مزایای کرم راست کننده
مقالات علمی

کرم راست کننده ی قوی در داروخانه

کرم راست کننده برای فروش یک مکمل سلامت جنسی مردانه است. این برای افزایش اندازه ی آلت مردانه در حین سکس استفاده می شود. برای مردان، رابطه جنسی تنها زمانی لذت بخش خواهد بود که بتوانند حداکثر توان خود را در آن پیاده کنند. هر چند که همه چیز با انزال نهایی به پایان میرسد اما لازم است که شخص بتواند هیجانات خود را تخلیه کند.

برخی از مردان امروزی نمیتوانند نعوظ خوبی بدست آورند. پزشکان میگویند که چنین مردانی میتوانند از محصولات تقویت کننده جنسی سود ببرند. از آنجایی که همواره قرص های نعوظی استفاده میشود و گهگاه خیلی سخت تاثیراتش از بدن خارج میشود، پس لازم است از وجود مکمل های جنسی دیگر نظیر کرم های راست کننده نیز اطلاع کسب کنید.

قبل از خرید چنین مکمل هایی حتما مطلع باشید که حجم بدست آمده برای همه یکنواخت نخواهد بود، از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. 

چگونه نعوظ خود را تقویت کنیم؟

تقویت نعوظ خود یک موضوع است که بسیاری از مردان به دنبال راه‌های آن هستند. اینجا چند روش و توصیه برای تقویت نعوظ خود را بررسی می‌کنیم:

 1. تمرینات کوچک: تمرینات کوچک و عادت به کنترل حرکات مشخصی می‌تواند به بهبود نعوظ کمک کند. به طور مثال، تمرینات کششی و تناسلی می‌تواند کمک کننده باشند.
 2. تمرینات تنفسی: تمرینات تنفسی مانند تمرین تنفس عمیق و کنترل نفس می‌تواند به بهبود کنترل بر روی عضلات تناسلی کمک کند و در نتیجه به تقویت نعوظ کمک کند.
 3. ممارسه ارتباطات جنسی: تجربه و ممارسه ارتباطات جنسی می‌تواند به بهبود کنترل عواطف و واکنش‌های بدنی کمک کند که در نتیجه می‌تواند به تقویت نعوظ کمک کند.
 4. استفاده از تکنیک‌های زمان‌بندی: تکنیک‌هایی مانند تکنیک توقف-شروع می‌توانند به بهبود کنترل نعوظ کمک کنند.
 5. مشاوره پزشکی: در مواردی که مشکل نعوظ مزمن و موثر بر زندگی شخص می‌شود، ممکن است نیاز به مشاوره حرفه‌ای از طریق پزشک یا مشاور جنسی باشد.

همچنین، استفاده از مکمل‌های اسپرم‌ساز و نعوظ‌بخش ممکن است برای برخی مردان مفید باشد. با این حال، قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

کرم های جنسی نعوظ بخش در داروخانه ها

در مورد مکمل هایی که به مرد کمک میکند تا نعوظ از دست رفته را جبران سازد، برخی از کرم و ژل های قوی در این میان دیده میشود. اینها تنها در ظرف چند دقیقه قادرند مرد را بصورت مصنوعی تحریک و باعث افزایش خونرسانی در نقطه ی جساس جنسی شوند.

مردانی که قبلا بخاطر عدم ایجاد نعوظ، خود را سرزنش میکردند حال قادرند براحتی و بدون کمک گرفتن از ذوج به نعوظ قابل توجهی دست پیدا کنند. کرم های راست کننده فوری خوشبختانه نسبت به قرص های جنسی سریعتر نیز عمل میکنند و میتوانند در مورد عوارض احتمالی نیز از رقبای خود سبقت بگیرند.

چرا مردان کرم های راست کننده را به قرص های راست کننده ترجیح میدهند؟

واضح است که قرص های راست کننده ممکن است بسیار سخت از بدن خارج شوند. یک مرد علاقه ای به حفظ نعوظ در زمانی که رابطه را به اتمام رسانده نخواهد داشت. در موارد زیادی با یک شستوشوی مختصر اثرات کرم های راست کننده فروکش میکند اما این موضوع برای یک قرص راست کننده و نعوظی صدق نمیکند.

از بعد دیگر مردان ممکن است تحت درمان با قرص های دیگر باشند که ممکن است با مصرف یک قرص راست کننده به دردسر بیافتند که در این مورد نیز استفاده از یک کرم راست کننده کاملا عاقلانه بنظر میرسد.

چه نوع کرم هایی برای آلت مردان مناسب است؟

برای پوست الت مردان، به دنبال محصولاتی بگردید که حاوی ترکیبات مرطوب کننده، مغذی و روشن کننده باشند. معمولاً کرم‌های راست کننده الت مردان شامل ترکیباتی مانند آلوئه ورا، ویتامین E، پانتنول (ویتامین B5)، گلیسرین، عصاره گیاهان طبیعی مانند گواوا، کافئین، عصاره آلانتوئین و مرطوب کننده‌های دیگر می‌باشند.

همچنین، توصیه می‌شود که محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی فیلترهای ضدآفتاب هم هستند، زیرا پوست الت نیز باید از افتاب محافظت شود. همچنین مهم است که از محصولات بدون الکل و مواد شیمیایی مضر استفاده کنید تا از حساسیت‌ها و تحریکات پوستی جلوگیری شود.

قبل از استفاده از هر محصول، بهتر است برچسب محصول را مطالعه کرده و اطمینان حاصل کنید که ترکیبات آن مناسب برای نوع پوست شما هستند. همچنین، برای بهترین نتیجه، مراقبت روزانه و منظم از پوست خود را همراه با استفاده از محصولات مناسب رعایت کنید.

مهمترین کرم های راست کننده فوری را هادی طب ارائه میدهد و این کرم های معمولا جزو پرفروش ترین های دنیا محسوب میشوند. برای آشنایی با بهترین کرم راست کننده ما چند پیشنهاد خوب داریم که میتوانید پس از بررسی انتخاب خود را نهایی کنید.

فواید استفاده از کرم های جنسی

کرم‌های جنسی، همچون کرم‌های روانشناسی جنسی، به شما کمک می‌کنند تا ارتباط جنسی خود را بهبود بخشیده و لذت بیشتری از آن ببرید. این کرم‌ها معمولاً از ترکیباتی تشکیل شده‌اند که می‌توانند حساسیت را افزایش دهند، لذت جنسی را افزایش دهند، و به تجربه جنسی شما اضافه بیفزایند. برخی از فواید کرم‌های جنسی عبارتند از:

 1. افزایش لذت: برخی از کرم‌های جنسی حاوی ترکیباتی هستند که می‌توانند حساسیت را افزایش دهند و لذت را در طول فعالیت جنسی افزایش دهند.
 2. رطوبت‌رسانی: برخی از کرم‌های جنسی مرطوب‌کننده‌های قوی دارند که می‌توانند خشکی و احساس ناراحت‌کنندگی در طول فعالیت جنسی را کاهش دهند.
 3. راحتی و کمک به لذت: برخی از کرم‌های جنسی ممکن است به تسهیل ورودی‌ها و افزایش راحتی حرکت در طول فعالیت جنسی کمک کنند و بدین ترتیب لذت را افزایش دهند.
 4. تحریک بیشتر: برخی از کرم‌های جنسی می‌توانند به عنوان تحریک‌کننده‌ها عمل کرده و برای رسیدن به بالاترین لذت ممکن در طول فعالیت جنسی کمک کنند.
 5. مرطوب‌کننده و نرم کننده پوست: برخی از کرم‌های جنسی حاوی ترکیباتی مانند آلوئه ورا و ویتامین E هستند که می‌توانند پوست را نرم و مرطوب نگه دارند.

همچنین، مهم است که محصولات را از منابع معتبر و با کیفیت خریداری کنید و از ترکیبات طبیعی و بدون عوامل مضر استفاده کنید. قبل از استفاده از هر محصول، همچنین بهتر است برچسب محصول را مطالعه کنید و مطمئن شوید که هیچ حساسیتی برای شما ایجاد نمی‌شود. همچنین، استفاده منظم و صحیح از محصولات، همراه با ارتقاء ارتباط جنسی، می‌تواند به بهبود کلی زندگی جنسی کمک کند.

انواع کرم راست کننده فوری مردانه

ما کرم هایی داریم با طول ماندگاری متفاوت. با اثرات و جواب دهی و حتی دوزهای متغیر. پس این به میل شماست که میخواهید چه تلنقری را به قوای جنسیتان وارد سازید. همچنین کرم های راست کننده فوری ما با قیمت های متفاوتی عرضه میشوند. اینها اکثرا ساخت خارج بوده از با مواد خالص گیاهی پشتیبانی میشوند.

چنانچه نگرانی شدید قبل از خرید کرم های جنسی مختلفی که داروخانه ها در ایران عرضه میکنند دارید، اینجا یک فرصت است تا بتوانید بصورت مختصر و مفید بررسی کنید که کدام کرم راست کننده برایتان حداکثر بازدهی را خواهد داشت.

ما در زیر لیست 5 کرم راست کننده عالی را آورده ایم که میتواند برایتان در زندگیه جنسی بسیار مناسب باشد:

 1. کرم کینگ سایز لارگوی 4 کاره
 2. تیتان ژل گلد اصلی
 3. کرم دو رنگ سیاه و سفید
 4. کرم کاملا گیاهی ویگرکس
 5. بزرگ کننده فوری جگوار

1.کرم بزرگ کننده و راست کننده کینگ سایز لارگو

شرکت اینورما از قدیمی ترین نام در صنعت، لارگو را برای شما به ارمغان می آورد! کرم لارگو برای مردان یک فرمول سریع الاثر است که به طور موثر ظرفیت نعوظ شما را افزایش می دهد.

لارگو برای مردان به راحتی جذب آلت تناسلی می شود و حداکثر نتایج را در عرض چند روز تضمین می کند.

کرم لارگو
لارگو برند مطمئن کرم های تاخیری

آیا لارگو کار می کند؟

پاسخ آن سوال مثبت است! هزاران مرد در سراسر جهان از لارگو برای افزایش سایز آلت تناسلی خود استفاده کرده اند. این یکی از کرم های تقویت کننده اصلی در بازار است و راه حلی قابل اعتماد برای تمام مشکلات آلت تناسلی شما است. به همین دلیل است که لارگو یکی از پرفروش ترین محصولات ما تا کنون است. طول، دور خود را به حداکثر برسانید و نعوظ قوی‌تر و محکم‌تری داشته باشید!

لارگو چگونه کار می کند؟

فرمول کلاسیک بی انتها و آزمایش شده لارگو برای تشویق انبساط و رشد بافت کار می کند. اندازه نعوظ شما با مقدار خونی که در هنگام برانگیختگی نگه داشته می شود تعیین می شود. با ماساژ کرم لارگو روی آلت تناسلی خود، لارگو به سرعت و به طور موثر جریان خون طبیعی را به آلت تناسلی و اتاق های نعوظ افزایش می دهد.

این افزایش سطح خون، مویرگ‌های آلت تناسلی شما را منبسط می‌کند و نعوظ بزرگ‌تر و ضخیم‌تری به شما می‌دهد. با استفاده مکرر از لارگو، کیفیت نعوظ خود را بهبود می بخشید و اندازه شل را برای همیشه افزایش می دهید.

2.تیتان ژل گلد ساخت روسیه

این یک ژل عالی برای نعوظ های نرم است. مردی که مشتاق دیدن مردانگی خود باشد به کرم ژل های دوز بالای تیتان با دید مثبت نگاه میکند. در واقع تیتان را میتوان سردمدار بهترین کرم های راست کننده فوری دانست. حجمی که تیتان ژل ها در اختیار مردان قرار میدهند نه تنها برای یک روز بلکه تا مدتها ادامه دار خواهد بود.

تیتان ژل ها البته در بحث زود انزالی با ایجاد خیسی و بی حسی که ببار می آورند، باعث میشوند تا مرد بیش از همیشه در کنار همسر خود برای رابطه ی جنسی دوام بیاورد.

بررسی های تیتان ژل گلد به وضوح نشان می دهد که این مکمل در واقع نتایج برجسته را قبل و بعد از آن ارائه می دهد. فقط باید خودتان آن را امتحان کنید تا قبل و بعد از نتایج را تجربه کنید.

کرم تیتان گلد
کرم راست کننده قوی تیتان

دشواری استفاده از قرص های راست کننده برای یک کرم راست کننده موجود نیست. این در گلو گیر نمیکند نیازی به خوردن مداوم آب ندارد و بصورتی صحیح در ناحیه ای که میخواهید اعمال میشود.

تیتان ژل یک محصول جنسی است که ادعا می‌شود بتواند عملکرد جنسی مردان را بهبود دهد، از جمله افزایش اندازه عضو جنسی و بهبود ارتقای قدرت جنسی.

تبلیغات اینترنتی برای تیتان ژل ها بیش از هر محصول جنسی دیگر امروزه به چشم میخورد. همچنین، بسیاری از ادعاهایی که برای این نوع محصول می‌شود، به عنوان تقویت عملکرد جنسی مردانه و افزایش اعتماد به نفس جنسی ارائه می‌شود.

3.کرم بلک اند وایت یا همان سیاه سفید

یک کرم متفاوت از هر کرم جنسی که تا بحال دیده اید. این کرم در دو رنگ ارائه میشود که رنگ سفید مخصوص ایجاد راست کنندگی در آلت و رنگ مشکی نیز برای کاستن از حساسیت های سطح آلت تناسلی است. مردان میتوانند از ترکیب این دور رنگ برای بهبود سایز و زمان انزال خود بهره مند شوند.

کرم های دوقلوی بلک اند وایت امروزه بسیار سخت پیدا میشوند و معمولا مردان به محصولات مشابه آن دسترسی دارند تا خود کرم. اگر چه سطح رضایتمندی از این کرم بسیار بالاست اما در عرضه کاملا ناموفق نشان میدهد و نمیتوان آن را به وفور در داروخانه های ایرانی پیدا کرد.

کرم بزرگ کننده الت
کرم راست کننده دوقلو

در بحث قیمتی نیز این کرم با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد کاملا ارزان قیمت بنظر میرسد.

کرم آلت تناسلی دو رنگ بلک اند وایت ما به راحتی در بافت آلت تناسلی جذب می شود و بهترین نتیجه را تضمین می کند. این کرم خارق‌العاده با ماساژ دادن منظم به مقدار کم، انبساط و رشد بافت را تشویق می‌کند، به این معنی که نه تنها نعوظ شما قوی‌تر، بلکه بزرگ‌تر نیز می‌شود! برای نتایج چشمگیر هر چند روز یکبار یا درست قبل از رابطه جنسی استفاده کنید.

4.کرم راست کننده فوری ویگرکس کاملا گیاهی

ویگرکس پلاس یکی از محصولاتی است که به عنوان یک کرم بهبود کننده عملکرد جنسی مردانه معرفی شده است. این محصول معمولاً ادعا می‌شود که می‌تواند کمک کند تا عملکرد جنسی مردانه را بهبود بخشیده و مشکلات مربوط به نعوظ، ناتوانی جنسی، و کاهش عملکرد جنسی را رفع کند.

کرم جنسی
vigrx cream کرم ویگرکس

بسیاری از این نوع محصولات حاوی ترکیبات طبیعی و گیاهی هستند که به عنوان تحریک‌کننده‌های جنسی عمل می‌کنند و بهبود جریان خون به اندام تناسلی را تسهیل می‌کنند. همچنین ممکن است حاوی موادی مانند آرژینین، گینسنگ، ریشه ماکا، رویشیا چیننسیس، و مواد دیگر باشند که ادعا می‌شود برای بهبود عملکرد جنسی مردانه مفید باشند.

مهم است که پیش از استفاده از هر محصولی، به دقت برچسب محصول را بررسی کنید و از ترکیبات آن و احتمال وجود هرگونه حساسیت یا تداخل با داروهای دیگر که ممکن است شما استفاده کنید، آگاه باشید. همچنین، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید، به خصوص اگر شما مشکلات سلامتی خاصی دارید یا داروهای دیگری مصرف می‌کنید.

5.کرم راست کننده و بزرگ کننده جگوار

با استفاده از کرم جگوار میتوانید دور عمل های تقویت نعوظی را خط بکشید. این کرم شما را با هیچ ریسک و خطری در درمان مواجه نمیسازد. جگوارهای که معمولا ساخت فرانسه و تایلند هستند با محصولات بیشمار جنسی که ارائه میدهند منجر به عملکرد بهتر در مردان و زنان شده اند.

جگوار را میتوان جزو سریعترین کرم هایی خواند که بهتر جذب پوست شده و منجر به واکنش سریع نعوظ میشود. مردی که در دهه ی چهارم زندگی خود سیر میکند خیلی بهتر است که کرم راست کننده را به قرص راست کننده ی دیگر و موقت ترجیح دهد، این مورد بیشتر بخاطر کاستن از عوارض بیماری های معده و مرتبط با گوارش است.

کرم جگوار
کرم جگوار راست کننده ی خیلی قوی

جگوار با مواد تقویت کننده غنی شده است تا نعوظ سریع و کامل را در 5-7 دقیقه به دست آورد. خون رسانی را افزایش می دهد، حس قدرت را افزایش می دهد. هیچ عوارض جانبی ندارد و استفاده از آن کاملا بی خطر است. دوزهای بالای ویتامین های موجود در کرم بزرگ کننده آلت تناسلی جگوار پاور به راحتی از طریق سلول های پوست آلت تناسلی جذب می شود. هنگامی که این کرم را روی آلت تناسلی خود بمالید، می توانید چندین برابر بیشتر از قبل رابطه جنسی داشته باشید.

این توانایی طولانی‌تر برای طولانی‌تر رفتن ممکن است به شما کمک کند تا معشوق خود را راضی کنید و ارگاسمی شگفت‌انگیز را برای هر دوی شما تضمین کند.

آموزش استفاده از کرم های جنسی

استفاده از کرم‌های جنسی می‌تواند تجربه جنسی را بهبود بخشیده و لذت بیشتری از فعالیت‌های جنسی به شما بدهد. در ادامه چند مرحله برای استفاده بهینه از کرم‌های جنسی را ذکر می‌کنیم:

 1. تمیزی و بهداشت: قبل از استفاده از هر گونه کرم جنسی، اطمینان حاصل کنید که منطقه مورد استفاده تمیز و خشک است. این از اهمیت بسیاری برخوردار است تا هر گونه آلودگی یا باکتری را از بین ببرید.
 2. اعمال کرم: مقدار مناسبی از کرم را به منطقه مورد نظر (مثلاً اعضای جنسی) بمالید. معمولاً یک لایه نازک کافی است. در صورت نیاز، می‌توانید به تدریج مقدار را افزایش دهید، اما از استفاده اضافی خودداری کنید.
 3. ماساژ و جذب: پس از اعمال کرم، آرام آرام و با حرکات ملایم، کرم را در منطقه مورد استفاده ماساژ دهید. این کار موجب جذب بهتر کرم و تحریک منطقه می‌شود.
 4. صبر کنید: پس از اعمال کرم، صبر کنید تا پوست آن را به طور کامل جذب کند. این معمولاً چند دقیقه طول می‌کشد. سپس می‌توانید به فعالیت جنسی خود بپردازید.
 5. تست قبلی: در صورت استفاده از کرم جدید، پیش از استفاده در مقیاس بزرگتر، یک تست کوچک روی پوست حساس خود انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ حساسیت یا عوارض ناخواسته ایجاد نمی‌شود.

همچنین، بهتر است قبل از استفاده از هر گونه کرم جنسی، برچسب محصول را مطالعه کنید و از ترکیبات آن و احتمال وجود هرگونه حساسیت یا عوارض جانبی آگاه باشید. همچنین، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید، به خصوص اگر شما مشکلات سلامتی خاصی دارید یا داروهای دیگری مصرف می‌کنید.

جمع بندی

کرم های جنسی طرفداران خاص خودشان را دارند. این نوع از مکمل های جنسی اگر چه به نسبت عوارض احتمالی خیلی بهتر عمل میکنند اما در نوع و حجم استفاده بایستی بیشترین حساسیت را بهمراه داشته باشند. برای مثال از تماس کرم های راست کننده حین مصرف با چشم و زبان بایستی پرهیز شود.

کرم های راست کننده ممکن است حاوی بوی خوب، بد و یا حتی فاقد آن باشند. هنگام تهیه ی یک کرم راست کننده بایستی دقت کنید که از مکان معتبر و در کارتنی کاملا امن آن را تحویل بگیرید.

مهمترین فایده ی کرم های راست کننده این است که آنها بیشترین احساسات و لذت را به ذوجین هدیه میدهند. بسیاری از محصولات جنسی مانند روغن‌ها و کرم‌های تحریک‌کننده می‌توانند حساسیت و لذت را افزایش داده و تجربه جنسی را بهبود بخشند.

استفاده از محصولات جنسی می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و رضایت شخصی کمک کند و تجربه جنسی را بهبود بخشد. همچنین برخی از محصولات تحریک‌کننده می‌توانند به تحریک جنسی کمک کنند و تجربه جنسی را افزایش کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *