satibo
افزایش دهنده لذت جنسی

قرص انرژی زای جنسی ؛ کپسول گياهي تقويت کننده جنسي ساتيبو

قرص انرژی زای جنسی با نام تجاری ساتیبو محصولی از طب سنتی مشاهیر چینی افزایش قدرت و حفظ تعادل جنسی در مردان بصورت طبیعی .

انرژی مهمترین شاخصه یک زندگی زیباست ، موضوعی که امید به زندگی را در افراد روزانه افزایش داده و قدرت تفکر در مورد مسائل را مورد بازبینی قرار میدهد .

کمبود انرژی میتواند سرمنشا بسیاری از بیماری ها باشد از دیابت تا کبد چرب گرفته تا بیماری های جنسی نظیر زود انزالی و عدم حفظ نعوظ .در بحث انرژی زایی از دیرباز کشورهای شرق آسیایی سردمدار بوده اند همانظور که میدانید بهترین قهرمانان ورزشهای رزمی اکثرا از این کشورها بوده اند .

ساتیبو کپسولی است که هادی طب موفق به کسب اطلاعات کاملی از آن گردیده است و ما سعی کردیم نیاز مردان برای خرید یک برند انرژی زایی را مرتفع سازیم .

کپسول جنسی ساتیبو چیست ؟

ساتيبو يک ترکيب انرژي زاي قوي است که بر اساس اصيل ترين دستورالعمل هاي طب چيني تهيه شده است. اين دارو شامل بسياري از گياهان چيني شناخته شده و گياهان دارويي است که با بهترين تکنولوژي با هم ترکيب شده اند و باعث اثربخشي موثرتر و سريع تر در انسجام و تنظيم قواي ايمني بدن و افزايش قواي جسماني و نيز ايجاد حس جواني مي شود و در افزايش ميل جن.سي بسيار موثر است.

موارد مصرف: کليه خستگي هاي ناشي از ضعف جسمي و رواني

ویژگی های شاخص کپسول تقویت کننده جنسی ساتیبو:

  1. نظيم قواي ايمني بدن و افزايش قواي جسماني و نيز ايجاد حس جواني
  2. تهيه شده بر اساس قدیمی ترین دستورالعمل هاي طب چيني
  3. درمان کامل زودانزالي در مردان
  4. افزايش فوق العاده ميل و شهوت جن.سي در مردان
  5. تقویت جریانات خونی در بدن
  6. تقویت قدرت حفظ نعوظ مردانه بصورت طبیعی و بدون عارضه

بهترین مکمل و قرص انرژی زای جنسی

انتخاب یک مکمل خوب جهت تقویت و افزایش انرژی همیشه مورد سوال بوده است .مشکلی که اکثر تقویت کننده های موجود در بازار دارند موضوعی موقتی بودن آنهاست و این بدلیل استفاده از ترکیبات نا معتبر و شیمیایی در ساختار آنهاست .

داروی ساتیبو در کشور چین تحت لیسانس و نظارت fda آمریکا ساخته میگردد و تاکنون میلیون ها مرد ورزشکار از این مکمل استفاده نموده اند .

تاثیرات دارویی این مکمل همچنین جهت تقویت قوای باروری مردان مورد تایید انجمن های معتبر پزشکی قرار گرفته است اگر در حوزه اسپرم سازی نمیتواند هم پای قرص سمنکس حرکت اما میتوان انتظارات معقولی در این باره کپسول های جنسی ساتیبو داشت .

چه کسانی میتوانند از ساتیبو استفاده کننده ؟

ساتیبو مناسب هر طیف از مردان جوان و پا به سن گذاشته است مردانی که از ضعف قدرت جنسی برخوردارند تا افرادی که همچنان نیاز به تقویت را در خود احساس میکنند .

ترکیبات بکار رفته در کپسول تقویت جنسی ساتیبو:

تریکبات کاملا از نظر داروسازی شناخته شده هستند که در زیر بیان میگردد:

Discorea Rhizoma، Discorea oposita (ریزوم یام چینی) :حاوی استروئید ساپونوزید به عنوان اصل فعال است. Rizzo به طور سنتی در طب چینی برای تقویت عملکرد طحال ، ریه ها ، کلیه ها و کنترل اسپرم مورد استفاده قرار می گرفت. دوز درمانی روزانه 30-30 گرم اسپراژنوگ ریزوم است. دوز روزانه در این محصول 75-150 میلی گرم میباشد .

عصاره لیچی میوه (Lycii fructus Lycium barbarum) حاوی پلی ساکاریدها ، فلاونوئیدها ، کاروتنوئیدها است. در طب چینی برای درمان ناباروری استفاده می شود. برخی از مطالعات انجام شده در چین حاکی از آن است که آنها مسئول تأثیر پلی ساکاریدها هستند. دوز درمانی روزانه 6-12 است. دوز روزانه شیرین بیان در این محصول 90-45 میلی گرم است.

شیرین بیان (Glycyrrhiza glabra radix Glycyrrhizae) حاوی smešu saponozida است که رایج ترین آن گلیسیریزین است. شیرین بیان به صورت پودر ، داروهای شیرین یا شکر doziranih به عنوان korigens ، ekspetorans ، ابزار گنج laksantno و به عنوان وسیله ای ضد التهاب استفاده می شود. دوز درمانی روزانه 10-10 گرم است. دوز روزانه شیرین بیان در این محصول 90-45 میلی گرم است.

Coix Lacrima در طب سنتی چین توسط طحال ، بیماری های کبدی ، بیماری های مفاصل استفاده می شود. دوز روزانه 10-30 گرم بذر بو داده است. دوز روزانه منی در این محصول 90-45 میلی گرم است.

Euryrale ، Euryale ferox در طب سنتی چین برای بهبود عملکرد طحال ، کلیه ها ، اسپرماتوپیه ، تکرر ادرار استفاده می شود. دوز درمانی روزانه 10-15 گرم بذر است. دوز روزانه در این محصول 30-60 میلی گرم است.

Lilii bulbus، Lilium در طب سنتی چینی علیه بی خوابی ، کاهش تمرکز و در چند وقت اخیر با تکرر ادرار استفاده می شود. دوز درمانی روزانه 10-30 گرم پیاز است. دوز روزانه در این محصول 60-30 میلی گرم است.

منابع :apotekaonline

تاثیرات کپسول تقویت جنسی ساتیبو برای حفظ نعوظ :

اگر شما تمایل به حفظ نعوظ با این دارو را دارید لازم است که یک یا دو عدد آز ساتیبو ها را قبل از شروع انجام رابطه جنسی استفاده فرمایید .

کپسول های ساتیبو قادرند تا قدرت حفظ نعوظ مردان را تا 4 برابر حالت عادی افزایش داده و مانع از سستی های الت در حین رابطه جنسی شوند .

قدرت بازیابی عملکرد نعوظ بعد از انزال نیز از شاخصه های بسیار برتر و مهم کسپول ساتیبو میباشد .

معرفی چند داروی دیگر برای درمان مشکلات نعوظ

کپسول تقویت جنسی قوی
کپسول گياهي تقويت کننده جنسي ساتيبو

ساتیبو درمانگر ضعف های روحی مردانه

تشخیص های پزشکان برای برطرف نمودن ضعف های جنسی مردانه متفاوت است .نکته مهمی که در این باره حائز اهمیت است استفاده از داروهای مناسب جهت برطرف کردن انهاست ، عدم درمان موجبات افسردگی های روحی خواهد شد که ضعف روحی مردانه را بصورتی بارز نمایان میکند .

شما برای بهبود وضعیت عمومی اورگانیسم به سراغ این دارو رفته و از شر بسیاری از ناراحتی های روحی و روانی خلاص می شوید .

مردان در طول زندگی خود بارها دچار ضعف های جنسی میشوند که ناخواسته این موضوع میتواند بر سایر فعالیت های روزمره و بخصوص روابط اجتماعی آنها لطمه وارد سازد .

قرص انرژی زای جنسی ساتیبو میتواند بصورت طبیعی سطح خوشنودی فرد را بالا برذه و بنیان گذار سبک زندگی ایده ال باشد .

نحوه مصرف قرص انرژی زای جنسی ساتیبو

عدم مصرف صحیح داروهای انرژی زا میتواند در طولانی مدت سبب پوکی استخوان و بیماری های مرتبط با کبد را به همراه داشته باشد .

لازم است که شما با نحوه مصرف دوره ای این کپسول ها آشنا شده و از هر گونه اعتیادهای مصرفی به این گونه از مکمل ها خودداری فرمایید .

نهایت استفاده از کپسول های ساتیبو در طول هفته نباید از 8 عدد تجاوز کند . لذا توصیه میشود شما در طول هفته دو سه روز به سراغ این دارو رفته و تعادل جنسی خود را تقویت سازید .

لازم است کمی شما با مصرف این داروها تحرک داشته و البته وعده های غذایی منظمی را بدور از نوشابه های گازدار سپری کنید .

نعوظ بسیار سخت و قوی برای شما با این دارو حاصل میشود لذا لازم است یک بطری آب خنک بهمراه خود در زمان برقراری رابطه داشته باشید .

نکته : تاثیرات این دارو در زنان مشخص نشده است اما میتواند اختلالات هورمونی را در صورت تست و کنجکاوی برای این قشر بهمراه داشته باشد .همچنین مردان نوجوان با توجه به اینکه در سنین بلوغ هستند بهتر است فعلا به سراغ چنین داروهایی نروند .

جمع بندی و خرید کپسول گياهي تقويت کننده جنسي ساتيبو

مراکز معتبر علمی و سایتهای تخصصی پزشکی در دنیا این دارو را مورد تحلیل و بررسی قرار داده اند لذا با توجه به اینکه آزمایشات گسترده ای بر روی ساتبو ها انجام پذیرفته مشتری نمیتواند نگرانی از خرید دارویی ناشناخته را داشته باشد.

این کپسول های جنسی مضرر نخواهند بود به شرطی که شما از اعتیاد و وابستگی به آنها خودداری فرمایید .اطلاعات درباره این دارو بسیار زیاد است ،اجازه دهید اطلاعات تکمیلی را در اختیار خریداران این محصول قرار دهیم .

هیچگونه تبلیغات ،تشویق و ترغیب جوانان در داروخانه هادی طب صورت نمیپذیرد . ما این قرص انرژی زا را عالی دانستیم زیرا از ترکیبات کاملا مفیدی تشکیل شده اند و از روان گردانها در ساخت این محصول کاملا خودداری شده است .

ساتیبو میتواند یک کنجکاوی جذاب برای مردان باشد تا قوای جنسی خود را به روزهای نخست جوانی برگردانند .

قیمت :320000 تومان

سفارش کپسول گياهي تقويت کننده جنسي ساتيبو
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.6]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *