مقالات علمی

معرفی محصولات افزایش تمایلات جنسی زنان

اگر زنان افکار و تخیلات جنسی نداشته باشند به مرور زمان از میل جنسیشان کم شده و فقدان آن باعث افسردگی و ناراحتیشان میشود. در اینگونه موارد باید از روشهای افزایش تمایلات جنسی زنان بهره برد که یکی از آنها استفاده از داروهای خاص میباشد.

اگر میخواهید در مورد عدم نیازتان به رابطه ی جنسی علمی تر نگاه کنید باید تحت آزمایشات پزشکی نظیر بررسی سطح هورمون، مشکلات تیروئید، دیابت، کلسترول بالا و اختلالات کبدی قرار گیرید.

اما یکسری محصولات کلیدی در بازار داروخانه های اینترنتی موجود است که شما میتوانید بدون نسخه آنها را تهیه نموده و بر مشکل سرد مزاجی جنسی خود فائق شوید. قبل از هر چیزی لازم است که در پاراگراف زیر بخوانید که چه دلایلی باعث میشود تا زنان دچار سردمزاجی جنسی شده و نتوانند وارد روابط جنسی شوند.

دلایل سردمزاجی جنسی در زنان

بصورت تیتر وار شرایط کلی زیر باعث میشوند تا برخی از زنان شور و شوق ورود به روابط جنسی را از دست داده و یا اینکه در روابط جنسی خود لذت های کافی را نبرند:

 • اختلالات زنان و زایمان که باعث درد در رابطه جنسی می شود.
 • یکسری از اختلالات مامایی که باعث درد در رابطه جنسی می شود.
 • اختلالات اورولوژی که باعث ایجاد درد در رابطه جنسی می شود.
 • سوء مصرف الکل و مواد.
 • استرس و اضطراب مزمن.
 • اختلالات غدد درون ریز.
 • اختلالات عصبی.
 • مشکلات عاطفی و یکسری اختلالات درون خانگی.
 • دوست نداشتن پارتنر جنسی.

موضوع بی میلی جنسی از زنان کمی پیچیده به نظر میرسد زیر با توجه به شناختی که از این جنس سراغ داریم آنها برای برقراری رفتارهای عاطفی همواره تمایل داشته اند و حتی چند برابر مردان آنها میخواهند چنین کارهایی را در زندگیه خود انجام دهند. باتوجه به اینکه زنان قشر آسیب پذیر جامعه هستند و اکثر انها در دل خانواده نیازهای جنسی خود را برطرف میکنند پس مسلما بروز بی میلی جنسی در آنها کمی خارج از قاعده است.

میل جنسی یک فکر یا یک احساس؟

در واقع یک چیز درهم که تاکنون کشف نشده است! مطمئناً در اوایل روابط عاشقانه، برانگیختگی جسمی به شدت هر فکر جنسی را دنبال می کند. در ابتدا، ما یک فکر جنسی داریم که سپس مکانیسم برانگیختگی را از طریق مسیرهای عصبی تسهیل می کند. این فکر می تواند پیش بینی عصر پیش رو یا خاطره ای از یک برخورد جنسی قبلی باشد. زنانی که تمایلی به فعالیت جنسی ندارند، پس از درگیر شدن در رابطه جنسی، می توانند از نظر جنسی به خوبی عمل کنند. لمس اطراف کلیتوریس و ناحیه تناسلی مسیرهای عصبی را تسهیل می‌کند، برانگیختگی خوب، روان‌سازی خوب و رسیدن به ارگاسم را ایجاد می‌کند.

اما وقتی اختلالی پیش می آید نه تنها پارتنر را عصبی میکنی بلکه خود زنان نیز به استرس می افتند.

معمولا افسردگی در زمان های پس از قاعدگی یک رفتار نرمال است زیرا فرد از شور و حرارت جنسی اش بسیار کم میشود اما در سنین جوانی و حتی میانسالی بی میل بودن به رفتارهای عمیق عاشقانه منطقی بنطر نمیرسد.

هر چه هست برخی داروهای دم دستی وجود دارند که میتوانید با بهره گیری از آنها تا میزان قابل ملاحظه ای بر مشکلات عدم تمایلات جنسی زنان سرپوش بگذارید. ما این محصولات را در قالب چند پاراگراف برای شما پیشنهاد میدهیم که اگر تمایل داشتید میتوانید از فروشگاه هادی طب آنها را براحتی خریداری فرمایید.

قطره افزایش میل جنسی زنانه
افزایش تمایلات جنسی زنان با اسپانیش فلای

افزایش تمایلات جنسی زنان با قطره های اسپانیش فلای

اسپانیول فلای (یا قطره عشق یا افرودیزیاک) ماده ای است که برای افزایش تحریک جنسی مصرف کننده ی زن. برترین آنها در دو مارک اسپانیا و آلمان تولید شده اند. در بیشتر موارد، کاربر باید فقط چند قطره در یک نوشیدنی بچکاند، آن را بنوشد و چند لحظه صبر کند. وقتی در نوشیدنی های الکلی ریخته می شود بسیار خوب عمل می کند. این محصول تست شده و قابل اعتماد است و هیچ عارضه ای ندارد.

قطره های افزایش تمایلات جنسی زنان با نام تجاری اسپانیش فلای یکی از بهترین فرمولهای طبیعی برای دیوانه کردن زنان شما برای رابطه جنسی است. اسپانیش فلاس داروی درجه یک در جهان برای تقویت جنسی زنان است. قطره های جنسی نام رایجی است که در بین مردم برای درمان کم میل جنسی استفاده می شود. یکی از مفیدترین داروهای تقویت کننده قوای جنسی است که امروزه برای تقویت میل جنسی زنان توصیه می شود زیرا یک محصول طبیعی است و هیچ عارضه ای ندارد.

قطره های جنسی به ویژه برای زنانی که با میل جنسی کم دست و پنجه نرم می کنند توصیه می شود. چند قطره از این محصول طبیعی برای تحریک احساسات و عملکرد جنسی کافی است. برای زنان، Spanische Fliege با تحریک میل جنسی آنها و ارگاسم شدیدتر عمل می کند. این قطره های جنسی واژن را چرب می کند، جریان خون را در ناحیه واژن بهبود می بخشد، کلیتورال را تحریک می کند و شانس داشتن ارگاسم شدید را افزایش می دهد.

چگونه از اسپانیش فلای استفاده کنیم؟

قطره اسپانیشه فلیژ به شکل مایع است که مصرف آن بسیار آسان است. می توانید آن را با مخلوط کردن چند قطره در نوشیدنی قبل از رابطه جنسی مصرف کنید.

این قطره در دونوع مهم اسپانیش فلای قرمز و اسپانیش فلای سفید رنگ در دسترس عموم قرار گرفته اند.

ژل های تنگ کننده واژن بسیار قوی

این ژل های بسیار کارا بوده و نحوه ی استفاده ی خیلی راحتی را دارا میباشند. درمانی برای گشادیه واژن و افزایش لذت جنسی زنان خواهند بود.

یکسری از ویژگی های مثبت استفاده از چنین ژل هایی در زیر آمده است:

 • ژل سفت کننده و سفید کننده یک فرمول ضد پیری است که به واژن کمک می کند تا رنگ طبیعی و خاصیت ارتجاعی خود را به دست آورد.
 • مواد فعال طبیعی باعث افزایش سطح استروژن و تشکیل بافت های جدید می شوند.
 • این به اصلاح عدم تعادل باکتریایی احتمالی در واژن و تسکین علائم مرتبط مانند خارش واژن، درد سوزش، ترشحات واژن و بو کمک می کند.
 • بهترین مواد تشکیل دهنده، پوست واژن را صاف، نرم، سفت و الاستیک می کند.
 • این باعث می شود که احساس حسی و اعتماد به نفس مطلوبی داشته باشید.

از مهمترین برندهایی که در داروخانه هادی طب برای چنین محصولی ارائه شده میتوان به تنگ کننده های واژن جگوار، پاندولاوانا، ایکس ایکس اس، و ویاکسی اشاره نمود.

این ژل های تنگ و سفت کننده و  یک ژل احیا کننده است که برای زنان طراحی شده است که به سفت شدن طبیعی و ایمن پوست کمک می کند. این یک فرمول آزمایش شده از نظر میکروبیولوژیکی، پوستی و بالینی است که حاوی مواد طبیعی است که به مرطوب کردن، سفت شدن و احیای پوست کمک می کند و در نتیجه خاصیت ارتجاعی آن را بازیابی می کند.

نحوه استفاده از این ژل ها آسان بوده و میتوانید لحظاتی قبل از دخول آن را در دهانه های واژن بمالید.

محصول افزایش میل جنسی
افزایش تمایلات جنسی در زنان

افزایش تمایلات جنسی زنان با پرووسترا و لیدی ارا

زنانی که علاقه مند به افزایش میل جنسی، احساسات جنسی، روانکاری و لذت هستند، اکنون می توانند برووسترا، محصول ایمن و موثر که برای بازیابی و بهینه سازی سلامت جنسی زنان طراحی شده است، مراجعه کنند. زنان می توانند به جای رنج بردن از اثرات منفی عدم وجود میل جنسی، بهترین رابطه جنسی زندگی خود را با کمک Provestra تجربه کنند. من Provestra را برای هر خانمی که علاقه مند به افزایش میل جنسی، روانکاری بهتر، افزایش لذت و ارگاسم های متعدد است، توصیه می شود.

محصول بعدی ما برای پیشنهاد لیدی اراست. لیدی ارا یک راه حل ایمن، موثر و طولانی مدت برای مشکل اختلال عملکرد جنسی زنان ارائه می دهد. با ماده فعال خود، سیلدنافیل سیترات، Lady Era به طور قابل توجهی میل جنسی، روانکاری واژن و عملکرد جنسی را در زنان بهبود می بخشد.

لیدی ایرا دارویی است که برای زنان عرضه می شود و ادعا می کند میل جنسی کم را درمان می کند. ماده اصلی موجود در آن سیلدنافیل است. سیلدنافیل همچنین در ویاگرا یافت می شود، رایج ترین داروهایی که برای درمان اختلال نعوظ در مردان تجویز می شود.

سیلدنافیل برای زنان دارای ساختار شیمیایی مشابه ویاگرای مردانه است و مکانیسم اثر مشابهی دارد اما فقط برای زنان کار می کند و به آنها کمک می کند تا حساسیت ناشی از تحریک جنسی را افزایش دهند.

قرص شیاف اصلی
بهترین داروی شیاف بانوان

افزایش تمایلات جنسی زنان با قرص شیاف ماریانا

این برای بهبود سلامت واژن بکار گرفته میشود. قرص شیاف ماریانا یکی از بهترین روشها برای درمان گشادی و شلی واژن زنانه بوده که از ماهیت بهداشتی مناسبی برخوردار است.

اکثر خبرگزاری های ایرانی نیز معمولا در بخش سلامت خود اشاره ای به خواص شگفت انگیز شیاف ماریانا داشته اند. قرص شیاف را معمولا یک ساعت قبل از آموزش جنسی از دهانه ی واژن وارد میکنند تا به مرور باعث شادابی، سفتی و مرطوبی واژن شود.

ترکیبات قرص شیاف ماریانا:

Black cohosh:کوهوش سیاه گیاهی می باشد که بومی غرب آمریکای شمالی می باشد

Dong quai:دونگ کویی گیاهی می باشد که بومی چین است

Licorice: گیاه شیرین بیان

Vitex berry: گیاه پنج انگشت

Red clover: گیاه شبدر قرمز

Sage:گیاه مریم گلی

False unicorn:به نام های گرز پری،ستاره فروزان،گیاهی که بومی آمریکا و کانادا می باشد

Squaw vine: گیاه انگورک آمریکایی

Red Raspbery:عصاره تمشک قرمز

Mexican wild yam:ریشه کولیک،یام وحشی،ریشه چینی ،نامیده می شود

گیاهان دارویی تریتا

این محصول کاملا بدون عوارض و گیاهی بوده که یکی از محبوبترین روشها برای لذت در روابط جنسی است.

ادامس حشری کننده زنان
محصول جیبی برای و مخفی برای افزایش میل جنسی زنان

افزایش تمایلات جنسی زنان با آدامس محرک فوری

آدامس ها و شکلات های جنسی یکی از فان ترین محصولات ترغیب زنان به روابط جنسی هستند. زمانی که اثرات این گونه محصولات شروع میشوند باعث خنده بر روی لب زنان شده و بسیار آنها را سرمست میکند.

چنین آدامسی برای یک دختر باکره کار نکرده و فقط مختص زنان است زیرا با افزایش میزان هورمون های جنسی باعث حالت خیسی در واژن میشود که بسیار برای برقراری روابط جنسی و کاستن از کم میلی جنسی توصیه شده است.

بسیار از وبسایتها بدلیل سو استفاده های جنسی از چنین محصولی آن را ارائه نمیدهد.

ده دقیقه قبل از برقراری رابطه مصرف می شود. برای افراد با وزن بیش از 80 کیلوگرم، دو عدد آدامس مصرف کنید تا به اثر مطلوب برسید.

آدامس محرک جنسی بانوان شامل موادی نظیر جینسینگ و ماکا میباشد که به گرم مزاجی زنان منتج میگردد.

این یک روش کاملا غیر داروییست و نوع استفاده از آن همانند سایر آدامس های مرسوم در سوپر مارکت های شهریست.

ژل خوراکی کاماگرا
کاماگرا سیلدنافیل دار برای زنان

ژل خوراکي زنانه کاماگرا Kamagra

ژل خوراکی که نوع جدیدی از قرص های جنسی محسوب میشود بدون عوارض گوارشی توانسته امروزه جایگاه خوبی در این صنعت پیدا کند.

رواج داروهای جنسیه هندی امروزه رو به گسترش است و کاماگرا یک برند جدی و برآوازه بنظر میرسد.
يک داروي تحريک کننده سريع براي زناني که دچار بي ميلي جنسي شده اند و ميل کمي به برقراري رابطه جنسي دارند.
اين ژل خوراکي باعث تحريک جنسي فوري و افزايش ميل جنسي بانوان مي شود.
ژل تحريک کننده کاماگرا kamagra با ترکيبات گياهي باعث افزايش ترشح هورمون هاي جنسي و برانگيختگي جنسي زنان مي شود.
کاماگرای زنانه با ترکيبات کاملا گياهي و موثر با تنظيم و افزايش ترشح هورمون هاي جنسي زنان باعث برانگيختگي فوري جنسي بانوان مي شود
داروي تحريک کننده سريع زنان کاماگرا kamgra همانند يک وياگراي طبيعي است که با افزايش خون رساني به ناحيه تناسلي خانم ها باعث برانگيختگي بيشتر و افزايش فوري ميل جنسي مي شود.

این ژل با طعم توت فرنگی و خاص لذت جنسی را صد برابر میکند.

استروژن را بصورت طبیعی در بالاترین حد خود حفظ کرده و زنان را برای عشق بازی آماده میکند.

مشخصات:

5 عدد ژل گياهي طعم دار
درمان بي ميلي جنسي
اين ژل خوراکي باعث تحريک جنسي فوري و افزايش ميل جنسي بانوان مي شود
بالارفتن خون رساني به ناحيه تناسلي خانم ها باعث برانگيختگي بيشتر و افزايش فوري ميل خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.3]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *