ایموشن اصلی
اسپری های تاخیری,  ژل های ایموشن اصل

اسپری تاخیری ایموشن حاویه ویتامین E مختص مردان

مردان کنونی از مشکل زود انزالی رنج میبرند این موضوع باعث میشود تا همسرانشان نیز از رابطه ی جنسی لذت بخش محروم بمانند. دکترین امروزی برای ریشه کن کردن چنین موضوعی محصولات متنوعی را ارائه میدهند که یکی از پرطرفدارترین آنها اسپری تاخیری میباشد. خوشبختانه در کشور ایران نیز ساخت اسپری تاخیری از دهه ها پیش استارت خورده است و اسپری تاخیری ایموشن یکی از محصولاتیست که با استقبال نسبتا قابل قبولی مواجه شده است.

این اسپری تاخیری مردانه (emotion-vip) یک محصول تاخیری مردانه است که به طور خاص فرموله شده است تا به مردان کمک کند لحظات اضافی اتاق خواب را بدون نیاز به روی آوردن به داروهای تجویزی و مواد بالقوه مضر داشته باشند.

اسپری تاخیری ایموشن با موفقیت تشخیص می دهد که مردان به یک اسپری محتاطانه، به سختی قابل مشاهده و بدون عطر نیاز دارند که می تواند به سرعت قبل از صمیمیت استفاده شود تا به افزایش اعتماد به نفس و حفظ عملکرد کمک کند. همچنین ملایم و بی خطر است و از ترکیبی قوی از مواد طبیعی فعال استفاده می کند تا به شما کمک کند نتایج دلخواه شما را به ارمغان بیاورد.

این کمک کننده ی درمان زودانزالی حاویه ویتامین E میباشد که علاوه بر قدرت جلوگیری از استرس در زمان مقاربت جنسی همچنین میتواند با پوست همه مردان سازگاری پیدا کند.

اسپری تاخیری ایموشن emotion-vip

هر مرد ایرانی که در انتخاب یک اسپری تاخیری بسیار وسواس بخرج داده و حتما میخواهد مارک وزارت بهداشت را روی محصول خریداری شده خود مشاهده کند مسلما ایموشن ها اولین و بهترین گزینه هستند. اینکه قدرت چنین تاخیر دهنده هایی با محصولات بخصوص آلمانی نظیر اسپری تاخیری ویگا قابل مقایسه باشند تاکنون هیچ شرکتی آن را بررسی نکرده است اما از نظر ترکیبات میتوان به این نتیجه رسید که محصول ایرانی ما بدون تعارف کمی ناهمگون بنظر میرسد با اینحال مردان زیادی تضمین داده اند که اسپری تاخیری ایموشن برای بیش از 20 دقیقه رابطه ی جنسی بخوبی کار میکند.

در ملاقاتهای صمیمانه آخر شبی که معمولا اکثر زوج های ایرانی دارند وجود یک محصول تاخیری و بهداشتی میتواند جذابیت های عادی را افزایش دهد. اسپری تاخیری ایموشن میتواند تا چندین و چند بار به کمک شما آمده و به شکل گیری یک ارگاسم واقعی در همسرتان موثر باشد.

این فرمول نوآورانه ایرانی برای مردان از ترکیبی از مواد فعال و قدرتمند استفاده می کند تا به شما کمک کند زمان و اعتماد به نفس لازم را برای ایجاد تجربه های واقعا فراموش نشدنی اتاق خواب به شما بدهد. این ماده از لیدوکائین استفاده می کند، ماده ای که به طور فزاینده ای محبوب است که به دلیل خواص بی حس کنندگی و سفت کنندگی ملایمش که بیشتر در صنعت تقویت مردانه استفاده می شود، شناخته شده است. اثر خنک کنندگی آن می تواند به شما در حفظ انرژی و کنترل کمک کند و این خط پایان را دور نگه دارد. یکی از دیگر مواد فعال کلیدی گلیسرین است. این به این فرمول با کاهش تحریکات پوستی در نواحی حساس کمک می کند و به شما کمک می کند تا از ملاقات های صمیمی خود نهایت لذت را ببرید.

از دو فرمول دیگر بنام های اکل و مرطوب کننده نیز استفاده گردیده است تا شکل کار همانند اکثر برندهای خارجی بازدهی کاملی را بهمراه داشته باشد.

خبرهای ضد و نقیض اسپری تاخیری ایموشن را همگان از مردان کوچه و بازاری شنیده ایم اگر چه برخی ها به صراحت اعلام میکنند که راضی هستند اما عده ای دیگر از مردان میدانند که خرید یک اسپری تاخیری خارجی میتواند در طولانی مدت کاملا به نفعشان تمام شود

حتما بخوانید : اسپری تاخیری ویاگرا اصل

تاخیر دهنده ها پرفروشترین محصولات جنسی در دنیا هستند

اگر چه ایده های اقتصادی نیز پشت این قضیه خوابیده است اما براحتی میتوان فهمید که مشکل اصلی یک مرد در صمیمیت های جنسی زود انزالی است. زود انزالی باعث میشود که حتی نعوظ کاملش نیز از سوی زن نادیده گرفته شود. زنان امروزی چنین مردانی را تنبل خطاب میکنند.

مشکل از آنجایی شروع میشود که آقایان مرتبا ورزش نمیکنند و در نتیجه استرشان بیشتر است، این موضوع را اگر در کنار یکسری از اتفاقات ناخوشایند زندگیتان قرار دهید کاملا متوجه خواهید شد که چرا به زود انزالی مبتلا شده اید.

برای زود انزالی میتوان به درمانگرهای دوره ای و یا موقت روی آورد. اگر چه برخی از مردان نسبت به برقراری منظم رابطه ی جنسی در آینده چندان مطمئن نیستند پس یک اسپری تاخیری میتواند به سرعت باعث رضایت و خوشنودی در آنان گردد.

در هر داروخانه ای کانون توجهات به اسپری های تاخیری بالاست اما متاسفانه بسیاری از مردان نسبت به تهیه چنین وسایلی از داروخانه های شهری خجالت نشان داده و نمیتوانند نام چنین محصولاتی را در میان مشتریان زن و دختر و حتی بچه های خردسال به زبان بیاورند، همین موضوع باعث شده است که دیگر مثل سابق بخصوص در ایران شاهد فروش اسپری ها و داروهای جنسی نباشیم، دقیقا به همین دلیل است که داروخانه هادی طب روزانه با مراجعه و سفارش هزاران نفر از تمام نقاط کور ایران حتی مواجه میشود.

ما نه تنها این اسپری تاخیری را در سبد خرید داروخانه قرار داده ایم بلکه میتوانید انواع اقسام قرص های تاخیری، بزرگ کننده ها، مکمل های تناسب اندام و زیبایی را نیز از این مکان امن و مجوز دار تهیه فرمایید.

هادی طب به شما آموزش میدهد که در رابطه با صمیمت های جنسی بیشتر دانسته و از زندگیه عاطفی بهتری برخوردار شوید.

خرید اسپری های تاخیری
اسپری تاخیری ایموشن در رایحه های مختلف

چگونه از اسپری تاخیری ایموشن استفاده کنیم؟

استفاده از اسپری تاخیری ایموشن شما نمی تواند سریعتر یا ساده تر باشد.

برای نتایج بهینه این دستورالعمل های ساده را دنبال کنید:

20 دقیقه قبل از نزدیکی، اسپری را به ناحیه مورد نظر بمالید و به آرامی بمالید تا کاملا جذب شود.

اسپری طبیعی و بی خطر است، اما همیشه توصیه می شود ابتدا مقدار کمی از آن را روی ساعد بمالید تا از نظر واکنش نامطلوب بررسی شود. در صورت نیاز می توان در حال حرکت استفاده کرد.

پیش از هر چیزی توصیه میکنیم مقاله روش استفاده از اسپری های تاخیری را در داروخانه هادی طب حتما مطالعه فرمایید. شما هر چقدر در مورد استفاده حرفه ای از انواع اسپری های تاخیری اطلاعات بیشتری کسب میکنید میتوانید بازدهی بهتری از محصول را بدست آورده و حتی به دوستان خود نیز آن را آموزش دهید.

طریقه استفاده از اسپری تاخیری اگر چه بسیار ساده است اما اگر درست و اصولی بکار نگیرید نمیتواند هیچ کمکی برای شما بهمراه داشته باشد.

بخوانید : انواع ژل های ایموشن در داروخانه

استفاده از اسپری تاخیری چه فوایدی برای مرد دارد؟

اسپری تاخیری ایموشن دارای خاصیت خنک کنندگی خفیفی است که برای حساس ترین قسمت های آلت تناسلی مناسب است. این اثر به تاخیر در ارگاسم کمک می کند و به لذت جنسی طولانی تر کمک می کند. اسپری تاخیری ایرانی ایموشن همچنین به جلوگیری از انزال زودرس کمک می کند. به این ترتیب می توانید از لحظات صمیمی با همسرتان بی دغدغه و شدیدتر لذت ببرید. 

دیگر هیچ زانو زدنی در مقابل این مشکل قابل پذیرش نیست. شما باید در موضع زناشویی قدرت مردانگی خود را به اثبات برسانید. مشکل کنونی ممکن است حتی برای مردان هیکلی نیز بوجود بیاید پس اگر شما یکبار یا چند بار با آرامش به رابطه ی جنسی بپردازید ممکن است روح و روانتان کاملا خود را ریکاوری کرده و کم کم بتوانید مشکل کنونی خود را بدست فراموشی بسپارید.

هیچ چیز غم انگیزی نباید در فرایند جنسی ذوجین را تخریب کند، حتی اگر پوست یکسری از نواحیه جنسی شما تیره و تار شده و نمیتوانید آن را برای همسر خود نشان دهید ما محصولی به اسم روشن کننده سکرت را در داروخانه هادی طب به شما پیشنهاد میدهیم که کمپانی فرانسوی توانسته به بهترین شکل ممکن بسیاری از ذوجین را در سرتاسر دنیا خوشنود گرداند.

شما فقط باید از اسپری های توصیه شده استفاده کنید و این به اندازه کافی خوب است تا زمان مقاربت طولانی را بدست آورید. به سادگی می توانید ادامه دهید و ادامه دهید. شما می توانید موقعیت های مختلف را امتحان کنید و او را در لذت محض خسته کنید.
  • نتایج تضمین شده لذت تضمین شده برای شریک زندگی شما و او مطمئناً از لذت طولانی مدت شما لذت خواهد برد.
  • فرمولاسیون دوستدار پوست، به طوری که می توان آن را با خیال راحت روی اندام تناسلی شما اعمال کرد و او می تواند بدون نگرانی در جلسات خوراکی زیاده روی کند.
  • اسپری تاخیری ایموشن اصلی برای مردانی که از انزال زودرس رنج می برند توصیه می شود زیرا قطعا می توانند زمان انزال خود را به تاخیر بیندازند و از یک رابطه جنسی رضایت بخش لذت ببرند.
  • اسپری تاخیری ایرانی از آنجایی که به زوج ها کمک می کند از یک زندگی جنسی رضایت بخش لذت ببرند، در واقع به جلوگیری از جدایی و طلاق به دلیل نارضایتی از زندگی جنسی کمک می کند.

اقدامات احتیاطی هنگام استفاده از اسپری تاخیری ایموشن

 اسپری تاخیری ایموشن  معمولاً در شرایط عادی بی خطر و بدون هیچ گونه منع مصرفی است.

این یک اسپری تاخیری قوی است. با این تصور که با اسپری های بیشتر می توانید مدت بیشتری بمانید، اسپری نکنید. اسپری بیش از حد ممکن است باعث بی حسی آلت تناسلی شما شود که نیاز به درمان پزشکی دارد. اگر از میاستنی گراویس، صرع، اختلالات قلبی یا آسیب کبدی رنج می برید، از این اسپری استفاده نکنید. اگر به طور منظم دارو مصرف می کنید یا از هر بیماری مزمنی رنج می برید، قبل از استفاده از این اسپری با پزشک خود مشورت کنید.

این اسپری به هیچ وجه نباید در معرض نور خورشید، در دمای زیاد و دسترس کودکان قرار گیرد.

خرید اسپری تاخیری ایموشن از داروخانه

لازم بتوضیح است اسپری تاخیری وی آی پی ایموشن به خاطر لیدوکائین موجود در جلوگیری از زودانزالی به‌صورت خارق العده ای مثبت عمل کرده است و با رایحه ادکلن‌های پرطرفدار دنیا باعث افزایش تحریک‌پذیری در حین رابطه می‌شود.

اسپری تاخیری وی ای پی emotion vip با تأثیر سریع، ضمن افزایش مدت زمان نزدیکی برای درمان اختلال زودانزالی مؤثر بوده و با بال بردن زمان اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد، همچنین باعث می‌شود شما و شریکتان در رابطه جنسی به ارگاسم مطلوب و رضایت‌بخشی برسید.

خرید اسپری تاخیری ایموشن اصل ایرانی با رایحه هایی نظیر بولگاری، تام فورد، اترنینی، کنزوجی و غیر از طریق فرم زیر قابل سفارش و خرید میباشد.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *