خرید ژل ایموشن تاخیری
ژل های ایموشن اصل

ژل تاخیری ایموشن(آبی) ؛ ژل تاخیری برند ایرانی

ژل تاخیری ایموشن به رنگ آبی میباشد و مناسب است برای کشش روابط جنسی تا حدود 20 دقیقه همراه با لذت جنسی در ذوجین .

سالهاست که این ایموشن را در ویترین جلویی برخی داروخانه های سطح شهر دیده ایم ، اما خیلی کم افراد در مورد این ژل ها با پرسنل داروخانه ها هم کلام میشوند و گاهی بسیاری از افراد نمیدانند دقیقا این ژل ها برای چه مواردی مناسب هستند .

در محصولات قبلی مجموعه ژل های ایموشن اگر بخاطر داشته باشید آموزش دادیم که هر رنگ از ایموشن ها برای شکل روابط جنسی خاصی در نظر گرفته شده اند .

حال با رنگ آبی ایموشن ها روبه رو هستیم که داروسازان ایرانی آن را مناسب برای تاخیر در انزال مردانه عنوان نموده اند هر چند که مدت زمان تاخیر با این دارو زیاد چشم گیر نیست و نهایتا میتواند یک ربع تا 20 دقیقه به شما آزادی عمل در روابط جنسی را بدهد ، اگر بیشتر میخواهید باید به سراغ برندهای خارجی که در داروخانه هادی طب موجودند سری بزنید .

تاثیرات ژل های تاخیری در افراد

یک بررسی علمی نشان میدهد که افرادی که دارای پوست های تیره هستند نسبت به شروع اثرات مجموعه داروهای تاخیری کمی دیرتر عمل میکنند .

پس این افراد مسلما باید دقایقی بیشتر برای شروع چنین داروهایی به انتظار بنشینند .

همیشه عده ای عجول در رابطه با داروها وجود دارند که برای داروهای جنسی این افراد همیشه با حالتی پرخاشگرایانه وارد عمل میشوند .

تجربه فروش داروهای مختلف در داروخانه هادی طب نشان میدهد که افراد با گذشت روند طبیعی درمان همیشه با حالتی پشیمان از ما عذر خواهی کرده اند ، هیچ اشکالی بر کار آنان وارد نیست زیرا میخواهند در قبال پولی که پرداخت میکنند کیفیت دریافت کنند .

گاهی داروها برای یکسری از افراد تاثیر گذار نیست زیرا آنها از وجود بیماری های مخفی در بدن خود بی خبرند و یا اینکه بدون مشورت با ما اقدام به خرید کرده اند و نتیجه معکوس بوده است .

برای مثال مردی که اصرار خرید قرص وایمکس را از ما داشت و میگفت من شدیدا باید اسپرم هایم رو افزایش دهم !! ما با کمی گفتگو به ایشان یادآوری کردیم که این یک قرص اسپرم ساز نیست و باید به سراغ سمنکس یا اسپرمکس برود و ایشان بما عنوان نمودند که در وبسایت های دیگر دچار اشتباه شده است .

همیشه سعی کنید در رابطه با داروها کمی بیشتر تحقیق کنید و ترکیبات را مرور نموده و در مکاتبه با مشاوران فروش آن وبسایت یا داروخانه با سوال هایی علمی تر آنها را به چالش دعوت کنید .

بسیاری از فروشندگان کالاهای طبی و پزشکی امروزه اطلاعات دقیقی از محصول خود را ارایه نمیدهند زیرا سواد اینکار را ندارند .

ژل ایموشن آبی رنگ برای چیست ؟

اکثر بانوان با خشکی واژن روبه هستند بخصوص زنانی که در نواحی گرم سیر زندگی میکنند آنان اگر چه مشتاق به رابطه جنسی با همسران خود هستند با اینحال مشکلات و دردهای واژن آنها را در حین مقاربت جنسی آزار میدهد .

ژل های ایموشن که به روان کننده ها نیز معروفند سعی میکنند روابط جنسی را بسیار آسان کنند .

مردانی که مایلند به روابط جنسی خود با تایم بالایی ادامه دهند میتوانند از این ژل تاخیری استفاده کنند زیرا از نظر سلامتی و بهداشت جنسی نیز بسیار موثر است و از بروز بیماری ها و عفونت های ناخواسته در ذوجین جلوگیری بعمل خواهد آورد .

این ژل را نمیتوانید با قرص های تاخیری نظیر هارد آن یا ژل های تاخیری نظیر کرم مکس من در یک رده بندی قرار دهید زیرا ایموشن ها در دوز ملایمی ساخته شده اند و خبری از مواد طبیعی گران قیمت در آنها نیست .

با اینحال با توجه به اینکه هیچ حساسیت و عوارضی با مصرف ایموشن ها مشاهده نشده است برای مردان جذاب است و میخواهند کمی با این گونه محصولات ، بهداشت جنسی را رعایت کنند .

میزان و قدرت دارو پایین است اما برای افراد آماتور که در روابط جنسی گاهی به مشکلات ناخواسته برخورد میکنند مناسب است .

برای شروع بدک نیس که از ایموشن ها استفاده کنید و بعد میتوانید یکسری برند خارجی را امتحان کنید که داروخانه هادی طب اتفاقا مرجع اصلی آنهاست .

ژل ایموشن تاخیری آبی را چگونه مصرف کنیم ؟

این ژل ها مالشی هستند و نیم ساعت طول میکشد تا اثرات آنها نمایان گردد . بهتر است مقداری از آن را روی الت تناسلی خود ماساژ دهید تا با پوست شما سازگاری پیدا کنند و حساسیت رابطه جنسی را پایین آورند .

این ژل را میتوانید با کاندوم نیز استفاده کنید و به عمل دخول بپردازید .

توجه داشته باشید که این ژل خوراکی نیست و به هیچ عنوان نباید رابطه دهانی توسط بانوان صورت پذیرد .

تاثیرات این ژل در نقاط مختلف بدن برای ایجاد لطافت یک اشتباه رایج است و میتواند مشکلاتی را برای پوست افراد بوجود آورد .

ژل های ایموشن نمیتوانند برای نقاط تیره بدن مورد استفاده قرار گیرند اگرچه عده ای از مردان عنوان نموده اند که پس از مصرف پوست الت آنها شفاف تر شده است اما تاثیرات موقتی است و بعد شستشو از بین خواهد رفت.

لیدوکائین کمتر از 5 درصد در ترکیبات ژل ایموشن آبی رنگ موجود است که به مردان توانایی کنترل رابطه جنسی تا حداکثر 20 دقیقه را فراهم می آورد .

خرید ژل تاخیری ایموشن

ایموشن ها برای افراد با بوجه مالی پایین تر مناسب است ، البته با توجه به اینکه یک محصول کاملا بهداشتی میباشد اکثر مردان معمولا یک عدد از آن را در کمد زناشویی خود دارند .

استفاده از این ژل ارزان قیمت موثر است برای مردانی که تازه از کار آمده اند و حوصله دوش گرفتن جهت شروع رابطه جنسی بهداشتی را ندارند .

این ژل بهترین محصول برای ضد عفونی کردن نواحیه درگیر در مقاربت جنسی است و بسیار به افراد توصیه شده است .

قیمت این ژل در حال حاضر برای شما 130000 تومان میباشد که از لینک زیر قابل سفارش است.

سفارش ژل تاخيري ايموشن(ابي)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak


همچنین از ژل های ایموشن دیگر نیز دیدن فرمایید .

ژل ایموشن قرمز (تنگ کننده واژن بانوان )

ایموشن زرد (مخصوص بانوان )

ژل ایموشن مشکی (حجم دهنده الت مردانه)

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *