایستی قادر به رفع انحناهای ناخواسته نیز باشد، اگر چه مردان مجرد بدلیل نبود روابط جنسی با آلتی رو به شکم یا شیب دار مواجهند اما انجام روابط جنسی منظم در آینده تا حدود زیادی این نقیصه را رفع میکند و البته یک مکمل جنسیه خوب در این باره کاملا میتواند پاسخ اعتمادشان را بدهد.

یک قرص راست کننده نباید پس از مصرف مرد را بیش از بیش با انتظار و استرس روبه کرده و دردهای عضلانی به بار بیاورد یا اینکه سر او را کاملا داغ کند، پس چنین دارویی حداکثر بایستی تا نیم ساعت وضعیت را بهتر کرده و ظهور نعوظ را کاملا امکان پذیر سازد.

راست کننده های گیاهی خارجی به وفور در داروخانه ی هادی طب موجودند ما اشاره ای خواهیم داشت به برخی از نسخه های پرفروش از این قرص های سیخ کننده الت تناسلی مردانه تا بتوانید انتخاب بهتری مطابق با سلایق خود را بدست آورید.

قبل از هرچیزی بایستی این پیش زمینه را در مورد قرص های راست کننده آلت مردانه به خاطر بسپارید که آنها در دوزهای مختلفی تولید میگردند و ممکن است خیلی قوی و یا با قدرتی خفیف تر بتوانند به شما خدمت رسانی کنند.

در مصرف قرص های راست کننده گیاهی هیچگاه افراط نکرده و در یک هفته حداکثر دو عدد از چنین داروهایی را مصرف کنید زیرا احتمال ایجاد درد های خفیف در نواحیه قفسه سینه و ستون فقرات پشتی وجود داشته و ممکن است تا چند روز شما را اذیت کند، با رعایت اصول مصرفی شما میتوانید در حوزه ی درمان اختلالات نعوظ و تحکیم قدرت جنسیه خود قدم های مثبتی بردارید.

سفت كننده قویترین قرص راست کننده ویاگرا

ویاگراها را میتوان دقیقترین و معروف ترین قرص های راست کننده گیاهی توصیف کرد، تولید کنندگان نسخه های ویاگرا فایزر آمریکایی به حدی به مشتریان خود ارزش گذاشته اند که متدهای خود را در دوزهای گوناگونی طراحی کرده اند.

امروزه دیگر همه میدانند که قدرت برخی از قویترین دوزهای قرص ویاگرا به بیشتر از 200 میلی گرم میرسد.

آنها در رنگ بندی نیز چیزی کم نداشته و تنوع را رعایت کرده اند اگر چه شاید عموم مردان ویاگراها را با رنگ معروف آبی شناخته باشند که همواره روی حبه های آن نیز نماد معروف PFIZER هک میشود.

فایزرها حس خوب خرید را بهمراه داشته اند و مردان به خود میبالند که حتی به دوستان خود نیز عنوان کنند که همان فایزر مشهور آمریکایی که در فیلم ها نیز درموردش صحبت میشود را در دستان خود دارند.

ویاگراها
راست کننده خیلی قوی آمریکایی

برخی از بهترین دوزهای معروف ویاگرا به شرح زیر است:

 1. ویاگرا 30 تایی با دوز 100 میلی گرم
 2. 4 تایی از ویاگراها که با دوز 50 و 100 دردسترس است
 3. پاور وی 8 با دوز 200 میلی گرم
 4. نسخه های دوتایی که دوزهای پایینی را در برمیگیرند
 5. ویاگرا کانگورویی قرمز 10 تایی که میتواند تا دوز بالای 100 میل هم قدرت داشته باشد

چنین نسخه هایی معمولا در اکثر کمپانی ها و وبسایت های داروخانه ای معتبر سطح دنیا برای خرید عموم نیازی به تجویز پزشک نداشته و آزادانه میشود آنها را خریداری نمود.

نسخه های ویاگرا 30 تایی یک وجه متمایزی از سایر دوزهایش داشته و آن هم اینکه به مردان دچار اختلالات نعوظ شدید توصیه میگردد که معمولا مردان بالای 40 ساله متقاضیان اصلی آن بوده و مجبورند حداقل با یک دوره ی مصرفی نعوظ و شادابیه از دست رفته ی خود را با آن جبران سازند.

و البته شیک ترین و قویترین دوز هم مربوط به پاور وی 8 میباشد که شهره ی خاص و عام بوده و به مردی که میگوید هیچ دارویی نمیتواند این شق کند پیشنهاد میگردد، امکان اینکه ویاگرا پاور وی 8 کار کند تقریبا غیر ممکن است زیرا این فرآیند بسیار قدرتمندی میباشد.

قویترین قرص راست کننده فوری فراری قرمز

قرص راست کننده فراری قرمز حداکثر با دوز نرمال 130 میلی گرمی و بصورتی دفترچه ای تولید میگردند.این دارو معمولا به سفارش کشورهای عربی و سرمایه گذاری هنگفت آنها در ایالت متحده ساخته میشود.

کمتری مردی دیده میشود که عنوان کند با قرص فراری قرمز به مشکلاتی نظیر حساسیت چشمی، دردهای قفسه ی سینه، اختلال در عمکرد تنفسی و غیره دچار شده است.

قرص فراری قرمز در مواد سازنده اش از 100 میل سیلدنافیل و مقادیری ترامادول غنی شده استفاده کرده است. قرص های فراری قرمز همچنین برای نجات از انزال های زودرس مردانه نیز کاربرد داشته و حتی لحظات دلنشینی را بعد از انزال بوجود خواهند آورد.

فراری قرمز همچنین بعنوان نمادی از قرص های جنسی که با هدف ایجاد آرامش و تخریب استرس ساخته میشوند شناخته میشود.

قرص راست کننده فوری الت
خرید قرص تاخیری فراری قرمز در داروخانه هادی طب

قرص فراری قرمز اصل آمریکایی خاصیت ضد التهابی داشته و در درمان برخی از بیماری های خفیف پروستات نیز میتواند با تجویز پزشکی همراه گردد، نهایت استحکام بخشی این دارو تا 72 ساعت طول کشیده و پس از از بدن مرد خارج میشود.

این قرص راست کننده خارجی در 8 عدد خلاصه میگردد.

قرص راست کننده خارجی مکس پاور

اینها را با عنوان 12 تایی های فوق خشن میشناسند، نوع بسته بندی مکس پاور ها بسیار شیک و متمایز بوده و در قاب هایی شیشه ای با دوز 200 میلی گرم تولید میگردند.

لازمه ی استفاده از چنین ترکیب دارویی صرف یک غذای مفصل همراه باگوشت است تا پس از بتوان به تاثیرات شگرف دارو پی برد.

دوزهای 200 میلی گرم خیلی سخت و دیر از بدن خارج میشوند و ما در هادی طب معمولا به عزیزان پیشنهاد میکنیم که تنها یک عدد در هفت روز آتی به چنین دوزهایی اعتماد کنند.

شکل کلی مکس پاور قرص هست که پوسته آن از ژلاتین دارویی ،گلیسیرین و آب و رنگ ساخته شده است .

قرص خارجی اصل جنسی
قرص قوی جنسی

این مکمل گیاهی بوده اما برای اشخاصی که رابطه جنسی نداشته اند حالت تهوع و سر در و تپش قلب را به همراه دارد.

دوزهای 200 میلی گرمی مختص مردان قدرتمند از نظر فیزیکست که با یک بار رابطه سیر نشده و نیاز به تکرار عمل جنسی در طی 24 ساعت آتی را احساس میکند، این قرص راست کننده براحتی میتواند چند ارتباط جنسیه بعدیه شما را تضمین دهد و راست کنندگیه بسیار بالایی را برایتان شکل خواهد داد.

رنگ مکس پاور ها صرفا قرمز است اگر چه متاسفانه برخی ها دارند این را با ضد پاور اشتباهی میگیرند.

قرص سیخ کننده مگنارکس پلاس

مجموعه داروهای 60 عددی مگنارکس پلاس معمولا برای مصارف دوره ای جهت افزایش بزرگیه الت تناسلیه مردانه بکار گرفته میشوند با اینحال مگنارکس ها میتوان بعنوان دارویی واحد قبل از روابط جنسی بکار گرفت.

مگنارکس ها از ترکیباتی بسیار غنی برخوردار بوده و قدرت جنسیه مردانه را به شدت افزاش داده و انرژی فرد را برای نعوظ تا چندین برابر حالت عادی افزایش میدهند.

Magna RX Plus مکملی است که به مشکلاتی مانند اختلال نعوظ کمک می کند و ابعاد آلت تناسلی را افزایش می دهد. همراه با افزایش ابعاد آلت تناسلی شما، علاوه بر این به افزایش اعتماد به نفس شما کمک می کند و به شما استقامت می دهد تا در رختخواب طولانی تر بمانید.

جدیدترین قرص راست کننده گیاهی
مگنارکس قرص راست کننده فوری

علاوه بر این ممکن است تصور کنید که این محصول فقط در حال حاضر کار می کند. خب دیگه اینطور نیست روش قرص راست کننده گیاهی مگنارکس پلاس نتیجه نهایی گیاهان دارویی درجه یک و قطعاً گیاهی است که هدف اصلی مشکلات شما را کشف می کند و مساوی را حل می کند و سپس پاسخی همیشگی و انعطاف ناپذیر برای تمام مسائل مربوط به آلت تناسلی شما ارائه می دهد. این مکمل به شما کمک می‌کند تا به طور کامل به همکار خود برسید. فقط در صورت تعجب، این مکملی است که پزشک توصیه می کند و برای شما ساخته شده است.

اجزای استفاده شده در روش قرص مگنا آر ایکس پلاس کاملا طبیعی هستند. به همین دلیل است که هیچ نتیجه جانبی از مکمل وجود ندارد. این محصول به طور کامل آزمایش شده است و تاکنون هیچ عارضه جانبی مشاهده نشده است. با این حال، شما نباید از مکمل بیش از دوز توصیه شده آن استفاده کنید زیرا ممکن است مضر باشد.

قرص سیخ کننده و راست کننده ی وگادول

هندی ها را همگان به شطرنجشان میشناسند اما اگر گذری به داروهای برتر این کشور 72 بزنید با گزینه های بهتری مواجه میشوید. وگادول نام تجاری یک قرص چند ضلعیه قرمز رنگیست که با بوجود آوردن 50 دقیقه تاخیر در انزال زود رس شگفتیه قرص های تاخیری را رقم زده است، اما این تمامیه ویژگی های ارائه شده از وگادول ها نیست بلکه این دارو میتواند نعوظ فوق العاده قوی ای را برای مردان شکل دهد.

افراط در مصرف قرص های ترامادول دار بسیار توصیه شده است پس ما نیز عنوان میگنیم که وگادول ها ترا دار هستند پس مواظب وابستگی به چنین فرمول هایی همیشه باشید.

وگادول ها با ریلکس کردن عضلاتتان قبل از هرچیزی شما را در نبردهای جنسی سرحال و سرخوش نشان میدهند ضمن اینکه میزان رضایت جنسی در مردی که وگادول مصرف کرده است بسیار آمار جالبی را نشان میدهد.

وگادول هندی

موضوع دیگر در رابطه با این نوع از گیاهان داروییه راست کننده میتواند به قیمت آن برگردد که هنوز حول محور 100 هزار تومان چرخیده و میتواند یک قرص سیخ کننده اقتصادی نیز محسوب گردد.

شاید نقطه ضعف این دارو همان ترادار بودن آن است که امروزه کمی از طرفدارنش کاسته شده.

قرص سیخ کننده خارجی سیالیس

هر اطلاعاتی که در مورد قرص های سیخ کننده ویاگرا دارید میتوانید برای سیالیس ها نیز متصور شوید، اینها نیز بدون تجویز پزشکی و در چند دوز متمایز تولید میگردند.

نماد سیالیس ها زرد رنگ میباشد اگرچه اینها با دوز قدرتمند سیالیس مشکی نیز شناخته میشوند.

سیالیس ها برخلاف ویاگرا ها فرد را اذیت نکرده و آلرژی یا حساسیتی را به بار نمی آورند.

سیالیس در درجه اول برای درمان ED استفاده می شود. دستورالعمل ها به اتفاق آرا در مورد در نظر گرفتن PDE5I به عنوان خط اول درمان برای ED زمانی که به خوبی تحمل می شوند و منع مصرف ندارند، موافق هستند.

سیالیس همچنین ماهیچه صاف پروستات و مثانه را شل می کند. در برابر عفونت های مقاربتی (STI) محافظت نمی کند.

سیالیس 30 تایی
سیالیس نسخه اورجینال

سیالیس یک داروی مورد تایید FDA است که اغلب برای درمان ED و هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) در مردان استفاده می شود.

سیالیس چگونه کار می کند؟ سیالیس با افزایش جریان خون در آلت تناسلی به فرد کمک می کند تا نعوظ خود را حفظ کند. همچنین آنزیم PDE5 را که اثرات اکسید نیتریک (NO) را افزایش می دهد، مسدود می کند. NO مجموعه ای از واکنش های شیمیایی را فعال می کند که با شل کردن رگ های خونی باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی می شود.

نسخه های سیالیس معروف اکثرا به شرح زیر در بازار یافت میشوند:

خرید قویترین قرص راست کننده

ما با معرفی گزینه های فوق تنها خواستیم تا شما یک پیش زمینه اطلاعات مختصر درباره انواع قرص سیخ کننده در داروخانه ها داشته باشید، کلکسیون داروهای ما بدین منظور کم نیستند و تعدادی دیگر از نسخه هایی را داریم که خریدشان برای شما قانع کننده خواهد بود.

خوشبختانه ما سالهاست که در خدمت ایرانیان بوده و سعی داریم که قبل از اقدام به خرید هر نوع دارویی یکسری اطلاعات مفید را کسب کنید، ما میخواهیم سلایق شما را شناسایی کرده و برایتان گزینه هایی را معرفی کنیم، انتخاب یک قرص جنسی همانند انتخاب یک همسر بوده و به سلایق شما وابستگی دارد.

مصرف قرص های راست کننده گیاهی میتواند با تنوع همراه شود مثلا شما چند روز پس از مصرف یک قرص راست کننده قوی به یک قرص ضعیف تر مراجعه کنید، تمامیه این گزینه هایی که برایتان توضیح دادیم خارجی بوده و لذت جنسی را برایتان رقم میزنند.

اگر میخواهید بیشتر درباره ی گزینه های ما کسب اطلاع کنید بهتر است وبسایتمان را یک مطالعه کرده و یا با مشاوران ما ارتباط بگیرید. ما میخواهیم به شما کمک کنیم تا از نیروی جنسی خود محافظت کرده و به زندگیه زناشوییتان رنگ و رویی بهتر تزریق کنید.

حتی روشهای دیگری نیز برای افزایش قدرت نعوظ شما ما در داروخانه هادی طب ترتیب داده ایم از ژل ها گرفته تا یکسری دستگاه ههای فوق مدرن و کاربردی که مسلما میتواند به دردتان بخورد.

راستی اگر همسرتان دچار اختلالات هورمونی جنسی است ما گزینه های دارویی خوبی در این زمینه میتوانیم به شما ارائه دهیم.

بهتر است خودتان هادی طب را مرور فرمایید شاید براحتی بتوانید پاسخ مشکلتان را پیدا کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 305 میانگین: 3.5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

71 دیدگاه

 • علی

  سلام مرد ۴۲ ساله هستم
  مشکل زود انزالی دارم زیر ۱۰ ثانیه یک فاجعه
  یک‌سالی هم هست که دچار اختلالات نعوذ شدم و آلتم کامل راست و سفت نمیشه
  تا الان چند بار قرص های متفرقه استفاده کردم حتی یکبار ویاگرا هم استفاده کردم تا الان هیچ‌جوابی نگرفتم چه در مورد زود انزالی و چه دذ مورد مشکل نعوذ
  مشکل جسمی نداذیم خدا رو‌شکر
  محصولی رو‌میخوام که اولااااا اصلیییی باشه لطفا وگرنه قلابی و اشغال که تو بازار زیاده که حتی عطاری ها هم الان میدن دست مردم که بیشتر ش رو خودشون دست ساز تذکیب و درست میکنن و چه بلایی سر مردم میارن
  ثانیا میخوام‌مشکل زود انزالی و نعوذمم برطرف شه
  اگر کلفت کننده و بزرگ‌کننده هم باشه که چه بهتر .
  تا الان هیچ قرصی به من جواب نداده
  چه از داروخانه گرفتم
  چه عطاری
  چه از اینترنت و سایت های مجازی
  لطفا یه محصولی بدین که کنار اصلی بودن باعث شه پایه ثابت خرید سایت شما باشیم
  نکران اون صد تومن دویست تومنه نیستیم
  نگران اینبیم که یه حایی اخر تو این مملکت خراب شده بشه بهش اعتماد کرد و یک محصول خوب رو ازش تهیه کرد
  با سپاس از شما.

 • مجتبی

  سلام مشکل ناپایداری نعوظ دارم زمان انجام کاری شلی بوجود میاد
  چکار باید بکنم شریک زندگیم راضی بشه لطفا راهنمایی کنید

  • هادی

   سلام داروهایی با مقاومت بیش از دو ساعته در برابر نوسانات نعوظی داریم که در خلال همین پست چند مورد از آنها براتون معرفی گردید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *