خرید ژل کاماگرا
خرید قرص تاخیری,  ژل تاخیری

ژل خوراکی کاماگرا مخصوص ایجاد نعوظ قدرتمند در آقایان

راهکارهای جالبی برای ایجاد نعوظ بهتر مردانه در دسترس هستند، در یک دهه ی اخیر داروهای جنسی به سمت سافت ژل و حال ژل های خوراکی پیش میروند، دلیل این موضوع جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه گوارش حین تقویت جنسی است. ژل خوراکی کاماگرا در بسته بندی بسیار شیک 7 عددی و یکبار مصرف موجود است که راحتیه فراوانی را برای مرد مصرف کننده بهمراه خواهد داشت.

نعوظ باید قویتر شود زیرا میتواند آزادیه عمل بیشتری را برای مردان در حین فعالیت جنسی و حتی انرژی زایی ایجاد کند، یک نعوظ قوی میتواند حتی سطح تستوسترون فرد را بالا برده و به همان میزان اندازه ی مفاصل استخوانی را گسترش دهد.

در مبحث نعوظ مردانه نکات ریز و درشت زیادی وجود دارد که حتی برخی از علائم اختلالات نعوظ تاکنون کشف نگردیده اند. موضوعی که باید در نظر داشته باشید ایسنت که تقویت نعوظ میتواند سطح کیفی زندگی را افزایش داده و از شما یک مرد تمام بالغ و با کمالات بسازد.

ژل خوراکی Kamagra 100 (دوز این داروی جنسی 100 میلی گرم میباشد) ژل اختلال نعوظ، یک درمانگر بسیار عالی  و موثر برای مردان مبتلا به اختلال ED میباشد. برخلاف قرص‌های خوراکی، ژله را می‌توان با استفاده از قاشق چای‌خوری بیرون آورد یا مستقیماً در دهان فرو برد و به راحتی قورت داد. ژله خوراکی کاماگرا به صورت بالینی در مرکز تمیز آجانتا فارما تولید می شود.

ژل خوراکی کاماگرا چیست؟

این دارو شباهت بسیاری به انواع ویاگراها دارد زیرا ماده ی اصلی و تاثیرگذارش سیلدنافیل میباشد، این ژل قابل حل شدن در آب میباشد و میتواند همراه با آن و یا به تنهایی میل گردد. علائم انفجاری نعوظ حدودا 30 دقیقه پس از مصرف بروز میدهند و تا یک روز شما را با نعوظی سخت سیراب خواهند کرد( در نظر داشته باشید که قدرت ماندگاری حداکثری دارو 3 ساعت است و پس از آن به مرور از قدرتش کاسته میشود).

این داروها با گشاد کردن رگ های خونی بدن، به ویژه در اطراف ناحیه تناسلی عمل می کنند. این به نوبه خود باعث می شود تا جریان خون گسترده تر برای ایجاد نعوظ فراهم شود. ژله کاماگرا یک داروی مقوی جنسی نیست و برای رسیدن به نعوظ نیاز به تحریک است. این دارو دارای یک بروشور جامع است و مصرف کننده میتواند تمام مزایایی که در اختیارش قرار میگیرد را قبل از مصرف چک کند.

نعوظ ضعیفتان را سر سری نگرفته و برای آن راهکاری علمی پیدا کنید، این تنها شما نیستید که میخواهید از داروهای جنسی استفاده کنید زیرا این موضع بسیار جا افتاده است که مردان و حتی اخیرا زنان به سمت تقویت کننده های گیاهی رفته اند.

طعم ژل خوراکی کاماگرا یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن است، زیرا بر خلاف داروهای دیگر جنسی اصلا تلخ نبوده و اتفاقا دارای مزه های میوه ای از جمله آناناس، نارنگی، موز، انبه، توت فرنگی و حتی وانیلی و شکلاتی نیز میباشند. نکته ی جالب توجه اینکه هر ژل به تنها دارای یک طعم بخصوص است و شما با 7 طعم در یک بسته بندی روبه رو خواهید بود.

یک ویژگی متمایز ژل تقویت نعوظی کاماگرا ایجاد خوشبو کنندگی دهان میباشد و شما را در پیش بازی جنسی بسیار جنتلمن نشان خواهد داد، این ژل بسیار ساده و راحت از گلو رد میشود و برای مردانی که نسبت به مصرف قرص های خوراکی آلرژی نشان میدهند بسیار مناسب است.

قویترین ژل خوراکی جنسی کاماگرا
بهترین ژل خوراکی جنسی مخصوص آقایان

فواید مصرف ژل خوراکی کاماگرا اصل

 • بسیار راحت بلع شده و از گلو پایین میرود
 • سریعتر از سایر قرص های جنسی خوراکی اثر میگذارد
 • برای بیش از سه ساعت همچنان قدرتش پاربرجاست
 • در حوزه درمان زود انزالی نیز موثر خواهد بود
 • با طعم های میوه ارائه شده و بسیار خوش خوراک است
 • هر بسته حاویه 7 عدد میباشد که حتی میتوانید تعدادی از آن را به دوستان خود هدیه دهید
 • هیچ گونه حساسیت، اختلال گوارشی و یا سردرد بهمراه ندارد
 • با دوز بسیار مناسب 100 میلی گرمی عرضه میشود
 • مناسب برای مصرف جوانان 18 تا پیرمرد 70 ساله
 • قابل استفاده بدون آب و غذا در شرایط گوناگون
 • بدون تحریک جنسی شما را به مخمصه نمی اندازد
 • آرامش کلی بدن را بهراه داشته و نشاط کاملی در اختیارتان قرار میدهد
 • نسبت به قدرتی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد

نحوه ی استفاده از دارو

قبل از هر چیزی به تعداد مجاز مصرف دارو توجه فرمایید که با توجه به اینکه دوز دارو 100 میلی گرم است پس توصیه میشود در هر شبانه روز تنها یک ژل را مصرف فرمایید.

این ژل را سعی کنید ببلعید تا گیرایی بهتری داشته باشد در صورت جویدن از اثرات دارو کاسته خواهد شد.

مدت زمان انتظار برای اثر بخشی ژل خوراکی کاماگرا حدود 20 دقیقه میباشد با اینحال بهتر است شما حدودا 30 دقیقه قبل از شروع فعالیت جنسی از این محصول استفاده فرمایید.

از وعده های غذایی حجیم یا چرب نزدیک به زمانی که قصد مصرف دارو را دارید خودداری کنید الکل باعث کاهش اثربخشی این دارو می شود. جزئیات بیشتر در برگه مدیریت موجود است.

لطفا نکات ایمنی رعایت فرمایید بخصوص اینکه هیچ داروی جنسی را مجاز نیستید با داروی دیگر همزمان مصرف کنید.

توصیه : هنگامی که ژله خوراکی کاماگرا را مصرف کردید، توصیه می کنیم از طریق پیش بازی، خود را قلقلک دهید.

 • کاماگرا شما را از گزند بیماری های عفونی حفظ نمیکند پس بهتر است همچنان از کاندوم در روابط جنسی خود استفاده نمایید.

موارد منبع مصرف دارو

-کاماگرا برای مردان مبتلا به بیماری های قلبی، فشار خون، بیماران کبدی و کلیوی در نظر گرفته نشده است.

-کاماگرا به هیچ نباید در دسترس زنان و کودکان جهت کنجکاوی قرار گیرد.

اگر در حال حاضر از هر یک از دسته های ذکر شده در زیر دارو مصرف می کنید، نباید از ژله خوراکی کاماگرا استفاده کنید: نیترات ها مسدود کننده های آلفا آنتی بیوتیک ها داروهایی برای درمان HIV مانند ریتوناویر، زیدوودین، ساکویناویر و غیره.

ترکیب نمک سیلدنافیل در ژله خوراکی کاماگرا با هر یک از داروهایی که در بالا توضیح داده شد می تواند عوارض جانبی را شدیدتر کرده و خطر عوارض جدی را افزایش دهد.

مصرف کاماگرا در مردانی که سابقه بیماری های زیر را دارند یا در حال حاضر از آن رنج می برند، توصیه نمی شود: اختلال عملکرد کلیه

بیماری قلب و عروقی

بیماری های ریوی

اختلالات و بیماری های کبدی

پریاپیسم

رتینیت پیگمانتوزا

اختلالات تشنجی

اختلال شنوایی

اعتیاد به الکل

اصالت دارو و شرکت سازنده ژل خوراکی کاماگرا اصلی

مرکز اصلی ساخت ژل خوراکی جنسی کاماگرا مردانه هندوستان میباشد همان کشوری که قبلا قرص تاخیری 50 دقیقه ای وگادول را عرضه کرده و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.

شرکت Ajanta Pharma Limited مسئولیت تولید ژله خوراکی کاماگرا را بر عهده دارد. این یک شرکت داروسازی پیشرو و یک کنگلومرای هندی در سرتاسر جهان است و یکی از بزرگترین شرکت های هند است. این شرکت در سال 1973 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه محصولات دارویی را در تعدادی از قاره های مختلف تولید، توزیع و به فروش می رساند. دفتر مرکزی این شرکت در بمبئی هند واقع شده است. با این حال، مکان هایی در سراسر جهان دارد.

میلیاردر های هندی امروزه دست روی اقتصاد دارویی نیز گذاشته اند و با شرکای اروپایی خود در حال تحقیق برای ریشه کن کردن معضلات اختلالات نعوظی گام برمیدارند. براستی که جهان در حال تغییرات شگرفی است و اگر شما در سالهای اخیر تنها بدنبال برندهای آمریکایی میگشتید بدایند که هم اکنون داروهایی ساخته شده اند که شاید گیرایی و اثر بخشی بهتری از محصولات آمریکایی را بروز دهند.

فروش ژل ایجاد نعوظ
ژل خوراکی کاماگرا در داروخانه

درمانگرهای نوین اختلالات نعوظی در مرکز هادی طب

همه ی ما در سالهای اخیر با ایمیل ها و پیام های اسپمی در فضای نت روبه رو شده ایم که عنوان کرده اند اختلالات نعوظی را در کمتر از یک هفته حل و فصل میکنند، اما پس از تحقیق و بررسی و یا حتی مصرفشان متوجه شدیم که کاملا دروغ و پوچ از آب درآمدند! اینترنت با خصوصیات مثبتی که دارد متاسفانه فضاهای نا امنی را شامل میشود که افراد سودجو بدان پرداخته و فقط بدنبال پر کردن جیبشان رفته اند و به جان و مال مردم حمله ور میشوند.

ما میخواهیم به چنین روندهایی پایان داده و با سرمایه گذاری که در طول این سالها انجام داده ایم بنا داریم تا درمانگرهایی را به شما معرفی کنیم که به هیچ عنوان گنگ نبوده و از طریق بارکدهایشان کاملا قابل پیگیری باشند. اگر شما یکبار از ما راضی باشید مسلما دوستان زیادی به ما معرفی خواهید کرد و از همه بهتر اینکه اسم هادی طب را در حافظه تان هک میکنید که اگر زمانی به داروی جنسی نیازمند شدید براحتی به اینجا مراجعه فرمایید.

درمانگرهای ما برای نعوظ همان هایی هستند که امروزه کمپانی های برتر دنیا بدان پرداخته و در سبد خریدشان جهت خرید عموم مردم قرار میدهند.

برخی دیگر از محصولات نعوظی موثر ما به شرح زیرند:

خرید ژل خوراکی کاماگرا از داروخانه

این یک درمانگر عمومی نعوظ مردانه شبیه به هر آنچه که قبلا در ویاگراها شاهد بودید است و اگر به سیلدنافیل حساسیت نشان میدهید بهتر است از نسخه های دیگر ما سود ببرید هر چند که سیلدنافیل امروزه برترین ماده ای است که برای نعوظ جواب میدهد.

این دارو 7 عدد ژل دارد و میتوانید هر موقع نیاز داشتید بدان مراجعه کنید و حتی میتوانید تا سه سال آینده آن را در کمد بهداشتی خود نگهداری فرمایید.

ژل خوراکی کاماگرا 410000 تومان قیمت دارد و به لحاظ کیفیت ساخت تفاوت های چشمگیری را نسبت به سایر قرص های نعوظ از خود نشان میدهد زیرا حجم بیشتری داشته و تکنولوژی معتبری را پشت سر گذاشته است.

ژله خوراکی کاماگرا از نظر نحوه عملکرد مشابه ویاگرا است، زیرا دارای همان اثرات بیولوژیکی و درمانی است. ژله خوراکی کاماگرا گران تر از ویاگرا است، به این معنی که اثر بخشی دارو کمی بیشتر است و برای مردانی که نسخه های قوی را دنبال میکنند میتواند بهترین محصول باشد.

از طریق پر کردن فرم زیر براحتی میتوایند این محصول از ما در هر کجای ایران که هستید تحویل بگیرید.

سفارش ژل ميوه اي تاخيري و نعوظ کاماگرا kamagra
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 19 میانگین: 3.4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *