اروس وایگور امریکایی
قرص بزرگ کننده الت

خرید قرص اروس ویگورEros Vigor | قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه

قرص اروس ویگور Eros Vigor از جمله جدیدترین کپسول های افزایش سایز و تقویت جنسی است که اخیرا بر سر زبانها افتاده است.

همواره قرص های زیادی در سالهای اخیر برای افزایش سایز الت مردان تولید گشته است شاید لازم باشد اینبار شما یک قرص جدید با ترکیباتی بسیار شناخته شده را امتحان کنید .

در ساختار این گیاه دارویی قدرتمند از گیاه یوهیمبین استفاده شده است همان گیاهی که در ساخت قرص معروف یوهیم نیز بکار گرفته شده است .

تکنولوژی ساخت کپسول اروس ویگور کمی پیچیده بنظر میرسد یکی از دلایلی که قیمت این دارو را کمی گرانتر از بقیه در بازار نشان میدهد استفاده از گیاهان دارویی بسیار کمیاب محلیست.

توسعه دهندگان قرص اروس ویگور اصل آن را بصورتی مایع در کپسول (سافت ژل) طراحی نمودند تا دقیقا در روده های شما باز شود و سرعت اثر بخشی قوی تری برای نعوظ اتفاق افتد.

قرص اروس ویگورEros Vigor چیست؟

Eros Vigor ها کپسولهای جدیدی هستند که تحت حمایت کمپانی alcyon آمریکایی تولید میشوند این داروها میتوانند برای مردان جهت افزایش سایز کمک کنند.

اگر میخواهید طول و قطر الت تناسلی خود را بصورت یکنواخت افزایش دهید میتوانید قرص اروس وایگور را انتخاب کنید این هوشمندانه خواهد بود زیرا شما بدنبال یک توازن کلی در این عضو جنسی مردانه هستید .

استفاده از تکنولوژی اسیدهای آمینه امروزه در صنعت داروسازی رواج پیدا کرده است این ماده در کنار گیاهان طبیعی دیگر که در ادامه بدان خواهیم پرداخت میتواند پایداری انرژی و بهبود عمومی نعوظ را در مردان بهمراه داشته باشد.

بخوانید قرص وایگور 800>>>

اروس ویگور براي به حداکثر رساندن عملکرد جنسي و افزايش قدرت و تهيه انرژي پايدار و طولاني مدت براي پيشگيري از اختلال نعوظ ، براي مردان و زناني که رابطه جنسي بيشتري دارند بسيار موثر است.

تضمین کیفیت اروس ویگور در ایالات متحده آمریکا در یک مرکز تنظیم شده توسط FDA و دارای گواهینامه cGMP تهیه و تولید می شود.

شرکت alcyon بهمراه Leading Edge Health چندین قرص بزرگ کننده مردانه خود را در این فرآیند قرار داده است و مورد استقبال محققان قرار گرفته است

بهترین مکمل تقویت قوای جنسی مردانه

تنبلی های جنسی فقط به سبک زندگی نادرست افراد برنمیگردد شاید شما به سمت ورزش بروید اما کمبودهای ویتامینی همیشه با شما هستند بخصوص در مسئله قوای جنسی .

ما همیشه شما را با داروهای باکیفیت آشنا میکنیم ما برای یافتن این داروها ابتدا به سراغ مرکز fda میرویم که هر دارویی نمیتواند از این مرکز تاییدیه ساخت دریافت کند .

این میتواند هوشمندانه باشد زیرا شما با این برندها ریسک نخواهید کرد البته شاید کمی بیشتر هزینه کنید اما نتیجه با ثبات و بدون عوارض خواهد بود .

همچنین این دارو برای مردان بدنساز نیز توصیه میگردد.

اندازه ،طعم و مزه اروس ویگور

این دارو بصورت کپسول ارایه میگردد و برای هضم و بلع دارو مخاطب زیاد به دردسر نخواهد افتاد و البته مهمترین شاخصه آن بی مزه بودن است که برای مردانی که درگیر رفلاکس معده هستند مشکلی ایجاد نمیکند.

هیچ ماده خطرناکی در ترکیبات قرص اروس ویگور مشاهده نمیگردد و میتوانید براحتی در هر ساعت از شبانه روز مصرف فرمایید .

اروس وایگور اصل در داروخانه
قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه

تاثیرات قرص اروس وایگور برای مردان

عدیده مشکلات جنسی به عدم چرخش جریان خون در عضلات مربوط میشود لذا مصرف یک دوره داروی تقویتی مناسب و برند میتواند این نقیضه را کاملا برطرف سازد .

دلایل استفاده از کپسول اروس وایگور :

^افزایش سایز الت بین 2 تا 5 سانتیمتر بصورت قطعی

^افزایش حجم الت تناسلی متناسب افزایش طول

^درمان قطعی زودانزالی و بی میلی جنسی

^افزاییش دهنده قدرت بدنی و جنسی

^افزایش شدت لذت نزدیکی با قابلیت حفظ نعوظ

^بهترین مکمل برای درمان مشکلات نعوظی

ترکیبات کپسول اروس ویگور

مهمترین بخش در شناخت دارو به ترکیبات آن برمیگردد اگر چه شما یک داروساز نیستید اما میتوانید در این باره اطلاعاتتان را افزایش دهید که این مورد میتواند در بررسی داروهای دیگر نیز به شما کمک کند .

در بروشور جامع کپسول اروس ویگور به مواد زیادی اشاره شده است که در این میان درصد 4 ترکیب بیشتر از بقیه به چشم میخورد .

این ترکیبات شامل یوهیمبین، آرژنین، نیاسین و ال کارنیتین هستند.

Yohimbine HCL

L-Arginine

Niacin

L-Carnitine Base

اما این مواد چه کمکی میتوانند به شما بکنند با ما همراه باشید تا هر چهار ترکیب را بصورت کامل آنالیز کنیم.

لیست ما فقط دارای قرص هایی با مواد 100٪ طبیعی است. هر یک از تولیدکنندگان همچنین کارهایی که محصول انجام می دهد و مقدار آن ماده در قرص های تقویت کننده مردانه را مشخص می کند. شفافیت خرید آگاهانه را برای شما آسان تر می کند. همچنین شما را از غافلگیری احتمالی یک واکنش آلرژیک در امان می دارد.

فواید یوهیمبین در کپسول اروس وایگور :

یوهیمبین با افزایش جریان خون از سلامت عروق پشتیبانی می کند که یوهیمبین یک درمان موثر برای مطالعات اختلال نعوظ است همچنین نشان می دهد که یوهیمبین با افزایش میزان متابولیسم بدن از کاهش چربی پشتیبانی می کند.

یوهمبین هیدروکلراید در درمان ناتوانی جنسی مردان (اختلال نعوظ) مصرف می‌شود.

یوهیمبین همچنین به عنوان کبراشین شناخته می شود، یک آلکالوئید ایندول است که از پوست درخت آفریقایی Pausinystalia johimbe مشتق شده است.

همچنین از پوست درخت غیر مرتبط آمریکای جنوبی Aspidosperma quebracho-blanco.

یوهیمبین یک آنتاگونیست گیرنده α2-آدرنرژیک است و در پروژه های تحقیقاتی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. 

فواید ال آرژنین در کپسول اروس وایگور :

L-Arginine Ethyl Esters – 250 میلی گرم یک اسید آمینه همه کاره ، l-arginine EE در بدن به اکسید نیتریک تبدیل می شود ، که برای سلامت عروق و تحریک ضروری است. همچنین از رشد عضلات ، پشتیبانی می کند و مطالعات علمی نشان می دهد که مصرف ال-آرژنین عملکرد جنسی را در مردان با سطح اکسید نیتریک پایین بهبود می بخشد.

این ماده میتواند تعادل بین سیستم عصبی و رگهای درگیر شده در رابطه جنسی بسیار کنترل کرده و به افزایش سایز الت کمک میکند .

برای رشد اندام های بدن همیشه این ماده ضروری بنظر میرسد که البته بایستی بصورت آزمایش شده در داخل ترکیبات قرار گیرد .

آرژنین  یکی از بیست اسید آمینه‌ٔ اصلی یاخته‌های زنده است که در بدن انسان نوعی اسید آمینه نیمه ضروری به شمار می‌رود.

مصرف خوراکی روزانه دست‌کم ۵ میلی‌گرم آرژنین یا دوزهای بالاتر آن به بهبود اختلال نعوظ در مردان کمک کرده و مصرف غذاهای دریایی حاوی آن نیز موجب اثربخشی بهتر آن می‌شود.

فواید نیاسین در کپسول اروس وایگور :

نیاسین یک گشاد کننده عروق موثر است ، در صورت مصرف ترکیبی ، ال-آرژنین ، ال-کارنیتین و نیاسین باعث بهبود جریان خون در بدن می شود و در درمان و پیشگیری از اختلال نعوظ موثر است. داروهای امروزی دارای درصدی از نیاسین هستند که برای حفظ و پایداری انرژی بدن بسیار موثر هستند .

یک یک ویتامین b3 است که بسیار برای تقویت قوای جنسی ضروری بنظر میرسد .

کمبود نیاسین در بدن میتواند باعث افسردگی و بی حالی شود .

فواید ال کارنیتین در کپسول اروس وایگور :

L-carnitine Base – 430mg همچنین به عنوان ویتامین BT شناخته می شود ، ال کارنیتین اسید آمینه مسئول تبدیل چربی به مطالعات انرژی است که نشان می دهد ال-کارنیتین پاسخ جنسی و تحریک را افزایش می دهد. نیاسین – 20 میلی گرم بعنوان ویتامین B3 نیز شناخته می شود.

این ماده بیشتر در گوشت و ماهی یافت میگردد . مصرف ال کارنتین برای تنظیم عملکرد قلب و عروق نیز بسیار موثر است و بویژه در زمان رابطه جنسی میتواند از حمله های قلبی جلوگیره کرده و خون را به درستی و شدت منظمی پمپاژ کند.

این ماده همچنین برای افزایش لذت و سرخوشی جنسی نیز در قرص وایگور بکارگرفته شده است .

ترکیبات قرص اروس وایگور
نحوه مصرف قرص اروس ویگور

معیار رتبه بندیه بهترین قرص های افزایش سایز آلات مردانه 

ما بدین منظور از اطلاعات وبسایتها و داروخانه های بزرگ خارجی تبعیت میکنیم و فاکتورهای زیر را در نظر میگیریم:

ترکیبات تشکیل دهئده ی دارو: بهترین قرص های تقویت کننده مردانه حاوی مواد سالم و کاملا طبیعی است. این فرمول با بدن شما کار می کند تا به نتایج دلخواه دست یابد، چه افزایش جریان خون به آلت تناسلی یا افزایش سطح تستوسترون. برخی از بهترین محصولات دارای فرمول های غنی از اسید آمینه با ویتامین D، Tribulus Terrestris و روی هستند.

ایمنی دومین فاکتور اساسی: سلامتی شما باید اولویت شماره یک باشد. این یکی از دلایلی است که چرا ما قرص های افزایش سایز آلات مردانه دائمی را با مواد طبیعی معرفی کردیم. این محصولات معمولاً عوارض جانبی کمتری نسبت به داروهای تجویزی دارند. مکمل های موجود در لیست ما با دوز بهینه ارائه می شوند.

قیمت: بر کسی پوشیده نیست که قرص های بزرگ کننده فوری مردانه می توانند گران باشند. به عنوان یک قاعده کلی، باید انتظار داشته باشید که برای یک عرضهحداقل 400 هزار تومان بپردازید. با این حال، اگر متوجه شدید که یک محصول خاص برای شما مناسب است، می توانید با خرید عمده در هزینه خود صرفه جویی کنید.

قدرت تاثیر گذاری: قرص های تقویت کننده مردانه را می خواهید که موثر باشند. مصرف مکمل های پر از مواد جعلی فایده ای ندارد. بهترین محصولات از طریق آزمایش‌های بالینی انجام می‌شوند که اثربخشی مکمل را به عنوان یک درمان کوچکی آلت اثبات می‌کند.

درمان اختلالات نعوظی با قرص اروس ویگور

معمولاً افراد در طول زندگی خود با مشکل نعوظ مواجه می شوند. اگر به طور منظم با عملکرد جنسی دست و پنجه نرم کنند، ممکن است اختلال نعوظ داشته باشند.
بنیاد مراقبت اورولوژی توضیح می‌دهد که اختلال نعوظ معمولاً زمانی رخ می‌دهد که جریان خون در آلت تناسلی محدود شود یا اعصاب آلت تناسلی آسیب دیده باشد. با این حال، استرس و سایر عوامل روانی نیز می توانند منجر به این بیماری شوند. در برخی موارد، اختلال نعوظ ممکن است ناشی از یک مشکل پزشکی زمینه ای باشد. برخی از شرایط بهداشتی منبع مورد اعتماد که می توانند خطر ابتلا به اختلال نعوظ را در افراد افزایش دهند عبارتند از دیابت، بیماری قلبی، چاقی، مولتیپل اسکلروزیس، جراحی های سرطان خاص، آسیب آلت تناسلی و غیره.
برخی از عوامل روان‌شناختی که می‌توانند خطر ابتلا به اختلال نعوظ را افزایش دهند عبارتند از: اضطراب و افسردگی، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)، استرس و احساس گناه در مورد عملکرد جنسی ضعیف یا فعالیت‌های جنسی خاص. علاوه بر این، برخی از عوامل سبک زندگی – مانند سیگار کشیدن، مصرف مقادیر زیاد الکل، استفاده از داروهای غیرقانونی، و ورزش نکردن کافی – ممکن است در مشکلات عملکرد جنسی نقش داشته باشند.
جدا از اینکه باید به راهکارها و سخنان پزشکان از جنبه های غیر دارویی گوش کنید شما برای نتیجه گیری بهتر میتوانید از فرمول های داروییه درمان ED  نظیر قرص اروس ویگور اصل نیز بهره ببرید.
برخی از قرص های دیگر درمان اختلات نعوظی ما در هادی طب به شرح زیرند:

نحوه مصرف قرص اروس ویگور

این یک قرص ترکیبی است پس بهتر است روزانه یک عدد مورد استفاده قرار گیرد .

در نظر داشته باشید که چنانچه زمان مصرف اروس ویگور را فراموش کرده باشید بهتر است بلافاصله موقع فهمیدن یک حبه از آن را مصرف فرمایید .

ساعات مشخصی برای این دارو در نظر گرفته نشده است اما با توجه به اینکه در حوزه داروهای تقویتی و افزایش نیرو قرار میگیرد بهتر است قبل از ظهر مورد استفاده قرار گیرد .

مصرف قرص اروس وایگور خواب آلودگی یا سرگیجه ایجاد نمیکند .

اثرات مصرف اروس وایگور در زنان به تشخیص قطعی نرسیده است .

عوارض قرص ویگور

این دارو به تازگی به جدول فروش داروهای برند دارو اضافه شده است و تاکنون عارضه خای بهمراه نداشته است با توجه به اینکه اطلاعات کاملی از ترکیبات بکار رفته در آن موجود میباشد لذا میتوان از بی خطر بودن دارو اطمینان حاصل نمود .

پزشک داروخانه هادی طب توصیه میکند که از دوز توصیه شده دارو تجاوز نکنید هر دارویی میتواند با مصرف نادرست اختلالاتی را بهمراه بیاورد .

با توجه به اینکه این دارو هم برای مشکلات نعوظی و هم جهت افزایش سایز طراحی شده است لطفا از مصرف داروهای مرتبط جنسی بهمراه ویگور خودداری فرمایید.

شکل کلی و محتویات Erosvigor

-این دارو بصورت سافت ژل ارایه میگردد که حاوی 45 عدد کپسول سافت ژل میباشد (کپسول های سافت ژل بصورت محلول مایع میباشند که اکثرا در روده ها مورد تجزیه قرار میگیرند )

-این کپسول ها در حالت کلی بصورت دو رنگ دیده میشوند (قرمز و زرد روشن )

-یک بروشور جامع نیز توسط کمپانی سازنده در داخل جعبه قرار داده شده است که میتوانید صحت اطلاعات داده شده توسط داروخانه هادی طب را در آن مشاهده فرمایید .

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر این بروشور را در اختیار پزشکتان قرار دهید تا برایتان تحلیل کند که هیچ ماده مضرری در ساخت این دارو بکار گرفته نشده است .

قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه

شما در این داروخانه با گزینه های برند متعددی برای خرید قرص افزایش سایز اندام تناسلی مواجه هستید .

بیشتر داروهای ما در حوزه افزایش سایز میتوانند مشکلات نعوظی را نیز بطور کامل برطرف سازند از جمله وایمکس، ویگرکس، مگنارکس و حتی گودمن بدین وسیله به شما دوستان گرانقدر پیشنهاد میگردد.

بزرگترین برتری اروس ویگور را نسبت به داروهای هم رده میتوان در اسپرم سازی عنوان نمود زیرا مصرف یک دوره از این سافت ژل ها میتواند قدرت باروری مردانه را به شکل مخصوصی افزایش دهد.

افزایش دهنده های اندازه الات تناسلی مردانه به شدت در حال ظهور هستند و حال تعدادشان نسبت به گذشته فزونی پیدا کرده است.

توجه به خواص ،ترکیبات و شرایط فیزیکی میتواند در انتخاب بهترین مکمل جنسی شما را یاری دهد.

بهتری است داروی بزرگ کننده ای را انتخاب کنید که با سنتان هم خوانی داشته باشد.

قیمت کپسول اروس ویگور اصل 850000 ت

شما با انتخاب قرص اروس ویگور اصل اشتباه نمیکنید

 • بدن خود را برای عملکرد بهتر قویتر میکنید
 • کاهش توده های چربی بدن به عضلات قوی در واقع تری گلیسیرید بالا را از بین خواهید برد و کالری روزانه شما برخلاف سابق به چربی های کبدی تبدیل نمیشوند
 • پیش ساز برای سنتز اکسید نیتریک، افزایش گردش خون در سراسر بدن
 • تعادلی هوشمند از ال-آرژنین اتیل استرها، پایه ال-کارنیتین، یوهیمبین HCl و نیاسین
 • استفاده از تکنولوژی نوین سافت ژل در ساخت اروس ویگور اصل
 • نظارت شده توسط FDA و دارای گواهی cGMP. بدون گلوتن و آلرژن، غیر GMO و وگان
 • ترکیبی از اسیدهای آمینه و ترکیبات گیاهی
 • یوهیمبین موجود در قرص اروس ویگور اصل ممکن است با افزایش سرعت متابولیسم بدن از کاهش چربی حمایت کند
 • ال-آرژنین EE در بدن به اکسید نیتریک تبدیل می شود که برای سلامت عروق و برانگیختگی ضروری است
 • پایه ال کارنیتین همچنین به عنوان ویتامین BT شناخته می شود، ال کارنیتین اسید آمینه ای است که مسئول تبدیل چربی به انرژی است
 • نیاسین یک گشادکننده عروق موثر است و جریان خون را در بدن بهبود می بخشد در صورت مصرف ترکیبی، ال آرژنین، ال کارنیتین و نیاسین در درمان و پیشگیری از اختلال نعوظ موثر هستند.

تهیه آسان قرص اروس ویگور اصل از داروخانه هادی طب

قرص اروس ویگور اصل بصورتی صد درصد از سلامتی شما پشتیبانی بعمل می آورد.

شما ممکن است قرص اروس ویگور اصل را جهت سلامت جنسی خریداری کنید اما این مکمل تقویت کننده مردانه بصورتی کامل سلامتی شما را در آینده تضمین خواهد نمود.

درباره تهیه این دارو بهتر است به داروخانه هادی طب اعتماد کنید زیرا ما این را به شدت به شما پیشنهاد میدهیم.

حس آرامشی که با چنین فرمولی به شما دست میدهد میلیونها میلیون ارزشش را خواهد داشت.

قرص اروس ویگور اصل را از هادی طب تحویل بگیرید ،امتحان کنید و اگر راضی نبودید دوباره بما عودت دهید !

این فرمولی است که پس از یکهفته به شدت شما را شیفته خود خواهد کرد.

شما حس جوانی ،تنفس های راحت همراه با خواب راحت را تجربه خواهید کرد.

نعوظتان بصورتی کاملا طبیعی بزرگتر شده و قلبتان به تپش نخواهد افتاد.

در آخر به شما تاکید میکنیم که در رابطه با قرص اروس ویگور عجله کنید زیرا این فرمول به شدت کار میکند.

بی دلیل نیست که طی چند ماهه اخیر قیمت این دارو بیکباره دوبرابر شد!

کمپانی سازنده به شدت در دور سود دهی قرار گرفته است زیرا این محصول واقعا پرفروش و محبوب است.

شاید ماههای پیش در این باره ما تردید داشتیم اما میزان رضایتمندی استفاده کنندگان قرص اروس ویگور اصل به یکباره بیداد کرد!

سفارش کپسول Eros Vigr
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 4.4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

47 دیدگاه

 • شاهین

  سلام عرض ادب و خسته نباشید من یه مشاوره احتیاج داشتم میخواستم بدونم از بین این چند قرصی که خدمتتون میگم(مگنارکس پلاس،روکومکس،اروس ویگور،ویگرکس پلاس،بیگ پنیس)کدوم رو پیشنهاد میکنید که به تنهایی جواب بده بدون کرم یا ژلی .مدت زمان درمان برای من مهم نیست که طولانی باشه یا کوتاه من فقط دنبال نتیجه ثابت و ماندگار هستم که بعد از قطع مصرف از بین نره و بیشتر تمرکزم روی افزایش حداکثری طول و قطر هستش ،دکتر ممنون میشم هنگام مشاوره این رو هم در نظر بگیرید که این قرص رو برای یه فرد مجرد ۲۶ ساله با ۱۰۰ کیلو وزن (اضافه وزن ندارم فرم بدنم بزرگه)قد ۱۷۸ که ورزش خاصی انجام نمیده تجویز میکنید من دنبال بهترین نتیجه گیری هستم مسئله مادی هیچ اهمیتی نداره فقط و فقط به دنبال نتیجه مانگارم که بعد از قطع مصر دارو از بین نداره ممنون از لطفتون منتظر پاسخگویی شما هستم

  • haditeb

   با سلام و احترام
   شما یک سفارش ثبت کنید تا تیم با بتونن باهاتون ارتباط بگیرن . درمان برای افراد مختلف متفاوته ممکنه شما به بسته های تکمیلی احتیاج داشته باشین باید شرح حال بفرمایید و ما بتونیم پیشنهادهای بهتری رو به دور از فضای سودجویی و کاملا منطبق با ایده های نوین پزشکی در اختیارتون قرار بدیم .

 • شاهین بدیری

  سلام مجدد من متوجه ثبت سفارش نشدم ؟یعنی یه محصول بخرم ازتون؟نمیشه از قبل من مشاوره بشم تا تو خرید محصول بتونم انتخاب بهتری داشته باشم ممنون از شما

  • haditeb

   سلام شما با ثبت سفارش فعلا وجهی رو پرداخت نمیکنید و فقط امکان مشاوره رایگان براتون فعال میشه و در صورت صلاحدید میتونید اقدام به پرداخت نموده و خرید خود را نهایی کنید

 • پوریا

  سلام وقت بخیر
  دوره مصرف این قرص چند ماهه؟
  بعد از چند روز استفاده اثراتش معلوم میشه؟
  درمان ثابت هست یا بعد از مدتی ب حالت اولیه برمیگرده؟

  • haditeb

   با سلام حدود یک و نیم ماه باید مصرف مداوم و مستمر داشته باشید، درمان بصورت قطعی انجام میپذیره

 • reza torkaman

  این قرص را یکبار بخریم کافیه چون همه نوشته دوباره باید خرید سوال دوم اگه در کنار این قرص هنگام نزدیکی لازمه ماکسیما مشکی هم بدون این قرص تنهایی مصرف کرد یا خود اروس ویگر کافیه ؟؟؟؟ سپاس دکتر جان

  • haditeb

   با سلام اروس ویگور باید به تنهایی مصرف شه و با یک دوره درمان کلیه مشکلات نعوظی مرتفع میشود و اگر از میزان سایز بوجود آمده رضایت نداشته باشید میتونید یک دوره ی دیگه استفاده کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *