روشهای پنیمور برای افزایش سایز آلت در خانه
مقالات علمی

بزرگسازی آلت تناسلی با روش پنیمور امکان پذیر است؟

امروزه اکثر مردان جوان و میانسال بدنبال راهکاری برای افزایش سایز آلت مردانگی خود هستند. آن ها اینکار را با هدف افزایش ابهت مردانگی و راحتیه جنسی میپسندند. هر مردی اصول خاص خودش را دارد و با اینکه صدها دارو در فضای مجازی برای افزایش سایز به آنها پیشنهاد میشود، با اینحال آنها تکنیکهای ورزشی و طبیعی را ترجیح میدهند.

در میان سیل عظیمی از روشهای علمی و ورزشی بیایید نگاهی داشته باشیم به روش پنیمور که معمولا با تبلیغات بسیار کمی همراه بوده است.

آیا روش پنیمور هم پای سایر تکنیکها میتواند برای نعوظ و افزایش سایز موثر باشد؟

دوره های انجام پنیمور در منزل چه مدت طول میکشد؟

بهترین سن برای شروع درمان کوتاهیه آلت مردانه با روش پنیمور چند است؟

برای شناخت بهتر این روش علمی و غیر دارویی در ادامه با مقاله ای دیگر از گروه پزشکی داروخانه هادی طب همراه باشید.

روش پنیمور چیست؟

پنیمور یک راهکار غیر دارویی با میکانیزم انتقال گرما برای خون رسانیه بهتر به آلت تناسلی میباشد. انجام دوره ایه روش پنیمور خانگی باعث بهبود وضعیت نعوظ و اندازه ی آلت تناسلی در مردان خواهد شد.

قبل از هر چیزی بایستی آموزش های لازم را در این باره خوانده باشید. چنانچه ماساژ های پنیمور که بسیار شبیه به عمل جلکینگ میباشد بصورتی تهاجمی صورت پذیرد باعث ضربه خوردن نعوظ شده و بمراتب وضعیت را سخت تر از گذشته خواهد نمود!

پنیمور یک روش کشیدن آلت تناسلی در حالت خواب یا حداکثر نیمه نعوظی هست. بهترین مثال این است که گردن خود را در نظر بگیرید، شما روزانه با حرکات ورزشی گردن میتوانید عضلات آن را آماده تر و قویتر کرده و در طول روز از خستگی رهایی پیدا کنید. در روش پنیمور نیز انتقال بهتر خون به آلت تناسلی اتفاق افتاده و این قسمت از بدن را تحریک به رشد و تقویت بافت مینماید.

پنیمور انجام کشش های نعوظی را بدون استفاده از هیچ دستگاه پزشکی امکان پذیر میکند. دستگاههای کش دهنده ی آلت مردانه نظیر لارجر باکس ممکن بود در صورتی که بطور علمی ساخته نشده باشند باعث جراحاتی به سطح پوست شوند ولی در این عمل تنها با انگشتان خود به انتقال نیرو خواهید پرداخت.

روش پنیمور یک درمان دوره ای است که حداقل بایستی یکماه ادامه دار باشد، تاثیرات کلی معمولا پس از 20 روز خود را نشان میدهند.

یکسری عوامل خارجی در کیفیت درمان با روش پنیمور تاثیر گذار هستند که مهمترین آنها به پرهیز از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی غیر مجاز برمیگردد. رخانیات همراه در عدم خون رسانی به بافت های بدن نقش مخربی از خود ایفا کرده اند، شما وقتی به فکر پایداری در نعوظ خود هستید یکی از بهترین قدم های آغازین میتواند کنار گذاشتن همیشگی دخانیات باشد.

مزایای روش پنیمور

گاهی مردان از قرص های نعوظی استفاده میکنند تا نعوظ سختی را شاهد باشند. تا بحال فکر کرده اید که شاید نیازی به درمانگرهای خارجی نباشد. قبل از هر چیزی بهتر است مقاومت بدنی خود را تست کنید.

برخی از مردان مجرد که هنوز وارد روابط جنسی نشده اند احساس میکنند که از قدرت سایز و نعوظ بسیار ضعیفی برخوردارند اما یکی از مزایای روابط جنسی گردش منظم قطرات خونی در قسمت های کور بدن است.

در روش پنیمور شما خونرسانی را به سمت آلت تناسلی خود تحریک میکنید و در واقع یک راهنمایی به بدن که  این قسمت را بیشتر زیر نظر داشته باشد. روش پنیمور بخصوص برای مردان پا به سن گذاشته و آن دست از پسران و مردانی که با بی میلی جنسی مواجهند بسیار توصیه میشود.

افزایش خونرسانی به آلت تناسلی باعث تحریک بیشتر، بروز نعوظ صبحگاهی، افزایش سطح تستوسترون بدن و شادابی کلی در عملکرد مغز و استخوان خواهد شد. در روش هایی نظیر پنیمور هیچگونه گیجی ناشی از وارد کردن مواد سمی به بدن در کار نیست و فرد بصورت کاملا طبیعی شاهد تقویت بافت جنسی خود خواهد بود.

در نظر داشته باشید که راهکار پنیمور برای کنار گذاشتن عادات غلط خود ارضایی در برخی از مردان و پسران کاملا موثر خواهد بود، زیرا آنان با این روش یاد میگیرند که بجای تخلیه نیرو به تقویت بیشتر قوای جنسی خود مشغول شوند. بدن همیشه آماده میشود تا در مواجه با لحظات صمیمیت جنسی عملکرد بهتری از خود نشان دهد، روش پنیمور همانند عضله سازیه یک مرد ورزشکار در باشگاههاست.

روش پنیمور و افزایش سایز آلت
روش پنیمور یک فاکتور اورولوژی در درمان کوتاهی آلت مردانه است که انجام آن بسیار آسان میباشد.

آموزش بکارگیری روش پنیمور در منزل

روش پنیمور تکنیک های خاص خود را دارند. قبل از هرچیزی شما نیاز به یک استحمام دارید تا پوست آلت خود را صاف، تمیز و نرم کنید و یا اینکه این قسمت از بدن خود با آب نسبتا گرمی بشورید.

داشتن یک حوله ی نرم و یا پارچه اولویت دوم است تا دور آلت تناسلی خود بپیچید تا خشک شود. در نظر داشته باشید که شستن آلت با آب ولرم و گرم برای بهبود ناراحتی های نعوظی در طول هفته بسیار توصیه میشود.

انجام کشش های نعوظی با روش پنیمور بایستی در شرایط مختلف خوابیده، ایستاده و نشسته بسیار تمرین شود.

تکنیکهای مهم روش پنیمور را در زیر بخوانید:

 1. شستن و خشک کردن آلت تناسلی با آب و حوله ی گرم
 2. قرار گیری در محیط نسبتا گرم و بدون سرما
 3. گرفتن الت تناسلی با نوک انگشتان دست و کشش آن به سمت جلو هر بار 5 دقیقه (آلت در حالت نیمه نعوظی باشد)
 4. چرخاندن آلت تناسلی در حالت شل چندین بار پشت سرهم به راست و چپ
 5. چند دقیقه استراحت کنید
 6. تغییر وضعیت قرار گیری بدن، اگر در مرحله قبل ایستاده بودید اینبار خوابیده موارد 3 تا 5 را تکرار کنید (سعی کنید در سه حالت مختلف درازکش، ایستاده و نشسته تمرینات را تکرار کنید).
 7. ورزش های مرسوم گردنی را انجام دهید، انتقال آلت با دستان به بالا، پایین، چپ و راست
 8. روزانه یک یا دو بار در حدود 15 الی 20 دقیقه تمرینات را تکرار کنید

در نظر داشته باشید که پس از 20 روز ابتدایی شاهد اوج گیری و راحتیه آلت تناسلی خود خواهید بود، از تاثیرات خیلی دقیق انجام روشهای پنیمور میتوان به دوام و پایداری نعوظ در روابط جنسی اشاره کرد.

روشهای خانگی پنیمور به چه مردانی پیشنهاد میگردد؟

پنیمور میتواند از همان روزهای ابتدایی شکل گیری بلوغ جنسی توسط پسران بکار گرفته شود. شما در این روش میتوانید به کنجکاوی های بیشتری در مورد لذت جنسی کماکان ادامه دهید. پنیمور به پسران کمک میکند تا بدن خود را بهتر شناسایی کرده و از ابتدا آموزش ببیننند که غدد جنسی نیز همپای سایر ارگان های بدن نیازمند تقویت است.

امروزه مردان پابه سن گذاشته ای را میبینیم که دیگر توان استفاده از قرص های تقویت نعوظی را ندارند، پس بهترین روش اینست که به ورزشهای جنسی نظیر پنیمور در طول هفته مشغول شوند.

نعوظ تاثیر پذیر از سبک زندگی میباشد. اگر چه سایز آلت در بسیاری از موارد به ژنتیک فرد مرتبط است اما نعوظ در مردان سالم کاملا به تحرکات بدنی معطوف است.

پنیمور بهترین روش برای مردان معلول است، آنانی که به دلیل مشکلات در قسمت پا قادر به پیاده روی و ورزش های هوازی نیستند. پنیمور برای یکسری از مردان پر مشغله توصیه میشود که در محیط کار حتی پشت میزشان آن را تکرار کنند.

هر فردی در طول روز تنهایی های خاص خودش را دارد، برخی ها ترجیح میدهند به تفکر جنسی یا خود ارضایی مشغول شوند اما بهترین کار اینست که شما در جنین لحظاتی ریکاوری و تقویت بافت آلت را دنبال کنید.

تاثیرات پنیمور به قدری شگفت انگیز است که هر مردی با هر شرایط جسمانی میتواند از مزایایش برخوردار گردد.

سایز آقایان چگونه با روش پنیمور افزایش پیدا میکند
راهکارهای طبیعی نظیر روش پنیمور بی عارضه ترین روش ممکن برای افزایش سایز آلت به شمار میرد

نکات کلیدی در بکار گیری این روش

برای نتیجه گیری بهتر شما مستلزم این هستید که درمان را نیمه کاره رها نکنید. همواره برای درمان نگاهی امیدوارانه داشته و به توصیه ها شدیدا عمل کنید. هیچ درمان آسانی برای سایز گیری موجود نیست و سایز آلت یک شبه بصورت دائمی ارتقاع پیدا نمیکند، اگر چه درمانگرهای دارویی نظیر بیگ پنیس آلت را پرخون و پرحجم میکنند اما برای سایز گیری دائمی بایستی کل کپسول ها را مصرف نمود.

رعایت توصیه های زیر برای درمان کامل و بهتر با روش پنیمور الزامیست:

 • رعایت نظافت و تراشیدن موهای زائد زیر شکم و اطراف آلت مردانه
 • بکار گیری کرم های نرم کننده پس از انجام روشهای پنیمور
 • انجام مرتب تمرینات بدون ایجاد وقفه های چند روزه
 • داشتن روحیه مناسب، خواب و تغذیه کافی
 • انجام مدیتیش در طول روز برای دوری از استرس ها
 • ماساژ، شنا و نرم دوی در طول هفته

مشکلات اندام تناسلی کوچک و ضعیف در مردان

بیشتر این بیماری به میکروپنیس معروف است. در چنین حالتی ایجاد لذت جنسی در پارتنر بسیار سخت و دور از انتظار میباشد زیرا در واقع شاخه ی غدد جنسی مردانه قادر به رسیدن به فاز نهائی واژن نیست.

آلت تناسلی مردانه در شرایطی که کوتاه و البته نازک باشد در 99 درصد موارد نمیتواند پارتنر را راضی نگه دارد. البته ما نمیخواهیم با اینهمه بد بینی نگاه کنیم زیرا مردانی هستند با سایز متعادله 12 سانتی آلت در حالت نعوظ که میخواهند آلت خود را قویتر، بلند تر و بهتر کنند.

روشها متمایز از همدیگر با مزایا و معایب مختلفی همراهند. برای مثال همین روش پنیمور با اینکه بسیار ایده آل بنظر میرسد، در عین حال کمی زمانبر است. مردان صبور معمولا تکنیکهای پنیمور یا جلکینگ را انتخاب میکنند و در موارد ضروری به افزایش دهندگان دارویی سایز آلت نظیر مگنارکس روی می آورند.

آلت مردانه ی کوچک کمی شخصیت مرد را زیر سوال قرار میدهد زیرا سایز یکی از مهمترین فاکتورهای فاعل در روابط جنسی است. فارغ از اهمیتی که برخی از مردان نسبت به سایز خود دارند، این میتواند در علائم حیاتی نیز کمک کننده باشد. برای مثال تحقیقات فراوانی نشان میدهند که توانایی برقراری روابط جنسی بصورت منظم در طول هفته میتواند تاثیرات شگرفی در سلامتی و طول عمر افراد  داشته باشد.

اندام تناسلی بزرگ یک مزیت است زیرا توان آن بالاست و در آمیزش های جنسی برای ایجاد اوگاسم کمک کننده خواهد بود. همین کافیست که بدانیست درجستوگر گوگل در طول روز مردان بسیاری از سرتاسر دنیا، راههای افزایش سایز آلت تناسلی را سرچ میکنند.

نتیجه گیری

روش پنیمور بر پایه اصول ورزشی کار میکند. ساده ترین درک از افزایش قوای جنسی اینست که ورزش کردن بیشتر از هر عمل دیگری کمک کننده خواهد بود. چیزی که در مورد روش پنیمور بایستی بخاطر سپرده شود ایسنت که با ظرافت خاص و بدون خشونت تمرینات در طول روز تکرار شود.

این همانند فرایند افزایش وزنه ها در یک باشگاه ورزشی برای شکل گیری عضلات بهتر نیست و بایستی همواره بایک ریتم کند و معمولی اجرا گردد.

روشهای خانگی ساخت اندام تناسلی امروزه مرسوم است، استفاده از ابزارها و تکنیکهای ورزشی اصلی ترین فاکتور هستند. حتما برای سلامتیه جنسی و جسمی خود برنامه ریزی کنید و روشهای طبیعی را در هر کاری اولویت خود قرار دهید زیرا چنین کارهایی کمترین عوارض جانبی را در بدبینانه ترین حالت ممکن از خود برجای میگذارند. در هادی طب شما یاد میگیرید که چگونه برای سلامتی جنسی خود دست بکار شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *