کوتاه شدن آلت در سما
مقالات علمی

آیا آلت تناسلی مردانه در فصل سرما کوچکتر میشود

امروزه مردان متاهل و حتی مجردها نسبت به سایز اندام تناسلی مردانگی خود حساسیت بیشتری به خرج میدهند. مردان استرس هایی دارند که احساس میکنند شاید در آینده نتوانند پارتنر خود را در آمیزش های جنسی بخوبی به ارگاسم برسانند.

میزان اندازه آلت تناسلی در طول یک روز و حتی وابسته به مکان های میتواند متفاوت باشد، همچنین میزان فشار خون در شکل گیری یک نعوظ کامل بسیار حائز اهمیت است.

سوالی که مطرح میشود اینست که آیا آلت تناسلی مردان سیاه پوست با توجه به دمایی که در آن زندگی میکنند بزرگتر است؟ یا نقش مناطق آب و هوایی در نعوظ کامل چقدر اهمیت دارد؟

بایستی توجه داشته باشید نژاد یک مرد میتواند در تخمین اندازه ی آلت تناسلی وی پس از بلوغ موثر باشد، همچنان که میزان ریش یا پرپشتی موی بدن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در زیر بررسی خواهیم داشت به میزان بزرگی آلت تناسلی مردانه در فصول سرد زمستان و راه حل هایی که کمک میکند تا شما قدرت واقعی جنسی خود را در شرایط متفاوت از دست ندهید.

مقالات مشابه >>>

اندازه آلت تناسلی طبیعی در مردان

برخلاف تصور عامیانه و استرس ها بنابر مطالعاتی که صورت پذیرفته تنها 3 درصد از مردان جهان با آلت تناسلی غیر نرمان و کوچک مواجهند. این گونه از مردان مسلما در واکنش های جنسی با مشکلات هنگفتی مواجه شده و نمیتوانند پارتنر خود را به ارگاسم برسانند.

یکسری از تحقیقات به وضوح نشان میدهند که مهتمرین تاثیر را در این بین نژاد فرد میگذارد.

نگرانی و اضطراب بیش از حد نسبت به سایز مردانگی کاملا فاقد اهمیت میباشد، زیرا  این یک باور غلطی است که بیشتر تاثیر پذیر از جمع دوستانه ی کوچک یا فضای مجازیست.

گاهی مردان برای افزایش اندازه تناسلی خود روی به عمل های جراحی سخت نظیر تزریق چربی میکنند که در طولانی مدت میتواند به نعوظ عادی فرد نیز صدمه برساند.

اخیرا بی بی گزارش داد که تحقیقات مختلف درباره رابطه اندازه آلت تناسلی و رضایت شریک جنسی، تقریبا همگی به این نتیجه رسید‌ه‌اند که چنین ارتباطی وجود ندارد و تاثیر اندازه آلت در رضایت جنسی چندان زیاد نیست.

مهمترین نقش در رابطه جنسی دخول است و این مورد میتواند به تنهایی موجبات رضایت همسران را به وجود آورد.

اما آیا آلت تناسلی وابسته به محیط بزرگ و کوچک میشود؟ نقش دما در این بین چیست؟ آلت تناسلی در سرما کوچکتر از سایر اوقات میشود؟

برای فهم این پرسش در ادامه با هادی طب همراه باشید.

آلت تناسلی در سرما کوچکتر میشود؟

فصل سرما همیشه باعث بروز بیماری های ایمنی میشود و قوای جسمی پس از درگیری با انوع عفونت و سرماخوردگی ها دچار مشکلاتی خواهد شد.

در این بین بیشترین آسیب میتواند به قوای جنسی مردانه وارد شود و باید پاسخ داد که آلت تناسلی مردانه در فصل سرما بله کوچکتر میشود!

یک اورولوژیست می‌گوید وقتی در معرض دمای هوای کمتر از 60 درجه قرار می‌گیرید، می‌توانید انتظار داشته باشید که آلت تناسلی‌تان حدود 50 درصد طول و 20 تا 30 درصد از نظر دور کوچک شود. داریوس پادوچ، مدیر سلامت جنسی و پزشکی در Weill Cornell Medicine می‌گوید: «وقتی سردتان می‌شود، رگ‌های خونی شما منقبض می‌شوند، که جریان خون به آلت تناسلی‌تان را محدود می‌کند». “این باعث می شود اندازه آن کاهش یابد.”

گاهی خود فرد نیج براحتی هنگام لباس عوض کردن هایش متوجه میشود که الت تناسلی وی حالت تو رفتگی بخود گرفته است، این شاید کمی یک جوک بیولوژیکی باشد اما کاملا واقعیت دارد.

حتی در زندگیه خود بارها دیده ایم که کفش های نو در سرما سفت و کوچک شده و پاهایمان را اذیت میکنند، پس یکسری عوامل فنی در این قضیه کاملا پر اهمیت هستند.

بدن شما از دما و انرژی تاثیر میگیرد

انرژی کلیدی ترین بخش در میزان قدرت جنسی مردانه است. دقیقا به همین دلیل است که برخی از مردان به نوشابه ها یا کپسول انرژی زا روی می آورند.

تخیلات جنسی، عملکرد مغز و سیستم ایمنی بدن در شرایطی که شما فاقد انرژی لازم باشید کاملا تاثیر میپذیرند. همانگونه که زمان های بی حالی انجام فعالیت های عادی زندگی به خطر می افتد.

مردی که کم خوابی دارد و یا اینکه که خیلی خسته است از نظر جنسی کم می آورد و نعوظش بسیار ناچیز خواهد بود.

بدن شما برای حفظ گرما و انرژی برنامه ریزی شده است. بنابراین در سرما، منابع خود را برای حفظ جریان خون به وسط بدن، جایی که اندام های حیاتی شما قرار دارند، هدایت می کند.

دلیل اصلی جمع شدن بیضه یا آلت تناسلی اینست که در زمانهای افت دما بدنتان بتواند همچنان انرژی و گرمای عادی خود را حفظ کند. گاهی مردان در این شرایط رو به مصرف قرص های نعوظ کرده اند که در بسیاری از موارد نتیجه موثر حاصل نمیشود و این هیچ ربطی به دوز و کشش قرص جنسی نخواهد داشت.

برای مثال میتوانید لاستیک یک خودرو را در نظر بگیرید که معمولا در فصول سرد سال استحکام خود را از دست میدهد و میتواند استهلاک بیشتری بهمراه داشته باشد. دمای محیط میتواند در کیفیت رابطه ی جنسی ذوجین تاثیر گذار باشد. یک تحقیق نشان میدهد که مردان مناطق سردسر از میل جنسی کمتری نسبت به مردان دیگر برخوردارند.

سایزتان را براحتی با محصول جنسی افزایش دهید
معرفی ژل خارجی برای افزایش سایز مردانه روی عکس کلیک کنید.

نتیجه گیری از مطلب

خوشبختانه اگر شما در شرایط عادی به مشکلات نعوظ برخورد کنید، پزشک ممکن است یک قرص درمان ED نظیر سیالیس را به شما پیشنهاد دهد که بخوبی قادر به حل ماجرا خواهد بود.

زیاد نگرانی در مورد اینکه آلت در فصل سرما کوچک میشود را به مغز خود راه ندهید و میتوانید با حضور در یک مکان گرم بالافاصله پس از ساعاتی سایز استاندارد خود را بدست آورید.

دلیل کوتاهی آلت تناسلی در سرما تنها انقباض بیش از حد آن است و وقتی محیط گرم شود خونتان همان آزادیه کامل خود را بدست خواهد آورد.

 


نوشته شده توسط تیم پزشکی داروخانه هادی طب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *